نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree37Likes

موضوع: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

نمایش نتایج: از 9 به 16 از 893
صفحه 2 از 112 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین
    ناظر کیفی انجمن
    دخترک آواتار ها
    ساره.ر
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1965
    پسند کرده
    534

re: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

خب شیدا جون شما که این همه آرایشگاه تو تهرانپارس می شناسی چرا من هر چی جییییییییغ زدم اول این تاپیک نیومدی نجاتم بدی؟

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    8
    پسند شده
    1248
    پسند کرده
    219

هههههههههههه بچه ها اگه پول زیادی دارین که میخواین دور بریزین برید آرایشگاه مژگان دادفر ... موهای خانم برادر من کوتاهه تا سر شونه هاش .... برای رنگ ازش 30000 تومن گرفته و واسه مش 150000 تومن یعنی یه کاری که حداکثر با 80-90000 تومن میشد انجام بدی با 180000 تومن انجام داده:تعجب :شاخخخخخخخخخخ
    گفته واسه عروس هم حدود 1 میلیون میگیره
    سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

دخترک عزیزم
    آخه شما در مورد وکس صورت پرسیده بودی که من خودم تا حالا انجام ندادم . من همونطوری که گفتم برای مش و رنگ و شینیون و گاهی هم کوتاهی میام تهرانپارس .
    در مورد آرایشگاه عروس به نظر من قضیه خیلی سلیقه ایه . البته من خودم آرایش سنگین دوست دارم ولی به نظر خودم تو عروسیم خیلی شلوغ نبودم یعنی آرایشگرم گفت که بهتره چهره اصلی خودت رو نپوشونیم . ولی خب در هر حال خیلی کارا باز هم انجام شد که من باهاش مخالفتی نداشتم مثل تیغ زدن ابروها تا نیمه که بتونن ابروها رو بالا ببرن و جا برای آرایش باز کنن . آرایش سنگین ولی زیبای چشم و مزه های مصنوعی بلند و دورنگ و...

البته این رو هم بگم که من فقط گل سرخ رو برای عروس میپسندیدم و به نظرم قیمت کارای دیگشون خیلی بالا بود . در صورتیکه من همون کار رو با همون کیفیت جاهای دیگه تو تهرانپارس انجام میدم .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

فرگل جون چهره پرداران براي كوتاهي مو 20000 تومان مي گيره البته يه سشوار خييييييييييييلي جيگري هم برات مي كشه رنگ مو هم كه بستگي به موهات داره
    در مورد گل سرخ هم اگه سبك كارشو دوست دارين ولي مي خواين براتون مناسب تر دربياد بريد گل رز . چند تا از آرايشگرهاي گل سرخ سه چهار سال پيش از گل سرخ جدا شدند و گل رز رو زدند همون تهرانپارسه روبروي پاساژ سپيد كارش قشنگه گل سرخ الان براي عروس بالاي به تومن درمي ياد ولي گل رز سيصد يا چهارصد تومن مي گيره اگه كار گل سرخ رو دوست دارين پيشنهاد مي كنم حتماً به گل رز هم سر بزنين

ناظر کیفی انجمن
    دخترک آواتار ها
    ساره.ر
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1965
    پسند کرده
    534

من گل رز رو به گل سرخ ترجیح می دم خیلی نرمالتره! واسه پاتختیم هم اونجا رفتم. فکر کنم میک آپ آرتیست خوبه شون "فاطمه" ست که منم اون درست کرد و هر کی می دید می پرسید فاطمه درستت کرده؟
    البته بازم به نسبت کارشون غلیظه دیگه!

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

سلام دوستان عزيزم..ممنون از معرفی آرايشگاههای خوب...لطف کرديد..
    يه خواهشی داشتم :
    می شه لطفا برای رنگ و مش البته با قيمت معقول(نه 180000!!!!) دردو منطقه هم تهرانپارس و هم پاسداران...که کارشم عالی باشه نه معمولی ...يعنی هم موهای مشتری بيچاره را نسوزانه و هم کار شيک و زيبا در بياره ...بهم معرفی کنيد.. لطفا قيمت ها رو هم بنويسيدخيلی ممنونم

برای يه آرايش صورت قشنگ برای يه مهمونی شيک يا عروسی ..نه يه چيز معمولی جایی بهم معرفی می کنيد...اونم لطفا با قيمت زحمتشو بکشيد...

پيشاپيش يه دنيا ازتون ممنونم .....

کاشکی اينجا قسمت خصوصی هم داشت که می تونستيم کار آرايشگاه معرفی شده رو هم از طريق عکس دوستان ببينيم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

سلام بجه ها میشه لطفا اگه کسی از آرایشگاهای خوب برای عروس تجربه ای داره یا حتی عکسی با قول شرف که بعدا پاکش کنم برام بفرسته؟؟
    آخه ایشالا خدا بخواد شاید یه خبرایی باشه اما نه به این زودی ولی چون من کمبود وقت دارم میخوام از الان به فکرش باشم
    نمخوام خیلی جینگیله مستون باشه یه آرایش ساده و نه خیلی گرون دلم نمیاد پول شوشو بیچاره که از صبح میره سر کارو هدر بدم زیره یه تومن باشه
    ممنون میشم کمکم کنین .

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

آتسا عزیز

من جدیدا موهام رو مش کردم تو تهرانپارس آرایشگاه سالومه . البته قبلا هم خودم و هم خواهرم بازم اونجا مش کرده بودیم . برای موهای من که تقریبا بلند هم هست شد 100.000 تومان . با فویل . من هم از کارش خیلی راضی بودم . شمارش اینه 77889133 و 77889523 جاش هم فرجام بین زرین و عادله . کار شینیونشون هم خوبه . نمیدونم آرایشگاه لی لی رو میشناسی یا نه ؟ تو فلکه سوم . این مریم که الان آرایشگاه سالومه رو زده مش کار لی لی بود و تمام پرسنلش تو لی لی کار میکردن . حالا اومدن و اینجا رو زدن . کارشون هم انصافا خوبه . راجع به قیمت هم قبل از کار باهاش صحبت کن ولی خب معمولا دیگه زیر صد تومان نمیشه چون فویل نسبتا گرونه .

یه مش کار عالی دیگه هم تو تهرانپارس میشناسم که تا چند سال گذشته فقط پیش اون میزفتم به اسم مینو . جاش هم رسالت حوالی زرین . کار مشش عالیه ولی دستش به کلاه میره . یعنی با کلاه برات مشی در میاره که هیچ کس نمی فهمه این فویله یا کلاه . کوتاهیش هم خوبه ولی کارای دیگشون رو نمیدونم . مینو خیلی تو تهرانپارس قدیمیه و خیلی ها میشناسنش . چون با کلاه هم کار میکنه قیمتاش به نسبت پایین تره یعنی من آخرین بار که رفتم برای موهای بلند از من شصت تومان گرفت ولی خوب مش با کلاه یه کم درد داره دیگه . شمارشو یادم نیست ولی اگه دوست داشتی برات پیدا میکنم .

من حدود هشت ساله که موهام رو مش می کنم و کار این دو تا رو واقعا قبول دارم .

رز سفید عزیز . بابا این همه از الان هوای شوشوی آینده رو داری دیگه بعدا چی میخواد بشه . دختر یه کم خرج بذار رو دست این آقای داماد . ولی خداییش خرج آرایش عروس داره سر به فلک میکشه . متاسفانه همیشه تو این مملکت چیزای بیخود باید بهترین منبع درآمد باشند . نه که بگم آرایش عروس بیخوده ولی آخه دیگه چقدر ؟ بابت چی ؟

من خودم عروس گل سرخ بودم . سال 84 . راضی هم بودم . البته اصلا نمیخوام گل سرخ رو تبلیغ کنم چون می بینم که اونا هم بی دلیل قیمتاشون بالا رفته . حالا یه روزی که وقت بود میام و عکس عروسیم رو براتون میذارم . یه کم هم عکس بازی کنیو حال و هوای عروسی بگیریم .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

صفحه 2 از 112 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف