نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree76Likes

موضوع: با موهای فر چه کار کنیم

نمایش نتایج: از 49 به 56 از 256
صفحه 7 از 32 نخستنخست ... 4567891017 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    17
    پسند کرده
    0

Re: با موهای فر چه کار کنیم

سلام به همه دوستان مو فرفری و مو فرفری دوست
    من دخترم 2 سالو 7 ماهشه و موهاش فره و الان که بلند شده تو شونه کردنش مشکل دارم کسی برای موهای بچه ها تو این سن محصولی که فقط و فقط مخصوص موهای فر برای بچه ها باشه سراغ داره بهم معرفی کنه اخه جز تو حمو اصلا نمیذاره شونه کنم براش دردش میاد و تازگیا همش بهم گره میخوره اگه تجربه ای دارین مننون میششم راهنماییم کنید عکس دخترمو میذارم تا موهاشو ببینید من عاشق موهاشم ولی خیلی سخته واسه بچم

این وبلاگ ارنیکای منه توش پره افکت عکسه به ما سر بزنید
    http://13-88.blogfa.com /

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط zohreh11
    سلام من زهره هستم امروز اولين بار هست كه به اين انجمن اومدم. من هم موهايم فر طبيعي است و تقريبا 6-7 سال هست كه موهامو رنگ و مش كردم. ولي موهام خيلي خشك هست با وجودي كه نرم كننده و كريستال و روغن زيتون هم مصرف ميكنم ولي با وجود همه اينها باز هم موهام خشكه، براي آرايش كردن موهايم از موس و يا ژل و روغن زيتون هم استفاده ميكنم ولي تا زماني كه خيس هست خوبه ولي خشك كه ميشه اون زيبايي را ندارد دوستان خوبم لطفا راهنمايي كنيد. ممنون ميشم .
    من هم موهام فره و مشکل تو را داشتم ولی الان یه راه حل خوب پیدا کردم اول که تو حمام از شامپو anti-frizzy مارک اورال استفاده می کنم و یه معجزه از ماسک موی فولیکا دیدم من هیچ وقت به چیزای ایرانی اعتقادی نداشتم ولی ماسک موی فولیکا بنفش رنگه برای من معجزه کرد بعدش هم یا ژل می زنم یا موس موهایم خیلی عالی می شه و خیلی خوجل می شم
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

anousheh آواتار ها
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    642
    پسند کرده
    3

از موهای فِر خود خسته شده اید؟
    بیاموزید چگونه می توان موهای فر را آرایش داد:
    ۹ راز مهم در مورد آرایش موهای فر:

قبل از هر چیز باید بپذیرید که شما با موهای فر به دنیا آمده اید و ۹۰ درصد زنانی که موهایشان صاف است، آرزو دارند موهایی شبیه به موهای شما داشته و ناچار نباشند ساعت ها در برابر آینه بایستند و سعی کنند با دستگاه های مخصوص، فرهایی شبیه به آنچه شما از آن ها فرار می کنید، روی موهای خود ایجاد کنند. اما به هر حال موهای فر نیز مزایا و معایب خود را دارند. بهترین مزیتِ داشتن موهای فر این است که شما از داشتن موهای چرب آسوده خواهید بود و ناچار نیستید موهایتان را هر روز بشویید. زیرا موهای فر هرگز از نوع موهای چرب نخواهند بود. اما بدترین عیب موهای فر نیز این است که در بسیاری از موارد، به خصوص در آب و هوای شرجی و مرطوب، وِز می شوند. اما چند راز مهم وجود دارد که با دانستن آن ها، زندگی با موهای فر بسیار راحت تر می شود.

راز اول

با هوای شرجی نجنگید. اگر در آب و هوای شرجی زندگی می کنید، احتمالا بیشترین ساعات روز را درحال اتو کردن موهایتان هستید. مسلما ساعت ها وقت صرف می کنید تا با وسایل مخصوص موهایتان را صاف کنید اما به محض اینکه از خانه خارج می شوید: پوف! تمام زحمت هایتان به هوا می رود و فرها دوباره خود را نشان می دهند. پس یادتان باشد هرکاری کنید نمی توانید با آب و هوای شرجی بجنگید.

راز دوم

اگر واقعا دوست داشته باشید، می توانید موهایتان را صاف کنید: صاف کردن موها با مواد شیمیایی کار آسانی است. نیکول کیدمن سال هاست با موهای صاف و خوش حالت بر روی فرش قرمز قدم می زند اما درواقع او صاحب موهای فر و قرمز است.

روش های گوناگونی برای صاف کردن موها وجود دارد اما همه ی آن ها باید توسط آرایشگران حرفه ای انجام گیرند. برای اینکه بدانید چه روشی برای شما بهتر است با آرایشگر خود مشورت کنید اما مهم ترین نکته در انتخاب یکی از روش های صاف کردن مو، نوع موهایتان و بودجه ای است که در نظر گرفته اید. باید توجه داشته باشید که حتی پس از صاف کردن مو، باز هم به آرایش موها نیاز خواهید داشت.

راز سوم

شما محکوم به تحمل موهای وز نیستید: شما بهتر از من می دانید که در هوای شرجی چه بر سر موهای فر می آید. در این شرایط آب و هوا، هرقدر برای موهایتان وقت صرف کنید، هیچ فایده ای نخواهد داشت. در آب و هوای شرجی، موها رطوبت خود را از دست خواهند داد و به همین دلیل بیش از قبل، فِر و وِز می شوند. راه حل این است که رطوبت از دست رفته را به موهایتان باز گردانید.

با استفاده از چند محصول می توانید در آب و هوای شرجی نیز، موهایی طبیعی داشته باشید. برای این کار باید نرم کننده، مرطوب کننده و محافظ مویی که در خود سیلیکون دارد، خریداری کنید. اگر موهای فر دارید، حتما این محصولات را در کابینت حمام خود نگه دارید. پس از شامپو کردن موها حتما نرم کننده به آن ها بزنید. سپس زمانی که کمی آب شان گرفته شد، مرطوب کننده استفاده کنید و در آخر نیز هنگام آرایش دادن و خشک کردن موها، از سِرُمی استفاده کنید که سیلیکون داشته باشد (برای اینکه متوجه شوید سرمی که می خواهید بخرید، سیلیکون دارد یا خیر، بر روی برچسب آن به دنبال کلمه ی دایمتکون بگردید). استفاده از ماسک مرطوب کننده، هفته ای یک بار نیز کار عاقلانه ای خواهد بود.

راز چهارم

سشوار کردن موها هم می تواند خوب باشد و هم بد: اگر از سشوار درست استفاده نکنید، ممکن است موهایتان به شکل وحشتناکی وِز کند. برای اینکه هنگام استفاده از سشوار موهایتان وز نکند، تا حد امکان اجازه دهید آب موها به طور طبیعی خشک شوند و هنگام سشوار کردن رطوبت کمی داشته باشند. سَری سشوار را روی آن قرار دهید و در حالی که موها را میان دستتان گرفته و محکم به طرف پایین کشیده اید، سشوار را از زیر موها و به سمت پایین بگیرید.

راز پنجم

برس تان را دور بیندازید و در عوض یک شانه بخرید: هر قدر شانه کردن موهای فر برای شما مفید است، برس کردن آن ها برای موهایتان مضر خواهد بود. شانه کردن می تواند چربی طبیعی موها را روی تمام بدنه ی آن پخش کند و به آن حالت طبیعی بدهد.
    راز ششم

بهترین راه برای حالت دادن به موهای فر، بلند نگه داشتن آن هاست: مشکل موهای کوتاه آن است که حتا اگر موهایتان کمی وز کند، بسیار بد فُرم به نظر خواهد رسید. اما وزن موهای بلند می تواند موها را به طرف پایین بکشد و موجب شود کمتر فر به نظر آیند. بنابراین برای کسانی که موهای فر دارند بهتر است موهای خود را تا حد خط شانه بلند نگه دارند.

راز هفتم

بهترین مدل مو برای کوتاه کردن موهای فر، مدل Layer است: اگر موهایتان را لایه لایه کوتاه کنید، موهایتان دیگر به شکل درخت کاج به نظر نخواهد رسید.هنگامی که برای کوتاه کردن موهایتان به آرایشگاه می روید، تحت تاثیر عکس ها قرار نگیرید بلکه مدلی را انتخاب کنید که به نوع موهای شما بیاید.

راز هشتم

برخی مدل های آرایشی برای شما بهتر از سایر مدل ها هستند: گرچه امروزه اغلب مدل های آرایش مو، با صاف کردن موها انجام می شود اما از آنجایی که موهای شما مدت زیادی به صورت صاف باقی نمی ماند، بهتر است مدلی انتخاب کنید که با فر موهایتان متناسب باشد. شاید موهایتان خیلی مُد روز به نظر نرسد اما حداقل تا زمانی که در مهمانی هستید، ظاهر خوبی خواهد داشت.

راز نهم

اگر زمان کافی ندارید موهایتان را ببندید: موهایتان را در حالی که هنوز مرطوب هستند، محکم به عقب بکشید و با کش ببندید. موها را خیلی بالا نبندید و سعی کنید حلقه های فر در انتهای آن جمع شود.

leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    503
    پسند کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط zhila -arnika
    سلام به همه دوستان مو فرفری و مو فرفری دوست
    من دخترم 2 سالو 7 ماهشه و موهاش فره و الان که بلند شده تو شونه کردنش مشکل دارم کسی برای موهای بچه ها تو این سن محصولی که فقط و فقط مخصوص موهای فر برای بچه ها باشه سراغ داره بهم معرفی کنه اخه جز تو حمو اصلا نمیذاره شونه کنم براش دردش میاد و تازگیا همش بهم گره میخوره اگه تجربه ای دارین مننون میششم راهنماییم کنید عکس دخترمو میذارم تا موهاشو ببینید من عاشق موهاشم ولی خیلی سخته واسه بچم

ای واااااااااااااااااااااای !!
    خدای من !
    ماشاله، هزار ماشاله
    این دختر، فرشته است !! عروسکه !!
    خدا برات حفظش کنه

حالا جواب :
    من وقتی کوچیک بودم موهام خیلی بلند بود و مجعد هم بود ( فر به این ریزی نبود)،
    مامانم یه روش مخصوص داشت واسه شونه کردن موهام که الان براتون میگم:
    همیشه قبل از اینکه موهاش رو شونه بکشید کمی روغن کریستال یا روغن زیتون بدون بو یا هر روغنی که استفاده میکنید که البته بهتره طبیعی باشه، رو کمی با آب مخلوط کنید، بعد با اسپری به موهاش بپاشید، البته نه در حدی که سرش خیس بشه در حدی که فقط مرطوب بشه، بیشتر باید محلول چرب باشه!

بعد از قسمت پائین مو شروع کنید به شونه کشیدن، منظورم ساقه موهاشه و بعد که شونه شد همین طوری کم کم رو به بالا برید تا به پوست سرش برسید.
    در حین کار خیلی خوبه که دستهاتون و شونه ای که استفاده میکنید کمی حالت چربی داشته باشه تا موهاش کشیده نشه
    حتما هم از شونه مخصوص موی فر که دندانه درشت هست استفده کنید چون استفاده از برس برای این موها حکم پوش دادن رو داره
    اگر هم دوست دارید میتونید بعد از شونه کشیدن از مدل موی بافته براش استفاده کنید تا کمتر موهاش وز کنه و گره نخوره
    مخصوصا که امسال موی بافت خیلی روی بورس هست و مد شده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    17
    پسند کرده
    0

عزیزم ممنون که از عروسکم تعریف کردین
    و ممنون از راهنماییتون دوست عزیز من همیشه برای میهمونی رفتن براش روغن بادام تلخ میزنم ولی همیشه میترسم خدای نکرده باعث ریزش مو بشه چون روغن زیتون و بادام هر دو طبیعیند از شما میپرسم که برای شما به صورت روزانه مادر استفاده میکرد براتون و اگر بله حمومتتون روزانه بود یا تو زمستون فرق میکرد منظورم از پرسیدن این سوالات اینه اگه این روغنو استفاده کنید تعداد دفعات شستشو باید بیشتر بشه یا نه مثلا من دخترم هفته ای دو بارتو زمستون حموم میکنم ولی تابستون روزی دو بار میره وروجک اگه این مواد دو روز رو سرش بمون ریزش نمیاره ؟
    این وبلاگ ارنیکای منه توش پره افکت عکسه به ما سر بزنید
    http://13-88.blogfa.com /

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

سلام می دونم جای سوالم اینجا اما میشه به من یه اتو خوب به همراه قیمتش معرفی کنید
    هیچ میدانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری، آرزوی دیگزان است؟ جک لندن

*مهری آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    274
    پسند کرده
    727

شیرین جون من حدود دو سال پیش اتوی موی سرامیکی جی پاس خریدم 12000 تومن و ازش راضیم.
    چلو کباب کوبیده

ای همیشه جاودانه در میان لحظه هایم
    غصه معنایی ندارد تا تو می خندی برایم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    10
    پسند کرده
    2

Unhappy Re: با موهای فر چه کار کنیم

سلام
    یک ماهی هست موهامو فر کردم. اما اصلا فکر نمی کنم که موهام فر شده بیشتر شبیه موهای بهم ریخته و نامرتب هستش تا فر.
    همه ی کارهایی که گفته شده رو با دقت انجام میدم. از موس نیوآ استفاده میکنم اما هیچ فایده ای نداره
    کمکم کنید
    جلوسرم کاملا باز شده میشه دوباره فر کنم؟ فر ریز!
    من رو ببخش نه به خاطراینکه لایق بخشش هستم بخاطر اینکه تو لایق آرامش هستی

صفحه 7 از 32 نخستنخست ... 4567891017 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف