نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree37Likes

موضوع: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

نمایش نتایج: از 577 به 584 از 893
صفحه 73 از 112 نخستنخست ... 637071727374757683 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    14
    پسند کرده
    1

re: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Azita Joon
    لطفاااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااا
    یه ابرو کار خوب تو رسالت یا هفت حوض یا تهرانپارس معرفی کنین که قیمتشم مناسب باشه و ابرو ها رو کاملا یک دست دربیاره لطفاااااااااااااااااااااا ااا
    عزیزم آرایشگاه مرسده کار ابروش خیلی خوبه. حوالی هفت حوضه. ابرو با فرانه بردار براش هم توضیح بده که چه مدلی می خوای.

77951572

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    95
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط نسرین5995
    سلام.کسی شماره تلفن گل سرخ شعبه دلاوران وفلکه اول تهرانپارس البته شعبه اصلیشو داره؟
    کسی درباره کارساقدوش چیزی میدونه؟
    پیشاپیش ممنونم.
    سلام.من برای اولین بار بعدازعروسی رفتم ساقدوش...ابروهامو برا عروسی تیغ زده بودن و کلا اسف بار بود رفتم ساقدوش و خوایی خوشم اومد...ابروهامو نازک کرد کمی ولی گفت چون ابروهات کم پشته چندباربیای میشه برات درستش کنم...خلاصه به توصیه ایشون یه سینره رویش مو واینها گرفتم 7000 تومن...خیلی خانم مودب و مهربون...خانم صادقی بود اسمش...عروس هم داشتن 350 درستش کرده بود با تاج و تور و مو و ناخن و ... اینهمه اطلاعاتو خودم به تنهایی پرسیدم اینم یکی از فواید ازدواج خلاصه ازم پرسید از کجا ما رو پیداکردی و گفتم مامی سایت و کلی تعجب کرد و فک کنم خوشحالم شد... محیط تمیر و پرسنل خوب با قیمت خوب...ابرو6000بود که من چون اصلاح هم داشتم 8 شد سرجمع...البته اصلاح جدا فک کنم 3 تومن بود ولی من باهم شد 8 تومن...
    تو فکر رنگ و مشم ولی نمی دونم چی بهم میاد... چطور باید بفهمیم دوستان؟درسته میگن مو رو سفید می کنه؟بنظرتون بهتر نیست یه مدت همینجوری باشم و چندسال بعد رنگ کنم؟

farzan_k آواتار ها
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    916
    پسند کرده
    344

[quote=naz goli]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "farzan_k":1ybkkstm
    سلام دوستان
    کسی میتونه بهم یک آرایشگاه خوب توی جنوب تهران معرفی کنه برای عروسیم می خوام، تا 600 تومن هم می تونم هزینه کنم ولی هر چی کمتر باشه قیمتش بهتره (من به دست خوب خیلی اعتقاد دارم، دستشم خوب باشه، خرافاتیم توی اینجور چیزا
    )
    اصلا دلم نمیخواد آرایش خلیجی کنه، یه آرایش لایت یا گریم که صورتمو عوض کنه و خوشگلتر بشم و مدل موهارو قشنگ درست کنه.
    ممنون میشم کمکم کنید.
    ----------------
    سلام دوست من پیشاپیش عروست مبارک
    خانیم اگه سمت افسریه خیابان نبرد اون سمتها می تونی بری یک آرایشگر خیلی خوب سراغ دارم که خودم عروسش بودم البته به من خیلی دور بود ولی چون کارش قشنگ بود دوری مسیر رو به جون خریدم و از نظر هزینه هم خیلی منصقه و کارش خیلی شیکه هم کار گریمش هم شینیونش[/quote:1ybkkstm]

مرسی عزیزم
    آره خونه خواهر نامزدم اونجاس، میتونم برم، اسم و آدرسشو میدی بهم از قیمتهاش خبر داری؟ شمارش رو داری ؟ ممنون از لطفت خانمی
    ?

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    82

سلام دوستان
    من از وقتی ازدواج کردم موهام بلند بوده نه خیلی بلند تا روی شونه هام و خوردشون کردم الان تصمیم گرفتم برای تنوع کوتاه کنم اما جایی و نمیشناسم کار کوتاهیش خوب باشه و همچنین میخوام رنگ هم بذارم روش
    یکی از دوستام بهم گفت رنگ شرابی بامجونی با واریاسیون بنفش بگیرم و بذارم گفت که خیلی قشنگ میشه به نظرتون خوب میشه ؟(پوستم سفیده و صورت بیضی شکلی دارم و لپوام)
    یه ارایشگاه خوب هم تو این زمینه ها بهم معرفی کنین که قیمتش هم مناسب باشه سمت پیروزی،بهارستان،سهروردی،ه فت تیر و حوالی اینجاها باشه راحت ترم
    مرسی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    1

برای کاشت ناخن کجا خوبه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    63
    پسند کرده
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط farzan_k
    سلام دوستان
    کسی میتونه بهم یک آرایشگاه خوب توی جنوب تهران معرفی کنه برای عروسیم می خوام، تا 600 تومن هم می تونم هزینه کنم ولی هر چی کمتر باشه قیمتش بهتره (من به دست خوب خیلی اعتقاد دارم، دستشم خوب باشه، خرافاتیم توی اینجور چیزا
    )
    اصلا دلم نمیخواد آرایش خلیجی کنه، یه آرایش لایت یا گریم که صورتمو عوض کنه و خوشگلتر بشم و مدل موهارو قشنگ درست کنه.
    ممنون میشم کمکم کنید.
    عزیزم حالا چرا جنوب تهران؟من شمال تهران یه آرایشگاه عاااالی میشناسم
    امضاء توسط مدیریت ویرایش شد!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط atefeh mami arash
    سلام دوستان
    من از وقتی ازدواج کردم موهام بلند بوده نه خیلی بلند تا روی شونه هام و خوردشون کردم الان تصمیم گرفتم برای تنوع کوتاه کنم اما جایی و نمیشناسم کار کوتاهیش خوب باشه و همچنین میخوام رنگ هم بذارم روش
    یکی از دوستام بهم گفت رنگ شرابی بامجونی با واریاسیون بنفش بگیرم و بذارم گفت که خیلی قشنگ میشه به نظرتون خوب میشه ؟(پوستم سفیده و صورت بیضی شکلی دارم و لپوام)
    یه ارایشگاه خوب هم تو این زمینه ها بهم معرفی کنین که قیمتش هم مناسب باشه سمت پیروزی،بهارستان،سهروردی،ه فت تیر و حوالی اینجاها باشه راحت ترم
    مرسی
    سلام رنگ شرابی رو با مسی قاطی کن به قسمت رنگ مو برو باران جون خوب راهنمایی میکنه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    82

مهرو جان نمیخوام خودم رنگ بذارم چون بلد نیستم و میخوام اول موهام و کوتاه کنم و بعد رنگ

صفحه 73 از 112 نخستنخست ... 637071727374757683 ... آخرینآخرین