نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree3062Likes

موضوع: خوش سلیقه ها: پرسش، پاسخ برای خوشتیپ ماندن

نمایش نتایج: از 1,209 به 1,216 از 5384
 1. #1209
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۹/۲۱
  نوشته ها
  1,239
  میزان امتیاز
  3
  پسند شده
  1156
  پسند کرده
  1254

  Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

  بهترین راه برای متناسب شدن پیش از عروسی
  این مطلب، راهنمایی را برای داشتن تناسب اندام در مجلس عروسی، چه عروس باشید، چه ساقدوش عروس و چه مهمان؛ به شما عرضه می کند. آماده شدن برای مراسم عروسی قبلا فقط به معنای یافتن لباس مناسب، بهترین مدل مو و آرایش چهره مناسب بود، اما عروس های امروز و ساقدوش هایشان، یک «الزام» دیگر را به کارهایی که قبل از بله گفتن باید انجام دهند، افزوده اند رسیدن به بهترین شکل بدنی…
  تصمیم گیری برای رسیدن به تناسب بدنی پیش از عروسی ممکن است آثار درازمدتی، فراتر از دوران عروسی و ماه عسل، داشته باشد. برای بسیاری از زنان، رسیدن به تناسب اندام برای عروسی به معنای شروع دوباره برنامه های ورزشی ای است که سال ها آنها را کنار گذاشته بوده اند. عروسی ممکن است عامل محرکی باشد و بسیاری از زنان را برای رسیدن به تناسب بدنی تشویق کند. بسیاری از این زنان مدت ها پس از عروسی شان هم همچنان این عادت به ورزش کردن را حفظ می کنند. در واقع ازدواج ممکن است زمانی ایده آل برای یک زن باشد تا روش زندگی سالم تری را برای خود برگزیند.
  با ازدواج فصل نوینی از زندگی آغاز می شود و تجربه جدیدی است، پس چرا کاری نکنید که ظاهر بهتری در جشن عروسی پیدا کنید و احساس بهتری داشته باشید؟
  چه عروس باشید و چه مهمان، برای اینکه پیش از مراسم عروسی واقعا تغییری در خود ایجاد کنید، چه کاری می توانید انجام دهید؟ روشن است که هرچه وقت بیشتری داشته باشید، بیشتر می توانید تغییر ایجاد کنید و ایجاد این تغییرات کمتر استرس زا خواهد بود زیرا لازم نیست یکباره شدت ورزشتان را بالا ببرید. به طور کلی زمان ایده آل برای شروع برنامه تناسب اندام، ۶ ماه پیش از عروسی است. این مدت زمان به شما امکان می دهد به کلی تغییر کنید.
  البته اگر فرصت کمتر هم باشد، می توانید با برنامه های ۳ ماهه هم به نتیجه مطلوب برسید. همیشه لازم نیست مقدار زیادی وزن کم کنید؛ اگر عضلات اصلی بدنتان را تقویت کنید و قوام آنها را افزایش دهید، حتی اگر وزن زیادی کم نکرده باشید، هنگام ایستادن قدبلندتر به نظر می رسید، انرژی بیشتر و احساس بهتری خواهید داشت و لباس عروسی تان بهتر روی بدنتان می نشیند.
  ● اول چه باید کرد؟
  همه افرادی که برنامه ورزشی ای را شروع می کنند، از کمک گرفتن از یک مربی سود می برند، اگر مساله جشن عروسی مطرح است، کمک گرفتن از یک مربی شخصی یا یک برنامه آموزشی ویدئویی ضروری تر می شود.
  این نکته را در نظر داشته باشید که زمان محدودی در اختیار دارید، بنابراین باید تمرین هایی را انجام دهید که بیشترین نفع را از آنها ببرید و مطمئن شوید که تمرین ها را درست انجام می دهید و خطر آسیب ناشی از ورزش بیش از حد را به حداقل برسانید. بزرگترین اشتباه عروس ها، فشار آوردن بیش از حد به خود در ورزش کردن به خصوص با نزدیک شدن به زمان عروسی است. افزایش ناگهانی شدت تمرین ها یک هفته پیش از عروسی، تفاوت چندانی در تناسب بدنی تان ایجاد نخواهد کرد و فقط شما را در معرض آسیب دیدگی قرار می دهد.
  نکته مهم تر این است که سعی نکنید بیش از نیم کیلوگرم در هفته وزن کم کنید؛ اگر ۶ هفته تا عروسی فرصت دارید، انتظار اینکه وزنتان بیش از ۳ کیلوگرم کم شود، غیرمنطقی است.
  در هفته های پیش از عروسی به خودتان گرسنگی ندهید. این کار نه تنها درست نیست، بلکه ممکن است اثر بدی بر ظاهرتان و پوست و موهایتان بگذارد.
  از ۶ هفته قبل از عروسی، برای بهبود شکل بدنی و تون یا قوام عضلاتتان، شروع کنید نه اینکه به زور سعی کنید سایزتان را پایین بیاورید.
  این زمان، برای اینکه تلاش کنید وزنتان را به نصف برسانید، مناسب نیست و حداکثر کاری که می توانید انجام دهید، این است که شکل بدنتان را به صورتی درآورید که لباس روی آن خوب بایستد. عروس ها نباید لباس عروسی با این امید که بعدا وزنشان را به سایز آن می رسانند، کوچک تر انتخاب کنند، بلکه باید لباسی بخرند که در همان لحظه پرو متناسب با بدن آنها باشد. شما چارچوب اصلی بدنتان را نمی توانید عوض کنید، بدن شما همین طور است که است، بنابراین لباس عروسی بخرید که اندازه بدنتان باشد زیرا حتی اگر بعد از انجام تمرین های ورزشی سایزتان تغییر کند، می توان با دستکاری هایی در لباس آن را متناسب کرد.
  ● آنچه دوست ندارید اصلاح کنید
  وقتی قصد دارید لباس عروسی را انتخاب کنید، آن را بپوشید و جلوی آینه تمام قد بایستید و به بخش هایی از بدن که بیرون می مانند، نگاه کنید. به خصوص اگر مدت زمان کمی دارید، باید بر بخش هایی متمرکز شوید که بیشتر در دید هستند.
  اگر ران ها و بازوهایتان برجسته هستند، اما لباس?تان تاپ?لس است و دامنی بلند و کامل دارد، ابتدا به ورزش های مربوط به بالاتنه بپردازید. روی عضلات شانه، دو سر جلوی بازو و سه سر عقب بازو کار کنید و اگر پشت?باز است، بر ورزش هایی که عضلات تنه و پشت را تقویت می کنند، متمرکز شوید. می توانید یک شکم بند (گن) زیر لباس عروس بپوشید تا شکمتان کوچک تر جلوه کند، اما برای برجسته تر کردن عضلات بازو راهی جز ورزش وجود ندارد.
  برای اغلب زنان، بخش بالایی بازوها، بخش بالایی پشت و شانه ها بیش از همه نیاز به توجه دارند تا به شکلی متناسب درآیند.
  کار کردن با وزنه های آزاد مانند دمبل، راهی سریع برای شکل دادن به بخش بالایی بازوهاست. بازوها به تمرین با وزنه به سرعت پاسخ می دهند.
  ● رسیدن به ظاهری که دوام پیدا کند
  هر عروسی باید به وضعیت ایستادن و نشستن خود هم توجه داشته باشد زیرا این کار سریع ترین راه برای بهتر به نظر رسیدن اوست.
  اما از کجا باید شروع کرد؟ کارشناسان می گویند ورزش برای تقویت عضلات چهار سر که در بخش بالایی جلوی ران ها قرار دارند، به شما کمک خواهد کرد. با کفش های جدیدتان بلندقد به نظر برسید.
  تقویت عضلات پشت و شانه نیز توصیه می شود. شما باید تنه تان را تقویت کنید تا هنگام ایستادن بلندتر به نظر رسید و سر و گردنتان به طور متناسبی روی بدنتان قرار بگیرد. اما چگونه این عضلات را تقویت کنیم و قوام آنها را افزایش دهیم.
  سریع ترین شیوه برای انجام تمرین های ورزشی مناسب برای دستیابی به تناسب اندام پیش از عروسی، استفاده از دمبل و توپ تعادلی است. این دو وسیله، به شما امکان می دهند تمرین های واقعا موثری برای تقویت تنه انجام دهید و قوام و قدرت عضلانی را در همه گروه های عضلاتتان از جمله شانه ها و بخش بالایی پشت، افزایش دهید. نشستن روی توپ تعادلی و بلند کردن دمبل ها در بالای سر، نه تنها عضلات بازوها و بخش بالایی پشت را به کار می اندازد بلکه عضلات تنه (یا بخش میان بدن) را هم فعال خواهد کرد. نشستن روی این توپ ها، شما را وادار می کند گروه های عضلانی بیشتری را به کار بیندازید. به این ترتیب وضعیت قرارگیری بدنتان بهبود می یابد، روی عضلات شکمتان فشار خواهید آورد و کالری های بیشتری خواهید سوزاند.
  کارشناسان ورزش، وزنه های آزاد را به تمرین با ماشین های مقاومتی ترجیح می دهند زیرا هنگامی که دو وزنه آزاد از دو طرف بدن آویزان باشد، فرد مجبور خواهد بود به طور مساوی دو طرف بدن را تمرین دهد، در حالی که در ورزش روی ماشین های مقاومتی، طرف ضعیف تر بدن ضعیف تر باقی می ماند. تقویت هر دو طرف بدن با هم، به شما ظاهری متعادل تر خواهد داد. فراموش نکنید که ورزش های هوازی (قلبی عروقی) را هم در برنامه تمرینی تان بگنجانید.
  ورزش های هوازی به سوزاندن چربی ها کمک و سموم را از بدن دفع می کنند. این ورزش ها باعث می شوند شب بتوانید بهتر بخوابید و همین عوامل باعث خواهد شد که در عکس های عروسی تان ظاهری عالی پیدا کنید.
  به گفته کارشناسان، به غیر از نوع ورزشی که انتخاب می کنید، مدت ورزش هم مهم است و ۳۰ تا ۴۵ دقیقه در روز و ۳ تا ۴ بار در هفته، حداکثر میزان فعالیت جسمی ای است که می توانید پیش از عروسی انجام دهید. البته یکی، دو روز پیش از عروسی، باید بر یافتن آرامش متمرکز شوید، نه تناسب اندام، اما اگر انجام فعالیت جسمی ملایم چند روز پیش از عروسی به آرامش شما کمک می کند، می توانید آن را انجام دهید. در غیر این صورت دیگر ذهن خودتان را با مساله تناسب اندام مشغول نکنید زیرا هر کاری می توانستید، در هفته های قبل انجام داده اید.
  آخرین توصیه این است یک یا دو روز پیش از عروسی را به آرامش بخشی به خودتان و به تامل درباره رویدادی که در پیش است و زندگی جدید سالمی که قرار است آغاز کنید، اختصاص دهید.
  به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

 2. #1210
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۹/۲۱
  نوشته ها
  1,239
  میزان امتیاز
  3
  پسند شده
  1156
  پسند کرده
  1254

  Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

  چگونه خوش تیپ شویم؟
  خیلی از افراد که دوست دارند که خوش تیپ باشند و خیلی از افراد دوست دارند که تیپ

  خوشی داشته باشند. در هر صورت متن زیر راه*گشای همه*ی خیلی از افرادها است!!!

  بـرای لاغرتر و بلندقدتر بنظر رسیدن:
  لباس*های كاملاً اندازه بپوشید؛ لباس*های خیلی كوچـك و خیلی بزرگ، تنها شما را

  چاق*تر نشان می*دهند و مطمئناً هیچ آدم عاقلی لباسی که اندازه*اش نیست نمی*پوشد و

  اصولاً در این*که اصلاً آدم*های عاقل هم تیپ می*زنند یا نه شک هست، و در نتیجه این

  نکته را بیخیال!
  از سر تا پا، لباس*های یكدست یكرنگ، بپوشید؛ یکرنگ باشد ولی نه به اندازه*ای که

  با رفتگرها و کارگران صنعتی اشتباه گرفته بشوید!
  از پـوشیـدن لبـاس*هایی با طرح برجسته خودداری كنید؛ سعی کنید لباس*هایی با

  طرح*های فرورفته پیدا کنید!!! البته اگر بتوانید پیدا کنید.
  لباس*های تیره رنگ با پارچه*های نازك و نرم بپوشید؛ آ ماشالا! مشکی رنگ عشقه...
  شلوار را در ناحیه كمر بالا بیاورید و نه پایین*تر.(بدون شرح!)
  از پوشیدن لباس*های با نقش و نگار شلوغ خودداری ورزید، چون بین لباس شما با دفتر

  نقاشی خواهر سه ساله*ی شما، باید یک فرقی باشد؟ یا نه؟
  لباس با طرح راه راه عمودی بپوشید تا خدای ناکرده با زندانی*ها و گوره*خرها اشتباه

  نشوید.

  برای كوتاه*تر و چاق*تر بنظر رسیدن:
  لباس*هایی با رنگ متفاوت بپوشید؛ مثلاً گل*بهی با فسفری با خال*های بنفش!
  لباس*های چند لایه به تن كنید، آن*وقت مرتب عرق می*کنید و بقیه به شما مرتب

  می*گویند که عرق کردنتان بعلت چاقی شماست و مسلماً آن وقت چاق به نظر می*رسید.
  شلوار تمام قد بپوشید، یعنی از زیر چشم*هایتان تا نوک شصت پا.
  از پوشیدن لباس*های سرتاسر یكرنگ بپرهیزید؛ قبلاً دلیلش را گفتم.
  لباس با طرح راه راه عمودی نپوشید. ا! چه جالب! این را هم قبلاً دلیلش را گفتم.

  چگونه ست كنیم:
  رنگ جوراب باید همرنگ باشد؛ یعنی حتی اگر مجبور شدید جوراب سوراخ و تکه پاره

  بپوشید، بپوشید، ولی قید همرنگ بودن را نزنید چون ست نبودن خیلی بدتر از پوشیدن

  جوراب پاره است. جوراب باید تیره*تر از شلوار باشد، که مسلماً با دیر به دیر شستن

  جوراب*ها این امر محقق می*شود.
  رنگ كمربند با رنگ كفش باید یكسان باشد و رنگ کفش هم باید با رنگ کمر بند یکسان

  باشد.
  ***
  به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

 3. #1211
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت
  shohreh-sh آواتار ها
  عضویت: ۱۳۸۹/۰۵/۲۷
  محل سکونت
  هر آن جایی که دل خوش باشد.
  نوشته ها
  711
  میزان امتیاز
  4
  پسند شده
  1384
  پسند کرده
  1339

  Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

  خانم ها گل و خوش سلیقه من یک سوال کنجکاوانه دارم !!!! عکس های ویکتوریا بکام را که می بینی ،کفش هایی که می پوشه حدود یک بند انگشت از پشت کفش آزاد است ،دوست دارم بدونم در راه رفتن مشکل پیدا نمی شه؟؟ من تایلند هم که رفته بودم با همین مسئله برخورد کردم و برام خیلی جالب بود!!!!! شما در رابطه با این موضوع چه نظری دارید؟؟ میدونم برای این است که پا راحت تر باشه ولی کفش مثل دمپایی توی پا لق نمی زنه؟؟ من خودم زیاد اهل کفش خیلی پاشنه بلند نیستم!!!!!!

 4. #1212
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۹/۲۱
  نوشته ها
  1,239
  میزان امتیاز
  3
  پسند شده
  1156
  پسند کرده
  1254

  Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

  [JUSTIFY]من چگونه می توانم سایز سوتین را که باید بپوشم را تعیین کنم؟[/JUSTIFY]

  [JUSTIFY]
  <A href="<A">پاسخ:
  [/JUSTIFY]
  [JUSTIFY]
  [JUSTIFY]
  [JUSTIFY]اگر لباس زیرتان شما از جایشان جابجا می شوند و یا اگر پهنای آن شما را نا راحت می کند، انتخاب های شما بر اساس سایزتان نیست. سندی سیمون از فروشگاه اسمیت در نیویورک و نیو جرسی می گوید اگر شما در فروشگاه امکان پرو ندارید، می توانید سایز های مناسب خود را در خانه به دست آورید.
  [JUSTIFY]در اینجا روشی که شما برای اندازه گیری نیاز دارید شرح داده شده است: سایز بند و سایز فنجانی. برای پیدا کردن سایز مناسب خود به یک آینه و متر نواری نیاز دارید.
  [JUSTIFY]
  [JUSTIFY]<A href="<A">
  سایز بند:

  [JUSTIFY]
  [JUSTIFY]
  [JUSTIFY][COLOR=#b6003a]با متر نواری دور قفسه ی سینه ی خود را اندازه بگیرید، این اندازه گیری باید از زیر سینه ها باشد. مطمئن باشید که نوار کاملا صاف باشد تا بیشترین عدد ممکن را نشان دهد. اگر عدد به دست آمده یک عدد زوج بود به آن ۴ اینچ اضافه کنید و اگر عدد به دست آمده یک عدد فرد بود به آن ۵ اینچ اضافه کنید. (بنابراین اگر عددی که شما اندازه گیری کردید ۳۲ اینچ باشد سایز بند شما ۳۶ است و اگر عدد به دست آمده ۳۳ باشد سایز بند شما ۳۸ است.)
  [JUSTIFY]
  [JUSTIFY]
  [JUSTIFY]<A href="<A">[COLOR=#830029]سایز فنجانی:
  [JUSTIFY]
  [JUSTIFY]
  [JUSTIFY][COLOR=#b6003a][B]این بار متر نواری را روی قسمت برامده سینه خود قرار داده و قفسه ی سینه را اندازه گیری کنید. مطمئن شوید که متر روی پوستتان حفره ایجاد نکرده باشد. اختلاف عددی را که در اینجا به دست آمده و عدد سایز بند را به دست آورید. اگر این اختلاف ۱ اینچ بود سایز فنجانی شما a، اگر ۲ اینچ بود b، اگر ۳ اینچ بود c، و اگر ۴ اینچ بود d است. برای مثال اگر اگر سایز بند شما ۳۶ و این اندازه گری عدد ۳۸ را نشان می داد سایز فنجانی شما b است.
  [JUSTIFY]
  به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

 5. #1213
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۹/۲۱
  نوشته ها
  1,239
  میزان امتیاز
  3
  پسند شده
  1156
  پسند کرده
  1254

  Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

  چگونه سایز لباس ها را به هم تبدیل کنیم (تبدیل سایزهای جهانی)
  [JUSTIFY]
  لباس های زیادی در سراسر جهان در بازار اینترنتی فروخته می شوند، این دستورالعمل شما را قادر می سازد که بتوانید سایزهای استاندارد جهانی و کشورهای مختلف را به هم تبدیل کنید.

  دستورالعمل تبدیل سایزبندی آمریکایی به سایز بندی انگلیسی
  اگر شما می خواهید سایز آمریکایی را به سایز انگلیسی تبدیل کنید باید عدد 2 را به سایز کانادایی یا آمریکایی اضافه کنید. در آمریکا و کانادا سایز 2 برابر سایز 4 انگلیس است، سایز 6 آمریکایی با 8 و سایز 8 با 10 انگلیسی و ... برابر است.
  دستورالعمل تبدیل سایزبندی آمریکایی به سایز بندی اروپایی (فرانسوی)
  هنگامی که قصد دارید سایز آمریکایی را به سایز فرانسوی تبدیل کنید باید عدد 30 را به سایز آمریکایی/کانادایی اضافه کنید بطوریکه سایز 2 آمریکایی با سایز 32 فرانسوی، 4 با 34 و 6 آمریکایی با 36 فرانسوی و... برابری دارد.
  نکته: سایزبندی لباس ها در ایران نیز طبق استاندارد اروپایی است. یعنی اگر شما سایز 42 هستید سایز شما در سیستم آمریکایی 12 است.
  دستورالعمل تبدیل سایزبندی آمریکایی به سایز بندی آلمانی
  برای تبدیل به سایز آلمانی باید عدد 28 را به سایز آمریکایی/کانادایی اضافه کنید. سایز 2 آمریکایی با سایز 30 آلمانی و یا سایز 14 با سایز 42 مساوی است.


  دستورالعمل تبدیل سایزبندی آمریکایی به سایز بندی ایتالیایی
  برای تعیین سایز ایتالیایی باید عدد 34 را به سایز کانادایی/آمریکایی اضافه کنید. سایز 2 آمریکایی مساوی36 و4 مساوی 38 ایتالیایی است.


  دستورالعمل تبدیل سایزبندی آمریکایی به سایز بندی استرالیایی
  سایز استرالیایی با اضافه کردن عدد 4 به سایز آمریکایی/کانادایی بدست می آید. سایز 2 با سایز 6 و سایز 10 با سایز 14 استرالیایی برابر است.


  دستورالعمل تبدیل سایزبندی آمریکایی به سایز بندی ژاپنی
  در بدست آوردن سایز ژاپنی باید سایز آمریکایی را با عدد فرد جمع کنیم، شما نیاز دارید عدد 3 را با سایز آمریکایی جمع کنید. در این صورت سایز 2 آمریکایی به 5 ژاپنی و4 به 7 ژاپنی تبدیل می شود.
  به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

 6. #1214
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۹۰/۰۹/۲۵
  نوشته ها
  36
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  3
  پسند کرده
  0

  Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

  این لباسا رو ببینین
  به نظرتون واسه عروسی برای خواهر عروس مناسب هستن؟کدومش بهتره؟
  23 سالمه قد 160 وزن 55
  من خودم عاشق این اخریه شدم


 7. #1215
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۹/۲۱
  نوشته ها
  1,239
  میزان امتیاز
  3
  پسند شده
  1156
  پسند کرده
  1254

  Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

  مهشید جون نمیدونم تاحالا خواهر عروس بودی یا نهولی من بودم خواهر عروس کلی کار روسرشه باید مواظب نظم و ترتیب مجلس باشه با مهمونا سلام علیک کنه.حواسش به عروس باشه که کاراشو انجام بده عکس بگیره برقصه و کلی کارای دیگه به نظرم یه مدل انتخاب کن که جلوی دست و پاتو نگیره یا اگه ازین مدلامیخای انتخاب کنی مواظب قدش باش و دنباله دارش نکن چون کافیه یکی پاش بمونه رو دنباله دامنت و وازگون بشی(البته خدای نکرده)ولی خب گفتم بدونی.مدل اخریم قشنگه میتونی قدشو کوتاهتر کنی یا رنگشو عوض کنی.دومی ام اگه دامنش گیپور نباشه بد نیس خوشمله.
  به نام من.به نام تو.به نام صداهایمان که روزی به هم خواهند رسید...

 8. #1216
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۹۰/۱۰/۱۷
  محل سکونت
  *پایتخت معنوی ایران*
  نوشته ها
  67
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  28
  پسند کرده
  0

  Re: اجتماع خوش سلیقه ها.. مشاوره برای بهتر بودن و خوشتیپ مان

  عزیزم آخری هم قشنگه
  اولی هم قشنگه
  عروسی داداش من هم نزدیکه
  دربدر دنبال مدل لباس و مو ... هستم
  اونم بایه بچه 1ساله وروجک و شیطون
  من هم با نظر مینا جون موافقم.
  خواهر عروس و یا دوماد باشی یکریز باید مراقب پذیرایی از میهمانان و خوشامدگویی باشی پس بهتره قید لباس دنباله دار و کفش پاشنه بلند رو بزنی
  بهار با تمام رنگارنگی یک پیام دارد : یکرنگی

 • مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

  محاسبه ي شاخص توده ي بدني

  وزن به کيلـو گـرم
  قد به سانتي متر

  شاخص توده ي بدني
  بازه ي وزني مناسب شما