نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree17Likes

موضوع: نکاتي درباره عطر ها

نمایش نتایج: از 33 به 35 از 35
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 2345
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    0
    مجموعه ی تمام عطرهایی که متعلق به شماست، چقدر دوام خواهد داشت؟
    تصمیم گرفتم طول عمر زندگی ام را مورد سنجش قرار دهم. در ابعادی کوچکتر و در مورد طول عمر عطرهایم، به نتیجه ی حیرت آوری رسیدم.
    برای شروع، سه شیشه عطر پنجاه میل خالی، از سه شرکت متفاوت انتخاب کردم، آن ها را پر از آب کرده و اسپری کردم تا تمام شوند. یک عطر پنجاه میل را بطور متوسط میتوان ۷۳۵ بار اسپری کرد (در عطرهای صد میل این میزان دوبرابر است). میدانیم که یک سال ۳۶۵ روز دارد، پس یک شیشه عطر پنجاه میل برای کسی که هر روز به اندازه یک بار اسپری کردن از ان استفاده می کند، دو سال دوام می آورد. البته اغلب ما بیش از این میزان از عطرمان استفاده میکنیم؛ اگر هر روز آن را دو بار اسپری کنیم، یک سال طول می کشد تا عطرمان تمام شود.
    من عطرهایم را به دو گروه پنجاه و صد میل طبقه بندی کردم. سپس آن ها را باتوجه به میزان استفاده ام دسته بندی کردم - عطرهایی که در هر نوبت استفاده سه بار، عطرهایی که پنج بار و عطرهایی که ده بار اسپری میکنم(به ندرت کمتر از سه بار و بیشتر از ده بار، در هر نوبت استفاده، اسپری می کنم)- پس از اینکه میزان محتوای عطرهایم را بررسی کردم، تعداد پانزده شیشه عطر پنجاه میل و هشت عدد عطر صد میل، که در مجموع معادل ۱۷۵۰ میل شد، عطر داشتم.
    ادامه این مقاله در اینجا
    masoudtbs این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    0
    عطر مناسب هر فرد

در طی قرن ها، عطر و ترکیبات معطر بخش جدانشدنی از فرهنگ و تمدن بوده اند. از دوران باستان، افراد برای زیبایی، برای نشان دادن هویتشان و حتی برای بیاد آوردن خاطرات، به عطرها تکیه کردند. انتخاب یک عطر از میان تمام عطرها، یک فعالیت شخصی است و می تواند تحت تاثیر اولویت های جاری، تجربیات گذشته و حتی عوامل ژنتیکی باشد. ترکیبات خاص عطر و واکنش آن با شیمی منحصر بفرد بدن، می تواند ما را در انتخاب عطر متناسب، یاری دهد. با اطلاعات و دانش صحیح، میتوانیم عطر مناسب با سلیقه خود را شناسایی کنیم و یا برای دوستان یا آنان که دوستشان داریم؛ عطری مناسب هدیه بگیریم.
    khanoom pasand این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    خیلیی ممنونننم عالی بود راهنماییاتووون .مرسی

ژئوممبران
    khanoom pasand این نوشته را پسندیده.

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 2345