نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree37Likes

موضوع: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 893
صفحه 3 از 112 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

re: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

سلام دوست جونا مرسی که توجه کردین sch
    اگه البته اسمتون رو درست گفته باشم مرسی البته میدونم که آرایش یکم سلیقهایه اما خوب بازم ساده به نظرم قشنگتره.چقدر سخته آدم بخواد یه عالمه عقیده رو با تایپ بگه .در مورد شوشو هم آره خودم هم موافق اینم که نباید مردا رو زیاد لوس کرد .و به اندازه کافی ما بهشون سرویس میدیم حالا اونا هم یکم زحمت بکشن چیزیشون نمیشهاما خودایی اگه من بودم هیچ زن نمیگرفتم تفلک مثل یه دستگاه خود پرداز میشن تو عروسی پول آرایش سرویس طلا لباس عروس خرج عروسی آدم خودش یکم خجالت میکشه
    تازه من دلم می خواست از این هزینه ها یکم کم کنم بلکه بتونیم خونه بخریم آخه قضیه ما خیلی جالبه من میگم عروسی نمیخوام شوشو جون عروسی می خواد دوره زمونه عوض شده
    البته ببخشید اینجا جاش نبود سر درد دلم باز شد.حالا دعا کنید برام که به تفاهم برسیم کامل آخه با اینکه تغریبا همه چی تموم شده من باز یکم شک دارم.ولی خوب اگه زحمت بکشی برام عکستو بفرستی قول میدم بعدا پاکش کنم از دوستای دیگه هم ممنون میشم کمک کنن راجب قیمتها.در ضمن من بلد نیستم یه موضوع جدید درست کنم .میشه یکی بگه چطوری میشه؟؟

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    1248
    پسند کرده
    219

رز سفید عزیز همونجور که شیدا گفت 1 ساعتی قرار بذار همه مون بیایم و عکس بازی کنیم ... آخه فقط اینجوری تو نمیبینی که!!!!!!!!! ما اینجا یه عالمه مهمون داریم :))
    من آرایشم خیلی ساده و قشنگ بود و پیش وانیا رفتم .... کلا کارهاش خیلی اجق وجق نیست

در مورد دستگاه خود پرداز که گفتی ... اونوقت باباهای ما چی میشن؟؟؟؟؟؟؟؟ بدبختا کلی باید پول جهیزیه بدن ... خوب شوهره هم یه کم خرج کنهههههههههههههههه دهههههههههههههههههههههههه ههههههههههه!!!!!!!!!!!
    سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

سلام دوستان خوبم.....
    عزيزم شيدا جون ..خيلی خيلی از پاسخت ممنونم..
    راستش منم خيلی رنگ و مش رو دوست دارم ..از رنگ کردن ساده بيشتر بهم می ياد...
    امسال عيد سر يه خانمی مش 100% بود ...البته خودش اين اصطلاحو به کار می برد ...خيلی زيبا بود ..تمام روش پلاتينه شده بود...البته فقط
    روی موها...می گفت با کلاه براش انجام دادن...
    به نظرت برای انجام اين کار ،کلاه خوبه يا فويل؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستای خوبم. من تازه واردم. خوش حالم از آشنایی باهاتون . خیلی اتفاقی این سایت رو دیدم.
    دوستان من عروسیم 5 مهر بود. یک آرایشگاهی رفتم به اسم زیبانگار. تو پاسدارانه. کارش خیلی خوب بود. تمام کار عروسش گریمه. اگه آرایش خیلی لایت و اروپایی می خواین برین اونجا. ولی اگه آرایش زیاد مثل گل سرخ دوست دارین اصلا اونجا بدرد نمی خوره چون اصلا چشم رو سیاه نمی کنند. ابرو تیغ نمی زنن و ... کلا عروس فقط با گریم تغییر می کنه.
    من حیفم می یاد آدم هایی مثل خودم این آرایشگاهو نشناسن. شب عروسیم من خیلی خیلی خوشگل شده بودم ولی آرایشم کم بود. همه کیف کردن از من.
    اگه دنبال آرایشگاه اروپایی هستین شمارشو بدهم.
    کار ابروش خیلی خوب بود چون ابرو برداشتم. کار رنگشو ندیدم ولی همه کاراش خوبه. همه مشتری هاش راضی بودن.

استفاده صحيح از سشوار و بابليس

وقتي به يك مهماني دعوت مي *شويد، چگونه موهاي *تان را آرايش مي* كنيد؟ آيا به آرايشگاه مي *رويد و كلي پول را فداي آرايش موهاي *تان مي *كنيد، يا با بابليس، موهاي *تان را فر مي *دهيد و يا باد داغ سشوار را براي صاف كردن موهاي *تان انتخاب مي *كنيد؟

خلاصه، اگر زياد با اين دو وسيله داغ يعني بابليس و سشوار، سر و كار داريد، توصيه مي *كنيم نكات ايمني مربوط به آن ها را هم بدانيد.

امروزه بيگودي *هاي الكتريكي، رايج* ترين وسيله فر كردن مو هستند. بابليس جديدترين نوع بيگودي* هاي الكتريكي است و ميله پلاستيكي بلند و قابل انعطافي است كه مو را دور آن مي *پيچند.

برس مناسب براي سشوار
    موقع سشوار كشيدن، استفاده از برس براي خشك كردن و حالت دادن به موها وقت كمتري از شما خواهد گرفت و در نهايت موهاي* تان بهتر مرتب مي *شوند و فرم مي* گيرند.

اگر نخواستيد از برس براي خشك كردن موهاي* تان استفاده كنيد، انتخاب ديگر اين است كه فقط با استفاده از دست *تان موهاي *تان را جابجا كنيد و جلوي سشوار آن ها را خشك كنيد. بهترين برس، برسي بزرگ و گرد است. اين برس پس از سشوار كشيدن بهترين حجم و حالت را به موهاي* شما خواهد بخشيد.

برس *هاي فلزي براي سشوار كشيدن مناسب *ترين هستند و بهترين شكل را به موهاي* تان خواهند داد.

شما مي* توانيد از برس *هاي كم *قطرتر براي مرتب كردن و سشوار كشيدن موهاي چتري *تان استفاده كنيد. برس*هاي پارويي براي پرداخت نهايي موهاي بلند، پس از سشوار كشيدن مناسب* هستند.

برس* سشوار در 3 اندازه بزرگ، متوسط و كوتاه در بازار وجود دارد.

موهاي برس* هاي چوبي، تركيبي از موهاي طبيعي و مصنوعي است، بنابراين به گرفتن بهتر موها درون *شان كمك مي* كنند.

سشوار و حرارت متمركز
    سشوارهايي كه در آرايشگاه* ها استفاده مي *شوند، سشوارهايي قوي* هستند، ولي براي استفاده* هاي خانگي مي *توان سشوارهاي كم *قدرت *تري را نيز انتخاب كرد.

دقت كنيد سشواري كه مي *خريد، حتما داراي درجه* ي سرعت پايين و بالا باشد و شما بتوانيد به آساني سرعت آن را تنظيم كنيد. يك سشوار خوب بايد بتواند باد سرد نيز توليد كند.

براي اين كه موهاي *تان را براق كنيد، سشوار را براي باد داغ تنظيم كنيد. اگر سشوار را طوري تنظيم كنيد كه باد سرد توليد كند، روغن*، ژل و ساير فرآورده*هايي كه براي فرم دادن موهاي* تان استفاده كرده*ايد روي موهاي* تان ثابت خواهند شد و همچنين از ايجاد الكتريسيته ساكن در موهاي* تان جلوگيري خواهد كرد.

هنگام استفاده از سشوار، آن را روي موهاي* تان حركت دهيد و يكجا نگه نداريد، زيرا حرارت ثابت سشوار به موهاي *تان آسيب خواهد زد.

تلاش كنيد سرهاي مخصوص پخش *كننده حرارت و باد را سر دهانه سشوارتان وصل كنيد تا حرارت بر سطح موهاي *تان پخش شود، به ويژه اگر موهاي *تان مجعد است، استفاده از اين سرها سبب مي *شود موهاي *تان شكل و فرم دلخواه را به دست آورند. گرچه استفاده از سرهاي ويژه، زمان سشوار كشيدن را طولاني *تر خواهد كرد.

اگر مي* خواهيد موهايتان براق شود
    اگر مي *خواهيد پس از سشوار كشيدن موهاي *تان برق بيفتد، از باد گرم سشوار استفاده كنيد. هر چه بيشتر از باد سشوار و برس روي يك بخش از موهاي *تان استفاده كنيد، موهاي *تان بيشتر برق مي *افتند، ولي در اين صورت امكان صدمه ديدن موهاي *تان در اثر باد داغ سشوار نيز افزايش مي *يابد.

موهاي *تان را به دور برس بپچيد و در حالي كه سشوار را روي آنها گرفته *ايد، به آرامي *موها را از برس باز كنيد. براي اين كه موهاي *تان كمتر آسيب ببينند، بهتر است سر مخصوص پخش حرارت و باد سشوار را بر سر لوله آن نصب كنيد.

براي اين كه ساقه موهاي *تان در اثر باد سرد سشوار نسوزد، پس از سشوار كشيدن هر بخش از موهاي *تان، چند ثانيه صبر كنيد تا آن بخش از موهاي* تان خنك شود. سپس دوباره كار خود را تكرار كنيد.

اگر دوست داريد موهاي* تان حجم پيدا كنند، بخش كوچك از موهاي* تان را انتخاب كنيد. آن بخش را دور برس بپيچيد و خلاف جهت ريشه موهاي *تان بكشيد. هم* زمان سشوار را هم روي آن بگيريد.

نكات لازم هنگام استفاده از اتوي مو (بابليس)
    * قبل از اتو كشيدن موها، حتما موها را با سشوار خشك كنيد.

* بعد از خشك كردن، از براق كننده* هاي مو در لابه لاي موها استفاده كنيد.

* اگر موهاي خيلي فر يا وزي داريد، براي اتو كشيدن، لايه*هاي باريك و نازكي از موها را برداريد.

* براي موهاي صاف كه فقط كمي موج دارند، حتما قبل از اتو، موادي مانند واكس يا كرم مو را به مقدار كم به نوك انگشتان زده و به همه جاي موهايتان بماليد تا پوششي بين مو و اتو باشد و از سوختن مو جلوگيري شود، زيرا اين موها نسبت به موهاي فر شكننده *تر و ضعيف *ترند. اما در مورد موهاي فر، فقط قبل از اتو از براق كننده* ها استفاده كنيد و از واكس و كرم مو بعد از اتو، براي گرفتن خورده موهاي روي سر و مو خوره* ها، آن هم به مقدار خيلي كم استفاده كنيد (استفاده از واكس و كرم زياد بعد از اتو براي موهاي فر، آنها را وز خواهد كرد و قبل از آن هم در صاف كردن موها شما را دچار مشكل مي *سازد.)

* براي موهاي خيلي فر بعد از يك بار اتو كشيدن لايه هاي نازكي از مو، مقدار كمي واكس را كف دست* ها زده و روي موها بكشيد و بعد دوباره با جدا كردن لايه *هاي ضخيم* تر مو، آن ها را اتو كنيد تا كاملا صاف شوند.

* اتو كشيدن موها از ريشه، به موها آسيب جدي رسانده و باعث ريزش آن ها خواهد شد. پس با فاصله از ريشه ي موها، آنها را اتو كنيد.

* استفاده مكرر و زياد از اتوي مو باعث ريزش و كم شدن و فاصله انداختن بين موها خواهد شد، پس بهتر است تنها در مواقع خاص، اين كار را انجام دهيد.

* موهاي رنگ و مش شده و* هايلايت را حتما قبل از اتو، با مقدار كمي واكس مو بپوشانيد تا كمتر آسيب ببينند، زيرا دكلره و رنگ، مقاومت مو را در برابر حرارت كم مي* كنند و به راحتي در اثر گرما، موها از وسط مي شكنند و مي* ريزند.
    آینده به کسی تعلق دارد که میداند چگونه منتظر نشیند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

پرستو خانم اولا تبریک بابت عروسیتون و اینکه حتما خوشگل بودین خوشگلتر شدین من تو نی نی سایت یه پست در میون تعریف از زیبا نگار دیدم بعد پست بعدی گفتن کارش افتضاحه میدونم آرایش سلیقه ایه اما خوب آدم میمونه عزیزم منم اگه خدا بخواد عروسیم نزدیکه میدونم درخواست زیادیه اما میشه لطف کنی اگه امکانش هست عکستون رو برام میل کنید بازم میگم اگه براتون امکان نداره اصلا نمیخوام اذیت شین چون من خیلی وقت ندارم برم وکاراشون رو ببینم گفتم شاید از این طریق بتونم ممنون میشم اگه امکانش بود بهم بگی تا میل بزارم.

یه آرایشگاه خوب برا ابرو طرفای نیاوران کسی می شناسه من که دیگه مردم از بس آرایشگاه رفتم ابروم خراب شد سینره زدم در بیاد دوباره آرایشگاه رفتم و...
    چند وقته دیگه خودم ابروهامو بر می دارم فقط تمیزشون می کنم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    37
    پسند کرده
    0

حالا كه حرف آرايشگاه شد ... من عروس آرايشگاه الماس(پري) توي نيروهوايي بودم.... خودم راضي بودم. چون خيلي ساده آرايشم كرد. اما خواهر شوهرم كه پيشش رفت خيلي خوب نبود! اون پوستش تقريبا تيره بود اونوقت سايه چشماش رو طوسي زده بود. اما من پوستم روشنه برام كرم قهوه اي كار كرده بود. درضمن من موهام خيلي خيلي بلند و پرپشت بود اما تايم گرفتم26 دقيقه موهام رو درست كرده البته پري نه ها.... براي حنا بندونم دو ساعتو چهل دقيقه وقت گرفت تا موهام رو فقط سشوار كشيدن (آرايشگاه نزديك خونه مامانم)
    شرمنده دوستان عكس هم نمي تونم بذارم
    شيدا جون خيلي ناز شدي. انشااله كه خوبخت باشي هميشه
    [HIGHLIGHT=#ffffff]خدای من بهشتی دارد، نزدیک، زیبا، بزرگ و به گمانم دزوخی دارد کوچک و بعید و در پی دلیلی است که ببخشد ما را گاهی به بهانه یک دعا.[/HIGHLIGHT]

صفحه 3 از 112 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف