نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree7Likes

موضوع: عکاسی از کودکان

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 163
صفحه 1 از 21 123411 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

عکاسی از کودکان

سلام به همه مامانای گل....سایت جدید مبارک.... <:-P ....من که از اینجا خیلی خوشم اومد....تخصص من عکاسیه...یعنی عکاسی خوندم....در مورد عکاسی از بچه های گلتون هر سوالی دارید در خدمتم.... ;)

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    35
    پسند کرده
    0

Re: عکاسی از کودکان

سلام شاداي عزيز
    چه خوب كه باهات آشنا شدم و پستت را خوندم. آخه اين پسرخواهر شيطون من پريروز بدجوري زد تو حالمون كلي آماده اش كرده بوديم ببريمش آتليه ازش عكس بگيريم اما چشمت روز بد نبينه گريه اي سرداد كه بيا و ببين. حاضر نبود اصلا پاشو تو آتليه بزاره. ما هم دست از پا درازتر مسير دراز رفت رو برگشتيم. نمي دونم مي تونيم خودمون عكسايي به كيفيت و خوبي عكساي آتليه اي بگيريم. اگه سايتي معرفي كني كه عكسايي در اين زمينه هم داشته باشه ممنون مي شم.

ساناز مامان دانیال آواتار ها
    ساناز
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    0

شادای عزیز یه سوال
    تفاوت عمده عکس اتلیه باخونه نو ر اون است درسته ؟ البته اگه از کیفیت بالای دوربین فاکتو ربگیریم به نظرت میشه با یه چراغ مطالعه که روش را پارچه سفید بزنیم (اون قسمتی که باز است اون نو راتلیه ای را درست کنیم که سایه روی صورت نیفته
    اينجا ایران است....حوا بودن تاوان سنگيني دارد...

مدیر انجمن
    DaDa آواتار ها
    سارا حکمتی
    نوشته های وبلاگ
    24
    میزان امتیاز
    14
    پسند شده
    7800
    پسند کرده
    2903

ویترین مدال ها

سلام شادای عزیز.
    یه سوال دارم.
    من یه دوربین دیجیتالی خوب دارم ، مارک نیکون.
    کیفت عکسها همیشه خوب میشه ولی بعضی وقتها بعضی عکسهام خیلی دون دون میشه . علتش رو هم پیدا نکردم . ممکنه شما کمکم کنی.
    عکسهای بدون توضیح حذف می شوند !

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام خاله خانم آقای رهام.....عکس گرفتن از کودکان کار سخت و شیرینیه ، نکته مهم اینه که خود بچه حوصله این کار رو داشته باشه . همکاری کنه....مثلا گرسنه نباشه..خوابش نیاد....تازه از خواب پا نشده باشه و اخمو نباشه...خود من سعی می کنم یک بار حداقل بچه رو ملاقات کنم و باهاش دوست بشم...وبهش هدیه کوچکی می دم...دفعه بعد که بیاد کمتر مشکل با هم داریم....رابطه عکاس با بچه خیلی مهم هست...و جالبه که بچه احساس عکاس رو کاملا درک می کنه.....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ساناز خانم ...بله علاوه بر عوامل دیگه که در درجات بعدی اهمیت قرار دارند ، مهم تر از همه کیفیت دوربین( لنز و کیفیت ثبت عکس)و نورپردازیه.....عزیزم نور چراغ مطالعه زرده ولی نورهای اتلیه ای نور سفید دارند...نورهای آتلیه(فلاش ) بر حسب نوعشون قدرت پخش بالا دارن ولی نور چراغ خیلی متمرکز هست و قسمت هایی رو بی اندازه روشن می کنه که حتی با استفاده از کاغذ کالک برای کاستن نور ازار دهنده هستند.در نورهای آتلیه با جابه جا کردن نور و عقب و جلو کردنش تمرکز نور تغییر می کنه ولی هیچ وقت از بین نمیره ولی چراغ مطالعه این طور نیست.....ولی خوب می تونی امتحان کنی...امتحانش خالی از لطف نیست! منم اوایل کار با چراغ مطالعه عکس می گرفتم....حداقل می شی مامان عکاس ! موفق باشی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نیسا جون...حساسیت دوربین شما بالاست....توی منو حساسیت رو با Iso یا AsAنشون می دن...که توی دوربین شما Iso هستش.....این عدد نباید خیلی بالا باشه ونه خیلی پایین....مثلا بین 100 و 125 تا 200 خویه....واین طوری عکست دانه (گرین) نمی ده....حساسیت در واقع میزان پاسخ سطح حساس به نور ( پیکسل ها) به نور هست....و برای این گذاشتنش که توی نور کم یا زیاد بشه ازش استفاده کنید...مثلا توی نور کم حساسیت رو می بریم بالا با اینکه گرین می ده ولی خوب مهم ثبت تصویره....در نور خیلی زیاد حساسیت رو کم می کنیم تا مقدار اضافی نور ثبت نشه...تونستم خوب توضیح بدم!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام ساناز جون....بله میشه گذاشت به ترتیبی که heaven در بالا نوشته....عکس های با چراغ مطالعت رو حتما برامون بذار

صفحه 1 از 21 123411 ... آخرینآخرین