سلام بر دوستان گلم

به نظرم رسید بهتره در ابتدا مروری بر قوانین سایت داشته باشیم تا بتونیم با رعایت اونها خونه ای پر نظم و آرامش و آموزش های کامل داشته باشیم.

از اینکه صمیمانه قوانین سایت ( http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules) رو رعایت میکنید ممنونم، اما با توجه به اینکه همه مون قوانین اخلاقی و اجرایی سایت رو -جهت داشتن سایتی بهتر از پیش- رعایت میکنیم بد نیست مروری به نکات زیر هم داشته باشیم و صد در صد رعایتشون کنیم :


1.اگه (توی هر یک از مباحث) از دستوری خوشتون اومد؛ لطفا تموم نکاتِ دستور و خلاقیت هایی که دوستان دیگه بکار بردن و حتی سوالای کاربرای عزیز و جوابهای هنرمندای مهربون رو در مورد اون رو - که تو همون مبحث موردنظر اومده - مطالعه کنید، چون این باعث میشه هم سوال تکراری پرسیده نشه (که این خودش باعث زیاد شدن بی مورد صفحات و خسته شدن یا ترسیدن! دوستای تازه وارد واسه خوندن بشه) و هم خودتون با یه تجربه ی منفی (که با نخوندن نکات ممکنه بدست بیاد) مواجه نمیشید.

2.اگه خودتون عکسی (توی هر یک از مباحث) میذارید لطفا دستور اون رو بطور کامل و با ذکر جزییات بذارید تا دوستای دیگه هم از دانسته ها و تجربیاتتون بطور کامل استفاده کنن.

3.اگه از دستور دوست عزیزی استفاده میکنید، لطفا همراه با عکس کار قشنگ خودتون لینک دستور رو هم بذارید تا دوستان دیگه هم استفاده ببرن یا اینکه ش 2 بالا رو رعایت کنید و اسم دوست هنرمندمون رو ببرید.


4.در صورتی که دستور جدیدی دارین که نیاز به بازگشایی تاپیک جدیدی داره با پیام خصوصی باهام هماهنگ کنین تا در صورت لزوم اقدامات لازم انجام بگیره


و در آخر لطفا این بندهای قوانین انجمن از قبیل:

قبل از پرسیدن هر سوالی از امكان جستجو در سايت استفاده کنید.

برای ابراز احساسات و تشکر کردن فقط از دکمه پسندیدن استفاده کنید.

از ارسال مطالب غير مرتبط در انجمن ها خودداري نماييد.

از گذاشتن عکس بدون توضیح خود داری نمایید و پاسخ به پرسش های احتمالی دوستان را به توضیحات عکس اضافه کنید.

برای آپلود عکس حتما از آپلود سنتر سایت استفاده کنید.

برای جواب دادن به پرسش دوستان از نقل قول استفاده کنید.

را در این مبحث نیز بطور کامل رعایت کنید.
در صورت رعایت نکردن نکات گفته شده - با عرض شرمندگی!! - پست های مذکور حذف میشوند.


به نظرم خوندن این دوتا پست که سامره ی عزیز زحمتش رو کشیدن ،خالی از لطف نیست
چون کمک میکنه با قوانین سایت بهتر اشنا بشیم

سامره جان ممنونم


.: هدف ما ...(!) :.

کاربران تازه وارد عزیز لطفا بخوانند

**
کلام آخر

میدونین که خیلی خیلی دوستون دارم
من عاشق تک تک شمام