نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree76Likes

موضوع: با موهای فر چه کار کنیم

نمایش نتایج: از 233 به 240 از 256
صفحه 30 از 32 نخستنخست ... 20272829303132 آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    فیونا آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    181
    پسند کرده
    533
    ای خواهر درد دلم زیاده. رفتم آرایشگاه که یه کوچولو جلوی موهامو کوتاه کنم زد موهامو مثل اجنه ها کوتاه کوتاه کرد و تا دلت بخواد زشت شدم منم با اصرار همسر و جهت ایجاد هماهنگی مجبور شدمکل موهامو کوتاه کنم. الان دیگه حسابی مثل وروجک شدم. با اتو و سشوارم خیلی کارم راه نمی افته، فک کردم تا وقتی بلند میشه صافش کنم از زشتی دربیاد

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    20
    پسند کرده
    88
    منم موهای مجعدی داشتم و دلم میخواستم موهام صاف بشـه. روز یکشنبه رفتم و موهام رو صاف کردم،البته فقط جلو و بالای موهام رو انجام دادم. الانم توی قرنطینه نرفتن به حمام هستم تا 5 روز...

فعلاً که راضی ام و حالتش رو حفظ کرده و صاف هست. چون بهم گفته بودن بستگی به جنس موهات داره که چقدر صاف میشه و مواد روش اثر داره.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    4
    [QUOTE=lvasiii;931507]دوست عزیز،خواهر من موهاشو صاف کرد.با گلد کردن یا کراتینه فرق داره،ایجا بهش میگن صافی دائم یا به اصطلاح حریره کردن مو.فوق العاده شده موهاش.بعد از حموم هم فقط موهاشو با سشوار خشک میکنه،حتی برس هم نمیکشه،موهاش *** لخته.ای مدل صافی تا ابد هم صافیش میمونه.فقط ریشه ی موهارو هر از گاهی باید ریشه گیری کنی تا یکدست بشه.هر کاری رو موهای معمولی انجام میدی رو موهای صاف شده هم میتونی انجام بدی.خواهرم اسفند سال گذشته موهاشو صاف کرد 400 تومن.موهاش تا زیر شونه اش بود.2ماه پیش هم 120تومن ریشه گیری کرد. واقعا بهت پیشنهاد میکنم[/QUسلام دوست خوبم همه چیزایی که در مورد موهات گفتی عینا مشکل منو داری ولی من یه راه حل بهت پیشنهائ میکنم مطمعن باش صددرصد جواب میده راستش من موهام بد حالتو و وزه و حالته پفی داره و به نطر من نصف زیبایی ادم مخصوصا زن ها موهاشونه واسه همین من چندین ساله که از هر چی که دلت بخواد استفاده کردم از گلت گرفته تا انواع صافی مو ولی هیچ نتیجه ای نگرفتم شاید واسه چند ساعت جواب میداد ولی یه راه حلی بهت پیشنهاد میکنم نه تنها چند ساعت بلکه چند ماه همون حالت بمونه یعنب تا حموم نرفتی اثرش میمونه ببین اول از همه حتما موهاتو داخل حموم با ماسک موی خوب بشور من مارک گارنیر استفاده میکنم البته بستگی داره موهات چه ماسکیو بپدیره خلاصه بعد از ماسک مو که چند دقیقه رو مو هات میمونه موهاتو بشور و همزمان شونه کن و بعد از حموم دیکه موهاتو شونه نکن و موهاتو خشک کن بغد درست اندازه یه قطره از روغن زیتون توجه کن اندازش خیلی مهمه اگه رعایت نکنی به اون نتیجه دلخواه نمیرسی البته اگه موهات خیلی پرپشتو بلنئده باید چند قطره ازش استفاده کنی خلاصه روغن بمال به کف دستالت و بکش به موهات سعی کن به همه موهات بزنی دقت کن ا.ه خیلی بزنی حالت چرب و خیلی گم پشت پیدا میکنه موهات البته پیشنهاد میکنم اگه اولین بار به نتیجه نرسیدی ناراحت نشو باید چندین بار امتحان کنی تا قلقش دستت بیاد بعد از روغن شروع کن موهاتو کمی سشوار بکش البته نه در حد مهمونی فقط در حدی که موهات یه کم بار شه و قابل شونه کردن باشه تو این مرحله موهات یه کم پف میکنه نگران نباش موهاتو شونه کن و بعد موهاتو به چند دسته تقسیم کن و اتو بکش نگرانم نباش که موهات بسوزه چون روغن زیتون محافظتش میکنه برای نتیجه بهتر میتونی بعد از اتو دوباره سشوار بکشبی این بار کشیدن سشوار راحتتر میشه شاید یه کم وقت گیر باشه ولی ارزششو داره من که راضیم حتی شمالم میرم موهام وز نمیشه تازه میتونی از این چسب موهای میوه ای بگیری و بعد از صاف کردن به موهات بزنی معر کست حتما امتحان کن و به من خبر بده
    *** صحرا 61 *** این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    4
    رمنده اون پستی که نوشتم واسه والدو جون بود البته اگه درست تلفظ کرده باشم اشتباهی به پست یه دوست دیگه افتاد تا مدیر انجمن اخطار نداده بهتر جیم شم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    32
    دوستان من از شامپو اورآل رنگ نارنجی با در قهوه ای برای موهای فر استفاده میکنم ماسک موی همون رنگ وکاسه ای میزنم،ولی ماسک قویتر میخوام،یکی گفت رنگ قرمزشو بگیرولی نمیدونم برای چه مویی هست؟اگه کسی استفاده میکنه لطفا راهنمایی کنه،مرسی

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط janeti نمایش پست ها
    دوستان من از شامپو اورآل رنگ نارنجی با در قهوه ای برای موهای فر استفاده میکنم ماسک موی همون رنگ وکاسه ای میزنم،ولی ماسک قویتر میخوام،یکی گفت رنگ قرمزشو بگیرولی نمیدونم برای چه مویی هست؟اگه کسی استفاده میکنه لطفا راهنمایی کنه،مرسی
    ماسک موی جوانه گندم خیلی خوبه امتحانش کن

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    57
    پسند کرده
    32
    نقل قول نوشته اصلی توسط هستی نیکپور نمایش پست ها
    ماسک موی جوانه گندم خیلی خوبه امتحانش کن
    عزیزم این ماسکی که معرفی کردیدمارکه اورآل هست؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    11
    پسند کرده
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط janeti نمایش پست ها
    عزیزم این ماسکی که معرفی کردیدمارکه اورآل هست؟
    نه عزیزم مارک اورال نیست ولی ماسک خوبیه و با تمام شامپو ها سازگاری داره عکس گندم روش هست حتما امتحانش کن

صفحه 30 از 32 نخستنخست ... 20272829303132 آخرینآخرین