نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree439Likes

موضوع: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

نمایش نتایج: از 497 به 504 از 686
صفحه 63 از 86 نخستنخست ... 536061626364656673 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

Re: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

نقل قول نوشته اصلی توسط mahta008
    دوستان به همفکری و ایده های قشنگتون نیاز دارم.
    اواخر مرداد تولد همسرم هست و من میخوام براش مهمونی بگیرم. که خیلی فکرم رو درگیر کرده. اول از همه راجع به تم مهمونی چون میخوام یه ایده یا تمی داشته باشه. از اون جایی که کادوش دوربین عکاسی و ثبت نام توی کلاس عکاسی یکی از عکاسان معروف هستش میخوام مهمونی هم همین ایده ها رو داشته باشه.
    _
    به نظرتون برای یه مرد 29 ساله خوبه همچین مهمونی گرفتن؟ یعنی بچه گانه یا لوس نیست؟ البته همسرم آدم خشکی نیست و از چیزهای جدید و فانتزی خوشش میاد . ...
    سلام مهتا جان.تولد همسرت و خودتو پیشاپیش تبریک میگم...مهتا جون هرکس یه نظری دارهو چون نظرمونو پرسیدی با اجازه ت منم میگم.
    اگه مهمونیت بزن برقصم داره مطمئن باش که حواس همه بیشتر پی رقصه و هیچی براشون مهمتر از رقص و افکت (مه . حباب ساز . لیزر.افکت یخی و ...) نیست.اگه بتونی محیطو واسه رقص آماده کنی خیلی بهتره

اما اگه رقص ندارینو یه مهمونیه ساده س ایده هات میتونه وقت پر کن و جالب باشه.
    البته عکس گرفتن از مهمونا خیلی جالبه و به نظرم در هر صورت انجامش بده.تم هم میتونی یه تم شیک و باکلاس انتخاب کنی که به سن شوهرت بیاد.سعی کن تم رنگ سنگگینی داشته باشه.

گیتار وکیبورد هم که عالیه و واقعا لذت بخشه چه رقص داشته باشی و چه نباشه

ایده ت درباره ی پیکسل ها به نظر من زیاد جالب نیست و به سن همسرت نیخوره.معمولا هم همه لباس مجلسی تنشونه و سنجاق ممکنه لباسشونو خراب کنه.بعد به نظرم برای مهمونا جالب نباید باشه که اسم همسرت رو به سینشون بزنن.حالا باز هرجور دوس داری عزیزم.

درباره ی کلاه و عدد 29 نه میتونم بگم بده و نه خوب و کاملا سلیقه ای هست.
    هدیه ت خیلی خوبه و مطمئنم همسرت خیلی خوشش میاد.

یکی قشنگیه منظره رو می بینه یکی کثیفیه پنجره رو.بیایم حتی از پشت پنجره ی کثیف قشنگیه منظره رو ببینیم...
    زندگی میتونه خیلی قشنگ باشه

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط *Niusha
    مرسی ستاره جون از جواب کاملت

منظورت از پذیرایی اولیه اینه که بعد از ورود مهمانها بجای شیرینی با پان پذیرایی میکنید ؟ یا درکنار میوه و شیرینی ؟ و بعد از اون شام ...
    منظورم اینه که زمانی که دسر بعد از شام ببرید ، دیگه میوه نمیذارید ؟

نیوشا جون من میوه رو روی میز از اول دارم و در بدو ورود با چای و شیرینی و شکلات یا آب طالبی پذیرایی می کنم بعد اگر خودمونی باشن که میوه رو تعارف نمی کنم می گم سلف سرویسه خودتون بردارید. اگز غریبه باشن میوه رو تو بشقاب می ذارم جلوی هر نفر حدود دو ساعت بعد شام میارم. بعد از شام یا اصلا پذیرایی جدید ندارم یا همون دسر که میارم وسط میز می ذارم قیافه اش رو خوب که دیدن و به به چه چه کردن مثل کیک به تعداد نفرات می ذارم تو بشقاب و پخش می کنم. اگر کسی خواست چای هم میارم.
    ولی دسر ژله ای رو سر میز شام که نشسته اند میارم و بعدش دیگه هیچی نمیارم.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    65
    پسند کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط * الهه *
    سلام دوستان، به راهنماییتون نیاز دارم شدید..
    هفته دیگه پنج شنبه تولد همسرمه.. می خوام چهارشنبه مادر شوهرمینا رو دعوت کنم (تو این یک ماه که عروسی شدیم هنوز نیومدن خونمون) می خوام با یه تیرچند تا نشون بزنم.. منتها خیلی سخته و به همفکریتون نیاز دارم..
    همونطور که می دونین میفته تو ماه رمضون.. حالا چیکار کنم؟
    همسرم به رنگ نارنجی خیلی علاقمنده و بازی انگری بردز.. اگه بخوام با تم انگری بردز برگزار کنم به نظرم خوبن میشه با توجه به اینکه دفعه اوله که مادر شوهرمینا میان خونمون..
    حالا.. برای رنگ نارنجی تم خاصی به ذهنتون می رسه؟
    و اینکه چه غذاهایی می تونم درست کنم که رنگ غالب میز افطارم نارنجی باشه؟

برای غذاها و تزیینات و کلا کارایی که می تونم بکنم برای تولد منتظر یاری سبزتون هستم.. :)

مرســـــــــــــــــــــی
    سلام الهه جان
    برای منو غذا میتونی سوپ مرغ (باهویج و ذرت). دلمه فلفل نارنجی . مرصع پلو (از هویج خلال و سرخ شده برای تزیینش هم استفاده کنی) اگه الویه یا کیک مرغ درست میکنی برای تزیین روی کار کمی رنگ نارنجی به سس اضافه کن.
    برای میز شام پارچه حریر نارنجی .شمع .دستمال سفره با طرح نارنجی میتونه جلوه زیبایی به کارت بده.
    همیشه شاد باشی منتظر کارهای خوشگلت هستیم

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط sweety
    هفته دیگه پنج شنبه تولد همسرمه.. می خوام چهارشنبه مادر شوهرمینا رو دعوت کنم (تو این یک ماه که عروسی شدیم هنوز نیومدن خونمون) می خوام با یه تیرچند تا نشون بزنم.. منتها خیلی سخته و به همفکریتون نیاز دارم..
    همسرم به رنگ نارنجی خیلی علاقمنده و بازی انگری بردز.. اگه بخوام با تم انگری بردز برگزار کنم به نظرم خوبن میشه با توجه به اینکه دفعه اوله که مادر شوهرمینا میان خونمون..

برای غذاها و تزیینات و کلا کارایی که می تونم بکنم برای تولد منتظر یاری سبزتون هستم.. :)

سلام الهه جان
    برای منو غذا میتونی سوپ مرغ (باهویج و ذرت). دلمه فلفل نارنجی . مرصع پلو (از هویج خلال و سرخ شده برای تزیینش هم استفاده کنی) اگه الویه یا کیک مرغ درست میکنی برای تزیین روی کار کمی رنگ نارنجی به سس اضافه کن.
    برای میز شام پارچه حریر نارنجی .شمع .دستمال سفره با طرح نارنجی میتونه جلوه زیبایی به کارت بده.
    همیشه شاد باشی منتظر کارهای خوشگلت هستیم
    الهه جون مبارک باشه.هم عروسیتون هم تولد همسرتون
    خیلی انتخاب خوبی بود که انگری برد را برای بار اول ورود خونواده اش نپسندیدی.
    یه پیشنهاد:اگه اولین مهمونی و پذیرایی رسمی تو خونه جدیدتون هست بهتره خونواده همسرتون نباشه.من اولین مهمونی را بعد از ازدواجم (ده روز قبل از ماه مبارک مزدوج شده بودم!) افطاری به خونواده همسرم دادم.تازه عروسی و بیتجربگی بود دیگه!هی پای سفره پا میشدم.یادم رفته بود اب جوش به اندازه دو بار چای خوردن سر سفره بگذارم و ...
    دو روز بعد که به مامانم اینا افطاری دادم همش به خودم میگفتم حیف باشه... کاشکی ...
    یه فضولی دیگه هم دارم.تک رنگ نارنجی یه نمه دخترونه نمیشه؟؟! فکر کنم رنگ مکملش(ابی)یا سفید هم قاطی کارتون بزنین خیلی ملایمترش بکنه.این کاملا شخصیه ها!
    سالاد الویه توپی که با هویج رنده شده پوشونده باشین.سالاد الویه یا سالاد فصل یا اندونزی که به شکل هویج باشه و رنگ نارنجی به سسش بزنین.(بی هدف رنگ به کار نبرین.یا حتی میشه یکی از انگری ها را دربیارین و بدنش رو نارنجی بزنین)
    ریسه یا بادکنک نارنجی ابی .یا یه پیچ بادکنکی ساده رو پرده پذیراییتون نصب کنین و بدون تزیینات دیگه ای.ساده و شیک
    یه مقدار روبان نیم سانتی نارنجی بگیرین و دور گیلاسهای تو میوه را با اونها گره بزنین.دسته ای کنین و روبان بزنینشون.
    با همون روبانها میتونین دور پایه های لیوانهاتون هم پاپیون بزنین.
    پفک و تنقلات نارنجی.نوشابه نارنجی.حتی تخمه ژاپنی !! ژله رنگین کمون با تونالیته نارنجی و سفید یکی درمیون.یا ساده .زله بستنی دار.سفید زله بستنی دار. یا رولتی
    با هویج گل درست کنین یه سریش را مربا کنین و یه سریش را تو قالب یخ بگذارین و تو هر لیوانی یه گل نارنجی بندازین!
    مربای هویج کامکوات پوست پرتقال و... هم خوبه.
    زله نارنجی ساده درست کنین و وقتی بست.با چنگال قشنگ خوردش کن و روی بستنیتون بریزین.با یه گیلاس زرد پررنگ کنارشون!
    پودر سوخاری های رنگی اومده.یه کارهایی هم با اونها میتونین انجام بدین.
    نمک تو نمکدونتون را با رنگ نارنجی و کمی نشاسته رنگیش کنین خیلی باحال میشه!!!البته نمکدون شفاف میخواد
    کشک و سس نارنجی شده با زعفرون البته
    ...
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8134
    پسند کرده
    7504

الهه عزیز
    تبریک می گم
    راستش من با ایده هاتون موافق نیستم. ببینید الان شما برا ی خانواده هم جدید هستید و چون خود واقعیتون رو نمی شناسند مجبورند روی کلیشه ها و قوانین کلی روتون قضاوت کنند. به نظر من تم انگری بردز چون به نظر بچه گونه میاد، در سالهای آتی که شما رو بشناسند به نظر ناز و سویت میاد که شما برای پسرشون درست کردید ولی در ابتدای زندگی ممکنه فکر کنن پسرشون رو بچه فرض کردین و می خواین کوچیکش کنید.
    در کل با رنگ نارنجی هم موافق نیستم چون این مهمونی تنها برای همسرتون نیست که رنگ و تم مورد علاقه اونو انتخاب کنید. فعلا مهم تحت تاثیر قرار دادن خانواده شوهره...به نظرم باید ببینید خانواده یا مادرشوهرتون به چی علاقه مندن و اون تم رو اتخاب کنید و یا اینکه اصلا تمی نداشته باشید. یا فرضا یک تم عامه پسند مثل رنگین کمان رو انتخاب کنید. این برنامه ها بهتره باشه برای تولد همسرتون در سالهای آتی.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

fafa2 آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    2854
    پسند کرده
    1065

نقل قول نوشته اصلی توسط Negara
    همسرم به رنگ نارنجی خیلی علاقمنده و بازی انگری بردز.. اگه بخوام با تم انگری بردز برگزار کنم به نظرم خوب نمیشه با توجه به اینکه دفعه اوله که مادر شوهرمینا میان خونمون..

الهه عزیز
    تبریک می گم
    راستش من با ایده هاتون موافق نیستم. ببینید الان شما برا ی خانواده هم جدید هستید و چون خود واقعیتون رو نمی شناسند مجبورند روی کلیشه ها و قوانین کلی روتون قضاوت کنند. به نظر من تم انگری بردز چون به نظر بچه گونه میاد، در سالهای آتی که شما رو بشناسند به نظر ناز و سویت میاد که شما برای پسرشون درست کردید ولی در ابتدای زندگی ممکنه فکر کنن پسرشون رو بچه فرض کردین و می خواین کوچیکش کنید.
    در کل با رنگ نارنجی هم موافق نیستم چون این مهمونی تنها برای همسرتون نیست که رنگ و تم مورد علاقه اونو انتخاب کنید. فعلا مهم تحت تاثیر قرار دادن خانواده شوهره...به نظرم باید ببینید خانواده یا مادرشوهرتون به چی علاقه مندن و اون تم رو اتخاب کنید و یا اینکه اصلا تمی نداشته باشید. یا فرضا یک تم عامه پسند مثل رنگین کمان رو انتخاب کنید. این برنامه ها بهتره باشه برای تولد همسرتون در سالهای آتی.
    افوض امری الی الله . . . ... . . . ان الله بصیر بالعباد

nasimak آواتار ها
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1940
    پسند کرده
    2517

دوستای هنرمندم سلااااااام
    من و تعدادی از دوستام چند شب دیگه میخوایم برای بعد از افطار بریم یه جا بساط پهن کنیم و هوا بخوریم
    هر کی قرار شد یه چیزی بیاره به نظرتون من اگه کوکو سبزی تو باگت ببرم و شعله زرد بده؟
    خوبه؟اینم بگم که اون یکی دوستام هنرشون از منه بی هنرم کمتره :دی
    5 تا دختریم 5 تا هم پسر مرسی اگه ککمکم کنید ممنون میشوووووووووووووووویموم
    بعضی ﻫﺎ ﺭﻭ ﺧﯿﻠﯽ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﯿﺒﺨﺸﯽ ،

ﭼﻮﻥ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺭﯼ، ﺑﺎﺯﻡ ﺗﻮ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﺑﺎﺷﻦ !

mah e man آواتار ها
    منصوره
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    848
    پسند کرده
    272

به نظر من کوکو سبزی خوبه
    می تونی نون باگت رو حلقه حلقه کنی و کوکو سبزیتو توی اون سرخ کنی خیلیم شیک تره

خوش بگذره
    ايرانيم امانگران يمنم
    هركجاهست شيعه انجاست مرز وطنم
    🌺اللهم عجل لوليك الفرج🌺

صفحه 63 از 86 نخستنخست ... 536061626364656673 ... آخرینآخرین