نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree283Likes

موضوع: آمــــــوزش مدل های شینیون و ویو

نمایش نتایج: از 193 به 200 از 255
صفحه 25 از 32 نخستنخست ... 1522232425262728 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    34
    نقل قول نوشته اصلی توسط aram25 نمایش پست ها
    مرسی عزیزم من اولین باره اسم این دستگاهو میشنوم میشه هجیشو به انگلیسی بنویسی feras یا fere s ؟؟
    قیمتش چنده ؟ کار باهاش راحته؟ ببخشید خیلی سوال شد
    عزیزم از این بابلیس های 6 کاره توی بازار همه جا هست که یکی از این سری ها مخصوص فر اس هست. قیمت 6 کاره اش با هم که هم اتوی مو هست هم ویو هست و فر ریز و فر درشت و فر اس 5 سال پیش خریدم 25 تومان
    sabooha این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    1370
    پسند کرده
    3815
    sabooha, *فاطیماه*, مامان غزل و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

*ARMITA* آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    7784
    پسند کرده
    9661

mahi59, delaram, banoo61 و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    من يک اسفندیم
    نه به آساني عاشق مي شوم و نه وقتي عاشقم ، به آساني از عشقم دست ميکشم
    من ملکه ی احساسم

ṧїᗰα آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    503
    پسند کرده
    1626
    شاید مثل بسیاری از دختران داشتن موهای فر زیبا در یک مجلس برای شما هم جذاب و خواستنی باشد. اصلا نگران نباشید، نیازی نیست برای فر کردن موهای خود هزینه زیادی بپردازید. در این مطلب یک روش کاملا ساده و آسان را برای داشتن موهای فر زیبا به شما آموزش میدهیم. حتما امتحان کنید.

۱) ابتدا موهای خود را به قسمتهای کوچک تقسیم کرده و هر قسمت را ابتدا کمی با ژل خشک مرطوب کرده وسپس دور انگشت خود لوله کنید. سپس مطابق تصویر موهای لوله شده را به آرامی داخل فویل قرار داده و دو سر فویل را ببندید.

۲) با استفاده از یک اتو موی داغ، هر فویل را به آرامی حرارت داده و این کار را تا انتها ادامه دهید. میزان حرارت لازم برای حالت گرفتن مو بستگی به جنس موهای شما دارد. به طور متوسط برای هر فویل مدت ۵ دقیقه حرارت کافی است.

۳) اکنون فویلها را به آرامی باز کنید. موهای فر زیبا آماده است تا با گل سر و یا سنجاق زیبا تزئین شود.

fateme67, mamaneali, LOVE SEPEHR و 19 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    ˙·٠•● سعی نکن متفاوتـ باشی فقط خوبــ باش خوبــ بودن به اندازه ی کافی متفاوتــ هستــ ●•٠·˙

مامان غزل آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    4
    میزان امتیاز
    1156
    پسند شده
    56407
    پسند کرده
    62736

ویترین مدال ها

سلام اینارو از نت گرفتم مال سالن ملودیه اهوازه
    ولی نمیدونم دقیق کجا
    &yeganeh&, محیا خانوم, maryam.67 و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

ترنج بانو آواتار ها
    میزان امتیاز
    27
    پسند شده
    956
    پسند کرده
    708
    نقل قول نوشته اصلی توسط ostooreh نمایش پست ها
    سلام سمانه خانومی.

من همیشه تو خونه از زمانی که دختر خونه بودم وتا الان که موهای دخترام رو میپیچم از یه روش منحصر به فرد استفاده میکنم

اونم اینکه پارچه هایی به طول 30 سانت وعرض 5 سانت از پارچه های معمولی برش میزنم. به تعداد 40 یا 50 تا ........بعد از اینکه از حمام در اومدیم وموهامون رو کمی خشک کردیم ولی هنوز مرطوب هست موهامون رو تقسیم وشروع به پیچیدن میکنیم. هر قسمت از مورو از نوک مو دور پارچه گرفته ویا به زیر یا به رو دور پارچه میپیچیم تا به نزدیک ریشه ی مو برسیم. بعدش پارچه رو یه گره میزنیم وروی مو سفتش میکنیم. این کار وپیچیدن بسیار راحته البته باید دقت کنی که نوک موهات رو هم خوب به دور پارچه بپیچی که بعدا سیخ وا نایسته ....من همیشه یه شب تا صبح میذارم رو سرم بمونه اما دخترم همیشه دوروز نگه میداره وبعد باز میکنه یه فر خیلی خوشگل ریز بهش میده که عاشقشه. نه سشوار میخواد نه ماده ی نگه دارنده نه چیز خاصی. ناگفته نمونه اگر برای مجلسی مهمونی چیزی هم بخواد به مقدار خیلی خیلی کم به موهاش آبلیمو میزنه هم موهاش رو براق میکنه هم یه نگه دارنده ی طبیعیه

امیدوارم این روش رو هم امتحان کنی ونتیجه رو بگی. اگر سوالی بود وخواستی بهم پ خ بده .چون شاید گذرم به این ورا نیوفته...........

البته یه نکته فراموش شده دوست جونی، اونم اینکه اگه مثل من حوصله ی دور دوزی پارچه ها رو نداشته باشبم ، حتما باید از پارچه هایی که ریش ریش نمی شه مثل تریکو که نازک هم باشه استفاده کنیم ( از لباس های تریکو که دیگه استفاده نمی کنیم استفاده کنیم) وگرنه سرمون پر از نخ می شه
    ویرایش توسط ترنج بانو : ۱۳۹۳/۰۸/۱۸ در ساعت ۱۱:۴۴ بعد از ظهر
    مامان غزل, mahbube, glabella و 2 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    رسول خدا (ص) : بهترین زنان شما، زنی است که برای شوهرش آرایش و خودنمایی کند، اما خود را از نامحرمان بپوشاند.

بحار، ج 103، ص 235

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    3295
    پسند کرده
    2661
    نقل قول نوشته اصلی توسط *فاطیماس* نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه بگین این مدل مو چه جوری درست شده؟ خیلی ساده به نظر میاد اما من متوجه نمیشم.

خیلی آسونه که دوست من.اول از جلوی سرت یه تیکه بزرگ رو جدا میکنی و میذاری روی سرت با سنجاق فیکس میکنی بمونه برای بعد.
    مرحله دوم از دو طرف سرت از کنار گوشهات موهاتو جمع میکنی بالای سرت و با کش میبندی.تصور کن داری دم اسبی میبندی موهاتو.ولی کمی از موهای پشت سر و کمی از جلوی سر رو ول میکنی نمیبندی.بهتره قبلش کمی موهای اطراف گوش رو پوش بدی بعد ببندی با کش.
    حالا تو محله سوم و اخر اون تیکه از موهای جلوی سرت رو که با سنجاق نگه داشته بودی رو لایه لایه پوش میدی و جلوش رو با سنجاق فیکس میکنی و ادامه مو رو روی کش و دم اسبی میندازی تا اون رو بپوشونه.یا میتونی اصلا سنجاق جلو رو حذف کنی و پوش بدی و بریزی روی کش و بغلهاشو با سنجاق مویی روی کش مرتب کنی .

به همین راحتی عزیزم.

اگرم موهات کم پشته میتونی وقتی دم اسبی بستی وسط موهاتو.چند دسته موی مصنوعی با سنجاق دور کشت اضافه کنی که حجم بگیره.
    ویرایش توسط nazgol joon : ۱۳۹۲/۰۸/۲۴ در ساعت ۰۷:۳۵ بعد از ظهر
    ... رضوان ..., anjelina, *فاطیماه* و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

talabala آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    28
    پسند کرده
    0
    کسی میدونه چجوری موها رو *** *** میکنن بدون کراتینه البته چون شنیدم کراتینه کردن موها رو میریزونه اتوی مو هم به اون لختی که میخوام در نمیاره
    از " نبودنـــــت " دلـــگیر نیستم از اینکه روزگاری "همه ی دنیایم بـــــــودی " دلگـیــــــــرم.

صفحه 25 از 32 نخستنخست ... 1522232425262728 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف