نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree37Likes

موضوع: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

نمایش نتایج: از 73 به 80 از 893
صفحه 10 از 112 نخستنخست ... 7891011121320 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

re: معرفی و تبادل نظر درباره آرایشگاه ها

پرستو جون مرسي از اطلاعاتت عزيزم در مورد هزينه كاشت و ترميم ناخنت هم ميگي؟ و اينكه تاحالا ناخنت نشكسته؟ يا اذيت نشدي ؟
    شيدا جون من اينقدر در مورد كاشت ناخن تحقيق كردم كه فكر كنم الان خودمم مي تونم بكارم
    ولي دنبال يه جايي هستم كه كارش خوب باشه ما سمت غرب تهرانيم محل كارمم ونكه چون بايد مدام براي ترميمي برم مي خوام جايي باشه كه مسيرش برام خوب باشه و البته از كارش هم مطمئن باشم
    كاشت ناخن الان هم ژله اي داريم هم پودري كه ژله اي گرونتره ولي از نظر ظاهري طبيعي تر به نظر مي ياد ولي اينم بگم كه پودري هم طبيعيه بعدم فقط از قسمت وسط ناخنت برات ناخن مي ذارن و قسمت پايين ناخن رو با مواد پر مي كنن ناخن كه به مرور بلند مي شه قسمت انتهايي ناخن خالي مي شه اونوقت هر بار كه ترميم مي ري اون پايين ناخن رو دوباره با مواد برات پر مي كنن يعني بعد از چند بار ديگه فقط مواده كه با ناخن خودت بالا مي ياد
    خيييييييييلي هم خوشگله من خييييييلي دوست مي دارم ولي يه كم مي ترسم كس ديگه اي نبود منو شجاع كنه؟

2. بانک بند ناف
    ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

میشه چند نفری که ناخن کاشتن بیان از ناخنهاشون عکس بذارن اینجا ؟!!! هم از زمان مرتبیش و هم زمانی که دیگه نیاز به ترمیم داره .خسیس نباشین بیاین بذارین دیگه .
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

زیبا نگار خانم معتمدی آدرسش هروی برج هروی ورودی b واحد 104 طبقه اول شمارشم 22962181 و 22962417

البته خودم کارش رو ندیدم از گفته دیگران برداشت کردم که خوبه .به عکس هم خوب نمیشه اکتفا کرد من دوستم عروس سرا رفته البته خودشم خوشگله ماشالله عکساش مثل فرشته ها شده واقعا زیبا اما خوب خودشم خوب شده بود شب عروسیش عروس بود واقعا.خواهرم هم نسبت به 8 سال پیش خوب بود راستی اگه خواستی بری سر بزنی قرار بزار اگه شد باهم بریم .البته آدرسش به من دوره یکم راستی خانمی اگه راجب عکاس و کلیه چیزای مربوط به عروسی اطلاعات خوب داشتی منم بی نسیب نذار ممنون

مدیر انجمن
    ღ. saba .ღ آواتار ها
    ღ صــــبا ღ
    نوشته های وبلاگ
    21
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    6185
    پسند کرده
    800

ویترین مدال ها

واه واه واه مگه ادم بیکاره بلا نسبت دویستان گلمون بره ناخن بکاره ... حالا اون دوستم گفته ناخن می جوم که خوب دلیل داشته ... اما ادم یکم به ناخن هاش برسه خودش خوشگل میشه ... چیه بری توو کاره خدا دخالت کنی و ناخن ماخن بکری ... وای وای وای ...

من دبیرستان که بودم چون همش باید ناخن هامون رو کوتاه میکردیم کلا ناخن هام معمولی بود ... اما بعدش افتادم توو کاره ناخن هام ... سوهان بکش و لاک بزن و خلاصه این کارا ... الان هر کی میبینه میگه چه خوشگله ناخن هات .. مخصوصا که بزارم خیلی بلند شه همه میگن مال خودت نیست خیلی نازه ... اما من خیلی بلند خوشم نمی یاد چون ادم اذیت میشه یعنی برام سخته ... یکم به ناخن هات برسین خوشگل میشه باور کنید ...
    شیدا بیا بگو ناخن هام خوشگله شیـــــــــــدا کجایییییییییییییییییی بیا ننه عقده ای شدم رفت

نکنید از این کارااااااااااااا نکنید عزیزان مادر نکنیددددددددد ... هر چی خدا بهتون داده کیفشو ببرید ... که بهترین نقاشه ( وای وای فیلسوف شدم رفت )
    ღ.ღ
    ماه من غصه چرا ؟
    تو خدا داری و او هر شب و روز
    آرزویش همه آرامش توست
    دل به غم دادن و از یاس سخن گفتن ها
    کار آنهایی نیست،که خدا را دارند ...

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    28
    پسند شده
    1427
    پسند کرده
    2956

صبا جون من ناخنهام فوق العاده نازکه . یعنی وقتی تو حموم هستم اگر یه گوشش بلند شده باشه مثل ورق کاغذ میشه تا ته پارش کرد . در ضمن حتی به یک میلی متری نوک انگشتم نمی رسه که خمیده میشه و میاد به سمت پایین . یعنی نوک ناخنام کاملا به سمت پایین انحنا داره واسه همین کلا در حد یک میلی متر میتونم بلندشون کنم . خود فرم ناخنم هم کشیده نیست . کوچولوهه
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

مدیر انجمن
    ღ. saba .ღ آواتار ها
    ღ صــــبا ღ
    نوشته های وبلاگ
    21
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    6185
    پسند کرده
    800

ویترین مدال ها

خوب ببین شیدا باید تقویتش کنی دیگه ... ابلیمو باعث سفت شدن ناخن میشه ... دستوراش توو همون سایت من هست یکم از اون کارها انجام بدی باور کن ناخنت درست میشه ... حیف نیست بری بکاری ؟ناخن های خودت خوشگله ... مهم اینه که ماله خودت و اورجیناله ... بوووس
    ღ.ღ
    ماه من غصه چرا ؟
    تو خدا داری و او هر شب و روز
    آرزویش همه آرامش توست
    دل به غم دادن و از یاس سخن گفتن ها
    کار آنهایی نیست،که خدا را دارند ...

مدیر انجمن
    bahar* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    598
    پسند کرده
    294

دقیقا همینطوره. همه چیز سلیقه ایه. من یکی از عروسهای "عروس سرا" رو تو تابستون دیدم. اگه به من مجانی هم میگفتن بیا اینجا برو نمیرفتم.چون ارایشش که چیز خاصی نبود و موهاش هم کلی وز داشت.حدود600 داده بود. اما عروسه خودش راضی بود و میگفت خوب شدم به عکس هم اعتماد نکن. اشکالاتی که تو میتونی جهره به چهره ببینی در عکس پوشیده میشه.

کلمه هایت را بگذار برای بعد
    نگاهم که می کنی
    می فهمم چه می گویی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

مرسی رزی جونم و بهار جونم . رزی من پایم . هماهنگ کنیم با هم بریم حتما
    راجع به عکاس این یکی از اون چیزاست که هیچی ازش نمی دونم ولی دارم پرس و جو میکنم . میگم حتما بهت گلم

صفحه 10 از 112 نخستنخست ... 7891011121320 ... آخرینآخرین