نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree37Likes

موضوع: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

نمایش نتایج: از 81 به 88 از 893
صفحه 11 از 112 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

re: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

من از تجربه خودم برای عروسیم که سال 85 بود بگم که یه روز یه آژانس در اختیار گرفتم و با یکی از دوستانم که خیلی قبولش داشتم کل آرایشگاههایی که می شناختم و شنیده بودم و رفتم دیدم مقایسه کارهاشون چون پشت سر هم بود برام راحت تر بود از بتی و چهره پردازان و ستاره ها و چهر ه ها و مریم و سامان و عتیقه چی و ناهید و گل بانو و گل گرفته تا این آرایشگاههای جینگول مستون جدید آخرشم از بین همه کار فقط کار آزیتا ارباب و شیرین فشندی رو پسندیدم ولی پیش شیرین فشندی رفتم هنوز هم که هنوزه خیلی ها بهم میگن تو جزو خوشگلترین عروسایی بودیکه تو این 3 سال دیدیم از همه چیزم راضی بودم ابرو هایلایت ناخن مژه موها و گریمم که تا صبح باهاش خوابیدم تکون نخورده بود محیطش عالی بود آرامش خوبی داشت و نظمش هم دوست داشتم پاکسازی پوست روز قبلش هم عالی بود آزیتا ارباب کارشو دوست داشتم ولی اون موقع که تو مینیاتور بود هم نمونه کاراش کم بود هم قیمتشو بدون اطمینان 600 گفت ولی یکی از دوستانم که سال گذشته پیشش رفته بود و قد خیلی کوتاهی هم داشت گریمش که عالی شده بود مخصوصا مدل موهاش فوق العاده بود کلی رو اختلاف قدش با داماد کمکش کرده بود .من سال 85 پیش شیرین 500 دادم الان میدونم بالای 1 میلیون میگیره ضمنا همه لوازمش هم مک بود.
    برای کشتی ای که مقصد مشخصی ندارد هیچ باد موافقی نمی وزد.[HIGHLIGHT=#NaNNaNNaN]

[/HIGHLIGHT]

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

به به چه عروسای خوشکلی اما این رسمش نیست هی بیاین دل آدم رو آب کنین بعد عکس هم نشونمون ندین ها من خیلی تعریف آزیتا ارباب رو شنیدم کار خانم فشندی هم خوب بوده تا اونجا که عروساشو دیدم ولی خوب هتما خودتون هم ماشاالله خوشگل بودین دیگه بزنم به تخته اما خوب یکم گرون میگیرن آزیتا ارباب که الان بالای 1تومن میگیره خان فشندی هم همین حدود راستشو بگم دلم نمیاد این همه بابت آرایشگاه بدم .به حر هال ممنون از راهنماییتون.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

نارسییس جون این خانوما الان مجا کار می کنند ؟ چه طور میشه پیداشون کرد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام به همهی خانومای خوشگل من دنبال یه ارایشگاه خیلی خیلی خوب واسهارایش صورت و شینیون و براشینگ مو تو اصفهان هستم.(ارایش شیک می خوام نه از ایناییکه کنار چشم طاووس و دشت و صحرا می کشن )ادرس و تلفن رنج قیمتم اگه بدین خیلی لطف کردین.
    می بوسمتون

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_capr
    پرستو جون میگی چقدردادی برای کاشت و هر دفعه برای ترمیم چقدر میدی ؟

من راستش تصور درستی از کاشت ندارم . میشه بگی تو ترمیم فقط نوک ناخن رو منظم می کنند و ناخن زیری رو کوتاه می کنند یا انتهاش هم که به پوست چسبیده بوده کاری روش انجام میشه ؟کلا اون تهش چه جوریه . وقتی ناخن رشد میکنه چه جوری میشه ؟در ضمن من چند تا ناخن کاشته که دیدم نسبت به ناخن طبیعی برجسته تره و تابلو . مال شما هم همینجوریه ؟
    سوال آخر هم اینکه این ناخنهای کاشته شده دائمی هستند یا زمان دارن ؟ باعث رشد قارچ نمی شند ؟ اگر کسی پشیمون بشه میشه برشون داشت ؟

وای چقدر سوال ...
    نه عزیزم وظیفمه جواب بدهم. ببخشید که دیر جواب می دهم.

ببین کاشت ناخن یعنی برات ناخن می ذاره نوک ناخن هات بعد با مواد کل ناخن هاتو یک دست می کنه. بعد از چند وقت که ناخن هات بلند می شه باید بری ترمیم. ترمیم یعنی وقتی ناخن هات بلند می شه ریشه ناخنت که دیگه مواد نداره ناخن هاتم قدش بلند شده دیگه. می ری ناخن هاتو از سر کوتاه می کنی و ریشه ناخنت رو هم که مواد نداره دوباره مواد می زنی.

کاشت من ژله ای نیست. ژله ای خیلی زود می شکنه ولی موادم تروزنی هست. این مواد خوبیه برای ناخن. آرایشگاهی که قبلا می رفتم برای کاشت می کفت تا آخر عمرت هم بکاری اشکال نداره ولی سوده توی زیبانگار می گه بعد از 6 ماه دیگه نباید ترمیم کنی و بذاری ناخنت هوا بخوره و تنفس کنه. بعد از یک ماه دوباری بری بکاری. هر وقت هم بخوای می تونی بری برشون داری. نه عزیزم اگه موادش خوب باشه و درست بکاره که ناخن هات هوا نکشه قارج نمی زنه.

عزیزم من کلا از این آرایشگاه خیلی راضیم. دیگه مشتریش شدم. آدم های خیلی منصف و با وجدانی هستند. پول در نمی یارن به هر قیمتی.
    من برای کاشت 40000 دادم. ترمیم 18000 فرنچ 3000 طراحی 5000

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

پرستو جون ادرس و تلفن زيبا نگارو لطف مي كنيد ؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

پاسداران -میدان هروی- برج هروی- ورودی b- ط اول- واحد 104
    22962417 عزیزم من فقط پیشنهاد دادم. تصمیم با خودتونه.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    41
    پسند کرده
    0

بچه ها جون فكر نكنم كسي به اندازه من واسه پيدا كردن آرايشگاه عروسيش عذاب نكشيده باشه!!!!! از اين جهت ميگم كه سالي كه من عروس شدم سال 85 آرايش خليجي و عربي و اينا مد بود و همه رفته بودن توي اينكار...به منم اصلا نمياد! من بلوندم و خيلي سفيدم و چشمهام هم روشنه....اصلا در بدن من يه تار موي مشكي پيدا نمي كنيد...حتي ابروها و مژه هام بوره...اونوقت نمي دونم چرا همه دوست داشتن منو مشكي كنند..بهم ميگفتن بايد مژه هاتو رنگ كني ابروهاتو رنگ كني...حالا من ريمل قهوه اي ميزنم و هميشه آرايشم لايته و هميشه از مدادهاي قهوه اي و زيتوني استفاده مي كنم ...ميخواستن ابروهاموتيغ بزنن و يا روي موهام مش استخوني بزنن!!!!!!! ...همشون دوست داشتن آرايش تيره داشته باشم...منم دوست داشتم رنگ و لعاب خودمو داشته باشم و طبيعي باشم..آخه آرايش تيره و غليظ به چشم ابرو مشكي ها خيلي خيلي مياد اما من مثل دهاتي ميشدم به خدا....
    خلاصه رفتم بتي...نه مژه هامو رنگ كرد نه ابروهامو تيغ زد....آرايشم رنگ سايه و رژگونه ام طلايي و بژ بود درست رنگ موهام ...موهاي منو فيروزه جون شنيون كرد موهاي من تا پايين كمرم بود اما كل شنيون موهام فقط چهل دقيقه طول كشيد و خيلي شيك شده بودخيلي مليح شده بودم و ...خواستم بگم بتي تخصصش واسه آدمهاي بلونده..اصلا من آلبومشو هر چي نگاه ميكردم هر كي بلوند بوده معركه شده بود اگه مشكلتون مثل منه برين اونجا...اونموقع از من 400 هزار تومن گرفت اما الان شنيدم يه ميليون ميگيره...

صفحه 11 از 112 نخستنخست ... 89101112131421 ... آخرینآخرین