نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree76Likes

موضوع: با موهای فر چه کار کنیم

نمایش نتایج: از 209 به 216 از 256
صفحه 27 از 32 نخستنخست ... 1724252627282930 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0
    sandiجون من صافی موی lolan گرفتم قبلا 36 بود ولی الان شده 24 دستورش کاملا نوشته بعضی جعبه هاش هم سی دی آموزشی داری ولی تو خونه به کمک کسی راحت میتونی استفاده کنی ولی حتما قدم به قدم باید همه کارشو انجا بدی 5ماه تا6ماه حتما صاف میمونه من استفاده کردم خیلی راضی هستم

*fariba* آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2066
    پسند کرده
    2263
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان زرزر نمایش پست ها
    عزیزم اونکه فریبا جون میگه در صفحه این بود
    احتمالا" جهان سومیش به دست ما میرسه
    خیلی وقت بود که این تاپیک سر نزده بودم. الان میبینم در ارتباط با پستی که چند ماه پیش نوشته بودم و محصول لورال برای موهای فر باید یه توضیحی بدم

محصولی که من گرفتم و لینکش رو گذاشتم و مامان زرزر هم زحمت کشیدن و دوباره عکسش رو اپلود کردن تو صفحه 26 فرق داره با محصول دیگه ای که کویین عزیز (امیدوارم اسمشون رو درست نوشته باشم) گرفتتند و عکسش رو تو صفحه 24 گذاشتن
    درسته هر دو محصول برای کمپانی لورال هست. اما خیلی متفاوت هستند

محصولات لورال دو سری داره: یک سری که معمولی هستند یک سری دیگه که جزو طبقه "پروفشنال هستند. دسته دوم زیر اسم لورال نوشته "پروفشنال". اگه عکسی که مامان زرزر اپلود کردند بزرگ کنید این پروفشنال رو میبینید. کلا فورمول این دسته محصولات خیلی متفاوته با سری دیگه. حتا بسته بندی و قیمتشون هم فرق داره. اینجا هم که من هستم سری پروفشنال همه جا پیدا نمیشه. معمولا ارایشگاه هایی که با محصولات لورال برای مشتری کار میکنند و فروش هم دارند این سری محصولات پروفشنال رو مبفروشند. یا اگه تو فروشگاهها بخواهید دنبالش بگردید خیلی کم فروشگاهی اینهارو دارند. اما سری غیرپروفشنال همه جا حتا سوپرمارکت ها هم پیدا میشه. پس ارتباطی به جهان سوم و اینها نداره. باید بگردید جایی که این سری محصولات لورال رو دارند پیدا کنید.

البته برای بعضی ها همون سری لورال غیرپروفشنال خیلی خوب جواب میده. به هر حال به جنس مو و نوع فر مو ها هم بستگی داره.

فقط خواستم در جریان باشید اگه رفتید برای خرید و فرشنده گفت این همون محصوله اما اینجا تو ایران این مدلیه باور نکنید.
    ویرایش توسط *fariba* : ۱۳۹۲/۰۸/۱۹ در ساعت ۱۰:۵۷ بعد از ظهر
    *سایه روشن*, Behnush, mari_64 و 1 کاربر دیگر این نوشته را پسندیده.
    معبد خداوند فقط به روی دلی شاد و آوازخوان و رقصان باز است

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    6
    پسند کرده
    28
    سلام دوستان من میخوام بدونم گلند مو خوبه برا صافی؟ چرب نمیکنه؟ این lolan میگید یعنی صافی چند ماهست یا موقت هم میشه؟ بعد این چرب میکنه؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    97
    پسند کرده
    48
    سلام دوستان.
    من شنیدم "گل سرشور" برای موهای فر و زبر خوبه.

مین آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    236
    پسند کرده
    161
    سلام.من میخام موهامو صاف صاف کنم که چند ماه *** بمونه.موهام فروخشکه.چی بزنم خوبه؟
    هرروزی که میشه دیروز دلتنگ تر میشم وبازغرق میشم تو خیال وخواب
    هربار که میزنه بارون میبندم چترمو به یادت خیس میشم از قطره های آب
    امیددارم یه روز...

هیرو آواتار ها
    میزان امتیاز
    11
    پسند شده
    478
    پسند کرده
    169

ویترین مدال ها

سلام
    دوستای عزیز منم موهام فره .همیشه دوست دارم وقتی میرم بیرون جلوی موهامو یه مدل ساده وشیک باشه میشه راهنمایی کنید چه جوری باشه قشنگ میشه البته اگه عکسم بزارید ممنون میشم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    17
    سلام
    من موهام فر و وزه! وقتی خیس هستن و یا وقتی یک عالمه ژل بهشون می زنم خیلی خوبن ولی در سایر مواقع خیلی وحشتناک می شن. راهکارهای اینجا رو خوندم و حالا می خوام برم اجرا شون کنم. قبلش یک سوال داشتم:

یک ارایشگر گفت می تونه واسم کراتینه کنه ولی مو رو *** نکنه فقط وزش رو بگیره و فر بمونه. یعنی فر باشه و حالت آویزان و *** هم داشته باشه.
    ایا این مطلب حقیقت داره؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    3
    پسند کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط *fariba* نمایش پست ها
    خیلی وقت بود که این تاپیک سر نزده بودم. الان میبینم در ارتباط با پستی که چند ماه پیش نوشته بودم و محصول لورال برای موهای فر باید یه توضیحی بدم

محصولی که من گرفتم و لینکش رو گذاشتم و مامان زرزر هم زحمت کشیدن و دوباره عکسش رو اپلود کردن تو صفحه 26 فرق داره با محصول دیگه ای که کویین عزیز (امیدوارم اسمشون رو درست نوشته باشم) گرفتتند و عکسش رو تو صفحه 24 گذاشتن
    درسته هر دو محصول برای کمپانی لورال هست. اما خیلی متفاوت هستند

محصولات لورال دو سری داره: یک سری که معمولی هستند یک سری دیگه که جزو طبقه "پروفشنال هستند. دسته دوم زیر اسم لورال نوشته "پروفشنال". اگه عکسی که مامان زرزر اپلود کردند بزرگ کنید این پروفشنال رو میبینید. کلا فورمول این دسته محصولات خیلی متفاوته با سری دیگه. حتا بسته بندی و قیمتشون هم فرق داره. اینجا هم که من هستم سری پروفشنال همه جا پیدا نمیشه. معمولا ارایشگاه هایی که با محصولات لورال برای مشتری کار میکنند و فروش هم دارند این سری محصولات پروفشنال رو مبفروشند. یا اگه تو فروشگاهها بخواهید دنبالش بگردید خیلی کم فروشگاهی اینهارو دارند. اما سری غیرپروفشنال همه جا حتا سوپرمارکت ها هم پیدا میشه. پس ارتباطی به جهان سوم و اینها نداره. باید بگردید جایی که این سری محصولات لورال رو دارند پیدا کنید.

البته برای بعضی ها همون سری لورال غیرپروفشنال خیلی خوب جواب میده. به هر حال به جنس مو و نوع فر مو ها هم بستگی داره.

فقط خواستم در جریان باشید اگه رفتید برای خرید و فرشنده گفت این همون محصوله اما اینجا تو ایران این مدلیه باور نکنید.

فریبا جان من اونی که شما میگید حالت پروفشنال نیست رو دیدم اما شک دارم. دو تا بود یکی زرد و درب قرمز داره و روش نوشته: anti-casse و یکی دیگه همرنگ اونی که خودت خریدی با در قهوه ای تیره تر و روش نوشته بود anti-frizz. حالا کدومش مد نظره؟ به عبارتی یکیش نرم کننده است برای موهای خشک و یکی *** کننده است. حالا کدوم رو بخرم؟

صفحه 27 از 32 نخستنخست ... 1724252627282930 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف