نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree439Likes

موضوع: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

نمایش نتایج: از 513 به 520 از 686
صفحه 65 از 86 نخستنخست ... 556263646566676875 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

Re: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

ببخشيد دوستان ولى به نظر من همون اول كه ميزو چيديد بگيد:ببخشيد من براى اينكه ميز خلوت تر باشه دسر رو بعد از اينكه غذارو ميل كرديد ميارم خدمتتون.

وقتى كه ديديد غذاشون ديگه تمام شده و همينجورى نشستن بگيد اگه ديگه ميل به غذا نداريد دسرو بيارم خدمتتون؛ كه اينجا اگه جا داشته باشن ميگن خواهش ميكنم بفرماييد؛ اگرم نداشته باشن ميگن : نه باشه نيم ساعت ديگه> مثلانااااا

من دقيقا مهمونى قبليم همين كارو كردم و اون مشكلاتى كه هميشه برام پيش ميومد ديگه نداشتم اتفاقا همه سر همون ميز غذا نشستن و هى حرف زدن و دسر و خوردن بعد همونجا ميوشونم خوردن، چون هى آروم، آروم پذيرايى ميشدن.

منم مجبور نبودم مثل قبل هى ظرف ميوه به دست دور خونه راه بيوفتمو تعارفشون كنم
    beverly این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tara koliji
    سلام دوستان منم می خوام 5شنبه برای شوهرم تولد بگیرم البته می خوام به دوستاش بگم که 8نفر هستن واولین باره که مهمونی مردونه می گیرم چون شوهرم ودوستاش هیچ وقت این کار رو نمی کنن وهمیشه مهمونی های ما خانوادگیه ولی فکر می کنم بهشون خوش بگذره همون جوری که من تو دوره های زنونه خوش می گذرونم وفکر کردم غذاهارواماده کنم وباپسرم بریم خونه ی دوستم واونا تنها بمونن ولی استرس اینو دارم که پذیرایی براش سخت نباشه وبهش خوش بگذره اگه کسی تا حالا این کارروکرده ممنون می شم راهنماییم کنه وازبقیه هم ممنون می شم نظر بدید

سلام تارا جان.به نظر من غذاهاتو چیزی انتخاب کن که سروش راحت باشه مثل ساندویچ های سرد.
    میوه و شیرینی هم اماده کنو رو میز بذار کاردو چنگالو پیش دستی هم همینطور...
    مطمئن باش اگه کمو کاستی باشه خود همسرت حواسش هستو رفعش میکنه....

یکی قشنگیه منظره رو می بینه یکی کثیفیه پنجره رو.بیایم حتی از پشت پنجره ی کثیف قشنگیه منظره رو ببینیم...
    زندگی میتونه خیلی قشنگ باشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

با اجازه منم نظرمو میگم:
    به نظرم موضوع اونقدرا هم بزرگو حاد نیست.ما دسرو درست کردیمو کسی که بخواد غذا کمتر میخوره تا دسرم بخوره کسی هم که نخواد با غذا خودش رو سیر میکنه...فوقش دسر اضافه میادو میذاریم واسه بعدا...(مثلا یکی دو ساعت بعد از غذا)

اما اینکه سر غذا بگیم دسرم هستو بعدا میارم..حالا به هر نحوی که گفته شه به نظرم جالب نمیاد.اصلا شاید یه مهمون دسر ندیده رو خوششش نیاد..

میتونیم دسر هارو نفری درست کنیم که کسی نتونه بیشتر از اونی که براش در نظر گرفتیم بخوره و به همه دسر میرسه.اینطوری بعضی از دسرا هم دست نخورده میمونن که میتونیم یکی دو ساعت بعد از مهمونا سوال کنیمو اگه کسی میل داشت براش بیاریم.

دیگه اینکه اقا جان ما دسرو میذاریم سر میز دیگه اینکه کی خورده و کی نخورده ربط به ما نداره...زوری که نمیشه چیزی به مهمون خوروند یا از مهمون گرفت که نخوره...

یکی قشنگیه منظره رو می بینه یکی کثیفیه پنجره رو.بیایم حتی از پشت پنجره ی کثیف قشنگیه منظره رو ببینیم...
    زندگی میتونه خیلی قشنگ باشه

nasimak آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1940
    پسند کرده
    2517

در راستای موضوع دسر همراه با غذا یا بعد از غذا باید بگم من که الان ازدواج نکردم و یهو میبینم مامانم دسر و اورد سر میز یا اینکه دیگه خیلی بخواد بترکونه اخررای غذای مهمونا میاره
    اما من خود م وقتی مامانم نیست و مهمونی میگیرم میز ناهار یا شام که جمع بشه به طور کامل و همه مهمونا پخش و پلا میشن یکم بعدش رو میز ناهار خوری یه سینی چایی یا نسکافه و یا قهوه بنا به ذایقه مهمونا بعد دسرا رو میزارم و اگه فصل میوه های خوشگل مثل توت فرنگی باشه یه ظرف کوچیک میزارم و میگم بفرمایید دسر
    همه دور هم میشینن و حتی میل هم نداشته باشن جوویی پیش میاد که میخورن
    مهمونیایی که دعوت میشیمم اکثرا همینجوری
    من میگم لازم نیست به مهمون اطلاع بدیم چی داریم و چی نداریم .ما ایرانی ها که همیشه بعد از غذا دوباره چایی و میوه پذیرایی میکنیم خوب حالا دسر هم بهش اضافه میشه
    البته نظر هر کسی کاملا محترمه
    beverly این نوشته را پسندیده.
    بعضی ﻫﺎ ﺭﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺒﺨﺸﯽ ،

ﭼﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ، ﺑﺎﺯﻡ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﺑﺎﺷﻦ !

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    81
    پسند کرده
    681

سلام دوستان.من می خوام یه مهمونی 30 نفره بدم و می خوام خوراک مرغ توی فر درست کنم...برای این تعداد من تقریبا 10 - 12 ظرف مرغ خوری باید آماده کنم که البته همه با هم که توی فر جا نمی شه..میشه من تو دو سری مرغ ها رو بپزم و مثلا وقتی سری اول حاضر شدم بذارمشون تو قسمت گرم نگهدار فر تا سری دوم پخته بشه؟راستش تا حالا از گرم نگهدار فر استفاده نکردم.نمی دونم کیفیت غذا حفظ میشه مثلا اگه 3 ساعت اونجا بمونه یا نه؟! اگه راهنماییم کنین ممنون میشم.

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8136
    پسند کرده
    7504

نازبانو جان به نظر من مرغت بو می گیره. بهتره غذایی انتخاب کنید که یکجا بره تو فر یا دو جور مرغ بپزید که یکیش روی گاز و همزمان طبخ بشه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2855
    پسند کرده
    1065

نگارا جون من تجربه ندارم اما دیدم خاله ام یه سینی فر را کامل مرغ میچینه و فویل میکشه و وقتی که پخت فویلش را بر نمیداره که تقریبا گرم بمونه و سینی دومش که پخت فویل دو تاشون رو برمیداره و تو دو تا طبقه فر میگذاره .هر دو را با هم.اینجوری سینی اولش گرم میشه و سینی دومش سوخاری تر!
    حالا نمیدونم درسته یا نه.چون احتمال داره قلق خاصی داشته باشه که من ندونم.
    بعد هم نازبانو جون با ظرف مرغ خوری میخوای بذاری تو فر؟؟؟!!!!!!
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8136
    پسند کرده
    7504

فافا جون درسته، در مورد گرماش مشکلی پیش نمیاد و من هم تجربه اش رو ندارم ولی احساس می کنم وقتی توی گرم کن گذاشته بشه (که دماش از فر کمتره) به مدت حد اقل یکی دو ساعت ممکنه بو بگیره. حالا شاید دوستانی که تجربه کرده اند بیان نظر بدن. البته درست می گین توی پیرکس یا تابه بی دسته باید بره توی گرم کن. ولی دوستمون سوالشون اینه که یکیش رو توی گرم کن بذارن نه اینکه با هم در دو طبقه فر قرار بدن. نمی دونم من اشتباه می کنم یا نه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

صفحه 65 از 86 نخستنخست ... 556263646566676875 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف