نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree76Likes

موضوع: با موهای فر چه کار کنیم

نمایش نتایج: از 17 به 24 از 256
صفحه 3 از 32 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    0

Re: با موهای فر چه کار کنیم

سلام قاصدک جون والا مامانم از مغازه لوازم ارایشی بهداشتی خریده بود
    نوول هم همینجور
    دارک لاولی رو 8500 خرید که بعدش رفت ارایشگاه 10000 دست مزد گرفت
    نرم کننده هم یه قوطی ابی کم رنگ هست نیم کیلویی و یک کیلویی که نیم کیلویی شو گرفت 8500
    البته ما شیراز هستیم بازار ****** داره
    از دل نرود هر آنکه از دیده برفت !

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

دوستان عزیزی که موهای فر دارند باید این نکته را همیشه به خاطر بسپارند که موهای فر برعکس موهای دیگر کمتر به شانه زدن احتیاج دارد بهترین زمان شانه مو حمام به حمام هست معمولا همه هرروز یا یک روز درمیان از حمام استفاده می کنند پس شانه زدن موهای فر هم روزی یکبار و یا یکروز درمیان است و همینطور باید بدانید موهای فر در هر وعده از حمام حتما باید یک دست نرم کننده استفاده کنند چرا که این کار باعث می شود موهای درخشان و شانه زدن راحت داشته باشید.
    بهترین زمان شانه موهای فر درست بعد از ابکشی مو که هنوز کاملا خیس است چون اگر مو خشک شود و شما انرا شانه بزنید باعث می شه مو پف کنه و خیلی بد حالت بشه ولی وقتی که کامل خیس هست شانه راحتر می شه و حالت طبیعی و فر زییایش باقی می مانه و بعد از شانه سریعا تا خیس است باید از کرم یا موس و کلا هر چیزی که بتوند فر مو را برای مدت طولانی حفظ کند استفاده کنید و این را فراموش نکنید بعد از استفاده از موس یا ژل نباید مو را شانه کنید چون حالت طبیعی فر را از بین می بره فقط باید با دست کمی انرا مرتب کنید اگر این کارها رو انجام بدید شما تمام طول روز می تونید فر مویی به زیبایی زمانی که از حمام بیرون امدید و موهایتان خیس است داشته باشید.
    در ضمن من تازه عضو این سایت شدم امیدوارم بتونم من هم از کمکهای شما در زمینه های مختلف استفاده کنم

میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    583
    پسند کرده
    677

پریا جون خیلی از شما ممنونم این راهکار خیلی به من کمک کرد ولی حتما باید همون 5 قطره استفاده بشه وگرنه موها خیلی چرب میشه مرسی بوس

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    176
    پسند کرده
    0

روزهای آخر بارداری رو می گذرونم و موهامو فر کردم. بعد از سه روز که موهامو شستم فر جلوی موهام خوابید. موهای پشت سرم هم تعریفی نداره. الان نه فره نه صاف. اصلا دوستشون ندارم. دوستی می گفت بخاطر بارداریم خوب فر نشده. میگفت حتی دوران شیردهی هم همین جوریه. حرفش چقدر درسته؟
    یکی دیگه میگفت دوباره باید فر کنم. به نطرتون این ریسک رو بکنم؟ موهام داغون نشه!
    اصلا من الان با این موهای درب و داغون چی کار کنم. مثلا اومدم خوشگل کنم.
    به جرم وسوسه
    چه طعنه ها که نشنیدی حوا!
    پس از تو همه تا توانستند آدم شدند...

چه صادقانه حوا بودی...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام خانم های عزیز من از موس استفاده کردم چند ساعت اول خوب بود ولی بعدش خیلی اذیتم کرد آخه موهام بلندن! کسی در مورد کراتینه کردن چیزی میدونه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام عزیزان تو رو خدا من هم مشکل بالاروکهliliyan87گفته دارم راستی از هفت ویتامینه کلیون مخصوص حمام استفاده کردم فایده نداشت فروشنده می گفت این موهای خشک وپف کرده رو ل-خ-ت میکنه ولی خوب نبود چی کار کنم موها م بعد حمام پف نکنه ولخت ونرم بشه راستی بگم موهام نازک هستند وانگار الکتریسیته دارند.بگید چه کنم

میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    145
    پسند کرده
    6

عزیزان سلام . منهم موهای فر دارم اونم فر ریز به نظر من بهترین راه استفاده از ماسک مو است چون نرم کننده ها باعث ریزش مو میشن و مو به اونها زود عادت میکنه و فایده نداره که طولانی مدت استفاده بشن ولی ماسکهای مو ترجیها خارجی خیلی بهترن . استفاده از روغنها هم خیلی موثره ولی موهای من وز هستن و این روش به درد من نمیخوره. مادر شوهر باحوصله من موهاشو بعد حموم بیگودی میذاره این روش عاااااااااااالیه ولی من کم حوصله ام. کلا همیشه داشتن موهای بلند برای من حسرت بوده با اینکه خیلی ها معتقدند که موهای فر بسیار زیبا هستن ولی نگهداریشون واقها سخته . به دنبال روشی برای خوش حالت نگه داشتنم لطفا کمک کنید
    [HIGHLIGHT=#ffffff]تنهاییم را با تو قسمت میکنم.....سهم کمی نیست ![/HIGHLIGHT]

toti آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    149
    پسند کرده
    175

سلام پرستو جان
    چرا موهاتو *** نمیکنی؟
    دوست داشته باشیم انهایی را که با دوست داشتن ما،دوست داشتنی تر میشوند.

صفحه 3 از 32 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف