نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1129Likes

موضوع: بگيم و بخنديم و البته تجربه كسب كنيم!

نمایش نتایج: از 49 به 56 از 247
صفحه 7 از 31 نخستنخست ... 4567891017 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

Re: بگيم و بخنديم و البته تجربه كسب كنيم!

سلام بچه ها!
    منم اولین باری که خورشت کرفس درست کردم توش لوبیا قرمز ریختم!!!!! با قورمه سبزی اشتباه گرفته بودم!!! خدای من !!
    glabella این نوشته را پسندیده.

کالاهای من
    4
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    363
    پسند کرده
    73

من یه بار می خواستم کیک بزارم. دیدم روغن مایع ندارم از روغن سرخ کردنی استفاده کردم. خیلی بد بود. چون با اینکه مواد رو خوب مخلوط کرده بودم روغن سرخ کردنی چون جذب نمیشه روی کیک اومده بود و ....
    هیچوقت امتحان نکنین
    پایانی برای قصه نیست . چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    46
    پسند کرده
    0

منم یه بار با دستور یه مجله یه کوکویی که وسطتش گوشت چرخ کرده بود درست کردم(که البته تو این سایت هم هست اسمش خوراک گوشت با سیب زمینی تو قسمت کیکهای غذایی) مجله هم دست دختر خواهرم بود گفتم مواد اولیه رو بخونه
    تو مواد اولیه 1 قاشق زعفران دم کرده داشت منم از اونجایی که زعفران غذا رو خوش طمع میکنه گفتم بذار یه کم بیشتر بریزم
    1 قاشق رو کردم 4 قاشق غذاخوری حالا خودشم فکر میکردم عالی میشه دیگه لابد چشتون روز بد نبینه مامان بنده که همیشه از کارام تعریف میکنه با اشتیاق فراوان داوطلب شد که اول به من همین که یه قاشق گذاشت تو دهنش قیافش دقیقا اینجوری شد گفت فکر نمیکنی زعفرانش خیلی زیاد شده همین که خودم هم خوردم دیدم واااااااااااااااااااااااا ااااااااااااای فاجعه شده یکم زیاد نبود کلا طمع زعفران غلیظ میداد
    خلاصه دو سه ماهی کلی از اشتیاق آشپزی افتاده بودم
    تا اینکه(به نکته جالبش رسیدیما)یه روز داشتم به مجله هام نگاه میکردم که یه چیزی درست کنم چشم به اون کوکوهه افتاد با دقت که نگاه کردم دیدم زعفران با قاشق چایخوری بوده نه غذا خوری که منم چون خودم نخونده بودم با غذا خوری ریخته بودم خلاصه هم کلی خندیدم هم ناراحت که کاش خودم دستور رو میخوندم
    سرنوشت هر چه میخواهی ببار،چتر من خداست.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    161
    پسند کرده
    0

مریم جون زیادم خرابکاری نکردی!من تو کرفس کمی لوبیا چیتی میریزم خوشمزه و لعابدار میشه
    Whoever is happy will make others happy

مدیر انجمن
    زهرا س.پ آواتار ها
    زهرا ک.
    میزان امتیاز
    59
    پسند شده
    3820
    پسند کرده
    2794

مریم جون اتفاقا منم همیشه توی کرفس لوبیا قرمز می ریزم.خرابکاری نکردی خیلی هم خوشمزه میشه
    باقالی پلو با
    مرغ

مدیر انجمن
    سامره آواتار ها
    سامره صفری
    میزان امتیاز
    200
    پسند شده
    6744
    پسند کرده
    3866

ویترین مدال ها

خانومی جون من با روغن سرخ کردنی زیاد اتفاق افتاده که کیک بدرستم اما تا حالا این مشکلی که گفتین پیش نیومده برام !!!
    هرکه خود داند
    و
    خدای دلش،
    که چه دردی ست
    در کجای دلش ...

#هواى_حوا

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    276
    پسند کرده
    77

من هم اوایل عروسیم شوهرم رفته بود ومیوه بالنگ خریده بود تا من باهاش مربا درست کنم واز اونجائی که من هیچ تجربه ای توی پخت مربا وبخصوص ازنوع بالنگش نداشتم (آخه همیشه توخونه مامانم تنهامربائی که آمادشو میخرید بالنگ بود)صبح که شوهرم رفته بود سرکار ،من هم دست بکا رشدم وپوست بالنگها راگرفتم ومیوه هاشو(مغزشو)خردکردم وجوشاندم ودرآب سرد قرار دادم تاشیرین شوند هرچی نگاه میکردم میدیدم هیچ شباهتی با مرباهای بیرون نداره .عصرکه شوهرم اومد کلی براش پز دادم که خودم تنهائی مقدمات مربا را آماده کرده ام و.....همینکه نگاه کرد گفت پس پوستاش کجاست؟من هم گفتم خوب پوستاشو ریختم دور به چه دردی میخوره؟وشوهرم گفت باپوستاش مربا درست میکنن نه با مغزش.هنوز هم که هنوزه این ماجرا را تعریف میکنه ومیگه هرکی اشکالی تو پخت مربای بالنگ داره از خانم من بپرسه
    rozeshisheyee, مامان پیمان, باران67 و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    فراموش مکن که برای کشتی های بی حرکت موج ها تصمیم می گیرند.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    0

خوب حالا نوبت منه بخونید تا متوجه بشید که خرابکار به کی می گن اوایل ازدواجم بود که مادر شوهر ساعت 11 زنگ زد گفت با بابا و خواهر شوهر برای شام میان پیش ما من به سرعت برق خون رو تمیز کردم قورمه سبزی بار گزاشتم زله درست کردم مرغ سرخ کردم و فسنجون هم گزاشتم یه آن به خودم امدم دیدم غروب شده همه کارهام رو کردم اما به قدری کثیف شدم که نگو رفتم حمام وقتی بیرون امدم شاید باور نکنید از برنج گرفته تا خورشتها ته گرفته بود هم اشک می ریختم هم غذا هارو می ریختم تو سطل زباله 2-3ساعت دیگه می رسیدن رفتم با همسایه بغلی در میون گزاشتم چند تا قابلمه برداشت رفت رستوران محل که خیلی معروف هست قورمه ،قیمه بادمجان و فسنجان گرفت و آورد منم تو این فاصله سیب زمینی ورق کردم و سرخ کردم وقتی غذا رسید من قابلمه ها رو شسته بودم و ته دیگ آماده بود همه رو به قابلمه های خودم منتقل کردم جالب اینجاست که وقتی می خوردن کلی به به چه چه کردن اما نزاشتم حتی شو شو هم بفهمه
    مامان پیمان, glabella و mitra40 این نوشته را پسندیده.

صفحه 7 از 31 نخستنخست ... 4567891017 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف