نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1353Likes

موضوع: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

نمایش نتایج: از 841 به 848 از 5484
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

re: منو غذا برای مهمانی های مختلف 1

سلام دوستان گلم .من فکر میکنم هر وقت میام تو این سایت انگار میام دانشگاه از بس چیزهای خوب وحرفه ای یاد میگیرم مرسی از همه وهمه وهمه واز دور دست همگی رو میبوسم .ببخشید احساساتی شدم دیگه !حالا غرض از مزاحمت این بود که از شما هنرمندان بپرسم برای سالگرد عروسیمون که 25 ابان هست چی بدرستم که اقای همسری کیف کنه !!!!!!!عشق کنه !!!!!!!!!!در اخر خیلی خوشش بیاد و افرین بگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تا الان تصمیمات خودم به این شرحه:ژله سوپرایز،کیک با تزیین خودم حسابی برای کیکم نقشه دارم،برنج سفید باشه تا بتونم قالب قلب بزنم وبرش گردونم تو ظرف ،سوپ خامه،سالاد کاهو با تزیینات قلبی،غذا مرغ هم نمیخوام باشه اخه تکراریه،به نظرتون قلبام زیاد نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا سریع راهنمایی کنید .روی کمک شما خیلی حساب کردم ،ببینم میتونیم همگی با هم اقای همسری رو در روز 25 ابان شگفت زده کنیم دوستتون دارم خیلی!!!!!!!!
    یادمان باشد تا هستیم به یاد هم باشیم؛موقع رفتن فریاد صدایی ندارد

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام دوستان عزيز من اين هفته مهموني دارم جاريم براي اولين بار مياد خونمون به نظرتون چي درس كنم خيلي خوب و با كلاس مي خوام باشه؟

ostooreh آواتار ها
    میزان امتیاز
    144
    پسند شده
    4246
    پسند کرده
    5301

دوستان عزیزم به نظر من اول از همه بهترین کار اینه که بتونین ذائقه ی مهمانتون رو حدس بزنین وغذایی مطابق با میل اون درست کنین .یه وقت شما در پخت یه غذا مهارت کافی وزیادی دارین وخودتون عاشق اون غذا هستین اما مهمان شما از اون غذا خوشش نمیاد ونمیتونه اون رو بخوره.
    دوم اینکه تو پذیرایی کردن دقت کنین واین خودش میتونه قدردانی از زحمات شما رو چند برابر کنه .
    سوم هم تمیزی کار ویه تزئین بسیار ساده جذابیت کار شما رو چند برابر میکنه .

برای مثال .گوشت غذاتون وا نره .......زیادتر از معمول پخته نشه که نشه تو ظرف گذاشت وشکل خودش رو از دست داده باشه .اگر تو غذاتون لیمو استفاده میکنین دقت داشته باشین که غذاهایی مثل قورمه سبزی لیموهاش له نشه وتوی خورشت طعم بدی نگیره.
    اگر خورشت بادمجون میپزین اونها رو زییاد له نکنین وتو ظرفی که برای سرو میریزین یه منظره ی بد از غذاتون درست کنه.

دقت داشته باشین موادی رو که برای غذا ی مهمانی استفاده میکنین همگی تازه واز قسمتهای خوب مواد استفاده بشه .

منوی انتخابیتون اگر چند رقم غذا درست میکنین حتما از موادی باشه که با هم خوردنشون باعث دردسر نشه.

روی باز وچهره ی بشاش شما زیبایی کار شما رو دو چندان میکنه .

گاهی وقتا پیش میاد جایی میری 10 رقم غذا تو سفره است اما از هیچ کدومش نمیتونی بخوری برای اینکه صاحب خونه مثل بت زهر مار بهت نگاه میکنه ودست ودلت به خوردن نمیره. گاهی هم غذایی ساده رو با دل وجون میخوره وبهش هم خیلی میچسبه چون صاحب سفره دید ونگرشش طوری دیگه هستش.

هنر وذوق وایده در بین ما ایرانیان فراوان هست اما یادمون نره که ما نیز از نظر مهمون نوازی شهره ی عام وخاص هستیم.
    سالادوسبزیجات

بهشت از دست آدم رفت از اون روزی که گندم خُورد
    ببین، چی میشه اون کس که یه جو، از حَق مردم خُورد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

خانما من اين هفته مهموني دارم جاريم اولين ياره مياد چي درس كنم با كلاس وخوب باشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

دلم داره ازتون میگیره چرا کسی به من کمک نمیکنه اخه من چه غریبم در این سایت. اخییییییییییی دلم برا خودم سوخت ..........
    یادمان باشد تا هستیم به یاد هم باشیم؛موقع رفتن فریاد صدایی ندارد

azmil آواتار ها
    اعظم
    میزان امتیاز
    147
    پسند شده
    6798
    پسند کرده
    11886

سلام دوست جونا.اومدم بگم که من مهمونیم خیلی عالی بود.ممنون خیلی از اینجا کمک گرفتم.سوپ سفید و کشک بادمجون و شنیسل و ماکارونی و سالاد یونانی و سالاد فصل به همراه ترشی و زیتون پرورده درست کردم برای دسرم پودینگ موزی و توت فرنگی و ژله.همه خیلی خوششون اومد.از همگی ممنون.پیشنهاداتتون خیلی کمک میکنه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    34
    پسند کرده
    0

کاشکی میشد یک منوهای انتخابی برای شب چله بذارین
    خدایا به معجزه ات نیازدارم ولی انگار خدا معجزش روواسه روز مبادا گذاشته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام خانومهای هنرمند وباسلیقه خواهش می کنم کمک کنید
    من 25و26 ابان تولد دارم منو برای شام میخواهم الان 6 سال تولد میگیرم غذاهایی که درست کردم
    1 شیرین پلو 2 باقالی پلو 3 قیمه وزرشک پلو با مرغ 4 باقالی پلو با ماهیچه سبزی پلو با کو کو 5 مرغ سوخاری از بیرون 6 چیز برگر از بیرون همراه این غذا ها سالاد دو نوع بوده ژله هم بوده امسال موندم دیگه چی درست کنم لطفا کمک کنید ممنون