نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree378Likes

موضوع: دوست دارید چه هدیه*ای از شوهرتان بگیرید؟

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 575
صفحه 1 از 72 123411 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    128
    پسند کرده
    78

دوست دارید چه هدیه*ای از شوهرتان بگیرید؟

دوستی می*گفت: «می*دانم زن*ها چی می*خواهند، این*که شوهرشان پول زیادی در اختیار آنان بگذارد و آنها خرج بکنند!؟» او اشتباه می*کرد، چرا که هر زنی به راحتی می*تواند پولی که در اختیارش می*گذارید را خرج کند، اما او با این چیزها نمی*تواند نیازهای عاطفی*اش را برطرف کند چرا که او به شوهرش احتیاج دارد.
    از طرفی خیلی از مردها عشق خود را با هدیه*های رویایی که شخصی است نشان می*دهند به راستی می*دانید همسرتان چه هدایایی را دوست دارد؟ یعنی می*دانید همسر شما اگر ماشین ظرفشویی هدیه بگیرد خوشحال می*شود یا یک شاخه گل سرخ؟ آنچه که در ادامه می*خوانید نمونه*هایی از هدایایی است که خانم*ها خیلی دوست دارند.یک شاخه گل، کارت*های تبریک، عطر، جواهرات، نامه*ای که خودتان نوشته باشید، لباسی که دوست دارد، گلدان قشنگ، مجسمه*های سرامیکی، کتاب شعر و یا حتی ماندن یک شب در هتل و به اینها شکلات! را هم اضافه کنید.
    به یاد داشته باشید که خرید هدیه*ای کوچک و ارزان و تقدیم آن به شکلی خوشایند، می*تواند برای او جالب توجه*تر باشد. (الن کریدمن) در کتابش تحت عنوان (راز دلبسته کردن زن) و یا (چراغ دل زنت را روشن کن) می*نویسد:

جرالد می*گفت: همسرم، برشتوک را هر روز صبح با شیر می*خورد، به خاطر همین موضوع، به سوپرمارکت رفتم و یک جعبه بزرگ برشتوک خریدم و آن را با یک گره پاپیونی بسته*بندی و یادداشتی هم ضمیمه*اش کردم: (برای بهترین و کامل*ترین زنی که می*شناسم.) می*توانم به شما بگویم آن شب آمدنم به خانه خیلی استثنایی بود، چنین هدیه کوچکی برای او مفهوم بسیاری داشت.
    و یا (چیپ) یک بسته شکلات خرید و آن را در کیف همسرش گذاشت و یادداشتی هم ضمیمه آن کرد که روی آن نوشته بود: (به همسر بی*نظیرم که همیشه به من خوبی و عشق می*دهد.) زمانی که مرد به سرکارش رسید، زن به او تلفن کرد که بگوید با این کارش روز خوبی را برای او تدارک دیده است.
    یا یکی دیگر از دوستانم می*گفت: من هر روز صبح خیلی زود سر کار می*رفتم، شب قبل به گلفروشی رفتم، یک شاخه گل رز و یک شاخه گل زنبق خریدم و صبح روز بعد به همراه یادداشتی در کنار بالش زنم گذاشتم.
    بر روی یادداشت نوشته بودم: (گل*های رز قرمز هستند و بنفشه*ها آبی، گرچه من در محل کارم هستم، به تو فکر می*کنم.) شب که به خانه آمدم با من مثل یک سلطان رفتار شد. تصورم این بود که برای خوشحال کردن همسرم به پول فراوان احتیاج دارم، اما دریافتم که دو شاخه گل به اندازه یک کت خز موثر است.

یا دیگری یک مجسمه عقاب سرامیکی خرید و یادداشتی به آن چسباند که روی آن نوشته بود: (زمانی که تو در کنارم هستی، من از عقاب بالاتر پرواز می*کنم) سپس آن را در جایی که مطمئن بود، زنش پیدا می*کند، گذاشت. آن مجسمه سرامیکی حالا جزو یکی از دارایی*های باارزش اوست.

(آلن کروفی) می*گوید: تمامی این مردها از این*که وقتی بخواهند فکر خود را به کار بیندازید، چقدر خلاق خواهند بود، حیران شدند. هدیه*هایی که آنها دادند، شاید کوچک بود، اما برای همسرانشان دنیایی ارزش و نتایجی جالب توجه به همراه داشت. هر آنچه را تصمیم می*گیرید به همسرتان هدیه بدهید و مطمئن باشید که هدیه*ای کامل است. همیشه کار اضافی نیز انجام دهید، اگر هدیه*تان گلدان است، در آن گل بگذارید، اگر هدیه وسیله موسیقی است، یادداشتی کوچک روی آن بگذارید، اگر امکان پیچیدن هدیه هست، آن را بسته*بندی کنید.
    چون زن*ها دوست دارند بسته*بندی*ها را باز کنند، اگر هدیه شما یک ظرف شیرینی است، در آن حتما شیرینی بگذارید.

زنی می*گفت پس از ۲۵ سال ازدواج، هنوز اولین سالگرد ازدواجم را به یاد دارم. شوهرم آن روز را فراموش کرده بود، ابتدا تصور می*کردم که او شوخی می*کند، اما شوخی در کار نبود. من تمام روز را گریه کردم، سرانجام در حدود ساعت هشت شب، او شتابان به فروشگاهی رفت و یک ظرف مخصوص شکلات خرید و به خانه آورد، وقتی آن ظرف را دیدم بلندتر گریه کردم، برای آن که می*دانستم در خرید آن اصلا فکر نکرده است چون من رژیم داشتم و او یک ظرف شکلات خریده بود( او حتی درک این را نداشت که در آن ظرف شکلات بگذارد.)
    زنی دیگر می*گفت: شوهرم در خانواده*ای بزرگ شده است که عادت به خریدن هدیه ندارند، او هرگز ندیده بود که پدرش برای مادرش گل بیاورد، از این رو واقعا تصور نمی*کرد که روزهای تولد یا سالگردها اهمیت دارند.
    ---------------------------------------

پي نوشت: چه خوبه كه ما هم از اين هديه هاي ارزان ولي ارزشمند ايده بگيريم و با يك ياد داشت كوچك شوهرامون رو خوشحال كنيم
    Donya917 و ayd این نوشته را پسندیده.

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1297
    پسند کرده
    219

Re: دوست دارید چه هدیه*ای از شوهرتان بگیرید؟

من دوست دارم شوهرم هر شب که میاد خونه 1 شاخه گل دستش باشه که عمرا هم نمیشه:))
    سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    96
    پسند کرده
    0

ای کاش مینوشتی چه هدیه ایی شوهرانمان را خوشحال میکند
    اینو که ما میخونیم نه اونا
    راز عشق ورزیدن به هر چیز درک این جمله است :
    شاید از دست برود

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    22
    پسند کرده
    0

مبحث جالبيه
    منم خيلي دوست دارم يه شاخه گل رز بهم بده ( البته اگه هديه ديگه هم كنارش بود بد نيست ) ولي من خودم برا هر كسي ميخوام كادو ببرم باور كنيد كلي وقت ميزارم و با ذوق و شوق تزئين ميكنم ولي ديگران (*جدا از آقاي همسر ) اينطوري نيستن
    ولي به قول رزماري عزيز بد نيست چه هديه اي شوهرمان را خوشحال ميكند راه بندازيم
    .... با بهترين آرزوها

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    1467
    پسند کرده
    2950

هه هه هه ! آرتا جونم من برعکس شما دوست دارم بهم هدیه بده ، یه شاخه گلم کنارش بود بد نیست !
    ولی در مورد پیشنهادی که داده بودین واقعیتش رو بخواین من یه وقتا فکر می کنم هیچی همسرمو اونقدر خوشحال نمی کنه . یعنی منظورم اینه که کلا نوع خوشحالیش با من فرق داره و اصلا با هدیه گرفتن مثل من ذوق نمی کنه . فرقی هم نمی کنه هدیه چی باشه . فقط به صرف اینکه هدیست در حد معمول خوشحال میشه ولی از ذوق و ابراز احساسات و این چیزا اصلا خبری نیست .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

beautiful_lie آواتار ها
    میزان امتیاز
    20
    پسند شده
    1069
    پسند کرده
    1697

من هم لباس رو برای کادو دوست دارم هم گل و وسایل تزیینی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    38
    پسند کرده
    0

منم کلا هدیه رو به شکل سورپرایز؛ دوست دارم چه در صورت دادن چه در صورت گرفتن !اصلنم دوست ندارم بدونم کادوم چیه. ازینکه مایحتاج برام بخرن خوشم نمیاد. دوست دارم چراغا خاموش باشه بعد من شککه بشمو یهم بفهمم که... اِ! مثلاتولدمه!اما تاحالا روزتولدم یا سالگردعروسی و...یادم نرفته!!
    و اما چی بگیرم کادو!هرچی باشه از یه شاخه گل تا سرویس برلیان!!فرق نمیکنه اما سورپریز شدنش برام ارزشش بینهایت بالاست!

shohreh-sh آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    1384
    پسند کرده
    1339

من هم غافلگیر شدن را دوست دارم ولی دریغ از یک بار تجربه کردن آن........
    شوهر من اصلا توی این وادیها نیست وبرای روز تولدم یا سالگرد های مختلف از چند هفته قبل آنقدر یادآوری می کنم که دیگه از خودم بدم می آید ووقتی هم معترض می شوم می گوید شما خانمها آنقدر بیکارید که مرتب مناسبت می تراشید........
    امسال هم خدا پدر همراه اول را بیامرزد که پیام تبریک فرستاد.(سیم کارت شوهرم به اسم من است)ولی دریغ از به روی خود آوردند !!!!
    وبعد از کلی بد اخمی وقهر من را می برد خرید که از دلم در آورد وبارها هم به او گفته ام که دیگر برایم ارزشی ندارد ولی سال بعد روز از نو و.......
    ولی من روز تولدش حتما هدیه می گیرم حتی اگر کوچک باشد .
    حالا از شما راهکار می خواهم که چگونه با ایشان برخورد کنم تا هر سال روز تولدم زهر مارم نشود.....
    البته برایم خرید می کند ولی نوش دارو بعد از مرگ سهراب.

صفحه 1 از 72 123411 ... آخرینآخرین