نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree37Likes

موضوع: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

نمایش نتایج: از 745 به 752 از 893
صفحه 94 از 112 نخستنخست ... 8491929394959697104 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    0

re: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nana67
    نقل قول نوشته اصلی توسط (*مرضیه*)
    دوستای خوبم یه ارایشگاه خوب و حرفه ای برای کوتاهی مو میخواستم.هرجای تهران بود مهم نیست.مهم برام کارشه.
    مرضیه جون آراشگاه هانیتا در جنوب تهران هست که همه ی کارهاش عالیست مخصوصا کار ابرو و کوتاهیش من خودم از کرج میرم پیشش آدرسشم میدان شهرری اگه میتونی بری پیشش آدرس دقیقشو بهت بدم

آدرس دقیق و شماره تلفن و قیمت کاراشو لطف می کنید بذارید
    تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی ! یکی دیروز و یکی فردا . ولی امروز بهترین روز واسه دوست داشتن هست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام خانوما
    کسی یک آرایشگاه خوب محدوده مجیدیه جنوبی سراغ داره ؟ عروسی خواهر شوهرمه و برام خیلی مهمه که آرایش خوبی از آب دربیاد.

یک سوال دیگه که شاید کسی جوابشو بدونه یک آرایشگر توی نیروهوایی طرفای فلکه لوزی بود اسمش سما بود. اسمه آرایشگاهش هم سما بود. خیلی کارش خوب بود. آرایشگاهش خیلی کوچک بود و تقریبا همه کارا رو خودش میکرد ولی خیلی کارش و بلد بود. حالا دو سه ساله که از اونجا رفته . از آرایشگری هم که جاش اومده پرسیدم ازش خبر نداشت. میخواستم بدونم کسی اسمشو شنیده یا میشناستش؟

پری رخ آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    298
    پسند کرده
    1889

سلام دوستان عزیزم
    من واقعا شرمندم قطعا دوستان در صفحات قبل گفتن ولی من چون مهمون دارم متاسفانه سرم خیلی شلوغه و نمیتونم همه صفحات رو مرور کنم از مدیر عزیزمون هم عذرخواهی میکنم بخاطر سوالی که احتمالش میره تکراری باشه طی چند روز آینده باید برم مهمونی و میخوام موهامو کوتاه کنم + ابرو، طرفای غرب کسی که کارش تو کوتاهی وابرو عالی باشه و قیمتشم مناسب باشه بهم معرفی میکنید لطفا؟؟؟ ترجیحا صادقیه-ستارخان-آیت الله کاشانی اونورا باشه
    فقط خواهشا هر چه زودتر خبرشو بهم بدین.منتظرتونم ها
    خـــــدایا!!! مرا آن دِه که آن به...

پری رخ آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    298
    پسند کرده
    1889

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnaz.j
    سلام دوستان عزیزم
    من واقعا شرمندم قطعا دوستان در صفحات قبل گفتن ولی من چون مهمون دارم متاسفانه سرم خیلی شلوغه و نمیتونم همه صفحات رو مرور کنم از مدیر عزیزمون هم عذرخواهی میکنم بخاطر سوالی که احتمالش میره تکراری باشه طی چند روز آینده باید برم مهمونی و میخوام موهامو کوتاه کنم + ابرو، طرفای غرب کسی که کارش تو کوتاهی وابرو عالی باشه و قیمتشم مناسب باشه بهم معرفی میکنید لطفا؟؟؟ ترجیحا صادقیه-ستارخان-آیت الله کاشانی اونورا باشه
    فقط خواهشا هر چه زودتر خبرشو بهم بدین.منتظرتونم ها
    فقط خواستم اینجا بگم که دم بچه های شرق تهران گرم و ازشون تشکر کنم که سریع میان جواب میدن و آدرس میزارن ولی من هنوز منتظر جوابم اینجا من مانده ام تنهای تنهــــــــــــــــــــــ ـــا...
    خـــــدایا!!! مرا آن دِه که آن به...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    77
    پسند کرده
    54

ساناز جون 6700349آرایشگاه واسه نازیلاست اما شینیون خودش انجام نمیده ولی شینیون کاراش کلا خوبن میک آپ رو هم کژال انجام میده.قیمتش باتوجه به کارش خیلی خوبه.
    بچه هاکسی کاشت ناخن که کارشطبیعی باشه توی اصفهان سراغ داره؟
    خدایا!!!
    نگویم دستم بگیر
    عمریست گرفته ای
    مبادا رهایم کنی.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    0

خانمها کسی شیراز ارایشگاهی که کلا کاراش خوب باشه سراغ نداره؟ابرو و رنگ مو خصوصا
    برایم در ردیف کسانی هست که به قول نیما:
    "یادت روشنم میدارد..."

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    7
    پسند کرده
    0

[quote=Behnaz.j]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "چیستا":qkv0f7yh
    ارایشگاه الی تو بلوار فردوس برای کاشت مژه عالیه امروز رفتم انجام دادم و راضی خبلی طبیعیه گفتم به شما هم بگم اگه خواستید کاشت ناخنش هم عالیه که خواهرم انجام داد و بسی راضیییییییییییییییییی
    چیستا جان درمورد کار ابرو و کوتاهیش چی؟؟؟ اطلاعی دارین؟؟؟قیمتاش چطور بود؟؟؟من تعریف الی رو شنیدم همونکه بالای اون رستورانست که نماش شیشه ایه؟؟ شمارشو اگه داری برام میذاری؟؟؟ [/quote:qkv0f7yh]

گلم به نظرم برو اونجا از نزدیک ببین من کار ابروشو خوشم اومد به اون خانومه گفتم میخوام ابرومو جدیئ بردارم برای عید گفت روزی 3بار بادوم سوخته به ابروهات بکش تا پهن بشه اون مدلی که میخوایی برداری ابروی پهن زیر صاف بالای 8کوچولو گفت مده قیمتاش مناسبه کاشت مژه در خونمون 100میگیره اونجا من 50دادمخواهرم ناخن 55داد اما جای دیگه80 هست بلوار فردوس رامین جنوبی اینم شمارشش با خونسردی کامل جواب سوالاتتو پای تلفن میدن امیدوارم بری و خوشت بیاد عزیزم
    44053207
    خدایا به خودت توکل میکنم خودت بهم دادی خودت مواظبش باش و سالم به دنیا بیاد

lady of shalott آواتار ها
    میزان امتیاز
    101
    پسند شده
    7299
    پسند کرده
    4775

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnaz.j
    چیستاجونم حالا که آمار آرایشگاه های فردوس رو داری درمورد آرایشگاه عسل بانو که میگن تو چهارراه شقایقه چیزی شنیدی آیا؟؟؟ یا کسی درمورش اطلاعی داره؟؟ ضمناً خانمی درمورد مدل موی مد امسال چیزی خبر دارین یا نه شرمنده هاگفتم از مدل ابروی امسال خبر دارین لابد درمورد مدل مو هم چیزی پرسیدین
    عزیزم آرایشگاه روناس اول بلوار فردوس غرب خانم احمدی اونجا کارش عالیه قیمتاشم خوبه ابرو 6 تومن میگیره اگه اشتباه نکنم. اگر خواستی بگو شمارش بهت بدم
    [url=http://lilypie.com]

صفحه 94 از 112 نخستنخست ... 8491929394959697104 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف