نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree439Likes

موضوع: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

نمایش نتایج: از 257 به 264 از 686
صفحه 33 از 86 نخستنخست ... 233031323334353643 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    208
    پسند کرده
    0

Re: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

الان رفتم سه سوته عکس گرفتم ببخشید دیگه نامرتبه
    فکر نکنین که پولدارم یا این چیزا نه اتفاقا خیلی حسابگرم و اقتصادی فکر میکنم اصلا هم نمیزارم شوهرم بیخودی پول خرج کنه چون میدونم پول دراوردن چقدر سخته و خودمم تو خرج خونه سهیمم و خیلی به شوهرم کمک میکنم ولی نمیزارم بره خیارشوره کیلو سه هزار تومن بخره خودم کیلو 900 خیار میخرم درشتاشو برا خودمون و سالاد جدا میکنم ریزاشو سریع خیارشور درست میکنم همه نوع سبزی خشک هم برا ترشی ها و خیارشور دارم مگه هربار چقدر مصرف میشه دوقاشق نهایتا
    ترشی هیچوقت نخریدم با بادمجون کیلو 700 تومن اونم یک کیلو با چند تا فلفل و سیر میشه ی ترشی خیلی لذیذ
    از قبل میدونستم مهمون دارم از دهروز قبلش برنج خوردنمون رو کم کردم هم برا رژیم هم میدونستم بامهمونامون خوب مجبوریم برنج بخوریم خیلی خورده ریزه های دیگه که اگه بخوام بگم طولانی میشه خواستم بدونین با برنامه ریزی و حسابگری همیشه خونتون پره

این کابینتم هست که جایی نداشتم ی سری از نوشیدنی ها رو اینجا گذاشتم

ببینین بعد مهمونی هنوز یخچالم نوشیدنی داره

طبقه بالای یخچال هست که پنیرو کره و این چیزا تو این یکی دوماه خریدم

کشو بالایی یخچال که هنوز کالباس و مخلفات داره

درفریزر که تقریبا دو بسته ای پنیر پیتزا مونده هنوز با سوسیس و خرت وپرت

بازم هست ولی نمیخوام دیگه خستتون کنم خلاصه که همیشه برای پذیرایی از مهمون سرزده هم اماده هستم موفق باشین فکر کنم باید عکسارو ببرم تاپیکه پشت درهای کابینت
    بستنی هایی که هنوز مونده
    ترجیح میدهم حقیقتی مرا ازار دهد:تا اینکه دروغی ارامم کند

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام دوستان گلم. منم یه چیزی در مورد مزایا یا معایب سلف سرویس و سفره بگم. درسته که توی سلف سرویس نگران مبل و صندلی و کثیف شدن اونها هستیم اما اینم در نظر بگیرید که اگه سفره بندازیم، چون تنوع غذاها زیاده و مجبورید از هر غذا یکی یا نهایتا دو تا ظرف بذارید، اون کسی که دستش به غذا راحت تر میرسه تا آخر مهمونی هی باید دستش بند باشه و ظرف غذا رو به این و اون برسونه. این مشکلیه که خودم دیدم و دیدم که اون بنده خدا چقدر اذیت شده. بیچاره اون فرد یا حتی اگه خود میزبان این کارو انجام بده هیچی از غذا خوردنش نمیفهمه. من با تمام مشکلاتی که سلف سرویس داره ترجیحش میدم. در ضمن میز عسلی چندتایی سفارش بدید (اضافه بر خود عسلی های مبل) که موقع سلف سرویس خیلی بدرد میخوره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1057
    پسند کرده
    781

سلام مینای عزیزم
    خوشمان آمد از آمدنت خیلی باحالی خوشم میاد که همه چیزت روی حساب و کتاب و مرتبه آفنین گلم
    فقط یه سوال یواشکی که مدیرا نیان دعفام بکنن ببخشید یخچال شما چیههههههه که اینقدر وسیله توش جا میشه ؟؟؟؟؟؟؟ دکمه تشکرم زدما
    یارم تویی در عالم یار دگر ندارم
    تا در تنم بود جان دل از تو بر ندارم

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    208
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ماه من
    سلام مینای عزیزم
    خوشمان آمد از آمدنت خیلی باحالی خوشم میاد که همه چیزت روی حساب و کتاب و مرتبه آفنین گلم
    فقط یه سوال یواشکی که مدیرا نیان دعفام بکنن ببخشید یخچال شما چیههههههه که اینقدر وسیله توش جا میشه ؟؟؟؟؟؟؟ دکمه تشکرم زدما
    خواهش میکنم عزیزم البته ابرومو بردم چون هنوز از وقتی مهمونام رفتن یخچالو فریزرو تمیزومرتب نکردم ازصبح مشغول خونه تکونی هستم هنو به اشپزخونه نرسیدم
    یخچالم 30 فوته ال جی هست اندازه ساید هست ولی چون ساید برامستاجری خوب نیست و فریزرش تنگه من اندازه ساید گرفتم ولی فضای یخچالش خیلی بزرگه مخصوصا فریزرش من قبلا فریزر 7 کشو داشتم تمامش تو فریزر الان جا شد ولی خوب بازم برامن کمه باید ی فریزر کوچولوی خارجی نوفراست بخرم مخصوصا که الان فصل باقالی و لوبیا و هرچی که فکر کنین من فریز میکنم انشالا دراینده تو فکر خریدش هستم
    مرسی از توجهت
    ترجیح میدهم حقیقتی مرا ازار دهد:تا اینکه دروغی ارامم کند

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط tabasom
    سلام، خسته نباشید. مشکلی که من دیدم در اغلب مهمونیهای سلف سرویس پیش میاد اینه که اگه صندلیهای ناهارخوری دور میز باشه یک سری از مهمونا همونجا میشینن و بقیه مهمونا به غذاهای روی میز راحت دسترسی ندارند و یا باید با ایجاد مزاحمت برای فردی که رو صندلی ناهارخوری نشسته وداره غذاشو میخوره غذا بردارند، و اگه صندلیها دور میز نباشند دیگه کسی حال نداره وقتی غذاشو کشید صندلی رو برداره ببره دم میز بشینه روش ! میزهای جلو مبل هم که معمولا به اندازه همه مهمونا نیست ، به نظر شما باید چیکار کرد؟
    می تونی صندلی ها رو بچینی دور میز ولی یک طرفش خالی بذاری که هم از میز استفاده کرده باشی و هم دسترسی به غذاها راحت باشه.

مدیر انجمن
    Negara آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    6
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    8135
    پسند کرده
    7504

نقل قول نوشته اصلی توسط minafarzin63
    نگار جون بابت سوالت تو ص قبل البته مریم گلی جون دقیقا جواب منو داد
    من شاید این اخلاقم بد باشه ولی همیییییییشه تو فریزر یا مواد غذایی که میخرم همه چیز هست خوب همین الان هم دوباره بخوام همون غذاها رو درست کنم موادش تو خونه هست دیگه حتی اگه الان هوس دلمه کسی بکنه تو فریزر دارم و واقعا گفتم هیچ هزینه ای نکردم چون تنوع زیاد بود چیزی نخریدم ولی مثلا اگه میخواستم ناهار فقط مرغ بدم حتما باید میرفتم میخریدم درسته تو خونه مرغ بود ولی باید 5 بسته خودمون رو برمیداشتم برای ده نفر وباز فرداش برای خونه میخریدم ولی تنوع غذا چون زیاد بود از هرغذا کم درست کردم مثلا با دوبسته گوشت خودمون خورشت کرفس درست کردم خوب درکنارش لازانیا هم که یک بسته چرخکرده و سبزیجات توش بود سوپ هم که موادش تو هرخونه ای هست بادمجون دوبسته خودمون رو برداشتم درست کردم فقط اون بادمجون شکم پره از ده روز پیش که شوهرم برام بادمجون خرید و گفتم خیلی خوب بود ریزاشو ترشی درست کردم درشتاشو هم نگه داشتم برا مهمونیم چون بادمجونش لذیذ بود و تخم نداشت نوشیدنی هم هنوز هم یخچال هم کابینتام پره ولی خوب چون این مهمونی با اطلاع قبلی بود من از ماه قبل خودم رو اماده کرده بودم از هزینه های اضافه زدم وموادی رو که میدونستم برا مهمونیم لازمتره رو بیشتر میخریدم از ی سری خرید غیر ضروری تو اون ماه پرهیز کردم که فشار نیاد به شوشو مثلا با اینکه شوینده دارم من هرماه بازم میخرم ولی ماه قبل واجبات رو خریدم الان به اندازه ی ی سال هم شوینده دارم هم حبوبات هم برنج هم اگه خراب نشه پنیر
    امیدوارم توضیحاتم خوب باشه
    مینا جون
    دست گلت بابت توضیحات و عکسها درد نکنه. آفرین به شما که اینقدر مدیریتت عالیه.
    چی نپوشیم؟

chi-napooshim.com

پرشیا آواتار ها
    میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    564
    پسند کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط minafarzin63
    الان رفتم سه سوته عکس گرفتم ببخشید دیگه نامرتبه
    فکر نکنین که پولدارم یا این چیزا نه اتفاقا خیلی حسابگرم و اقتصادی فکر میکنم اصلا هم نمیزارم شوهرم بیخودی پول خرج کنه چون میدونم پول دراوردن چقدر سخته و خودمم تو خرج خونه سهیمم و خیلی به شوهرم کمک میکنم ولی نمیزارم بره خیارشوره کیلو سه هزار تومن بخره خودم کیلو 900 خیار میخرم درشتاشو برا خودمون و سالاد جدا میکنم ریزاشو سریع خیارشور درست میکنم همه نوع سبزی خشک هم برا ترشی ها و خیارشور دارم مگه هربار چقدر مصرف میشه دوقاشق نهایتا
    ترشی هیچوقت نخریدم با بادمجون کیلو 700 تومن اونم یک کیلو با چند تا فلفل و سیر میشه ی ترشی خیلی لذیذ
    از قبل میدونستم مهمون دارم از دهروز قبلش برنج خوردنمون رو کم کردم هم برا رژیم هم میدونستم بامهمونامون خوب مجبوریم برنج بخوریم خیلی خورده ریزه های دیگه که اگه بخوام بگم طولانی میشه خواستم بدونین با برنامه ریزی و حسابگری همیشه خونتون پره

این کابینتم هست که جایی نداشتم ی سری از نوشیدنی ها رو اینجا گذاشتم

ببینین بعد مهمونی هنوز یخچالم نوشیدنی داره

طبقه بالای یخچال هست که پنیرو کره و این چیزا تو این یکی دوماه خریدم

کشو بالایی یخچال که هنوز کالباس و مخلفات داره

درفریزر که تقریبا دو بسته ای پنیر پیتزا مونده هنوز با سوسیس و خرت وپرت

بازم هست ولی نمیخوام دیگه خستتون کنم خلاصه که همیشه برای پذیرایی از مهمون سرزده هم اماده هستم موفق باشین فکر کنم باید عکسارو ببرم تاپیکه پشت درهای کابینت
    بستنی هایی که هنوز مونده

ماشالا مینا فروشگاه رو آوردی تو خونت با با دمت گرم آدرس بده بیاییم خرید
    ولی نه خوشم آمد مثل خودمی واسه هر چیزی دست بندازی داری و لنگ نمیمونی

میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    70
    پسند کرده
    55

مینای گلم فروشگاه مواد غذایی داری تو خونه ات خانمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کاش همسایه بودیم اونوقت چه خوب میشد!!!!
    مینا جون این حالت برای شما شاید خوب باشه ولی برای امثال من خیلی هم بی اقتصادی میشه ....یبار من اقتصادیم گرفت گفتم بریم با جعبه اونم حالا سایز کوچیک میوه بخریم تا ارزونتر دربیاد چشتون روز بد نبینه اون ارزونتر از همه چی گرونتر درومد چون بیشترشون خراب شد رفت داخل سطل آشغال !!!!
    برای خونواده های کم جمعیتی چون ما که بیشتر اوقات خارج از خونه هستیم و مصرف فوق العاده کمتری داریم اینهمه مواد غذایی یا اینهمه مواد شوینده اصلا بصرفه نیست چون مطمئنا بیشتر از یه سال هم میمونه و کلی هم باید خمس بدیم
    مینا برام خیلی خیلی جالب اومد وقتی اینهمه مواد غذایی دیدم تویه خونه ات چون من بیشتر دیدم آقایون اهل خرید زیاد هستن و همیشه تو خونه دارن مثل بابای خودم
    مینا عاشقتم خیلی باحالی اون روز تویه خونه کار تورو تعریف می کردم همه می خندیدن اینکه پسر کوچیکت رو گذاشته بودی داخل سینک
    یادگیری مداوم شرط لازم موفقیت در هر زمینه ای هست...

صفحه 33 از 86 نخستنخست ... 233031323334353643 ... آخرینآخرین