نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree439Likes

موضوع: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

نمایش نتایج: از 481 به 488 از 686
صفحه 61 از 86 نخستنخست ... 515859606162636471 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    147
    پسند کرده
    41

Re: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

من جمعه شب مهمون دارم.تعدادمون کمه ولی من چون شاغلم و عصر میرسم خونه و کلاس هم میرم عصرا - به این ترتیب کارامو انجام دادم:
    1- لیست پذیرایی ام رو نوشتم.شامل پیش غذا - غذای اصلی -دسر - مخلفات میز شام - پذیرایی طی مهمونی.
    2- مواد لازم هر کدوم رو هم جلوش نوشتم
    3- موادی رو که نیاز داشتم و توی خونه نداشتم وارد لیست خریدم کردم.
    4- لیست خرید رو به دو قسمت تره بار و فروشگاه تقسیم کردم
    5- لیست خرید فروشگاه رو روز دوشنبه انجام دادم.
    6- سه شنبه (امروز :) دلمه برگ مو رو میپیچم و میذارم یخچال یا فریزر.چیزایی مثل رو بالشتی ها و حوله ها و رومیزی هایی که نیاز به شستن دارن میریزم توی ماشین!
    7- چهارشنبه خریدای تره بار رو انجام میدم
    8-پنجشنبه دسر رو درست میکنم.و قسمتی از نظافت خونه رو انجام میدم.مرغ و ماهی رو مزه دار میکنم.برنج رو خیس میکنم
    9- جمعه صبح پیش غذاهام رو درست میکنم و نظافت کلی خونه.عصر هم آبکش کردن برنج و گذاشتن غذاهایی که توی فر باید برن.و آماده شدن خودم و آماده کردن نوشیدنی ورود مهمونام
    باقلا قاتق - چلو
    گوشت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    21
    پسند کرده
    1

من یه مهمونی 9 نفره دارم یه خانم کدبانوی مسن و دقیق با بچه و نوه های کوچولو اصلا نمی دونم برای هفته ی آینده چی کار کنم کمکم کنید
    وقتی عشق فرمان می دهد،

« محال» سر تسلیم فرود می آورد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

یه مهمونیه خیلی راحت:
    من برای همسرم میخوام 7 شهریور تولد بگیرم از یه ماه قبل دارم برنامه ریزی میکنم!!
    البته خب اولین باره که دارم چنین مهمونی ای ترتیب میدم.دست تنها هم هستمو بیشتر برای اینکه زیاد نمیتونم خرج کنم باید منوم رو کم خرج در میاوردم که همین وقتمو گرفت...حالا در کل من اینطوری برنامه ریختم :
    تولد 5 شنبه س.
    3 شنبه:
    میرم خریدامو انجام میدم. کیکم هم سفارش میدم.
    خونه رو کامل تمیز میکنمو شام و ناهار فردا رو آماده میکنم.
    لباسای خودمو همسرمو آماده میکنم.
    یخچال رو تا حد امکان خالی میکنم که جا برای غذاها داشته باشم (خالی کردن یخچال خیلی به نظرم مهمه من همیشه معضل کمبود جا تو یخچال رو دارم )
    کشک بادمجونم دارم. پس بادمجونا رو کبابی میکنم.
    4شنبه:
    دکور خونه رو کامل باید تغییر بدم( جام خیلی کوچیکه و باید مبلمانمو جمع کنمو دو تا دور خونه صندلی بچینم)
    غذاهام که شامل الویه و کیک مرغ و بورانی و کشک بادمجونو ژله و کرم کارامل و کرم شکلاته آماده میکنم و تو یخچال میذارم
    5شنبه:
    میز رو میچینم
    میرم لیزر و رقص نور رو میگیرم.کیک و نون باگتو نون سنگگ هم همینطور.
    میوه سیخی میخوام بدم.پس میوه هام رو سیخ میکشم.
    غذاهامو تزئین میکنم.
    همین.دیگه تا اومدن مهمونا بیکارمو مهمونا هم بیان میتونم یه سره خوش بگذرونم. چون همه چیم آماده س.پذیرایی هم ندارم یه میز گذاشتم که همه چی میذارم روشو( پفک چیپس پف فیل میوه چای آب میوه)هر کس خواست بره واسه خودش بریزه
    فقط چند دقیقه قبل شام میرمو سیب زمینی هم سرخ میکنم.

یکی قشنگیه منظره رو می بینه یکی کثیفیه پنجره رو.بیایم حتی از پشت پنجره ی کثیف قشنگیه منظره رو ببینیم...
    زندگی میتونه خیلی قشنگ باشه

mahta008 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    78
    پسند کرده
    140

دوستان به همفکری و ایده های قشنگتون نیاز دارم.
    اواخر مرداد تولد همسرم هست و من میخوام براش مهمونی بگیرم. که خیلی فکرم رو درگیر کرده. اول از همه راجع به تم مهمونی چون میخوام یه ایده یا تمی داشته باشه. از اون جایی که کادوش دوربین عکاسی و ثبت نام توی کلاس عکاسی یکی از عکاسان معروف هستش میخوام مهمونی هم همین ایده ها رو داشته باشه.
    _
    به نظرتون برای یه مرد 29 ساله خوبه همچین مهمونی گرفتن؟ یعنی بچه گانه یا لوس نیست؟ البته همسرم آدم خشکی نیست و از چیزهای جدید و فانتزی خوشش میاد .
    -
    میخوام توی یکی از اتاق ها کاناپه بذارم و پشتشو پارچه بزنم و تا مهمونا بتونن برن اونجا و عکس بگیرن. خواهرم دوربین خیلی خوب و حرفه ای داره و عکس میگیره ازشون. حالا همچنان سوال اینکه ایده خوبیه یا نه؟ چون پرینتر هم دارم تو خونه میتونم پرینت کنم براشون و بهشون بدم نه روی کاغذ معمولی کاغذ گلاسه مناسب عکس هم دارم توی خونه.
    -
    برادرم گیتار یا کیبورد یا هردوشو بیاره و بعد شام یا موقع شام یا آخر شب برامون بزنه و بخونه

-
    خیلی دوست دارم روی این پیکسل ها اگه درست بگم اسمشو که روی لباس یا کیف و ... وصل میشه بدم چیزی چاپ کنن و به هر مهمون یه دونه بدم که توی طول مهمونی به لباسش بزنه. ولی نمیدونم کجا انجام میدن. تعداد کم انجام میدن یا نه. کسی از خانومها اگر جایی رو میشناسن ممنون میشم راهنمایی کنن.

-
    کلاه تولد درست کنم با کاغذ یامقوایی که عکس خودش رو روش پرینت گرفتم.
    -
    با عکسهای مختلفش روی دیوار عدد 29 رو دست کنم.

فعلا همین ایده ها رو دارم البته کیک هم هست که چیز پیچیده ای نیست.

له نظرتون بچه گونه هستند این ایده ها ؟ خوبه که انجام بدم یا نه؟ اگر ایده دیگه ای هم دارین لطفا بگین.ممنون
    من از آنچه تو میگویی متنفرم اما تا پای جان از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط mahta008
    دوستان به همفکری و ایده های قشنگتون نیاز دارم.
    اواخر مرداد تولد همسرم هست و من میخوام براش مهمونی بگیرم. که خیلی فکرم رو درگیر کرده. اول از همه راجع به تم مهمونی چون میخوام یه ایده یا تمی داشته باشه. از اون جایی که کادوش دوربین عکاسی و ثبت نام توی کلاس عکاسی یکی از عکاسان معروف هستش میخوام مهمونی هم همین ایده ها رو داشته باشه.
    _.

له نظرتون بچه گونه هستند این ایده ها ؟ خوبه که انجام بدم یا نه؟ اگر ایده دیگه ای هم دارین لطفا بگین.ممنون

مهتا جون به نظرم اصلا ایده های بچه گونه ای نیست و بسیار هم زیبا و جالبه و من کلی غبطه خوردم که کاش حالش رو داشتم چنین مهمونی ای برای تولد همسرم که اوایل شهریوره می گرفتم ولی واقعا از عهده ام خارجه و در ضمن دوستی برای دعوت کردن سراغ ندارم! راستی مهمونیت سورپرایز پارتیه؟ خود همسرت رو موقع آماده سازی اینهمه چیز چیکار می کنی؟
    به نظرم تم رو می تونی به عکس به این شکل هم اختصاص بدی که عکسهای معروف و هنری رو پرینت بگیری روی در و دیوار. اگه به عکاسی علاقه منده شاید از این کار بیشتر از عکسهای خودش خوشش بیاد.
    یه کار دیگه هم می تونی بکنی اگه مهمونات اهل حالن Dress Code سیاه و سفید بهشون بده مثلا مثل عکسهای سیاه و سفید فقط باید لباس سیاه و سفید بپوشن.
    راستی من منظورتون متوجه نشدم از این پیکسل ها که روی لباس و کیف وصل می شه.
    چه طوره کیکت رو شکل یه دوربین قدیمی درست کنی؟
    راستی اگه اشکالی نداره کادوت رو وقیقا بگو چه دوبینیه و چند گرفتی؟ از کجا؟ پایتخت؟ همسرم منم دقیقا خیلی به عکاسی علاقه داره ولی تا حالا فرصت کلاس رفتن نداشته. کلاسی که در نظر داری شرایطش چه جوریه؟ ممنون
    کلاه تولد هم خیلی ایده خوبیه راستی. می تونی برای همه مهمونا درست کنی با عکسهای مختلف همسرت. یا دوتاییتون.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

mahta008 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    78
    پسند کرده
    140

مهتا جون به نظرم اصلا ایده های بچه گونه ای نیست و بسیار هم زیبا و جالبه و من کلی غبطه خوردم که کاش حالش رو داشتم چنین مهمونی ای برای تولد همسرم که اوایل شهریوره می گرفتم ولی واقعا از عهده ام خارجه و در ضمن دوستی برای دعوت کردن سراغ ندارم! راستی مهمونیت سورپرایز پارتیه؟ خود همسرت رو موقع آماده سازی اینهمه چیز چیکار می کنی؟

مرسی عزیزم. کلی خیالمو راحت کردی! شما که خودت اینقدر خوش ذوق و با سلیقه ای حتما میتونی مهمونیهای خیلی بهترم بگیری! نه عزیزم سورپرایز نیست چون مجبور شدم بهش بگم آخه تولد من زودتره و اون میخواست دوباره برای من سورپرایز پارتی بگیره. منم گفتم پارسال تو گرفتی امسال نوبت منه
    ولی در جریان هیچ کدوم از جزئیات نیست و نمیذارم ایده هامو بفهمه تا توی مهمونی.
    اون ایده لباس هم خیلی خیلی قشنگ بود فقط یه نظر سنجی تو دوستام بکنم که یه وقت خراب نکنن ایده رو اگه دیدم اکثریت میتونن حتما اجراش میکنم.

برای کیک یه چیزی شبیه این نظر دارم. ولی نه خود این.

راجع به دوربین و کلاس هم خصوصی براتون توضیح میدهم. به دنیا ممنون

راستی راجع به غذا هم توی تاپیک خودش پست گذاشتم. اونجا هم اگه نظر بدین ممنون میشم
    من از آنچه تو میگویی متنفرم اما تا پای جان از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم

*سایه روشن* آواتار ها
    نیوشا
    میزان امتیاز
    32
    پسند شده
    24445
    پسند کرده
    30047

دوست جونیا برای دسر ، اگه بعد صرف غذا دسر رو بیاریم زشت نیست ؟
    من خودم مشکل دارم با این قضیه ، اگه از اول تو سفره بذارم بچه ها چششون به دسر میوفته و غذاشونو نمیخورن و اینکه سفره شلوغ میشه ، اما اگه بعد صرف غذا دسرو بیاریم یه مشکلی هست ، اینکه تو فاصله جمع کردن ظروف غذا مهمونا کنار میکشن یا اینکه اعلام میکنن که میلی ندارن چون کاملا سیر شدن .....
    نظر شما چیه ؟

asma shiraz آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2076
    پسند کرده
    3252

نيوشا جوون اتفاقاً بهتر هم هست آخه اگه بخواي كنار غذاهات بزاري ديگه ميزت خيلي شلوغ ميشه البته اين مشكل هميشگيه من هست
    من بيشتر اوقات دسر رو ميزارم واسه بعد غذا وقتي كه ظرفا رو جمع كردم و نيم ساعتي گذشت دسرو سرو ميكنم مهمونام كه اينجوري بيشتر استقبال ميكنن تازه اشتهاشون واسه خوردن دسر بيشتر ميشه
    حالا دوستاي ديگه هم بيان نظرشونو بدن ببينيم كدوم بهتره :)
    مگه میشه باشی و تنها بمونم
    محاله بذاری محاله بتونم

صفحه 61 از 86 نخستنخست ... 515859606162636471 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف