نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree76Likes

موضوع: با موهای فر چه کار کنیم

نمایش نتایج: از 241 به 248 از 256
صفحه 31 از 32 نخستنخست ... 212829303132 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط فیونا نمایش پست ها
    ای خواهر درد دلم زیاده. رفتم آرایشگاه که یه کوچولو جلوی موهامو کوتاه کنم زد موهامو مثل اجنه ها کوتاه کوتاه کرد و تا دلت بخواد زشت شدم منم با اصرار همسر و جهت ایجاد هماهنگی مجبور شدمکل موهامو کوتاه کنم. الان دیگه حسابی مثل وروجک شدم. با اتو و سشوارم خیلی کارم راه نمی افته، فک کردم تا وقتی بلند میشه صافش کنم از زشتی دربیاد
    سلام دوست عزیز صاف کردی یا هنوز نکردی؟؟؟؟چه مارکی مد نظرته؟؟؟؟
    فیونا این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0
    سلام دوستان من متاسفانه بعد از یکسال اومدم تو سایت اونقد تو سالن گرفتارم که وقت ندارم بیام وگر نه دوست داشتم بیام و همه شما عزیزان رو راهنمایی کنم....ببینین دوستان ما دو نوع صاف کننده داریم که من زیاد وارد خصوصیاتشون نمیشم ولی اگه کسی قصده صاف کردن داره من اسم چندتا موادو میگم که حرف اول رو تو دنیا دارن میزنن و اینم بگم اصلا کار تو خونه نیست حتما باید یک آرایشگر با تجربه انجام بده چون همشون اتو کشی دارن و اتو کشیدنش خیلی کار سخت و تجربیه..... 1_جلید 2_رژونال(rejuvenal) _مارک لیزاپ(lisap)_ ماکسیما(vital farco)_ المنت(element)_الپانزو(elpanzo)
    مارک خوب زیاده ولی من اونایی رو نوشتم که تو ایران گیرتون میاد

مامان حدیثه و فیونا این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    3
    سلام دستم به دامنتون دخترم5سالشه موهاش به قدری پر فر ووز هستن که بیچاره شدیم از اول تاآخرحموم جیغ میزنه اگه 10 دقیقه دوش توی سرش باز باشه آب به پوست سرش نمی رسه.همه میگن کوتاه نکن موهاشو چون پف دار وزشت وامیسته.راست هم میگن اما اصلا نمیشه نگهداریش کرد .قصددارم کپ خیلی کوتاه بزنم براش درحد مردونه .چه پیشنهادی دارید.خیلی اذیت میشه برای حموم کردن هرروز هم نیاز داره به شستن سرش چون عرق می کنه وبو میگیره اما با این تفاسیر هفتگی هم نمیره حموم
    hastiye mamani این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    32
    ببخشید کسی فرق تخصصی بین نرم کننده و ماسک مو که بعدش احتیاج به آب کشی داره رو میدونه؟البته خودم تا حدودی واقفم ولی تخصصی اگه کسی اطلاع دتره لطفا توضیح بده و کدومش به درد استفاده طولانی مدت میخوره؟

تيرانا آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    453
    پسند کرده
    71
    اي بابا قدر موهاي فرتونو بدونين من موهاي حالت داري داشتم نه كه فر باشه ها موجاي قشنگي توش بود ولي دكلره لعنتي ساختار موهامو به هم ريخت الان جز يه دسته موي وزوزي هيچي برام نمونده هم موي بلوند و دوست دارم هم از دكلره كردن بيييييييييييييييييييزارم خلاصه كه مو فرفراي مو موج دارا قدر پيچ و تاب موهاتونو بدونين اين سلسه موتون حلقه دام بلاست
    *مهری, *سایه روشن*, مامان حدیثه و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    عيشم مدام است از لعل دلخواه
    كارم به كام است الحمدلله🙏

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    42
    پسند کرده
    32
    سلام دوستان
    من یه دختر سه ساله دارم با موهای فر موهای خیلی قشنگی داره انگار کلی برای فر کردنشون زحمت کشیدی . تنها مشکلی که دارم اینه که اجازه شونه کردن موهاشو به من نمیده منم مجبورم توی حموم بعد از شستشو نرم کننده بزنم و با نرم کننده موهاشو شونه کنم در حال حاضر از نرم کننده سان سیلک مخصوص موهای فر و مجعد استفاده می کنم که فر موها رو کم نمیکنه اما ریزش موهارو زیاد میکنه دوستان شامپوی مناسبی سراغ ندارن که مشکل ریزش مو رو نداشته باشه؟
    مامان حدیثه و فیونا این نوشته را پسندیده.

تکتم خانم آواتار ها
    تکتم
    میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    229
    پسند کرده
    225
    سلام خانومایی که موهای فر یا خشکی دارید توصیه میکنم از ماسک آنتی فریز فولیکا استفاده کنید بعد از حمام وقتی آب اضافی موها رو گرفتید کمیش رو میریزید کف دست و به موها میمالید بعد موهاتون رو شونه کنید .من از دو مدل برای موهای آسیب دیده و موهای رنگ شده استفاده کردم و راضی بودم.حتی برای بچه هام هم استفاده میکنم.به نظر من از نرم کننده خیلی بهتره.
    z_saeideh, کوئین و فیونا این نوشته را پسندیده.
    عشق تو سبز است
    مثل خاک که دانه را تنگ در آغوش میگیرد تا سبز شود.

z_saeideh آواتار ها
    سعيده مامي ياسمن
    میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    1118
    پسند کرده
    771
    نقل قول نوشته اصلی توسط گلناز نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه دختر سه ساله دارم با موهای فر موهای خیلی قشنگی داره انگار کلی برای فر کردنشون زحمت کشیدی . تنها مشکلی که دارم اینه که اجازه شونه کردن موهاشو به من نمیده منم مجبورم توی حموم بعد از شستشو نرم کننده بزنم و با نرم کننده موهاشو شونه کنم در حال حاضر از نرم کننده سان سیلک مخصوص موهای فر و مجعد استفاده می کنم که فر موها رو کم نمیکنه اما ریزش موهارو زیاد میکنه دوستان شامپوی مناسبی سراغ ندارن که مشکل ریزش مو رو نداشته باشه؟
    گلناز جون براي جلوگيري از ريزش مو دقت كن نرم كننده با پوست سرش تماس پيدا نكنه چون در اين صورت هر ماركيشو بزني باعث ريزش موهاش ميشه.
    از ده سانت بعد از ريشه مو فقط ساقه ها رو آغشته كن.
    ميتوني هم اصلا نرم كننده نزني و بعد كه از حمام بيرون اومد براش ماسك يا سرم بزني كه اونم به ساقه موها زده ميشه و بعد براش شونه بزني.
    کوئین, مامان حدیثه و فیونا این نوشته را پسندیده.
    چو مي توان به صبوري كشيد جور عدو / چرا صبور نباشم كه جور يار كشم

صفحه 31 از 32 نخستنخست ... 212829303132 آخرینآخرین
  • بانک بند ناف