نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree63Likes

موضوع: مقالات و نكات آرايشي و پيراستگي

نمایش نتایج: از 41 به 48 از 86
صفحه 6 از 11 نخستنخست ... 3456789 ... آخرینآخرین
 1. #41
  عضو خانواده بزرگ مامی سایت

  عضویت: ۱۳۸۸/۰۴/۲۸
  نوشته ها
  75
  میزان امتیاز
  1
  پسند شده
  7
  پسند کرده
  0

  Re: نكات كوچولي آرايشي و پيراستگي

  یک شرکت سوئیسی مدعی است که محصول جدیدی تولید کرده که با مصرف آن چروکهای پوست برطرف می*شوند

  یک فنجان قهوه جایگزین لوسیونهای ضد چروک
  اگر می*خواهید از شر چین و چروکهای پوست صورت خود خلاص شوید از این پس نیازی به استفاده از کرم*ها و لوسیونهای ضد چروک نخواهید داشت بلکه می*توانید تنها با یک فنجان قهوه مشکل خود را برطرف کنید.

  به گزارش هلث دی نیوز ، یک شرکت سوئیسی تولید کننده قهوه ادعا کرده است که به تازگی محصول جدیدی را وارد بازار کرده است که با مصرف آن چروکهای پوست کاهش پیدا کرده و برطرف می*شوند.

  این شرکت، فروش نوع جدید قهوه*های خود با خاصیت ضد چروکی را با هدف کمک به زنان تولید و توزیع کرده است. تولید کنندگان این محصول جدید اظهار داشته*اند که قهوه جدید محتوی کلاژن است که زیبایی پوست را تقویت می*کند.

 2. #42
  مدیر بازنشسته
  aram_khp آواتار ها
  آرام خسروپناهی
  عضویت: ۱۳۸۸/۰۵/۰۸
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  4,084
  میزان امتیاز
  12
  پسند شده
  1288
  پسند کرده
  219

  Re: نكات كوچولي آرايشي و پيراستگي

  با آرايش ترميمي و استفاده از رنگهاي تيره و روشن فونديشن و يا پورد ميتوانيم ايرادهاي اعضاي صورت را تا حد امکان بپوشانيم.


  از سایت 98ia  ميتوانيم با رنگهاي تيره اين اعضا را کوچکتر و با رنگهاي روشن آنها رابزرگتر نشان دهيم. اگر در اين کار دقت نکيم، اين لکه هاي تيره وروشن نهتنها زيبا نخواهند بود، بلکه چهره را زشت نيز خواهند کرد. در آرايش ترميميبيشتر از پودر استفاده ميشود تا از کرم و مايع، زيرا پودر به راحتي رويفونديشن پخش ميشود. آرايش ترميمي بر اثر تکرار بهتر ميشود چون تکرار اينآرايش باعث ميشود که متوجه شويم که چگونه بايد اعضاي صورت را با استفادهاز رنگهاي متضاد کامل نشان دهيم.

  به طور مثال براي بيني پهن، کنار بيني را کمي تيره تر ميکنيم و روي بينيرا پودر ميزنيم. درمورد بينيهاي بلند، نوک بيني را تيره ترميکنيم و دربيني هاي کج، رنگ تيره را در کنار بيني و رنگ روشن تر را در وسط بيني بهکار ميبريم.

  براي پوشاندن جاي زخم و يا جوش، آکنه، لکههاي روي پوست و سياهي دور چشم و خطوط ريز و پهن کنار دهان عمل ترميمي وتکميلي را بعد از زدن فونديشن انجام ميدهيم، زيرا فونديشن را نميتوانيمروي پودر بزنيم و مانع پاک شدن آن شويم.  پودر و يا کرمهاي ترميمي در رنگهاي روشن، متوسط و تيره ساخته ميشوند.  حلقه سياه دور چشم را ميتوان با استفاده از کرم پودر ترميمي پوشاند. البتهدلايل زيادي براي افتادن حلقه سياه دور چشم و گود رفتن و پف کردن پلکهاوجود دارد، مثل کم خوابي، غذاي نامناسب، مصرف مشروبات الکلي، ناراحتي هايکليوي و... که در اين صورت بايد ابتدا در رفع مشکل اصلي بکوشيم و سپس ازآرايش کمک بگيريم. به هر حال، پلکها و اطراف چشم را تا زماني که تيره وگود رفته هستند روشنتر ميکنيم و يا در حالتي که پف کرده اند براي پوشاندناين پف ، روي آن را با پودر تيره تر و اطراف آن را با پودر روشن ميپوشانيمو به دقت پودر را پخش ميکنيم.
  از پودر تيره براي کوچکتر نشان دادن بيني بزرگ و يا کج، غبغب، آرواره پهن و برجسته، پلکهاي سنگين، چانه برجسته و پيشاني جلو آمده استفاده ميکنيم.

  از پودر روشن براي بزرگتر نشان دادن بيني کوتاه، چشمان گود رفته کوچک،صورت باريک و بلند، چانه عقب رفته، گردن باريک و بلند و پوشاندن حلقه سياهدور چشم استفاده ميکنيم.

  بريا برجسته تر نشان دادن گونه ها، يک خط فرضي از گوشه دهان به وسط گوش ويک خط ديگر به صورت عمودي، از گوشه خارجي چشم به طرف چانه ميکشيم. فونديشنتيره را بعد از خط عمودي روي اين خط فرضي به طور افقي ميزنيم.

  زخمهاي کوچک، خال و لکه سياه را با فونديشن ميتوانيم بپوشانيم که بهتر استبا انگشت فونديشن را کاملا پخش کنيم تا خط فاصله اي ايجاد نشود و صورت دورنگ نشان ندهد. براي پوشاندن لکه ههاي بزرگ و خال يا لکه مولودي (اصطلاحاهمان ماه گرفتگي) مسلما وقت بيشتري بايد صرف کنيم و با صبر و حوصله به قدرکافي کار کنيم. بعد از زدن فونديشن، مواد پوشاننده را روي لکه مي ماليم ومجددا لايه نازکي از فونديشن را روي آن ميزنيم و سپس تمام صورت را به طوريکنواخت پودر ميزنيم.

  بايد توجه داشته باشيم که استفاده از فونديشن خيلي زياد و ضخيم، بدون پخش کردن صحيح مشکل صوزت را بدتر از آنچه که هست نشان ميدهيد.
  سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

 3. #43
  مدیر بازنشسته
  aram_khp آواتار ها
  آرام خسروپناهی
  عضویت: ۱۳۸۸/۰۵/۰۸
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  4,084
  میزان امتیاز
  12
  پسند شده
  1288
  پسند کرده
  219

  Re: نكات كوچولي آرايشي و پيراستگي

  آرایش قدم به قدم چشم  ۱/ ابتدا با یک اسنفج مقداری کرم پودر به پشت چشم بزنید این کار باعث میشود زمینه صاف و آماده باشد و آرایش راحت تر روی پلک بنشیند .
  ۲/ پودر بیرنگ فیکس را با قلم موی پودر زنی به پشت چشم بزنید این کار باعث میشود که پشت چشم در موقع سایه زدن یکدست شود .
  ۳/ مقداری از پودر فیکس را زیر چشم بزنید و پاک نکنید این کار باعث میشود هنگامی که شما سایه میزنید زیر چشم لکه ایجاد نشود .
  ۴/ با یک برس اسفنجی تمام پشت چشم را تا زیر ابروها سایه شیری یا استخوانیبزنید این سایه تیرگی پشت چشم را می پوشاند و چشمها را درخشانتر از آنچههست نشان میدهد .
  ۵/ با یک سایه تیره مثلا قهوه ای در قسمت فرو رفته چشم زیر استخوان ابروتاگوشه انتهائی چشم یک تیرگی ملایم ایجاد کنید رنگ سایه را براساس رنگ پوستانتخاب کنید هیچگاه برای پوستهای تیره از رنگ سبز، بنفش و یا قهوه ای تیرهاستفاده نکنید برای این پوست میتوان از قهوه ای روشن ، طلائی ، آجری وصورتی استفاده کرد و برای پوستهای روشن از سایه آبی ، سبز و بنفش استفادهکنید .
  ۶/با یک قلم مو خطوط را محو کنید تا لبه نداشته باشند توجه داشته باشید کهسایه چشم برای خانمهای جوان است چون خانمهای مسن را پیرتر نشان میدهد .
  ۷/ کمی سایه روشن را با برس اسنفجی در وسط پلک بزنید این کار درخشش چشم شما را بیشتر میکند .
  ۸/ اکنون پودر Fix را که به زیر چشمتان زده اید میتوانید پاک کنید .

  ۹/ برای خط چشم کشیدن متدهای مختلفی وجود دارد که براساس مد تغییر میکند .خط چشم بهترین راه برای نشان دادن شکل چشم است و مشکل ترین قسمت آرایش میباشد شما برای خط کشیدن میتوانید از خط چشم مایع ، مداد چشم و یا سایهتیره استفاده کنید روبروی یک آئینه بنشینید آرنج تان را روی یک میز قراردهید تا ثابت باشد با انگشتان پوست پلک تان را بطرف بالا بکشید به پائیننگاه کنید از گوشه جلوی چشم شروع کنید و خط را در کنار مژه ها به طرف گوشهخارجی چشم امتداد دهید گوشه انتهائی را کمی پهن تر بکشید . اگر خط چشمخراب شد صبر کنید کمی خشک شود بعد با استفاده از گوش پاک کن آنرا پاک کنید، پلکتان را هم نزنید تا خط چشم خشک شود .
  استفاده از مداد چشم برای خط کشیدن آسانتر است توجه کنید هر دفعه نوکمدادتان را بتراشید این کار باعث میشود از آلودی نوک مداد جلوگیری شود بامداد شما میتوانید زیر و داخل چشم را خط بکشید اگر برایتان کشیدن خط صافمشکل بود نقاط ریزی بالای پلک بگذارید بعد آنها را به هم وصل کنید .گریمورهای حرفه ای گاهی از سایه دودی بجای خط چشم استفاده می کنند و بااین حقه جلوه بسیار طبیعی به چشم میدهند.
  ۱۰/ با دستگاه فر مژه ، مژه ها را کمی حالت بدهید که اینگونه چشم ها بازتر و دلفریب تر میشوند .
  ۱۱/ تنها یک قلم از لوازم آرایشی است که زنان در بیابان هم با خود میبرندو آن ریمل می باشد ریملها معمولاٌ یک برس مارپیچی دارند که استفاده ازآنها را راحت میکند برای ریمل زدن بهتر است چشمها بسته باشد اول پشت مژهها را ریمل بزنید بعد از پائین و از ریشه بسمت بالا مژه ها را ریمل بزنیدوقتی چشم بسته باشد مژه های پائینی باعث میشوند که مژه های بالا حالتبگیرند . برای بلند تر کردن مژه ها میتوان از ریمل مژک دار استفاده کنیدیا اینکه با نوک برس ریمل نوک مژه ها را با حرکات رفت و برگشتی ریمل بزنیدبرای اینکه مژه ها ظخیم تر معلوم شوند میتوانید بر روی مژه ها ابتدا پودرتالک بزنید سپس چند بار ریمل بزنید .
  ۱۲/ اگر بخواهیم از مژه مصنوعی استفاده کنیم بهتر است که مژه های تک رابکار بریم زیرا طبیعی تر بنظر می رسند برای کسانیکه مژه های کمی دارند درطول پلک مژه ها را بچسبانید ولی اگر بخواهید که فقط چشم را کشیده تر نشاندهید چند دانه مژه در گوشه انتهائی چشم بچسبانید ودر انتها کمی ریمل بهآنها بزنید .
  سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

 4. #44
  مدیر بازنشسته
  aram_khp آواتار ها
  آرام خسروپناهی
  عضویت: ۱۳۸۸/۰۵/۰۸
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  4,084
  میزان امتیاز
  12
  پسند شده
  1288
  پسند کرده
  219

  Re: نكات كوچولي آرايشي و پيراستگي


  با تنوع رنگها و سبکهایی که برای هر نوع رنگ پوستی خوب و عالی به نظر میرسد، رژ قرمز و صورتی رنگ، روش عالی برای بهتر کردن آرایش روزانه شما است.استفاده درست از رژ نیاز به اندکی مهارت دارد. به این نکات ساده برای بهکار بردن رژ توجه کنید.
  ۱- یک لایه سبک و ملایم از کرم آرایشی زیرساخت مایع به روی لبهای خود بزنید و بگذارید خشک شود.
  ۲- کمی پودر مات بر روی لب خود بکشید. این کار باعث می شود تا سطح صاف ویکنواختی برای استفاده رژلب ایجاد شود و به جلوگیری از محو شدن آن کمک میکند.
  ۳- با خط لبی که به بهترین شکل با رنگ رژ شما هماهنگ است، در اطراف لبتانخط لب بکشید. برای ایجاد ظاهری طبیعی خط لب را در کناره های انتهایی لبخود به خوبی بکشید.
  ۴- از یک قلم آرایشی درجه یک و تخصصی استفاده کنید و کشیدن رژ را از قسمتوسط لب خود شروع کنید و سپس به اطراف حرکت بدهید. استفاده از قلم مو باعثمی شود که میزان مناسبی از رنگ به روی لب شما کشیده بشود.
  ۵- لایه اول رژ را به آهستگی با یک دستمال کاغذی کمرنگ کنید.
  ۶- دومین لایه از رژ را دوباره همانند روش قبل، از قسمت مرکزی لب شروع کنید و به اطراف بکشید.
  سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

 5. #45
  مدیر بازنشسته
  aram_khp آواتار ها
  آرام خسروپناهی
  عضویت: ۱۳۸۸/۰۵/۰۸
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  4,084
  میزان امتیاز
  12
  پسند شده
  1288
  پسند کرده
  219

  Re: نكات كوچولي آرايشي و پيراستگي

  [BLOCKQUOTE]تفاوت آرایششب و آرایش روزآیا تا به حال به اصطلاح آرایش شب در کنار آرایش روز که دربین خانمها به خصوص آرایشگران و میک آپیستها رواج داشته فکر کرده و تفاوتآنها را یافته اید؟برای اینکه بدانید چگونه می توانید آرایش روز زیبایی درمقایسه با آرایش شب خود داشته باشید با ما همراه شوید  چرا آرایش شب و چرا آرایش روز؟  تفاوت این دو سوال جدای از رنگ آمیزی و نوع آرایش به طور اساسی و کلی دربراق و مات بودن آرایش می باشد که ما در مورد آرایش شب و تفاوت اساسی آنبا آرایش روز و نحوه ی چگونگی این آرایش در تفاوت آرایش شب و آرایش روز!(آرایش شب) نکاتی را ذکر کردیم و در اینجا به نحوه ی چگونگی آرایش روز ونوع آن در مقایسه با آرایش شب می پردازیم:  [img]http://********.com/images/stories/attire/oo1.jpg[/img]در مرحله ی اول این آرایش بهتر است تمام لوازم آرایشی که استفاده می شوداز نوع مات و بدون اکلیل باشد که هر قدر این خصوصیت را داشته باشند به شیکشدن و در عین حال زیبایی آرایش شما افزوده خواهد شد. برای میک آپ چشمهابهتر است پس از آماده سازی پوست بوسیله ی کرم پودر های مایعی که به هیچوجه پوست را براق نشان نمی دهند و استفاده ی پنکیک همرنگ پوست بر روی آنجهت یکدست و صاف شدن چهره، ابتدا چشمها را کمی ریمل زده تا حالتی از آنبرای خط چشم کشیدن در دست بیاید و سپس یک خط چشم ظریف و دقیقا مماس با مژهها در پشت چشم بکشید که این کار را بهتر است با خط چشمهای مدادی انجامداده و با استفاده از همان مداد گوشه ی انتهایی چشم را پهن تر و مثل سایهزدن باز کنید و سپس دوباره ریمل بزنید.  [img]http://********.com/images/stories/attire/oo1.jpg[/img] در زیر چشمها با استفاده از مداد دودی، خاکستری هاله ی باریکی برای جذابیت بیشتر چشمها بکشید.  [img]http://********.com/images/stories/attire/oo1.jpg[/img] سایه را نیز بر حسب رنگ چشم انتخاب کرده و بهتر است آن را نیز از گروه رنگهای دودی، خاکستری مات انتخاب کنید.  [img]http://********.com/images/stories/attire/oo1.jpg[/img]اگر آرایش پر رنگ وغلیظ تر را می پسندید می توانید در ادامه ی کار بر رویسایه ی خاکستری از رنگهای گرم مثل زرشکی یا نارنجی زده و نوع آرایش را بهتیره تر تغییر دهید.
  [img]http://********.com/images/stories/attire/oo1.jpg[/img] با این زیر ساخت آرایش، بهتر است رژلب نیزاز از هر رنگی که هست مات و بدون برق لب باشد که بسیار هماهنگ تر و زیباترخواهد بود اما از آنجایی که رژ لبهای براق و مایع در حال حاضر بیشتر موردتوجه دختران جوان هستند می توان در کنار آرایش چشم و پوست مات گاهی هم بااستفاده از رژلبهای براق و یا برق لب به تنهایی ، با ایجاد تضاد بین اجزایآرایش آن را تغییر داد و متفاوت ساخت.
  [/BLOCKQUOTE]
  سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

 6. #46
  مدیر بازنشسته
  aram_khp آواتار ها
  آرام خسروپناهی
  عضویت: ۱۳۸۸/۰۵/۰۸
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  4,084
  میزان امتیاز
  12
  پسند شده
  1288
  پسند کرده
  219

  Re: نكات كوچولي آرايشي و پيراستگي

  شاید برای شما هم پیش آمده باشد که گاهی دچارمشکلاتی در ظاهرتان شده اید که برایتان هم نگران کننده است و هم از واردشدن به محیط های اجتماعی خجالت می کشید.


  چرا برافروخته می شوم
  خیلی از افراد گاهی دچار برافروختگی صورت می شوند مخصوصا وقتی خجالت می کشند.اما وقتی نقاط قرمز روی چانه ها، لب ها و پیشانی باشد ممکن است به دلیلآکنه روزاسه باشد. بیماری های مزمن پوستی با داروها، قرص ها و کرم هادرمان پذیر هستند. برافروختگی های زیاد همراه با احساس ضربان قلب درموقعیت های اجتماعی ممکن است نشان دهنده اختلالات اضطرابی باشد.


  بوی بد دهان
  ممکن است روزانه دو بار مسواک بزنید و هر روز هم از نخ دندان استفاده کنید اما باز هم دهان تان بوی نامطبوعی داشته باشد.دلیلبوی نامطبوع دهان ممکن است به خاطر مشکلات لثه، بازگشت اسید به مری، خشکیدهان یا حتی عفونت های سینوسی باشد. اما گاهی رژیم غذایی هم مقصر است.خوردن سیر و پیاز هم سبب بوی بد دهان می شود اگر بو به این دلایل باشد کههیچ، وگرنه باید با یک دندانپزشک مشورت کنید.

  تیرگی دندان ها
  اگر زیاد چای یا قهوه مصرف می کنید و یا سیگار می کشید تیرگی رنگ دندان شما به این علت ها است.البته برخی داروها هم می توانند موجب بدرنگ شدن دندان ها شود. قدم اولبرای سفید شدن دندان ها مسواک زدن و نخ دندان به طور منظم برای برداشتنمواد زیاد از لابه لای دندان ها است. البته برای سفید شدن دندان ها همموادی وجود دارد، که می توانید در این مورد با یک دندانپزشک مشورت کنید.

  تعریق زیاد، چرا!
  هدف از تعریق خنک شدن بدن است.اما اگر بی دلیل و بدون تحرک زیاد یا در هوای خنک، عرق می کنید ممکن استدچار هیپرهیدروزیس شده باشید، این بیماری نیست اما تعریق زیاد زیر بغل یاکف دست و پا اگر سرد باشد، می توانید با پزشک مشورت کنید تا با تزریقبوتاکس یا قرص ها یا داروهای دیگر این مشکل شما رفع شود.

  ریختن موها!
  ریختن موها بیشتر از آنچه فکر می کنید در میان زنان شایع است.در سنین 40 سالگی، 40 درصد از زنان دچار ریزش موهای قابل توجه می شوند.دلیل اصلی این مشکل هورمونی یا مشکلات تیروییدی است. بارداری، برخیداروهای خاص و عدم تعادل هورمونی هم می تواند سبب ریزش موها شود. ریزش مویشدید با برخی محلول های موضعی که محرک رشد موها است درمان پذیر است حتیقرص هایی هم برای رفع این مشکل وجود دارد.

  خشکی لب ها و ترک آنها!
  وقتی خشکی هوا سبب از دست رفتن آب بدن و لب ها می شود، لب ها شروع به خشک شدن و ترک خوردن می کنند.اینممکن است لب ها را حساس کند. برای پیشگیری از مشکل ترک خوردن لب ها، اززبان زدن و خیس کردن لب ها اجتناب کنید. چرا که این کار سبب خشکی بیشتر لبها می شود. به جای آن از ژل پترولیوم و روغن های گیاهی استفاده کنید. اینکار لب ها را از خشک شدن محافظت می کند. اشعه خورشید هم می تواند سبب خشکیلب ها شود. بنابراین می توانید از کرم هایی با SPF 15 روی لب ها استفادهکنید.


  گردآوری:گروه سبک زندگی *****
  سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

 7. #47
  مدیر بازنشسته
  aram_khp آواتار ها
  آرام خسروپناهی
  عضویت: ۱۳۸۸/۰۵/۰۸
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  4,084
  میزان امتیاز
  12
  پسند شده
  1288
  پسند کرده
  219

  Re: نكات كوچولي آرايشي و پيراستگي

  گاهیدر سفر یا مهمانیهای طولانی خود احساس می کنید پس از ساعتها پوست شماشفافیت خود را از دست داده وحالت شادابی اولیه را ندارد، برای اینکهدوباره آن شادابی را به آن برگردانید بهتر است.

  گاهی پیش می آید که در سفر یا مهمانیهای طولانی پس از ساعاتی، خستگی وتیرگی پوست را در چهره ی خود احساس کنید و این درست نقطه مقابل آن است کهشما بعد از نیم ساعت خوابیدن آرایش بر روی پوست آن را طبیعی تر ببینید کههر دوی اینها بستگی به نوع انجام آرایش ومیکاپ شما خواهد داشت .

  اولین توصیه با فاصله آرایشکردن پوست است به این صورت که اول ضد آفتاب را بزنید و صبر کنید بین 10 تا15 دقیقه تا کاملا جذب شود سپس کرم پودر مورد نظر را بزنید و با کمی ضربهبه پوست صبر کنید تا آن نیز کاملا جذب شود، پس از انجام آرایش چشم و بقیهی موارد در پایان کار اگر لازم بود پنکیک بزنید که اگر این موارد رعایتشود شما در زمان طولانی نیاز به ترمیم و دوباره آرایش کردن نخواهید داشت .

  اما گاهی درسفر و در آفتاب داغ احساس می کنید که آرایشتان پس از مدتی ازحالت شفافیت اولیه خارج شده و زیبایی ابتدای کار را ندارد در اینجاست کهشما به کمی شیر پاک کن نیاز دارید که فقط و فقط پوست و لب خود را بااستفاده از کمی پنبه تمیز کنید و کاری به چشم وابروها نداشته باشید. پس ازتمیز کردن آنها با شیر پاک کن دوباره و حتما ضد آفتاب زده، کمی صبر کنید وسپس کرم پودر و رژ لب بزنید.اینکار برای زمانی است که شما هم وقت شستنصورتتان را ندارید و هم فرصت دوباره آرایش کردن چشمها را که در مدت زمانیکوتاه آرایش خود را به حالت اول برگردانید.


  توصیه ی بهتر برای حداقل کردن زمان تجدید آرایشاین است که شما از ضد آفتابهای رنگی که خود کار کرم پودر را نیز انجام میدهند استفاده کنید تا فقط پس از چند ساعت بر روی همان ضد آفتاب قبلیدوباره آن را بزنید تا هم پوستتان از آسیب نور خورشید و نورهای مضر درامان باشد و هم دیگر نیاز به پاک کردن نداشته باشد.
  سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

 8. #48
  مدیر بازنشسته
  aram_khp آواتار ها
  آرام خسروپناهی
  عضویت: ۱۳۸۸/۰۵/۰۸
  محل سکونت
  تهران
  نوشته ها
  4,084
  میزان امتیاز
  12
  پسند شده
  1288
  پسند کرده
  219

  Re: نكات كوچولي آرايشي و پيراستگي

  فرم دادن به لبها
  هنگامی که لب پایین نازک است، خط لب را پایینتر از خط معمولی لب میکشیم و آن را با رژ لب پر میکنیم. همچنین کمی وازلین یا برق لب به وسط لب پایین بملید تا آن را برجسته تر جلوه دهد
  وقتی لب بالا نازک است، خط لب بالا را بالاتر از خط معمولی لب میکشیم تا پهتر جلوه کند و با لب پایین تناسب داشته باشد هنگامی که لبهای پایین و بالا نازک هستند، اندازه لبها را در بالا و پایین با مداد لب زیاد میکنیم و داخل خط را با رژ لب پر میکنیم که لبها پرتر به نظر آیند
  برای لبهای پر و بزرگ نباید رژ لب خیلی روشن و جلب نظر کننده استفاده کرد. رژ لب مات برای این لبها بهتر از رژ لب براق است
  دهان و لبهای کوچک را میتوان با کشیدن خطوط در اطراف دهان بزرگتر نشان داد
  در فرم دهانی که گوشه های افتاده دارد میتوان خط لب را رو به بالا کشید و فرم دهان را اصلاح کرد
  لبهای نامساوی را نیز میتوان با کشیدن خطوط در جاهای لازم یکنواخت نمود
  برای جلوگیری از مالیده شدن رژ لب بر روی دندانها میتوان از این روش استفاده کرد:
  انگشت اشاره خود را در دهانتان قرار دهید و لبهایتان را ببندید. سپس انگشت خود را بیرون بکشید. به این ترتیب رنگ اضافه رژ لب از داخل لبهایتان پاک شده و از مالیده شدن آن به دندانهایتان جلوگیری میکند

  سایت تخصصی بانوان یزد
  سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

صفحه 6 از 11 نخستنخست ... 3456789 ... آخرینآخرین
 • مجوز های ارسال و ویرایش

  • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
  • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
  • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
  • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
  •  

  محاسبه ي شاخص توده ي بدني

  وزن به کيلـو گـرم
  قد به سانتي متر

  شاخص توده ي بدني
  بازه ي وزني مناسب شما