نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree439Likes

موضوع: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

نمایش نتایج: از 289 به 296 از 686
صفحه 37 از 86 نخستنخست ... 273435363738394047 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    پرشیا آواتار ها
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    564
    پسند کرده
    25

Re: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

بله عزیزم میتونی حتما روی ظرفتو بپوشون
    البته من 45 دقیقه داخل فر میزارم خوب مغز پخت وروشم طلایی میشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

دوست صمیمی من 4شنبه مولودی داره به مناسبت تولد امام جواد(ع) سال گذشته هم این مراسمو گرفت و کیک سفارش داد و روی کیکش تصویر حرم امام جواد رو انداخت

اما امسال هم مهموناش خیلی بیشترن و هم کیک خیلی گرون شده تصمیم داره که دیگه کیک نده و با شربت و شیرینی و میوه و بستنی و چای از مهمونا پذیرایی کنه اما نمیدونه که به چه ترتیب اینارو سرو کنه

اول که مهمونا میان شیرینی و شربت بده بعد چای و بستنی و میوه اخر؟ اما چای و بستنی با هم نمیشه که؟؟

لطفا پیشنهاد بدین ممنون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    172
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط mina69
    دوست صمیمی من 4شنبه مولودی داره به مناسبت تولد امام جواد(ع) سال گذشته هم این مراسمو گرفت و کیک سفارش داد و روی کیکش تصویر حرم امام جواد رو انداخت

اما امسال هم مهموناش خیلی بیشترن و هم کیک خیلی گرون شده تصمیم داره که دیگه کیک نده و با شربت و شیرینی و میوه و بستنی و چای از مهمونا پذیرایی کنه اما نمیدونه که به چه ترتیب اینارو سرو کنه

اول که مهمونا میان شیرینی و شربت بده بعد چای و بستنی و میوه اخر؟ اما چای و بستنی با هم نمیشه که؟؟

لطفا پیشنهاد بدین ممنون
    اينجا سوالتونو بپرسيد فكر كنم بهتر جواب بگيريد :

viewtopic.php?f=91&t=1566&start=1960

زندگي به مانند يک مراجعه کوتاه به مغازه اسباب بازي فروشي بين تولد و مرگ است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    45
    پسند کرده
    0

یه سوال دارم اگه برنجو تو دیس بکشیم و تزیین کنیم بعد بزاریم توماکروفر روش خشک میشه چه جوری گرمش کنیم که خشک نشه روش نمیشه چیزی گذاشت

(*مرضیه*) آواتار ها
    میزان امتیاز
    52
    پسند شده
    282
    پسند کرده
    36

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobeh12
    یه سوال دارم اگه برنجو تو دیس بکشیم و تزیین کنیم بعد بزاریم توماکروفر روش خشک میشه چه جوری گرمش کنیم که خشک نشه روش نمیشه چیزی گذاشت
    محبوبه جان نمیدونم از این درپوش های ماکروویو(البته بدون اون لبخندش!!) داری یا نه.من همیشه تو این مواقع از این در پوش استفاده میکنم و راضیم .
    ما صبر کردیم واسه فردایی بهتر
    ما صبر کردیم ولی فردا نمیشه...

یه روزی توی تاریخ مینویسن
    یه جا این نسل مفقود الاثر شد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوست جونا
    من خیلی وقتی مهمون دارم هول میشم نمیدونم چیکار کنم همه صفحات رو خوندم امیدوارم جمعه که مهمون دارم هول نشم ممنون از تجربیاتتون

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    208
    پسند کرده
    0

مرضیه جون منم دارم چیز خوبیه کلا برای گرم کردن استفاده میکنم دیگه تو مایکرو کثیف نمیشه چون از اول استفاده کردم تو مایکروم تمیزه
    ایدا جون خوشحالم که ریلکس بودی خسته نباشی
    خاله ندا منم روز قبل لازانیا رو اماده کردم البته با لازانیای خشک تمام کاراش که تموم شد سلفون کشیدم تو یخچال
    بادمجون شکم پر هم اماده سلفون کشیده
    سالادا هم اماده با دسرا
    امروز صبح ساعت 8 یهو شوشو گفت داداشش اینا دارن از اصفهان میان منم که چند شب نخوابیده بودم ی کم کسل و ناراحت شدم اخه از راه دور میان دوست دارم از قبل اطلاع داشته باشم درصورتیکه جاری کوچیکم هم که بچه هم نداره نمیرن اونجا میخوان لطف کنن میان خونه ما که البته چون از لحاظ روحی خیلی خسته بودم بعد 6 روز تمام که بچم مریض بود و بیمارستان بود خلاصه بگذریم طولانی نشه
    اول رفتم بیمارستان سرم دادن به پسرم به خاطره ضعفش استرس رو گذاشتم کنار بچم واجبتر بود ساعت 11 اومدم خونه تا گوشت تفت خورد سبزی قورمه سبزی رو دوباره تفت دادم و همه رو ریختم تو زودپز عزیزم از این هاتی کارا مخصوص قورمه سبزی هم که واقعا معجونه ریختم تا اون ی ساعتی داشت میپخت
    من سالاد درست کردم و برنجم رو خیس کردم تو کابینت رو دیدم به تیرامیسو که نمیرسیدم چون برا ناهار یا شام اماده نمیشد
    بنابراین دیدم ژله توتفرنگی دارم تو ظرفای جدید که داشتم به صورت کج بسته شد اماده بود که بعدا بستنی ریختم توش و یکی رو هم قالب گل زدم ریختم رو بستنی ها خوشگل شده بود دلسترو دوغ و ترشی و ایناهم که داشتیم
    خلاصه برنج و خورشت و سالاد و اینا حاضر شد شق القمر نکردم ولی راحت بودم اتفاقا به قدری این قورمه سبزی غلیظ و خوشمزه و سیاه خوشگل شده بود که برادرشوشوی بد غذا خوشش اومد مخصوصا گفت برنجش چیه؟؟؟؟
    اخه من برنج هندی رو با ایرانی مخلوط میکنم برا زرشک هم چند قطره گلاب و شکر زرشک رو تفت میدم خیلی خوش بو میشه واقعا گلاب خوش عطرش میکنه ی بار امتحان کنین
    بعد غذا هم میوه و عصر هم که بستنی رو سرو کردم و قبلش هم طالبی داشتیم فالوده کردم چسبید سرشب رفتیم بیرون باز وسایل ساندویچ اماده کردم بردم پارک تا هم پسرم بعد چندروز مریضی ی هوایی خورد هم دیگه بیرون غذا رو خوردیم تموم شد الانم که دیگه همه خوابن من اومدم ی سر بزنم و همین دیگه
    خوش باشین و سلامت
    مامان الهه 91 این نوشته را پسندیده.
    ترجیح میدهم حقیقتی مرا ازار دهد:تا اینکه دروغی ارامم کند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    152

خانمهای هنرمند خسته نباشید و به منم ایده بدید ما سالی یه بار مهمونی خونوادگی(فامیل شوشو) داریم که قراره یه شام مختصر هم سرو بشه که تا بحال در حد ساندویچ سالاد اولویه .کالباس.مرغ.خوراک لوبیا. عدسی و آش بوده منم خودم یه بار پیراشکی سرخ کرده و یه بار اشترودل یا به عبارتی همون پیراشکی ولی با سوسیس وکالباس ولی با پخت در فر سرویدم .از اونجایی که تعدادمون حدودا 40 نفره وترجیحا میخوام سفره پهن نشه غذای راحت و شیک و خوشمزه وبا سلیقه ای وهنری و...................والبته کم هزینه باشه شما چی پیشنهاد میکنید ؟ با این همه گزینه جوک نگفتم یادتونم نره میخوام اینجوری بشن .شما که هنرمندین هنرتون رو با این گزینه ها مخصوصا بحث هزینه نشون بدین(اینو گفتم تا تحریک بشین) چون اگه بحث هزینه نباشه من اصلا چرا وقت شما رو بگیرم میرم هموجور چشم وچال در میارم. پس هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستم

صفحه 37 از 86 نخستنخست ... 273435363738394047 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف