نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree439Likes

موضوع: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

نمایش نتایج: از 505 به 512 از 686
صفحه 64 از 86 نخستنخست ... 546162636465666774 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789

Re: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

البته من چند بار در طول شام شوخی به زبون میرام که راستی دسر هم هستا یادتون نره. که خودشون رو تا خرخره(!) سیر نکنن.[/quote]

نگارا جون
    ما ایرانی ها یه رسمی داریم خوب یا بدشو کاری ندارم اما به مهمون تعارف میکنیم که غذا بیشتر میل کنه اونوقت گفتن این جمله شما یعنی اینکه کمتر بخورید !!! من خودم اگه کسی اینجوری سر سفره بهم بگه ناراحت میشم مگه اینکه با میزبان خیلی صمیمی باشم و با هم شوخی داشته باشیم
    خوب اگه از اول دسر رو توی سفره بزاریم تا خود مهمان تصمیم بگیره چقدر غذا ، سالاد و یا دسر بخوره که خیلی بهتره

mahta008 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    78
    پسند کرده
    140

سلام مهتا جان.تولد همسرت و خودتو پیشاپیش تبریک میگم...مهتا جون هرکس یه نظری دارهو چون نظرمونو پرسیدی با اجازه ت منم میگم.
    اگه مهمونیت بزن برقصم داره مطمئن باش که حواس همه بیشتر پی رقصه و هیچی براشون مهمتر از رقص و افکت (مه . حباب ساز . لیزر.افکت یخی و ...) نیست.اگه بتونی محیطو واسه رقص آماده کنی خیلی بهتره

اما اگه رقص ندارینو یه مهمونیه ساده س ایده هات میتونه وقت پر کن و جالب باشه.
    البته عکس گرفتن از مهمونا خیلی جالبه و به نظرم در هر صورت انجامش بده.تم هم میتونی یه تم شیک و باکلاس انتخاب کنی که به سن شوهرت بیاد.سعی کن تم رنگ سنگگینی داشته باشه.

ممنونم عزیزم هم از تبریکت هم از نظرهای خوبت
    چرا رقص هم هست بعنی اینطوری در نظر دارم که تا موقع شام بیشتر رقص باشه و بعد شام بیشتر کارهای دیگه البته دوربین که از اول هست و چون تو سالن اصلی نیست هر کس خواست میتونه سر فرصت بره و عکس بندازه مثلا چند نفر چند نفر با هم چون به هر حال همه که با هم نمیرقصن.
    بعد هم چون همیشه مهمونیهامون همین شکلی بوده و رقص و نور و این چیزا چون یکی از دوستانمون هم دی جی هست همیشه این چیزا بوده میخوام این بار یه کمی متفاوت باشه . مهمون غیر ایرانی هم دارم خیلی برام مهمه که با بقیه مچ بشن و حوصله شون سر نره .
    دوستای ما هم که بیان دیگه نمیرن کلا به خاطر همین معمولا ساعت 12 که میشه و باید سرو صدا رو به خاطر همسایه ها تعطیل کرد ما معمولا به بازی و اینا میگذرونیم به خاطر همین وقت زیاد داریم برای اجرای برنامه البته یه عده خوب میرن ولی 15-20نفری که باهم نزدیک هستیم تا 3 و 4 صبح میمونن. تو عروسیمون به زور انداختیمشون بیرون

راجع به رنگ من سفید و یه کوچولو مشکی در نظرم بود به خاطر رنگ دوربین ولی حس بدی به مشکی دارم .
    اگه راجع به این موضوع هم ایده ای دارین خوشحال میشم بشنوم
    من از آنچه تو میگویی متنفرم اما تا پای جان از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم

tara koliji آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    475
    پسند کرده
    949

سلام دوستان منم می خوام 5شنبه برای شوهرم تولد بگیرم البته می خوام به دوستاش بگم که 8نفر هستن واولین باره که مهمونی مردونه می گیرم چون شوهرم ودوستاش هیچ وقت این کار رو نمی کنن وهمیشه مهمونی های ما خانوادگیه ولی فکر می کنم بهشون خوش بگذره همون جوری که من تو دوره های زنونه خوش می گذرونم وفکر کردم غذاهارواماده کنم وباپسرم بریم خونه ی دوستم واونا تنها بمونن ولی استرس اینو دارم که پذیرایی براش سخت نباشه وبهش خوش بگذره اگه کسی تا حالا این کارروکرده ممنون می شم راهنماییم کنه وازبقیه هم ممنون می شم نظر بدید
    زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
    هرکسی نغمه ی خودخواندوازصحنه رود
    صحنه پیوسته به جاست
    خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد

مدیر انجمن
    مانی بهار آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    1488
    پسند کرده
    1163

تارا جون
    تولدشون مبارک
    بستگی به منوت داره
    آقایون سبک خودشون رو توی پذیرایی دارن و زیاد سخت نمی گیرن
    میوه اینا رو آماده کن بذار رو میز با ظروفی که می خوای استفاده بشه .ظروف چای و شیرینی هم همینطور
    ی نکته یادم افتاد
    آقایون اکثرا میونه خوبی با آش ندارند
    غذا

بهار ای دختر ناز طبیعت لباس سبز گلدارت مبارک

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط live
    البته من چند بار در طول شام شوخی به زبون میرام که راستی دسر هم هستا یادتون نره. که خودشون رو تا خرخره(!) سیر نکنن.
    نگارا جون
    ما ایرانی ها یه رسمی داریم خوب یا بدشو کاری ندارم اما به مهمون تعارف میکنیم که غذا بیشتر میل کنه اونوقت گفتن این جمله شما یعنی اینکه کمتر بخورید !!! من خودم اگه کسی اینجوری سر سفره بهم بگه ناراحت میشم مگه اینکه با میزبان خیلی صمیمی باشم و با هم شوخی داشته باشیم
    خوب اگه از اول دسر رو توی سفره بزاریم تا خود مهمان تصمیم بگیره چقدر غذا ، سالاد و یا دسر بخوره که خیلی بهتره[/quote]

ستاره جان ممنون از تذکر خوبت.
    من اصولا رک هستم و رو دربایستی ندارم و حقیقت هم اینه که دلم می خواد وقتی برای دسر زحمت کشیده ام خورنده هام خودشون رو با غذا به کل سیر نکنند برای همین تعارفی در گفتین این جمله ندارم و معمولا مهمونام غریبه نیستند. ولی طبق تذکر شما به نظرم اگر مهمون غریبه بود،می تونیم وقتی نشستیم سر میز بگیم البته دسر هم هست که وقتی میز خلوت تر شد میارم خدمتتون. تعارفات معمول هم سر جاش ولی حواسشون هست که اگر دسر می خوان خودشونو سیر نکنند. من موافق آوردن دسر همزمان با غذا نیستم. در این صورت دسر معنی خودش رو از دست می ده به نظرم. و در ضمن ممکنه آب یا شل شه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

elhamss58 آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    469
    پسند کرده
    329

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    نقل قول نوشته اصلی توسط live
    البته من چند بار در طول شام شوخی به زبون میرام که راستی دسر هم هستا یادتون نره. که خودشون رو تا خرخره(!) سیر نکنن.
    نگارا جون
    خوب اگه از اول دسر رو توی سفره بزاریم تا خود مهمان تصمیم بگیره چقدر غذا ، سالاد و یا دسر بخوره که خیلی بهتره
    ستاره جان ممنون از تذکر خوبت.
    من اصولا رک هستم و رو دربایستی ندارم و حقیقت هم اینه که دلم می خواد وقتی برای دسر زحمت کشیده ام خورنده هام خودشون رو با غذا به کل سیر نکنند برای همین تعارفی در گفتین این جمله ندارم و معمولا مهمونام غریبه نیستند. ولی طبق تذکر شما به نظرم اگر مهمون غریبه بود،می تونیم وقتی نشستیم سر میز بگیم البته دسر هم هست که وقتی میز خلوت تر شد میارم خدمتتون. تعارفات معمول هم سر جاش ولی حواسشون هست که اگر دسر می خوان خودشونو سیر نکنند. من موافق آوردن دسر همزمان با غذا نیستم. در این صورت دسر معنی خودش رو از دست می ده به نظرم. و در ضمن ممکنه آب یا شل شه.[/quote]

نگارای عزیز! منم با نظر ستاره جون موافقم.
    این طور گفتن مثل حرف زدن با بچه هاست و من خودم اگه جاي مهمون باشم ناراحت میشم.
    در ضمن ممکنه دسر هنوز رویت شده رو یه نفر خیلي دوست باشه و یکی هم اصلا دوست نداشته باشه. پس باید دیده شود اگر پسنديده شود به اندازه مورد نیاز جا نگه داشته شود

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

پس قکر می کنم بهتره توافق کنیم که نظراتمون متفاوت باشه. حتما به بافت و زمینه های فرهنگی خانواده بر می گرده. اتفاقا خیلی خوبه این اطلاعات رو با هم تبادل کنیم که هر کس در عین حال که راه مناسب رو برای خودش در نظر می گیره، در جریان عادتهای بقیه خانواده ها هم قرار بگیره چون در صورت بروز سوءتفاهم لا اقل منشاءشون برامون مشخصه.
    من اصولا با کسی که با نوع حرف زدنم هم جور نباشه و بهش بر بخوره یا سوءتفاهم پیش بیاد معاشرت نمی کنم چون رک و صادق هستم و دوست دارم مخاطبم هم راحت و پذیرا باشه. همون طور که واقعا اگر قرار باشه دسر هم همزمان با شام بیاد روی میز، اصلا دلیلی برای درست کردنش نمی بینم. بین معاشرین شما دوستان هم ظاهرا برعکس این موضوع صادقه.
    ممنونم از به اشتراک گذاشتن عقایدتون.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

aydaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    171
    پسند شده
    3202
    پسند کرده
    12083

خب منم نظرم رو بدم ؟ من با مشکل سیر شدن مهمونهام و جا نداشتن واسه دسر چند بار مواجه شدم ...چند بار هم خواستم ازتون بپرسم که چی کار کنم؟در نهایت دسر رو اول کار همراه با غذاها اوردم...اما چون دسر خوب ب طبع ی چیزه خوشگل و شیکه مهمونام(دوستای همسرم و خانوماشون و گاهی بچه هاشون)که باهاشون هم رو دربایستی دارم همون اول ذوق دسر رو کردن و دسر رو خوردن و دیگه جایی واسه غذا خوردن نداشتن..ی بار فقط گفتم ووای نه الان دسر نخورین سیر میشین...که همسرم اشاره کرد که چیزی نگو منم دیگه ادامه ندادم..خب حالا بگین با این شرایط چی کار کنیم؟که ترتیب مهمونی هم به هم نخوره...گاهی وقتا میشه یکی از مهمونا رفته دستاشو بشوره و تا میز رو میچینم نمیرسه ولی عوضش با ی دسر تیکه پاره مواجه میشه...تمام زحمات من به هدر میره ...ی بار دسری رو که اوردم یکی از مهمونام نصف بیشترش رو کشید و خورد در حالیکه که دیگران مشغول غذا خوردن بودن ..من برنامه ریزی کرده بودم که هرکس دو برش میخوره اما طوری شد که خودم نخوردم و همه مهمونا به شوخی میگفتن ایدا دفعه دیگه ی دسر جدا واسه فلانی درس کن..تو شرایطهایی که گفتم چه پیشنهادی میدین شاید مهمونای من رعایت ترتیب رو نمیکنن ولی فعلا پیش اومده و من نمیدونم چیکار کنم ؟ممنون
    طپش بر این گرفتگی گذر مگر نمیکند؟!

صفحه 64 از 86 نخستنخست ... 546162636465666774 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف