نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree439Likes

موضوع: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

نمایش نتایج: از 145 به 152 از 686
صفحه 19 از 86 نخستنخست ... 91617181920212229 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    93
    پسند کرده
    0

Re: چگونه يك مهماني ترتيب دهيم

Negara و
    atousa
    عزیز اگر اسپم نباشه باید عرض کنم که همگی شما حق دارید همین مهمونی اخیر که من ترتیب دادم تازه با دوتا پسرای

کوچولوم وبرای حداقل 25 نفر تا دو روز پا درد داشتم !وهیچوقتم یادم نمیره رفتار زشت خواهر شوهر جاریم وخانوم برادرم رو که حتی یه دست شما درد نکنه و خوشمزه بود هم نگفتن! فقط به خاطر همسری باهاشون رابطه دارم !همسرم قلبی از طلا داره واصلا رفتار بد دیگران به یادش نمی مونه

وهیچی به دل نمیگیره!

الن خانوم مدیر میاد منو دعوا میکنه فکرکنم اسپم گذاشتم !فرار.....!
    کاش دائم دل ما از تو بلرزد ای عشق!
    آن دل که از تو نلرزد به چه ارزد ای عشق؟

2. بانک بند ناف
    مدیر انجمن
    زهرا س.پ آواتار ها
    زهرا ک.
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    3815
    پسند کرده
    2794

نمی دونم به این مبحث مربوط میشه یا نه.
    ما (یعنی من مامانم خانوم برادرم و چند نفر دیگه از اقوام) خورش سوپ آش مرغ و هر غذایی که بشه از قبل توی ظرف سرو ریخته بشه رو آماده می کنیم و توی ظرف می ریزیم و توی فری که از قبل روشن کردیم می زاریم.اینطوری هم آشپزخانه مرتب میشه هم دست پاچه نمی شیم زمان کشیدن غذاها.حتی اگر فر جا داشته باشه برنج البته قالبی رو وقتی هنوز توی قالب هستش توی فر میگذاریم
    باقالی پلو با
    مرغ

samantha آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    151

نقل قول نوشته اصلی توسط مامی سهند و پرند
    نمی دونم به این مبحث مربوط میشه یا نه.
    ما (یعنی من مامانم خانوم برادرم و چند نفر دیگه از اقوام) خورش سوپ آش مرغ و هر غذایی که بشه از قبل توی ظرف سرو ریخته بشه رو آماده می کنیم و توی ظرف می ریزیم و توی فری که از قبل روشن کردیم می زاریم.اینطوری هم آشپزخانه مرتب میشه هم دست پاچه نمی شیم زمان کشیدن غذاها.حتی اگر فر جا داشته باشه برنج البته قالبی رو وقتی هنوز توی قالب هستش توی فر میگذاریم
    خوب اینجوری ظرف سرو داغ نمی شه و مهمونا نمی سوزن؟؟؟؟؟

رعنا ش آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    211
    پسند کرده
    13

سلام دوستان
    جمعه پاگشای برادرم بود و مهمونها 12 نفر بودند ..خانواده خودم+ خانواده همسر داداشم
    غذاها و پیش غذاها شامل:سوپ جوی مخلوط، برنج زعفرانی، پلو میگو، کباب کوبیده، کیک سالاد یونانی، سالاد توپی، ژله خورده شیشه، ژله تصویری،تیرامیسو، و مخلفات دوغ و دلستر و ........
    اول از همه از وسایل مورد نیاز، و غذاها لیست تهیه کردم و برنامه روزهامو یادداشت کردم

روز دوشنبه : لیدی فینگر ها رو درست کردم واسه تیرامیسو و گذاشتم توی فریزر، اتاق خوابها رو جمع و جور کردم ( چون مهمانها از شهرستان بودند برای استراحت و خواندن نماز به اتاق خوابها احتیاج بود ).دستمال سفره ها رو تزیین کردم و داخل لیوانها گذاشتم..شب خرید کلی وسایل به جز میوه و سبزی خوردن
    سه شنبه: طرح ژله تصویری رو کشیدم وقتی خشک شد گذاشتم تو کیسه فریزر و روی یخچال گذاشتم( شما نزارید تو کیسه فریزر چون طرح بهش میچسبه) و من کلی استرس بهم وارد شد همون روز مهمونی که چون به کیسه چسبیده و با احتیاط در اوردم احتمالا منتقل نمیشه رو ژله که خوشبختانه شد......لباسهایی که واسه مهمونی میخواستیم بپوشیم و شستم و اتو زدم
    چهارشنبه:ژله خورده شیشه و ژله تصویری و تیرامیسو( بدون تزیین) رو درست کردم
    پنج شنبه:کیک سالاد یونانی و سالاد توپی(بدون تزیین)...آب مرغ و قسمتی از مرغ رو گذاشتم توی یخچال برای سوپ جو ....پنج شنبه شب همسری بقیه خریدهارو انجام داد و سبزی خوردن پاک شد ، میوه ها شسته شد، تربچه ها برش داده شد و گذاشتم تو اب سرد و توی یخچال....برنجها خیس داده شد، میگوها پاک شده بود فقط از فریزر در اوردم که تا فردا یخش آب بشه.....
    جمعه صبح: ( چون از شب قبل بیمارستان بودم به خاطر پسرم تا 10 صبح جمعه) مامان عزیزم حالا که برگشتم پلو میگو و برنج ساده را اماده کرده بود و روی دم گذاشته بود...وقتی رسیدم خونه خیلی خسته بودم ولی چاره ای نبود..سریع سوپ را اماده کردم، ژله خورده شیشه را از ظرف دراوردم..ژله تصویری را اماده کردم، تیرامیسو را تزیین کردم، سالاد توپی را در هویج و کلم و جعفری غلطاندم، کیک سالاد یونانی را تزیین کردم، زعفران و زرشک را اماده کردم، همسری شربت برای مهمانها حاظر کرد و کباب کوبیده را به همراه برادرم سیخ گرفتند و اماده کردند
    مهمانی واسه ناهار بود و خوشبختانه وقتی مهمانها رسیدند همه چیز آماده بود
    نفس شاید دلیلی باشد برای زندگی

اما.......

بی شک تو بهانه آنی.......

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    212
    پسند کرده
    60

سلام دوست جونا,کمکم میکنید مهربونا؟
    راستش من تازه اومدم خونه خودم,و توی خرداد ماه تولد همسری هستش,دارم از استرس میمیرم,نمیدونم باید چیکار کنم,میخوام دوستای همسری رو دعوت کنم,اماااااا تا حالا مهمون تعداد بالا نداشتم,فکر کنم حدود ١٢. نفر بشن,(تا حالا بیشترین تعداد مهمونام ٢نفر بوده )
    خوب حالا بهم کمک کنید بگید باید چیچال کنم,می خوام کیکم خودم بدرستم,نمیخوام همسری جونم متوجه بشه,و یکی از سختیای کارم اینه که اون موقع ماموریت نیست و خونه هستش ,
    حالا مشکلات:
    ١_ چه چیزایی بدرستم که مناسب باشه,همه مهمونامم ٢٤تا٢٧سالشونه,
    ٢_ چجوری بدرستم که همسری متوجه نشه؟
    ٣_چه چیزایشو میشه از روز یا روزای قبل بدرستم؟
    پیشاپیش ممنونم دوست جونام
    بووووس

مامان مرجان آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    270
    پسند کرده
    129

نقل قول نوشته اصلی توسط zibayi
    راستش من تازه اومدم خونه خودم,و توی خرداد ماه تولد همسری هستش,دارم از استرس میمیرم,نمیدونم باید چیکار کنم,میخوام دوستای همسری رو دعوت کنم,اماااااا تا حالا مهمون تعداد بالا نداشتم,فکر کنم حدود ١٢. نفر بشن,(تا حالا بیشترین تعداد مهمونام ٢نفر بوده )
    خوب حالا بهم کمک کنید بگید باید چیچال کنم,می خوام کیکم خودم بدرستم,نمیخوام همسری جونم متوجه بشه,و یکی از سختیای کارم اینه که اون موقع ماموریت نیست و خونه هستش ,
    حالا مشکلات:
    بووووس
    عزیزم اگر تاحالا مهمون بالای 2 نفر نداشتی من جای تو بودم کیک رو خودم درست نمیکردم چون امکان داره خیلی کارات قاطی بشه ولی اگر میخوای خودت درست کنی به نظرم غذاهایی که درست میکنی چیزایی انتخاب کن که یه روز قبل بتونی درستش کنی مثلا لازانیا رو میتونی روز قبل کامل اماده کنی و یساعت قبل بزاری توی فر - یا الویه و کیک مرغ و حتی سوپ یا قورمه سبزی اینا چیزایی هست که یه روز قبل اگر درست شه هیچی از تازگیش کم نمیشه بلکه بهتر هم جا میفته در مورد کیک هم حتما صبح زودتر بلندشو همه کاراش رو بکن و برا تزیینش شوهرتو بفرست پی نخود سیا که یه خریدی چیزی بکنه بعد هم اگر با یکی از همسایه هات جور هستی بده بزاره توی یخچالش
    از الان تا خرداد خیلی مونده میتونی یه چیزایی رو حتی الان امتحانی درست کنی ( اگر قبلا درست نکردی)
    من همیشه وقتی مهمون دارم تا جایی که میشه همه کارام رو روز قبل میکنم و تا قبل از اومدن مهمونام حتی زعفرونم رو هم دم میکنم یا مرغ رو هم میپزم
    چون اشپزخونم اپنه هم بوی غذا بپیچه بدم میاد هم دوست ندارم جلو مهمون کار کنم
    منم مثل اون دوستمون همه غذا ها رو میزارم توی فر که روی گاز مرتب باشه
    بعد هم که غذا رو میکشم وقتی همه رفتن سرسفره من تند تند اشپزخونه رو جمع میکنم هر چی هست تا کسی نبینه میریزم توی همون فر بعد زود میام پیش مهمونا ظرف کثیف ها رو هم در یه فرصت مناسب دوباره میکنم توی فر
    خوشم نمیاد مهمون کار کنه اینجوری زود اشپزخونم جمع میشه
    ولی خب چشمت بعد اینکه مهمونا رفتن رو نبینه که یه هوار تا ظرف و کاااااار
    گاهی تمام چیزی که انسان نیاز دارد
    دستی است که بگیرد و قلبی که بفهمد

رعنا ش آواتار ها
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    211
    پسند کرده
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط zibayi
    حالا مشکلات:
    بووووس
    عزیزم سوالت رو اینجا بپرس دوستان راهنماییت میکنن
    viewtopic.php?f=91&t=1566&start=1590
    نفس شاید دلیلی باشد برای زندگی

اما.......

بی شک تو بهانه آنی.......

anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

خب دوست عزیز برای چی میخوای خودت کیک درست کنی؟ فقط غذاها رو خودت درست کن یک کیک از بیرون بگیر هر چی ساده تر بگیری از این به بعد مهمونی و رفت و آمد با دوستاتون بیشتر میشه من خودم خیلی با دوستامون مهمونی میدم هیچ وقت هم یکی دو مدل بیشتر غذا درست نمیکنم.
    غذای تولد به نظر من لازانیا،چیکن استراگانف، سالاد الویه، کیک مرغ و ته چین قالبی خوبه حالا خودت از تو اینا انتخاب کن.
    لازانیا و ته چین و سالاد الویه از اون لحاظ خوبه که از روز قبل میتونی درست کنی.
    زیاد به خودت سخت نگیر.حالا همسرت بفهمه مگه چی میشه؟اتفاقا بذار زحمات تو رو ببینه.
    موفق باشی :)

صفحه 19 از 86 نخستنخست ... 91617181920212229 ... آخرینآخرین