نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree76Likes

موضوع: با موهای فر چه کار کنیم

نمایش نتایج: از 41 به 48 از 256
صفحه 6 از 32 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: با موهای فر چه کار کنیم

سلام من زهره هستم امروز اولين بار هست كه به اين انجمن اومدم. من هم موهايم فر طبيعي است و تقريبا 6-7 سال هست كه موهامو رنگ و مش كردم. ولي موهام خيلي خشك هست با وجودي كه نرم كننده و كريستال و روغن زيتون هم مصرف ميكنم ولي با وجود همه اينها باز هم موهام خشكه، براي آرايش كردن موهايم از موس و يا ژل و روغن زيتون هم استفاده ميكنم ولي تا زماني كه خيس هست خوبه ولي خشك كه ميشه اون زيبايي را ندارد دوستان خوبم لطفا راهنمايي كنيد. ممنون ميشم .

leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    502
    پسند کرده
    25

من هم پارسال موهام رو فر زدم، مدل نانسی.
    خیلی خیلی هم راضی بودم طوری که الان دوباره دلم میخواد برم فر بزنم اما میترسم موهام بسوزه چون تازه آذر میشه یکسال.
    البته ریزش طبیعی بعد از فر داره اما باز هم خوبه.
    فکر میکنم وقتی زمان فر زدن از مواد عالی استفاده بشه دیگه مشکل وز شدن نداشته باشی.
    مواد فر همیشه بوی خیلی نا مطبوعی داره اما مواد فری که برای من زد اصلا هیییییییییییچ بویی نداشت. در حد بوی رنگ بود.
    خیلی وقتها هم بعد از حمام سشوار معمولی میکشم و هیچی بهشون نمیزنم.
    یک نکته که آرایشگره به من گفت و فکر میکنم خیلی مهمه اینه که بعد از حمام اصلا نباید موی فر رو شونه زد.
    من همیشه قبل از حمام شونه میکشم، داخل حمام و زمان آبکشی هم یه شونه خیلی کوچولو بهش میزنم، بعد از بیرون اومدن فقط آب موهام رو میگیرم و موس یا روغن میزنم بعد م با سشوار خشک میکنم.
    همون که با انگشت بین موها رو مرتب کنید کافیه. چون وقتی شونه بکشید خوب معلومه وز میکنه

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    184
    پسند کرده
    0

میشه یکبار عکس موهاتون قبل و بعد از استفاده بزارین؟
    [HIGHLIGHT=#ffffff]وبلاگم
    http://chefatousa.blogsky.com/
    [/HIGHLIGHT]

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

Re: سوالات کاربران در مورد رنگ مو

نقل قول نوشته اصلی توسط Shirin83
    "می خوام موهامو فر کنم. موهام خیلی لخته و دوست دارم مدل موجدار متوسط به خودش بگیره.
    حالا از شما سوال داشتم که آیا فر باعث ریزش شدید میشه؟
    بهتره مواد رو خودم تهیه کنم یا به عهده آرایشگر بذارم؟
    از همه مهمتر اینکه این نوع فری که گفتم اسمش چیه؟؟! :)"

ممنون از لطف شما!

ببخشید من الان متوجه شدم تاپیک در مورد رنگ مو هستش... اگه سوالم جاش اینجا نیست حذفش کنید.
    دوست عزیز..چون فر کردن مو از موارد تخصصیه بهتره حتما از مواد خیلی خوب استفاده بشه....واگه موهای نازک وشکننده ای دارید بهتره صرف نظر کنید چون احتمال سوختن موهاتون هست.....همون مدل فر متوسط رو از آرایشگرتون بخواهید...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

مدیر انجمن
    باران7 آواتار ها
    منیژه . ب
    میزان امتیاز
    13
    پسند شده
    789
    پسند کرده
    89

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط خانوم بهار
    منم موهامو فر کردم.. سه ماه دیگه میشه یه سال... یه ده سانتی از ریشه که بلند شده صافه اما بقیش فر داره موهام تا وسط کمره.. الان برای 20 روز دیگه که عروسیه خوارشووبرمه میخوام بلوند کنم ... اماااااااااااااااااا میترسم موهام بسوزه..
    به نظرتون چیکار کنم.. میتونم کوتاه هم بکنم اما فقط 5 سانت..
    دوست خوبم بهتره تا زمانیکه فر روی موهاتون هست از زدن دوباره ی مواد شیمیایی پرهیز کنید چون واقعا برای موهاتون مضره وباعث ریزش وسوختگی شدید میشه...
    دنیا نباشد... فقط کوچه باشد واندکی باران ودوستی که زلال تر از باران باشد...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

من موهامو 3روز پیش با اکستنشن فر و بافت آفریقایی زدم........حالا چطوری نگهداریشون کنم؟چطوری بشورم موهامو؟
    به كسی اعتماد كن كه بتواند سه چيز را در تو تشخيص دهد:اندوه پنهان شده در لبخندت را و عشق پنهان شده در عصبانيت را و معناي حقيقي سكوتت را

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    15
    پسند کرده
    0

من موهامو 3روز پیش با اکستنشن فر و بافت آفریقایی زدم........حالا چطوری نگهداریشون کنم؟چطوری بشورم موهامو؟
    به كسی اعتماد كن كه بتواند سه چيز را در تو تشخيص دهد:اندوه پنهان شده در لبخندت را و عشق پنهان شده در عصبانيت را و معناي حقيقي سكوتت را

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

سلام به همگی من موهای پرپشت و موج دار داشتم که به دلیل خشکی زیاد به سختی شانه می شد و کلی از موهام با شانه کنده می شد از شامپوهای نرم کننده هم زیاد تاثیری ندیدم بجز اینکه ریزش موهام را بیشتر می کردند یه مدتی دچار موخره شدم و مجبور شدم موهام را زود به زود کوتاه کنم اما بعد از استفاده از سرم موی کریستال شانه کردن موهام بسیار راحت شد در کنارش برای زیبایی و حالت دادن به فر موهام از موس و ماسک موی اورآل مخصوص موهای وز هم استفاده می کنم که خیلی راضی بودم موخره هم کاملا بر طرف شد اما آخرین بار که برای مرتب کردن موهام به آریشگاه همیشگیم رفتم بهم گفت که موهات مخصوصا ناحیه فرق سرم خیلی خالی شده و بهتره دیگه از این مواد شیمیایی برای موهام استفاده نکنم حالا با چند مشکل روبه رو هستم :
    1. باز هم برای شانه کشیدن موهام دچار دردسر می شم و کلی موهام کنده می شه با شانه
    2. بعد از استفاده از این مواد ریزش موی نسبتا شدیدی پیدا کردم که هم برای جلوگیری از این ریزش هم برای رویش مجدد موهام لطفا راهنماییم کنید
    3. برای خوش حالت کردن و جلوگیری از وز شدن آنها و زیبا جلو دادن فرها چی کار کنم ؟

البته تو این مدت هم از شامپو نرم کننده او رآل استفاده می کردم برای زدن این مواد مثلا ماسک مو و کریستال بجز قسمت ریشه به همه قسمتهای مو میزدم آیا نحوه استفاده از این مواد باعث افزایش ریزش موهای من شده ؟
    از روغن بادام و زیتون استفاده می کردم در گذشته اما هرگز اثر خوب کریستال و کرم مو را نداشت لطفا راهنماییم کنید خیلی از بابت این موضوع نگران هستم دوستانی که موهای فرفری دارند برای زیبایی و مراقبت از آنها چی کار می کنند ؟
    طلب باران چرا ! طلب عشق کنیم که امروزدل انسانها تشنه تر است..خدایا اندکی عشق ببار .

صفحه 6 از 32 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف