نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree37Likes

موضوع: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

نمایش نتایج: از 833 به 840 از 893
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    alaleh 1 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    287
    عزیزم لطف میکنی شمارشو خصوصی بگی؟ولی چرا غیر قانونیه؟تا حالا نشنیدم.اینم تو خصوصی بگو لطفا
    God is the only truth

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0
    سلام ارایشگاه خوب تو شیراز واسه رنگ و مش و اپیلاسیون ميخواستم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    19
    پسند کرده
    0
    هزینه رنگ موی زیتونی تو یه آرایشگاه معمولی تو محله برای موهایی که قدشون تا روی شونه باشه حدودا چقدره؟
    مش 50 درصد زیتونی روی موهای بلند چی؟

خواهش می کنم اگه کسی حدودی می دونه بگه. می دونم هر آرایشگاهی یجوره ولی خوب یه حداقل و حداکثری داره دیگه. من یه خانمی رو میشناسم که کارش عالیه ولی خب محل کارش کوچیکه و زیاد به چشم نمیاد. رنگ زیتونی رو گفته 70 و مش زیتونی البته برای موهای بلند رو گفته 170 . زیاد گفته؟ آخه یکی از اقوام میگه نباید بیشتر از 30- 40 تومان بگیره.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    309
    پسند کرده
    242
    نقل قول نوشته اصلی توسط elikhanoomi نمایش پست ها
    عزیزم خواهرای من 3 ساله میرن یه جا تو سعادت اباد
    اگه خواستی پی ام خصصوصی بده ازشون میپرسم شماره میدم
    ولی فک کنم قیمتش بالاس
    و این کارها هم غیر قانونیه
    فک میکنم تو روزای تعطیل فقط کار میکنه
    خانومی الان توسایتهای قانونی ارایشی و کانالهای تلوزیونی که دایم تبلیغ تتو و هاشورابرورومیکنن.میتونم بپرسم چراغیرقانونیه؟ کنجکاو شدم!منم دنبال یه جای خوب و مطمئن هستم البته برای کارمیکروپیگمنتیشن .که درد و خونریزی تتو رونداره ولی دایمی نیست و بعداز6ماه کمرنگ میشه و میتونی حالتشو تغییربدی.ایا کسی جای مطمئن سراغ داره برای اینکار؟

hasti آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    201
    پسند کرده
    154
    کسی یه آرایشگاه خوب واسه شینیون میشناسه تو محدوده امیرآباد یا فاطمی! واسه ابرو میرم پیش الهام ولی نمیدونم شینیونش چه جوریه! خصوصا که مدام نیروهاشو عوض میکنه! شینیون آذین یوسف آباد چطوره؟ تجربه دارین بهم اطلاع بدین لطفا. تو اردیبهشت یه عروسی دعوت شدم که همه همکارهای شوهرم هم اونجا میبینم!

hengamehh آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    2
    میزان امتیاز
    580
    پسند شده
    36151
    پسند کرده
    55051
    نقل قول نوشته اصلی توسط talia نمایش پست ها
    خانومی الان توسایتهای قانونی ارایشی و کانالهای تلوزیونی که دایم تبلیغ تتو و هاشورابرورومیکنن.میتونم بپرسم چراغیرقانونیه؟ کنجکاو شدم!منم دنبال یه جای خوب و مطمئن هستم البته برای کارمیکروپیگمنتیشن .که درد و خونریزی تتو رونداره ولی دایمی نیست و بعداز6ماه کمرنگ میشه و میتونی حالتشو تغییربدی.ایا کسی جای مطمئن سراغ داره برای اینکار؟
    تتو برای موارد خاص استفاده می شه و چون آرایشگاه بهداشت بیمارستان را نداره انجام تتو در آرایشگاه ممنوع هست بیماری های خاص و صعب العلاجی چون ایدز و انواع هپاتیت و .... توسط تتو قابل انتقال هست
    pooneh 007 این نوشته را پسندیده.

خدایا
    شکرت
    نی نی های من پر کشیدن پیش خودت

کاربر اخراجی

کالاهای من
    3
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    64
    پسند کرده
    18
    نقل قول نوشته اصلی توسط mania.b نمایش پست ها
    هزینه رنگ موی زیتونی تو یه آرایشگاه معمولی تو محله برای موهایی که قدشون تا روی شونه باشه حدودا چقدره؟
    مش 50 درصد زیتونی روی موهای بلند چی؟

خواهش می کنم اگه کسی حدودی می دونه بگه. می دونم هر آرایشگاهی یجوره ولی خوب یه حداقل و حداکثری داره دیگه. من یه خانمی رو میشناسم که کارش عالیه ولی خب محل کارش کوچیکه و زیاد به چشم نمیاد. رنگ زیتونی رو گفته 70 و مش زیتونی البته برای موهای بلند رو گفته 170 . زیاد گفته؟ آخه یکی از اقوام میگه نباید بیشتر از 30- 40 تومان بگیره.
    اگه زیتوونی کاتالوگ رو میخواید و میخواید موهاتوون دقیقا زیتونی بشه حتما باید با دکلره ضعیف این عمل انجام بشه و این مقدار هزینه خووب بوده که بهتوون گفتن اگه بدون دکلره یه قهوه ای زیتوونی ملایم بخواید بدوون دکلره اینجا آرایشگاهای معمولی 30 میگیرن و خداییشم بیشتر اضافست در مورد مش زیتوونی برای موهای تا قد شونه مش پر در حد 50 درصد 100 خووبه بیشتر از این واقعا در نمیاد من هم خودم و هم مامانم هم خواهرم آرایشگریم هر سوالی داشتی در خدمتم
    dapper این نوشته را پسندیده.

* منصوره * آواتار ها
    منصوره. ک
    میزان امتیاز
    229
    پسند شده
    19121
    پسند کرده
    28856
    دوستان عزیزم من قراربود بیام تهران برای اکستنشن مژه وقت هم گرفتم متاسفانه برای اون خانم آرایشگر اتفاقی افتاده چند ماه نمیتونه کار کنه آیا کسی یک آرایشگاه که کارشو راضی باشه میتونه بمن معرفی کنه ؟ میخوام خیالم راحت باشه که کارش عالیه و مشتریها راضی هستند ممنون

• بانک بند ناف