نان شکری کرمانشاهی

یکی از شیرینی هایی که من عاشقشم " نان شکری کرمانشاهی" هست . البته باید تازه باشه و البته حتماً با روغن کرمانشاهی درست بشه.عجیبه که من هرچی توی وب گشتم تصویر و دستوری که عین اون چیزی که من از نان شکری می شناسم باشه نیافتم.
تا دیروز که متوجه شدم دوست عزیزم رز دستور اونو توی وبلاگش داره . عکسش که دقیقاً همونیه که دوست دارم!!

من ازش اجازه گرفتم که دستورش رو اینجا بذارم. ولی پیشنهاد می کنم دستورای دیگه رز عزیز رو هم در وبلاگش ببینید.
Rose chef( آشپزی وشیرینی پزی) - نان شکری کرمانشاهی(شیرینی شکری)
مواد لازم
تخم مرغ یک عدد
آرد 1 پیمانه
پودر قند 1/2 پیمانه
روغن کرمانشاهی یا کره یک پیمانه
زعفران دم کرده سه قاشق غذا خوری
اسانس هل سه قطره
روغن وتخم مرغ و پودر قند اسانس هل و زعفران رو مخلوط کنیدو باهم زن بزنید
بعد ازیک دست شدن کم کم آرد رو اضافه کنید و مخلوط کنید ببنید اگر به نظرتون آرد کم هست بازم آرد بریزید به
حدی که خمیرتون به دستتون نچسبه وحاصل کار یه خمیر لطیف بشه
بعد خمیر رو نیم ساعت توی یخچال بذارید تا استراحت کنه و فرو با دمای 180 درجه روشن کنید تا گرم شه
سینی مورد نظرو آرد پاشی کنید و به اندازه یک گردوی کوچیک ازخمیر برداشته بادست حالت بدین و کف سینی
بچینید با فاصله شیرینی هارو بچینید و روی اونو باپودر پسته تزیین کنید و توی فر با دمای 180 به مدت 20 دقیقه
بذارید البته طبقه پایین وبه محض طلایی شدن ازفر دربیارین،چون هر فری روش کار با اون متفاوته باید خیلی
مواظب باین که شیرینی نسوزه...این شیرینی خیلی خوشمزه س وبافت خیلی لطیفی داره امیدوارم درست
کنید ولذت ببریید.