نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree439Likes

موضوع: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

نمایش نتایج: از 401 به 408 از 686
صفحه 51 از 86 نخستنخست ... 414849505152535461 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

[quote=بهارک زیبا]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "یوتاب شجاع":8h6ha8ge
    سلام دوس جونیا منم کمک میخواستم من چون خواهر شوهرام و یکی از برادر شوهرام وی شهرهای دیگه زندگی میکنن موقع تعطیلا ت میان اینجا به خاطر همین ما هم اونها رو معمولا نهار دعوت میکنیم میدونید تعدادمون زیاده به 30 نفر میرسه (ماشالله) منم دو ساله که یا بیرون غذا دادم و یا از بیرون نهار گرفتم اما امسال دیگه نمیشه میشه کمکم کنید بگید چی درست کنم ؟ چون تعدادمون زیاده روی زمین سفره میندازیم پس نمیونم هیج مانوری رو زیین سفره بدم چی کار کنم ؟کمکم کنید
    ببین عزیزم سی تا مهمون خیلی زیاده.مانورو بی خیال شو جدی میگم.فقط انرژیتو بزار رو تزئینات غذا.به نظر من اگه میخوای سفرت رنگین بشه و غذاها متنوع باشه دو مدل سالاد درست کن.دو مدل ژله ام درست کن.یه سوپ . یه غذای اصلی.بیشتر از این خودتو اذیت نکن.میتونی سوپ یا سالاد دومم به انتخاب خودت حذف کنی.که من اگه باشم سوپو حذف میکنم.چون واسه سی نفر سوپ درست کردن کار سختیه.اگه بیشتر از این بخودت فشار بیاری کم کم توقعات بالا میره.هنرنمایی های بیشترو بزار وقتی جدا جدا تشریف آوردن خونه ات.[/quote:8h6ha8ge]
    //سلام گلم تنت سالم ایشالا همیشه جمتون جمع باشه .من با سوپ موافقم چون هوا سرد میچسبه .قرمه سبزی یا خورشت فسنجان یا قیمه بادمجان .یک نوع دسر کافیه ک به نظر من کرم موز خوبه سالاد و بورانی طبق معمول ..

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

گلم اگه پیشت بودما حتما بهت کمک میکردم .اخه من همیشه مهمان 25 نفره دارم .سعی کن بیشتر کارتو از روز قبل انجام بدی .من از شب قبل سلادمم درست میکنم اما تمام مواد از هم جدا میزارم ک اب ندازه.تا سوس روی سالادو اماده میکنم .راستی زرشک پلو با مرغم بی دردسرتر میشه

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط بهارک زیبا
    .در مورد دسرم من خانومیو میشناسم که شیرینی و دسرای خوشمزه ای درست میکنه و من از چندروز قبلش بهش سفارش میدم برام درست کنه.
    .

بهارک جان برام سوال شد اون وقت به مهمونها می گی دسر ها رو خودت درست کردی یا نه؟ و اگه آره ، دستورشو اگه بخوان چی؟ آخه من گاهی برای دوستام سفارشی دسر درست می کنم برای مهمونیاشون اما اونا به مهمونا می گن کار خودشونه. فقط مشکلشون اینه که ازشون رسپی می خوان منم دوست ندارم رسپی هامو دوستام به کسی بدن.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان قرار هست یکی از دوستانمون که ایرانی نیست قراره فردا نهار بیاد خونمون و نمی دونم چه کاری هایی انجام بدم که همه کارام خوب بشه. با توجه به اینکه خانومش فقط ماهی و سبزیجات می خوره این منو رو در نظر دارم . قلیه ماهی / ماهی سو خاری / کباب مرغ و مرغ سوخاری / سوپ شیر / خورشت سبزیجات با پلوی سفید زعفرانی
    سالاد کلم / سالاد شیرازی / بورانی لبو و اسفناج یا بادمجان. اگه میشه من رو راهنمایی کنید این منو خوبه با توجه به اینکه ایرانی نیستن و اولین و آخرین باری هست که میان خونمون.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

نگارا جان راستشو میگم.میگم کس دیگه درست کرده.من حتی گاهی وقتا مامانم یه غذاییو درست میکنه واسه مهمونام منم به مهمونا میگم دست پخت خودم نیست.یا کسی کمکم کرده
    چرا اینقدر جدی !!!!!!!!!!!!!!!!
    یکم خنده و شوخ طبعیم چاشنیش کنیم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    0

این خارجیا چقدر کلاس میزارن.فقط ماهی و سبزیجات آخه
    عقیق جان عزیزم منوت خیلی عالیه و متنوع هم هست.
    چرا اینقدر جدی !!!!!!!!!!!!!!!!
    یکم خنده و شوخ طبعیم چاشنیش کنیم .

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8137
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط *aghigh*
    سلام دوستان قرار هست یکی از دوستانمون که ایرانی نیست قراره فردا نهار بیاد خونمون و نمی دونم چه کاری هایی انجام بدم که همه کارام خوب بشه. با توجه به اینکه خانومش فقط ماهی و سبزیجات می خوره این منو رو در نظر دارم . قلیه ماهی / ماهی سو خاری / کباب مرغ و مرغ سوخاری / سوپ شیر / خورشت سبزیجات با پلوی سفید زعفرانی
    سالاد کلم / سالاد شیرازی / بورانی لبو و اسفناج یا بادمجان. اگه میشه من رو راهنمایی کنید این منو خوبه با توجه به اینکه ایرانی نیستن و اولین و آخرین باری هست که میان خونمون.

عقیق جان کجایی هستن؟ از نظر ذائقه می پرسم.
    در ضمن سوالت رو اینجا بپرس و جواب منم همونجا بده

http://mamisite.com/forum/decorated-...topic1566.html
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    152

میخوام برا پسرم که 4 ساله میشه تولد بگیرم هر سال تولد خونوادگی (خونواده من و شوشو) گرفتم امسال میخوام تولد زنونه بگیرم با تاخیر چون تولد پسرم 7 دی تو ماه صفره نمیشه خیلی شاد باشه فاصله بین تولد وسالگرد ازدواجمون 3 روزه حالا فکر میکنین جشن را به نام 2 مناسبت برگذار کنم یا فقط تولد پسرم؟ و آیا به مهمونا راجع به 2 مناسبت بگم یا فقط تولد راستی چون مهمونی زنونه است اگه سالگرد هم باشه شو شو کی و چه مدت حضور داشته باشه ؟ برا مقدار غذا مخصوصا غذاهای لقمه ای باید به تعداد مهمونا باشه یا بیشتر یا کمتر ؟میخوام از دستورات غذایی سایت استفاده کنم چطور بفهمم چند برابر مواد بدرستم مثلا حلقه مرغ یا گوشت برا 40 نفر چند تا باید بپزم با توجه به اینکه غذاهام 3 مدله ولی هنوز نمیدونم چی بپزم فقط میخوام خیلی شیک و خاص و چشم وچال درار باشه (سئوالمو درمنو برای مهمانیهای مختلف مطرح کردم) از لطفتون ممنونم

صفحه 51 از 86 نخستنخست ... 414849505152535461 ... آخرینآخرین