نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree37Likes

موضوع: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

نمایش نتایج: از 753 به 760 از 893
صفحه 95 از 112 نخستنخست ... 8592939495969798105 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    پری رخ آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    298
    پسند کرده
    1889

re: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

عزیزم آرایشگاه روناس اول بلوار فردوس غرب خانم احمدی اونجا کارش عالیه قیمتاشم خوبه ابرو 6 تومن میگیره اگه اشتباه نکنم. اگر خواستی بگو شمارش بهت بدم[/quote]

زهرا جونم مرسی از راهنماییت،راستش دفعه پیش ابروهامو آرایشگرم تابه تا کرد برا همینم الان برام خیلی خیلی مهمه که ابروهام خوب دربیاد خصوصا اینکه مهمونیم دعوتم خیلی استرس گرفتم اخه ازدفعه قبل اینقده غصه خوردم اگه واقعا راضی هستی شمارشو بهم بده زنگ بزنم بهش،شما عسل بانو رو نمیشناسی؟؟ آخه دوستم تعریفشو خیلی میکرد در مورد آرایشگاه الی چی؟؟ یکی از دوستانم ازش تعریف میکرد اینجا هم دوست خوبمون چیستا رفته بودن ظاهرا راضی بودن. وااااااای خدا چیکار کنم این مهونیه خیلی برام مهمه برا همینم بیشتر از قبل حساس شدم
    خـــــدایا!!! مرا آن دِه که آن به...

lady of shalott آواتار ها
    میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    7300
    پسند کرده
    4775

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnaz.j
    عزیزم آرایشگاه روناس اول بلوار فردوس غرب خانم احمدی اونجا کارش عالیه قیمتاشم خوبه ابرو 6 تومن میگیره اگه اشتباه نکنم. اگر خواستی بگو شمارش بهت بدم
    زهرا جونم مرسی از راهنماییت،راستش دفعه پیش ابروهامو آرایشگرم تابه تا کرد برا همینم الان برام خیلی خیلی مهمه که ابروهام خوب دربیاد خصوصا اینکه مهمونیم دعوتم خیلی استرس گرفتم اخه ازدفعه قبل اینقده غصه خوردم اگه واقعا راضی هستی شمارشو بهم بده زنگ بزنم بهش،شما عسل بانو رو نمیشناسی؟؟ آخه دوستم تعریفشو خیلی میکرد در مورد آرایشگاه الی چی؟؟ یکی از دوستانم ازش تعریف میکرد اینجا هم دوست خوبمون چیستا رفته بودن ظاهرا راضی بودن. وااااااای خدا چیکار کنم این مهونیه خیلی برام مهمه برا همینم بیشتر از قبل حساس شدم [/quote]

بهناز جون من از کاره ابروش راضی بودم ولی میترسم بگم خیلی راضی یهو شما بری خدای نکرده....اما خدایی خیلی خانم با صبرو حوصله ای و دقیق کاراش انجام میده من چند روز پیش موهام هایلایت کردم و کوتاه کردم و ابروهام برداشتم همه میگفتن خیلی خوبه. اون دوتای دیگرو واقعیتش نمی شناسم آخه تازه اومدم سمت غرب این شمارش حالا اگه دوست داری یه امتحان بکن ضرر نداره 09194168580
    [url=http://lilypie.com]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnaz.j
    چیستاجونم حالا که آمار آرایشگاه های فردوس رو داری درمورد آرایشگاه عسل بانو که میگن تو چهارراه شقایقه چیزی شنیدی آیا؟؟؟ یا کسی درمورش اطلاعی داره؟؟ ضمناً خانمی درمورد مدل موی مد امسال چیزی خبر دارین یا نه شرمنده هاگفتم از مدل ابروی امسال خبر دارین لابد درمورد مدل مو هم چیزی پرسیدین

عزیزم من ارایشگاه عسل بانو نرفتم اما تعریفشو شنیدم یکی از دوستانو تو عروسی دیدم که ارایشش خیلی ناز بودو مدل موش پرسیدم کجا رفته گفت عسل بانو حالا نمیدونم همونو میگفت ابرو چیز حساسیه و تو صورت خیللللللللللللللللللللللل للللییییییییییییییییییییی یییییی نفش بسزایی و مهمی داره خیلی دقت کن برای برداشتنش اکثر ارایشگرا اون چیزی که خودشون دوست دارن بر میدارن اصلا به سلیقه فرد اهمیت نمیدن اخر سر هم میگی این مدلی نمیخواستی میپن راه نداشت ابروت فقط این مدلی جواب میده یا تابه تا برمیدارن من خودم ابروهامو همیشه پهن برمیدارم همیشه هم میگم تا اونجایی که میشه پهنه پهن خیلی خیلی سفارش میکنم الان هم ابروی پهن مده خدایش ابروی پهن شیک تره سنوخیلی میاره پایین
    در مورد رنگ مو من خودم تا حالا موهامو رنگ نکردم و حالا حالا قصدشو ندارم خدادایی موهام رنگ شدس رنگ امسال مو تیرس چون خواهرم پرسیذ از ارایشگره بادمجونی شرابی ده توش خیلی کو تن قرمز بزنه رنگشو نشون داد خوشگل بود مدل مو هم چتری جلوی مو مدل خورد بلند کوتاه مه 1وری یا کامل تو صورت میریزن مده دوستم گفت البته
    خدایا به خودت توکل میکنم خودت بهم دادی خودت مواظبش باش و سالم به دنیا بیاد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita1
    دوستاي عزيزم
    ميشه يه آرايشگاه به من معرفي كنين كه كار كاشت ناخنش ظريف وخوشگل باشه مرسييييييييي
    ارایشگاه الی تو صفحه قبل شمارشو نوشتم برای دوستمون
    خدایا به خودت توکل میکنم خودت بهم دادی خودت مواظبش باش و سالم به دنیا بیاد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    9

من شزقم و اتفاقا دنبال جایی هستم که مانیکور کنم نمیخوام کاشت انجام بدم
    ناخنای خودم خوشگله فقط مانیکور بشه
    اگه ادرس دارین لطفا بزارید
    اندکی صبر .........سحر نزدیک است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

خانمهایی سمت غرب هستند آرایشگاه گیوا برای کار ناخن شینیون براشینگ خوبه کاره عروسش ای بد نیست
    خانهای که دنبال هاشور ابرو یا تاتو هستند شبنم اختیاریه عالیه
    ارایشگاه سیترین برای کار عروس خیلی خوبه مریم متقیان هم همینطور
    من چون خودم شدسدن دنبال آرایشگاه برای عروس میگردم کمی اطلاعات دا رم اگه سوالی داشتین شاید بتونم کمکتون کنم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1

بچه ها یه ارایشگاهو ترجیحا غرب بهم معرفی میکنید که کاره رنگش خوب باشه قیمتشم منصفانه ....

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    7

سمت شرق کجا کاشت ناخنش خوبه هزینش چقدره
    چنان زندگی کن که گویی آخرین لحظه از حیاط توست چنانپر و عمیق

صفحه 95 از 112 نخستنخست ... 8592939495969798105 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف