نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree439Likes

موضوع: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

نمایش نتایج: از 417 به 424 از 686
صفحه 53 از 86 نخستنخست ... 435051525354555663 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

Re: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

من پنج شنبه مهمون دارم. خانواده خودم هستن که مجموعا 6 نفر میشیم. برنامه ام اینه
    فردا خونه رو تمیز میکنیم و خریدامونم انجام میدیم. فردا شب کیک مرغ درست میکنم و سوپ شیر رو هم آماده می کنم. و دسرم که از قنادی می گیریم و همون فردا زنگ میزنیم و سفارش میدیم.
    روز پنجشنبه سبزی پلو درست میکنم. سالاد سزار هم درست میکنم.میوه هارو میشورم. تمیزکاری نهاییو انجام میدیم.بعدش میرم دوش می گیرم.بعدم خوشگلاسیون. نزدیک اومدن مهمونا میزو میچینم و میوه و شیرینی و آجیل و... رو میز میزارم.شمع روشن میکنم. اود روشن میکنم.موقعی که مهمونام بیان با نسکافه داغ پذیرایی میکنم. نزدیک سرو شام ماهیم سرخ میکنم و بعدم شام
    چرا اینقدر جدی !!!!!!!!!!!!!!!!
    یکم خنده و شوخ طبعیم چاشنیش کنیم .

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

سلام. من مهمونیمو امشب برگزار کردم. همه کارام تقریبا طبق برنامه پیش رفت.فقط قصدم این بود که سبزی پلو درست کنم که یادم رفت سبزیشو بریزم و شد پلو سفید زعفرانی. ماهی هم که سرخ کردم متاسفانه بی نمک شد . مهمونام خانواده خودم بودن واضحه که با هم راحتیم و خوشبختانه گفتند که از غذا و ... راضی بودند. و کم نمک بودن ماهی خیلی براشون مورد بزرگی نبود

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستای مهربون من تازه عضو شدم. از بس استرس دارم اینجا رو پیدا کردم و دیدم نکات خوبی رو اشاره میکنید بهش

من هفته اینده 5 شنبه شام مهمونی دوره زنونه دارم که کلا ده نفر از جاریهام و خواهر شوهرم میشن که همه رنج 42 تا 34 سالند.
    برای اولین بارم بعد عروسیم دارم مهمونی میدم.تازه عروسم و اصلا تجربه ای ندارم.کارمندم و تا ساعت 12 حداقل روز پنجشنبه میرم سر کار.حالا شاید مرخصی بگیرم.از الان درگیر این مهمونی هستم.نمیدونم از عهدش بر میام یا نه؟

به نظرتون غذاهایی مثل کشک و بادمجون و مرغ و ماهیچه رو از روز قبل بپزم و بذارم تو یخچال بد میشه؟ یخچالمم جا نداره...اصلا موندم چیکار کنم تو یه شهر غریبم هیچ کمکی هم ندارم. ولی میترسم تو یخچال جا نباشه از شب قبل سالاد و کاهو بشورم یا زله درست کنم و بذارم ببنده بد بشه یا کاهو تلخ بشه.سبزی خوردنم بشورم شب قبلش؟
    ای وای ببخشید اینقد مبتدی سوال میکنم...شماها چه ریلکس مهمونی میدین با چند منو؟؟؟؟ من از الان گیج شدم ......

به خصوص اینکه اولین باره میان خونه عرسو موندم چیکار کنم؟؟موقع غذا کشیدن به نظرتون میتونم خدا تنهایی همه رو بکشم؟ دوست ندارم بیان تو اشپزخونه چون بیشتر هول میکنمو.....
    هر تجربه ای دارین دریغ نکنید چون دیر میشه و فقط امیدم به شماست تو این شهر غریب ای خدا مامانم هم نیست کمکم کنه...با فامیل همسرم هم رو در واستی دارم خیلی خاصن و کلا با هم اصلا صمیمی نیستیم...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

عزیزم کشک و بادجونو میتونی روزای قبلش اماده کنی.سالادم میتونی آماده کنی.من امتحان کردم بد نشده.ولی روشو حتما سلفون بکش بزار داخل یخچال.مرغ و ماهیچه ام به نظرم از روز قبل درست کنی بد میشه.غذاهای سرد مثل الویه رو هم میتونی از قبل آماده کنی. سوفله و لازانیارو هم میتونی از شب قبل درست کنی ولی داخل فر نزاری.روشو سلفون بکشی و بزاری تو یخچال و موقع سرو بزاری تو فر.البته قبل اینکه مهمونات بیان از یخچال درش بیار که فکر نکنن غذاتو قبلا درست کردی و الان فقط میخوای گرمش کنی. ژله و خیلی از دسرای دیگه رو هم میتونی از قبل آماده کنی. اینم از تجربه من که البته همشو از همین تاپیک یاد گرفتم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    138
    پسند کرده
    24

سمیرا جان، اگه کارمندی تا جایی که ممکنه کارهات رو تو روزای قبل انجام بده که اون روز خسته نشی. هر چیز شستنی مثل کاهو و سبزی خوردن و میوه رو روز قبل بشور و تو آبکش بذار بعد تو ظرف یا اگه جای یخچالت کمه تویه کیسه فریزر بریز و بذار تو یخچال. ژله و دسر رو میشه از دو روز قبل درست که اتفاقا بهتر هم میشه. حتما یکی دو نوع غذای سرد که باید از شب قبل آماده شه تا خوش طعم تر بشه مثل کیک مرغ تو منوت بذار. مرغ و ماهیچه رو هم میتونی از قبل بپذی. سالادت رو اگه خواستی از قبل آماده کنی اصلا سس نزن. سس رو بذار موقع سرو.
    موفق باشی!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

وای بچه ها چقد مهربونید چه زود جواب دادین.
    مرسی

حالا به نظرتون یکی از بچه ها نوشته مرغ و ماهیچه بد میشه روز قبل پخته بشه درسته؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

من گفتم بد میشه. البته فکر کنم اگه مرغ تو آبش باشه بد نشه و یا ماهیچه.اما بعضیا خیلی دقیقا.متوجه میشن که غذا تازه نیست خوف.
    خودت تاحالا نشده مرغی که از روز قبل مونده باشه دوباره گرم کنی و بخوری.به نظرت فرق میکنه یا نه؟
    منم خیلی تجربه ندارم.تازه یک ساله که دست به کار آشپزی شدم و چند مدلم بیشتر بلت نیستم درست کنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

بچه ها خونمو از روز قبل تمیز کنم بازم فرداش با آشپزی بهم میریزمش؟

غذای روز قبل طعم بهتری داره یا فرداش درست کنم؟

صفحه 53 از 86 نخستنخست ... 435051525354555663 ... آخرینآخرین