نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree1129Likes

موضوع: بگيم و بخنديم و البته تجربه كسب كنيم!

نمایش نتایج: از 225 به 232 از 247
صفحه 29 از 31 نخستنخست ... 19262728293031 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    zahra_ p آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1270
    پسند کرده
    1153
    مامانم همیشه از کوفته اش تعریف میکرد یه بار گفتم کوفته که کاری نداره و تک تک از مواد اسم بردم و گفتم چیزی نیست که اینا رو با هم قاطی میکنی و گوله میکنی بزار این دفعه خودم بپزم ببین چیزی نیست
    عاقا چشمتون روز بد نبینه همه مواد رو قاطی کردم و خلاصه کوفته رو گذاشتم بپزه یه مدت که گذشت دیدم همه کوفته به کل وارفته و انگار آش شده بود دیگه از خجالت نمیتونستم چه جور سر سفره بیارم خلاصه هر طور شده بود آوردم سر سفره و هیچ کس لب بهش نزدبعدا فهمیدم که همه چیز ریختم توش جز نمک
    اونجا بود که فهمیدم تا من باشم چیزی رو تجربه نکرده نظر ندم
    ( MAHNAZ ( X ZIEBA, تپل طلا, samin88 و 6 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    زندگی به سختیش می ارزد اگر در انتهای هر قصه ای تو باشی
    خدای خوب من ......

2. بانک بند ناف
    zahra_ p آواتار ها
    زهرا
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1270
    پسند کرده
    1153
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان الینا نمایش پست ها
    یه روز وقتی 14ساله بودم خواستم حلوا درست کنم مامانم خونه نبود .با ابجیم .....
    حلوا درست کردیم هول هولکی حلوا شد سنگ .یهومامان از راه رسید حلوارو انداختیم تو قابلمه برنج ناهارمون .موقع ناهار مامان برنج که میکشید گفت این چیه گفتم نمیدونم .حتما از اسمون افتاده.مامان فهمید وخندید
    مامان الینا جان منم یکی دو بار حلوام سنگ شده البته چون تاگرمه سنگیش زیاد حس نمیشه تا گرمه دادم بچه ها خوردن و آثارشو نیست و نابود میکنم تا برا بعد چیزی نمونه که شاهد سنگ شدنش بشم
    ( MAHNAZ ( X ZIEBA, samin88, mary524 و 5 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    زندگی به سختیش می ارزد اگر در انتهای هر قصه ای تو باشی
    خدای خوب من ......

گل آفتابگردان آواتار ها
    میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    2793
    پسند کرده
    522
    منم یه بار مامیم خونه نبود قیمه پختم چون اجازه نمیداد غذا بپزم وقتی خونه نبود از فرصت استفاده کردمو از رو جزوه م (رشته م تو دبیرستان مدیریت خانواده بود) قیمه پختم اونم نوشته بود باید لپه رو تفت بدی منم کامل داشتم سرخش میکردم آخرشم مزه سوختگی داد تازه عمومم که زیاد نمیاد خونمون اون روز اومده بود و از ناهار خاک برسری بنده میل کرد بابام گفت ببخش لپه هاشو سوزونده اولین بارشهعمومم گفت نه اشکال نداره پیش میاد فک کنم اون روز برنجمم شفته شده بود درست یادم نیست
    glabella, mary524, غزاله77 و 5 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    آدم های ساده را
    نمیتوانی ورق بزنی...
    ساده اند،
    فقط یک رو دارند

asal-banoo آواتار ها
    خاله خانومه سابق
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    82
    پسند کرده
    38
    چندروز پیش قرارشد برای شام بریم خونه خواهرشوهر جان
    از اونجایی که چند روز قبلشم اونجا بودیم گفتم اینبار دست خالی نرم . مامانم روز قبلش بهم یه عالمه باقالی داده بود تا برای خودم و همسر درست کنم . البته اینم بگم که تاحالا باقالی درست نکرده بودم .
    همه رو ریختم توی قابلمه و سرکه و نمک و یه خرده گلپر زدم و گذاشتم روی گاز . یک ساعتی گذشت و دیگه باید حرکت میکردیم . یه دونه تست کردم دیدم سفته!
    قابلمه رو همونطوری برداشتم و رفتیم مهمونی . کلی با همسر کلاس گذاشتیم که دسر بعد از شام آوردیم !
    آقا چشمتون روز بد نبینه !
    ما شامو خوردیم و چاییه بعدشم خوردیم و میوه و تخمه هم خوردیم و فوتبالم دیدیم و ....... ساعت شد ۱۲ شب هنوووووز این باقالیا نرم نشده بود !!!!
    کار به جایی رسید که گذاشتیمش خونه خواهرشوهر جان و گفتیم بذاره بپزه فردا دور هم بخوریم !
    خواهرشوهر جان هم ۱-۲ ساعت پختوندش و دید بازم اونقدی که باید نرم نشد! روونه ی سطل زباله اش کرد !
    نتیجه گیری :
    ۱- وقتی کاری رو برای اولین بار انجام میدین جایی نبرین !
    ۲- مواد رو همون اول توی باقالی تازه نریزین !
    الی_مجی, glabella, مینا93 و 12 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    زنـدگـي يـعـنـي :
    "يـك ســار پـريـد"
    از چـه دلـتنـگ شـدي ... ؟
    دلـخـوشـي هـا كـم نـيـسـت

bahary آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    1617
    پسند کرده
    528
    مامانم اولش عروسیش پدر شوهرش هم باهاشون زندگی میکرده ، مامان ماهم جو گیر میگه بزار کوفته درست کنم
    اینو میزاره به امان خدا، یه ساعت مونده به اومدن آقایون مامان میره یه سر به قابلمه میزنه میبینه بعله کوفته شده آش!!!!
    میگه چیکار کنم سریع سبزی آش از یخچال در میاره و میریزه توش و تبدیلش میکنه به آش برنج!
    تا پدر بزرگ میاد میره سراغ قابلمه و یهو شوکه! میگه ماشالا عروس خانوم چقد آش درست کردی
    مامان جان هم بروی خودشون نمیارن و این قضیه رو بعد از فوت بابابزرگ رو میکنن
    عجب عروس زبلی!!!!!
    البته من عاشق کوفته ام ولی مامان جان هنوز بعد25 سال آش کوفته تحویل ما میده
    تازه روزای تولدم طبق ابتکارش میگه دخترم غذای مورد علاقه ات رو برات درست کردم آش کوفته
    فکرشو بکن العان تولدم هم نزدیکه چهارشنبه همین هفته یعنی ناهار آش کوفته
    mary524, fahim68, ( MAHNAZ ( X ZIEBA و 18 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    لطفا سوال،نظر،انتقاد و ...رو بصورت پ خ برام ارسال کنید چون وقت چک کردن همه صفحه ها رو ندارم.باتشکر

فرناز موسوی
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    0
    سلام
    منم یه شب اومدم واسه اولین بار برای همسری پیتزا درست کنم، خلاصه مواد روشو درست کردم و گذاشتم تو فر، کامل همه چیزش عالی شده بود که با خودم گفتم واسه اینکه خمیرش خوب بپزه و روش طلایی بشه 5 دقیقه آخر، فر رو تا آخر زیاد کردم که بیشتر خمیر پیتزام سوخت و دوتایی نشستیم مواد روی پیتزا رو خوردیم
    باران67, گلبرگی, samin88 و 3 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    طنین صدایت در گوشم می پیچد،
    خم می شدی تا آهسته در گوشم بگویی
    دوستت دارم

gol yakh آواتار ها
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    590
    پسند کرده
    577
    من خودم خیلی سوتی توی اشپزی ندادم بجز اینکه همیشه پلوهام شفته می شد و تا کسی این پلو رو میدی می گفت اینو تو درست کردی یعنی شده بود یه جور نشان برام . اما بگم از دسته گلهای برادرام که ترکیدن تن ماهی توی فضا از کوچیکهاشون بود.
    یادمه یه بار داداش بزرگم می خواست نیمرو درست کنه که انگار توی روغن داغ اب میریزه و روغن روی دستش می پاشه و دستش از مچ تا ارنج پر از تاول شد. ولی جالبترش این بود که با وجود دردی که می کشید تا مامانم از بیرون بیاد و ببردش دکتر نشست تمام نیمرو رو تا اخر خورد.
    یه بار هم مامانم خونه نبود و بابام اومد برامون ماکارونی درست کنه . وقتی درست شد گفت بیاین غذا رو ببرین رفتیم دیدیم توی دیس ماکارونی تا لبه دیس پر از روغنه؛ مثل پلو روی ماکارونی روغن داده بود.
    samin88, نسترن نگارین, malihejoon773 و 5 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست؛ که هر چه بر سر ما می رود ارادت اوست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0
    حالا که همه خودشونو لو میدن بزار منم بگم:
    یه بار خانواده شوهرم ازشهرستان اومده بودن خونه ما چند روزی بمونن منم یه شب شام خواستم پلو درست کنم مادرشوهرمینا گفتم نه یه شام سبک درست کن بریم بیرون
    خلاصه رفتم اشپزخونه (ناگفته نماند دست پخت مادر شوهر وخواهر شوهرم حرف نداره ضمن اینکه خیلی هم به اشپزی اهمیت میدن)
    خب تصمیم گرفتم املت درست کنم برا اینکه کارم سریع بشه گوجه ها رو ریختم تو مخلوط کن یه پیاز گنده هم انداختم بعد رفتم زیر ماهیتابه رو روشن کردم روغن هم ریختم
    شانه تخم مرغ ازیخچال دراوردم (هم زمان هم داشتتم وسایل پیک نیک جمع میکردم) منم قاطی کردم تخم مرغا رو دونه دونه تو مخلوط کن شکستم
    بعد خواهرشوهرم گفت چرا همچی کردی منم اب دهنمو قورت دادم گفتم اینم یه مدل جدیده املته خلاصه تو تابه ریختم مثل کوکو برگردوندم دو طرفش کامل سرخ شد به نظر خودم که خوب بود ولی سر سفره مادر شوهرم گفت :همون مدل قدیمش خوشمزه تره!!!!!
    ( MAHNAZ ( X ZIEBA, hengamehh, Haleh.K و 6 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.

صفحه 29 از 31 نخستنخست ... 19262728293031 آخرینآخرین