نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree2100Likes

موضوع: تزئینات غذایی و دورچین ها

نمایش نتایج: از 57 به 64 از 226
صفحه 8 از 29 نخستنخست ... 56789101118 ... آخرینآخرین
    مدیر ارشد سایت
    heaven آواتار ها
    مریم م.
    نوشته های وبلاگ
    44
    میزان امتیاز
    103
    پسند شده
    10390
    پسند کرده
    1250

ویترین مدال ها

Re: تزئینات غذایی و دورچین ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bahargol
    دوستان ..خمیر فیلو دو نوع هستند..بعضیهاش خیلی نازک هست مثل همین که یمبینید..بعضیهاشاز نان لواش نازک نر هست...که باهاش سمبوسه درست میکنند.
    ترکها با این خمیر نازک باقلوا درست میکنند
    هوین جون دستورشو گذاشته ...
    بهار جون اون خمیر شفاف که خیلی نازکه ... با نشاسته بازش میکنن. درسته ؟؟؟ یعنی به جای آرد نشاسته است ؟؟
    خمیر باقلوا رو همیشه آماده برای من میارن، همون نازکه
    خمیر یوفگای غذایی رو اگه حوصله کنم خودم درست میکنم ... ولی این نوع خمیر شفاف تو خونه عمل آوردنش کار سختیه ...
    چقدر دوست داشتنی هستند.. آدم هایی که شبیه حرفهایشان هستند....

"میلان کوندرا"

2. بانک بند ناف

کاور شکلاتی برای انواع دسر(کیک)
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

چند ورق فویل رو روی هم بگذاردی 2 لایه داشته باشه..کمی روغن زیتون روی فویل بزنید..بعد چند ورق پنیر فتا برش بزنید برشهایی 1 سانتی..بینشون گوجه خشک بزارید..)گوجه خشک در روغن) بعد کمی سبزی معطر و دانه های فلفل و یه جبه سیر پرس شده چند دونه میوه کاج بریزید روش و بعد فویل رو روش بپیچید و توی فر با درجه گریل 15 دقیقه بگذارید تا پنیرش اب بشه... بعد کنار غذاهای گریلی یا کبابی میل کنید
    میتونید کمی کاکوتی روش بریزید...
    آینده به کسی تعلق دارد که میداند چگونه منتظر نشیند.

برای درست کردن این سیب زمینی ها...
    سیب زمینی را با پوست بشورید ..خشک کنید و کمی روی پوستشون روغن زیتون و نمک بزنید و توی فر بگذارید ..تا بپزد..بعد خارج کنید و یک بیضی از روی سیب زمین ها ببردی و توی سیب زمنی رو کمی خالی کنید ..اما حدود 1 سانت گوشت به پوسته بموند..بعد سیب زمین هایی در اورده رو پوره کنید و با کره و کمی خامه و ادویه و سبزیجات معطر مخلوط کنید و توی قیف پارچه ای بریزد و به صورت گل روی سیبز مین ها بریزد و کمی پنیر رنده ریز شده بریزد و دوباره تیو فر بگذارید تا زمانی که پنیرش اب بشه
    من اینو بارها اینجوری درست کردم..الان توی سایتی دیدم یادم افتاد..البته میدونم مدلهایی دیگه هم درست میشه ..مثلا وسطش کمی مایع ماکارونی میگذارند بعد پوره میزنند روش
    آینده به کسی تعلق دارد که میداند چگونه منتظر نشیند.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

سلام، فكر ميكنم اين هم تزئين جالب و خوبي باشه براي غذاها
    ماكاروني پاپيوني سوخاري

من ماكاروني ها رو پختم بعد آبكش كردم وقتي خشك شد توي پودر سوخاري كمي نمك و فلفل و زردچوبه زدم البته اگه پودر سوخاري زعفروني باشه احتياجي به زردچوبه نيست بعد هم سرخ كردم ولي خوب ديگه حوصله تزئين ديگه اي نداشتم
    توي غذاها خيلي كارها باهاش ميشه كرد
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    151
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط بهار رژین
    الهام جون اونوقت اين ماكاروني رو كه سرخ ميكني خشك نميشه؟ مزه اش چطوره؟ فكر كنم تا گذاشتيم توي روغن سريع بايد برش داريم؟ درسته؟

نه بهار جان من گذاشتم خوب سرخ شد و به رنگي كه ميخواستم برسه . خشك ميشه مثل چيپس ولي خوب چون ضخيم تر از چيپسه بالطبع سفت تره ولي واقعاً خوشمزه شد تازه هر چي بيشتر ميمونه خوشمزه تر ميشه و در واقع براي مهمونيها عاليه ميشه از قبل درست كرد و هيچ مشكلي هم پيش نمياد تازه گرم كردن هم احتياج نداره بعدش هم تو مهموني كه هركس نهايتاً بيشتر از دو سه تا برنمي داره ولي من خودم تنهايي نصفه يه بسته ماكاروني رو كه درست كرده بودم روز بعد بردم سر كار و بدون سس خوردم واي !!! يه حالي ميداد!!!
    خطا از من است! از من که سالهاست گفته ام- ایاک نعبد - اما به دیگران دلسپرده ام، از من که سالها گفته ام - ایاک نستعین - اما به دیگران تکیه کرده ام.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    1083
    پسند کرده
    0

مــرا جای خــودم بگذار
    خودت را جای گهـــواره

و آغوشی تسلی بخش

کنـارم بـاش همواره ...

این گل اقاقی یا اقاقیاست
    البته باید با شرایط خاصی پرورش پیدا کنه تا قابل خوردن بشه.اجازه بدید جستجو کنم

اوکی پیداییدم.
    قابل خوردنه احتمالا!!!چون باهاش یه نوع پنکیک هم درست می شه.(یه درختش در خونه مون هست،ببینم مجبورم می کنید مثل بز برم سر درخت)
    سعادتی که هیچ کس نمی تواند از شما بگیرد ،
    سعادتی است که کسی به شما نبخشیده باشد...

صفحه 8 از 29 نخستنخست ... 56789101118 ... آخرینآخرین