نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree439Likes

موضوع: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

نمایش نتایج: از 433 به 440 از 686
صفحه 55 از 86 نخستنخست ... 455253545556575865 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8117
    پسند کرده
    7504

Re: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

متینا جون دقیقا می دونم چه حسی داری. اگه دوست داری کامل تعریف کن چی شده.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

2. بانک بند ناف
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    299
    پسند کرده
    433

متینا منم خیلی وقتها این احساس تو رو داشتم

بیا بتعریف برامون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    8

هی چی بگم!من ادم غیر معاشرتی نیستم...ولی خیلیم اهل مهمون بازی نیستم!تااینکه 2هفته پیش دوتااز بچه های سابق دانشگاه رو دیدم که اتفاقا بامنم دوست نیستن و با جناب همسر بیشتر از من دوستن!این دوستان رفته بودن بلژیک واسه ادامه تحصیل...منم دیدمشون و تعارف کردم که بیان خونمون...تااینجاش هیچی!
    من واقعا باهاشون خیلی اشنانیستم وبیشتر به خاطر همسرم دعوتشون کردم. از اونجایی که دقیقازمان امتحانای من بود شوهرم بهشون پیشنهادداد که مهمون ما بریم رستران و عصر بیان خونه ما.اوناهم گفتن که نه!ما تعریف دستپخت متینارو خیلی شنیدیم!(؟)اصن ما میخوایم با دوستمون تنها باشیم!و ماهم قبول کردیم دیگه!خلاصه به خاطر هندونه هایی که گذاشته بودن زیر بغلم پدر خودمو در اوردم.6مدل غذا درست کردم و 3مدل سالاد و 4 مدل دسر!که حداقل بعدش بگن اره ئاقعا دسپختش خوبه.از همه بدترش این بود که میخواستن با دوستشون تنها باشن ومن مجبور شدم همسر بیچارمو بفرستم بیرون.اونم ظهر جمعه.در حالی که در اصل میزبان همسرم بود نه من.
    بااین که کارای تمیز کاری و خرید اصلا به عهده من نیود ولی حدود سه چهارروز کمتر از روزی4-5ساعت خوابیدم.خلاصه اومدن و منم تاحد امکان خوش اخلاق بودم.ولی خب ازیه طرف انقدر نمیشناختمشون که هی باهاشون حرف بزنم.از طرف دیگه هم خسته بودم.اوناهم باهم بیشتر حرف میزدن تامن!بالاخره مهمونی تموم شد و منم یه نفسراحتی کشیدم.دو روز بعدش یکی دیگه از دوستام تعریف میکردکه اون دو نفر میگفتن خیلی خودمو میگرفتم و فقطم یه سری غذاهای دهاتی بلدم بپزم!یه سری دیگه از بچه هام دلگیر شده بودن که چرا مارو دعوت نکردی!
    من اتفاقا بلد نیستم خودمو بگیرم!هیچ وقتم کسی بم همچین چیزی نگفته بود.همه میگن ادم اروم و کم حرفی هستی!
    غذاهاهم دهاتی نبود.حداقل همش نبود.من شوید باقالی با ماهیچه.مرصع پلو. رولت اسفاج.خوراک زبان.پیراشکی.بنیه میگو سالاد لبو سالا کرفس سالاد ماکارونی.پاناکوتا.موس شکلات.پان اسپانیاو شارلوت درستیده بودم.من برای این مهمونی هم هزینه کردم.هم همسرم یه ماموریتو از دست داد و جمعه ظهر از خونه خودش باید میرفت بیرون وهم خودم گند ترین امتحانای عمرمو دادم.حداقل کاری که میتونستن بکنن یه تشکر بود!واقعا خستگی مهمونی به تنم موند.
    از این به بعد تصمیم گرفتم مهمون دعوت نکنم!حداقل تا وقتی که مجبور نباشم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    13
    پسند کرده
    0

بابا بى خود خودتو ناراحت نكن،شعور اونها در اون حد بوده،اصلا غذاى دهاتى يعنى چى؟ من نميفهمم!!! كلا دورشونو خط بكش ميگن براى كسى بمير كه برات تب كنه!!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    133
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط متینا
    هی چی بگم!من ادم غیر معاشرتی نیستم...ولی خیلیم اهل مهمون بازی نیستم!تااینکه 2هفته پیش دوتااز بچه های سابق دانشگاه رو دیدم که اتفاقا بامنم دوست نیستن و با جناب همسر بیشتر از من دوستن!این دوستان رفته بودن بلژیک واسه ادامه تحصیل...منم دیدمشون و تعارف کردم که بیان خونمون...تااینجاش هیچی!
    من واقعا باهاشون خیلی اشنانیستم وبیشتر به خاطر همسرم دعوتشون کردم. از اونجایی که دقیقازمان امتحانای من بود شوهرم بهشون پیشنهادداد که مهمون ما بریم رستران و عصر بیان خونه ما.اوناهم گفتن که نه!ما تعریف دستپخت متینارو خیلی شنیدیم!(؟)اصن ما میخوایم با دوستمون تنها باشیم!و ماهم قبول کردیم دیگه!خلاصه به خاطر هندونه هایی که گذاشته بودن زیر بغلم پدر خودمو در اوردم.6مدل غذا درست کردم و 3مدل سالاد و 4 مدل دسر!که حداقل بعدش بگن اره ئاقعا دسپختش خوبه.از همه بدترش این بود که میخواستن با دوستشون تنها باشن ومن مجبور شدم همسر بیچارمو بفرستم بیرون.اونم ظهر جمعه.در حالی که در اصل میزبان همسرم بود نه من.
    بااین که کارای تمیز کاری و خرید اصلا به عهده من نیود ولی حدود سه چهارروز کمتر از روزی4-5ساعت خوابیدم.خلاصه اومدن و منم تاحد امکان خوش اخلاق بودم.ولی خب ازیه طرف انقدر نمیشناختمشون که هی باهاشون حرف بزنم.از طرف دیگه هم خسته بودم.اوناهم باهم بیشتر حرف میزدن تامن!بالاخره مهمونی تموم شد و منم یه نفسراحتی کشیدم.دو روز بعدش یکی دیگه از دوستام تعریف میکردکه اون دو نفر میگفتن خیلی خودمو میگرفتم و فقطم یه سری غذاهای دهاتی بلدم بپزم!یه سری دیگه از بچه هام دلگیر شده بودن که چرا مارو دعوت نکردی!
    من اتفاقا بلد نیستم خودمو بگیرم!هیچ وقتم کسی بم همچین چیزی نگفته بود.همه میگن ادم اروم و کم حرفی هستی!
    غذاهاهم دهاتی نبود.حداقل همش نبود.من شوید باقالی با ماهیچه.مرصع پلو. رولت اسفاج.خوراک زبان.پیراشکی.بنیه میگو سالاد لبو سالا کرفس سالاد ماکارونی.پاناکوتا.موس شکلات.پان اسپانیاو شارلوت درستیده بودم.من برای این مهمونی هم هزینه کردم.هم همسرم یه ماموریتو از دست داد و جمعه ظهر از خونه خودش باید میرفت بیرون وهم خودم گند ترین امتحانای عمرمو دادم.حداقل کاری که میتونستن بکنن یه تشکر بود!واقعا خستگی مهمونی به تنم موند.
    از این به بعد تصمیم گرفتم مهمون دعوت نکنم!حداقل تا وقتی که مجبور نباشم.
    کم نیستن از این ادما من به جای اونا ازتون معذرت میخوام
    آنکه در تنهاترین تنهاییم تنهای تنهایم نهاد کاش در تنها ترین تنهاییش تنها کسش تنهای تنهایش نهاد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

عزیزم. صدالبته که کاراونا اشتباه بوده.ببخشیدمن جسارت میکنم ولی به نظرتون اینهمه غذا ودسر وسالاد فقط برای دونفرافراط نیس؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

متیناااااااااااااا واقعا چقدر از حسودی داشتن میترکیدن که این حرفارو زدن . خیلیا این طورن ولی خوبیش اینه که به گوش میزبان نمیرسه .
    به نظرم به روشون بیار که این حرفو پشت سرت زدن .
    در ضمن سعی کن دوستای مشترکتونو دعوت کنی و دیگه به هیچ وجه اونارو دعوت نکنی . اینجوری شاید ادب بشن.
    از مهمونی دادنم نترس . آدمای این تیپی وجود دارند ولی واقعا تعدادشون کمه .
    چرا اینقدر جدی !!!!!!!!!!!!!!!!
    یکم خنده و شوخ طبعیم چاشنیش کنیم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    8

مرسی که همدردی میکنین!شاید افراط بوده ولی خب مثلا رودرواسی داشتم دیگه!من از ادمایی که خیلی ادعای ادب و نزاکت دارن بیشتر از این توقع دارم...من ازشون کوچکترم وبه خاطر همین ترجیح میدم به روشون نیارم.البته گفتم که من کلا با مهمونی دادن مشکل دارم!حتی اگه ادمای مورد علاقمم باشن از یه جایی به بعد حوصلم سر میره و دلم میخواد برم سر کارای خودم!اخلاق خوبی نیست ولی یه سری از ادما(مث همینا*)این روحیه ادمو تشدید میکنن!

صفحه 55 از 86 نخستنخست ... 455253545556575865 ... آخرینآخرین