نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree217Likes

موضوع: فواید زایمان طبیعی

نمایش نتایج: از 81 به 88 از 214
صفحه 11 از 27 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    *شمیم* آواتار ها
    میزان امتیاز
    66
    پسند شده
    3246
    پسند کرده
    18089

Re: فواید زایمان طبیعی

سحر جونم
    من چیزی نشنیدم
    اگه خطر هم داشته کسی چیزی به من نگفته بود
    ولی من اصلا بعد از زایمان سردرد هم نداشتم پسرمم که خدا رو شکر تا حالا هیچ مشکلی نداشته فقط خیلی تخس و شیطونه
    اینم بگم من تا موقع زایمانم نمیدونستم از این روش میخوان استفاده کنند به انتخاب خودشون بود بهتره اگه میخوای زایمان طبیعی داشته باشی قبلش از نوع عملیاتشون مطمئن بشی
    خدایا زیباترین لحظه ها را نصیب مادرم کن
    که زیباترین لحظه هایش را به خاطر من از دست داده است

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    27
    پسند کرده
    0

من هنوز نی نی ندارم مثل خیلی های دیگه می دونم زایمان طبیعی خوبه اما درد زیادی داره دوستام که طبیعی زایمان داشتند میگن به گذشته برگردند سزارین انجام میدادن!!! اینکه درست هرکس باتوجه به وضعیت جسمانی و آستانه تحمل دردش میتونه یکی از روش ها رو انتخاب کنه اما قبول دارید که بسیاری از پزشکان مریضانشون رو میترسونن از زایمان طبیعی!!! در گذشته متخصصان زنان و زایمان بیشتر مردان بودند و شجاعت بیشتری رو داشتند اما امروزه اکثر پزشکان زن زایمان سزارین رو رواج دادند!!!!
    بهرحال برای تمام مادران امروز و فردا آرزوی سلامتی دارم
    آرزوهایت را بر آورده می سازد ، خدایی که آسمانی را برای خنداندن گلی می گریاند.

MaHrOoOo آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3130
    پسند کرده
    4420

من مجردم.به نظر من اگه کسی از طبیعی ناراضی بوده یا بدنش آمادگی نداشته یا دکترش بد بوده.قدیم ها مادرهای حامله تا لحظه ی زایمان داشتند ظرف و لباس می شستند و غذا و نون می پختند و هزار و یک کار دیگه.موقع زایمان هم 10 تا زن دورش جمع میشدن و کمکش میکردن و بهش امید می دادن.این طوری که من از زایشگاه ها شنیدم زائو رو رو تخت میگذارنش به امان خدا تا دیگه زائو موقع غش کردنش بشه بعد میان سراغش.دکتر و مامای خوب و دلسوز واقعا کمیابه.اگه از زایمان طبیعیتون راضی بودید به نظرم شانس و اقبال داشتید که مراقبتون بودند.کاش میشد یک کشوری که زایمان های خوبی دارند قبول میکرد فقط برای زایمان بریم اونجا به شرطی که هیچ ادعایی نداشته باشیم که بچه اونجا به دنیا اومده و ملیت اون کشور رو میگیره.

مامان سیسی آواتار ها
    میزان امتیاز
    77
    پسند شده
    1516
    پسند کرده
    172

من الان هفته 36 هستم. قبلا یک جراحی آپاندیس داشتم با یک جراحی کیست . تو ایران که بودم دکترها میگفتن هروقت حامله شدی باید سزارین بشی. ولی اینجا دکترم با اعتماد کامل بهم گفت هیچ ایرادی واسه طبیعی ندارم. من هم چون خودم و اقای همسر هر دو طبیعی رو دوست داریم خیلی خوشحال شدیم. خوبیش اینه که اینجا پدر تمام مدت زایمان حضور داره که این خودش یک دلگرمی بزرگه. کلا تو مالزی تاکید روی زایمان طبیعی هست و به ندرت مگر اینکه مادر یا بچه در خطر باشند سزارین انجام میشه.
    قرمه سبزی

بی همگان به سر شود، بی تو به سر نمیشود

داغ تو دارد این دلم جای دگر نمیشود

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    120
    میزان امتیاز
    809
    پسند شده
    39778
    پسند کرده
    59949

سیسی عزیزم یک پارامتر دیگه هم باید در زایمان طبیعی از دکترتان بپرسید

برخی از بانوان به خاطر کوچک بودن لگنشان قادر به زایمان طبیعی نیستند. این بانوان در اثر حاملگی لگنشان باز نمی شود و این جزو ژنتیک استخوان بندی بدن آنها است. چون در اثر زایمان طبیعی به مغز بچه فشار می آید و ممکنه مشکل مغزی پیدا کند.

یک خانم دکتری می شناختم که قدیم زایمان طبیعی کرده بود خودش می گفت اگر آن زمان دکترم درست تشخیص داده بود الان بچه ام مشکل بینایی نداشت رو عصب چشمی فرزندش فشار آمده بود و بیناییش خیلی ضعیف بود.

پس این نکته را هم به یاد داشته باشید.

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

مامان سیسی آواتار ها
    میزان امتیاز
    77
    پسند شده
    1516
    پسند کرده
    172

هنگامه جان از این نظر هم بررسی کردم و خدا رو شکر مشکلی ندارم. خوشبختانه فشارم هم خیلی خوبه و کلا امیدواریم که مشکلی پیش نیاد. این رو هم بگم من اولین نفری هستم که تو فامیل طبیعی زایمان میکنم. آخرین فردی که تو خانواده پدری و مادری من طبیعی زایمان کردند مادربزرگهام بودند. مامان خودم ،خاله هام ، عمه هام ، نسل بعدی همه سزارین. الان من به عنوان دختر شجاع نائل شدم تو فامیل
    قرمه سبزی

بی همگان به سر شود، بی تو به سر نمیشود

داغ تو دارد این دلم جای دگر نمیشود

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    1467
    پسند کرده
    2950

دوستان یک بار دیگه هم ازتون خواهش کرده بودم که فقط دوستانی بیان تو این تاپیک و نظر بدن و همدیگه رو از لحاظ فکری کمک کنند که تمایل به زایمان طبیعی دارند .

از دوستان مخالف و دوستانی که میترسند خواهش می کنم فقط خواننده خاموش باشند و یا از تاپیکهای مربوط به سزارین استفاده کنند .
    H.a.m.s.a.y.e این نوشته را پسندیده.
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    30
    پسند کرده
    1

سلام دوستهای گلم
    من حدود 27 ماه پیش زایمان طبیعی انجام دادم و یک دختر کوچولوی خوشگل دارم می خواستم بهتون بگم که زایمان طبیعی خیلی خیلی خوب هستش درسته که درد داره ولی می تونی تحملش کنی و جای نگرانی نیست البته دکتر خیلی مهم هستش من در ترکیه زندگی می کنم بچه اولم هم بود و از طرفی تنهای تنها یعنی فقط من و همسری بودیم خیلی استرس داشتم ولی دکترم خیلی خوب بود و نرمشهایی که در دوران بارداری بهم داده بود خیلی کمکم کرد درد زایمان من نصفه شب شروع شد ولی تا صبح تحمل کردم ساعت 7 رفتم بیمارستان و 9:45 دخترم بدنیا اومد باور کنید اصلا یکبار هم جیغ نزدم فقط طبق گفته های دکترم عمل کردم و راحت زایمان کردم
    دوستهای عزیز شما هم اصلا نترسید و حتما پیاده روی در طول بارداری داشته باشید
    H.a.m.s.a.y.e این نوشته را پسندیده.
    [HIGHLIGHT=#ffffff]پروردگارا؛ قلب صافی چون دُرّ عطا فرما[/HIGHLIGHT]

صفحه 11 از 27 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین