نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree37Likes

موضوع: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

نمایش نتایج: از 601 به 608 از 893
صفحه 76 از 112 نخستنخست ... 667374757677787986 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    5

re: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

سلام بچه ها . دنبال یه ارایشگاه سمت پیروزی پنجم نیرو هوایی میگردم کسی جایی سراغ داره . من خودم عروس گلها بود تیر پارسال ولی واسه عروسی نزدیکان راهش واسم دوره خیلی هم معطی داره ولی خدایی کارش محشره من که راضی بودم.حالا کسی تو این محدوده جایی رو سراغ داره؟ یه جا خودم سراغ دارم تو 30متری نیرو هوایی ولی چون احتمالا اغلب فامیلا اونجا میرن من نمیرم ولی کار اونم خیلی قشنگه.یه کم از گلها پایین تر. قیمتشم مناسبه ارایش و شینیون ویژش 60تومن.ممنون میشم راهنماییم کنید.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    4

[quote=مریم گلگلی][quote="مهرو":gu2d98st]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "adi maka":gu2d98st
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamirazi
    بچه ها تو رو خدا اینجا از کسی الکی تعریف نکنید من رفتم پیش الهام برای ابرو نه تنها ابرو هامو قرینه برنداشت بلکه لنگه به لنگه ترش کردیعنی اصلا کارش اون طور که می گفتین فوق العاده نبود معمولیه یعنی اصلا ارزششو نداره تو این ترافیک سرسام اور هن و هن تا اونجا برید

بچه ها نيمدونم اين خانم چرا همچين حرفي ميزنه اما كارش فوق العاده اس ميتونين برين و خودتون از نزديك ببينن من همه آرايشگاهها با همه قيمتها تو همه منطقه ها رفتم اما الهام جون 1 دونس هركي رفته راضي بوده اينو از صميم قلبم ميگم

منم از کار ابروش راضی هستم [/quote:gu2d98st]
    ولی من راضی نبودم...یعنی ارزش راه دور رفتن رو نداره ...با ارایشگاه سر کوچه خودمون تفاوتی نداشت البته من ابرو های کم پشت و نا مرتب و غیر قرینه ای دارم که همون شد که میشد....ممنونم ولی از اینکه تجربه هاتون رو گفتین[/quote:gu2d98st]

سلام . منم خیلی کارشو قبول دارم . 4 ساله مشتریشم از وقتی آذین2 کار میکرد هرکی ابرومو میبینه مشتریش میشه حتی تو اتوبوس و مترو هم شده ازم پرسیدن ابرومو کجا برداشتم . قبلا هر جا میرفتم ابروهامو که برمیداشتن کم پشت میشد ولی از وقتی پیش الهام رفتم پرپشتم شد.در ضمن هم بهش بگو برات قرینه کنه هم هرجا میری 3 بار پیشش برو تا ابروهات جا بیفته گلم.
    هرگز انجام کارهاي فراوان و مهم، عذري براي ترک مسئوليت هاي کوچک تر نخواهد بود. امام علی (ع)

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    7

دوستای گلم کسی آرایشگاه فرشتگان تو خیابون سمنگان می شناسه ؟ پیشش برای آرایش و شینیون رفتین ؟ میشه منو راهنمایی کنید ممنونم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط amitis987
    سلام بچه ها . دنبال یه ارایشگاه سمت پیروزی پنجم نیرو هوایی میگردم کسی جایی سراغ داره . من خودم عروس گلها بود تیر پارسال ولی واسه عروسی نزدیکان راهش واسم دوره خیلی هم معطی داره ولی خدایی کارش محشره من که راضی بودم.حالا کسی تو این محدوده جایی رو سراغ داره؟ یه جا خودم سراغ دارم تو 30متری نیرو هوایی ولی چون احتمالا اغلب فامیلا اونجا میرن من نمیرم ولی کار اونم خیلی قشنگه.یه کم از گلها پایین تر. قیمتشم مناسبه ارایش و شینیون ویژش 60تومن.ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام یه آرایشگاه به نام هیفا تو خیابون سوم نیروی هوایی - کوچه همت یار ( 3/32) هستش برو کاراشون ببین به نظرم بد نیستن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

دوستایه گلم یه آرایشگاه خوب برایه اکستنشن مو میخوام با کار خوب و قیمت خوب
    TARANOOOM

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    5

papariجون شما کار اریشگاه گلها رم دیدی؟ اینجایی که میگی خودت پیشش رفتی یا کسی که پیشش کار انجام داده باشه؟ چه جوری بوده؟ چقدر دادی؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط amitis987
    papariجون شما کار اریشگاه گلها رم دیدی؟ اینجایی که میگی خودت پیشش رفتی یا کسی که پیشش کار انجام داده باشه؟ چه جوری بوده؟ چقدر دادی؟

آره عزیزم من کار گلها رو دیدم یکی از دوستام پیششون رفته بود کار شینیون و آرایششون خیلی خوب بود آرایش ویژه با شینیون هم فکر کنم 120 میگیره ولی من دیروز رفتم آرایشگاشون راستشو بخوای از برخورد مدیرش خوشم نیومد خیلی تند بود مثلا من اونجا میخواستم برای نامزدیم وقت بگیرم یه عروس اونجا نشسته بود تا اومدم ازش بپرسم کی آرایشت کرده ، از آبدارچی اونجا تا مدیر باهام دعوا کردن گفتن عروسامون حق ندارن با مشتری صحبت کنن . گفتم پس خودتون بگید کی درستش کرده گفت خانوم ایشون عروس سالن هستن ما نمیگیم کی درستش کرده که البته من از آرایششم خوشم نیومد . ولی آرایشگاههای دیگه اینجوری نیستن من فقط و فقط به خاطر اخلاق بدشون اونجا نمی رم .
    این آرایشگاه هیفا هم که من میگم من دوسال پیش رفتم اینجا که عالی بود شینیون کارش هنوز هست ولی اون کسی که آرایشم کرده از این جا رفته حالا بری ببینی ضرر نداره

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط papari
    دوستای گلم کسی آرایشگاه فرشتگان تو خیابون سمنگان می شناسه ؟ پیشش برای آرایش و شینیون رفتین ؟ میشه منو راهنمایی کنید ممنونم

هیچ کس اینجارو نمی شناسه ؟

صفحه 76 از 112 نخستنخست ... 667374757677787986 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف