نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree76Likes

موضوع: با موهای فر چه کار کنیم

نمایش نتایج: از 97 به 104 از 256
صفحه 13 از 32 نخستنخست ... 31011121314151623 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    deli50 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    481
    پسند کرده
    158

Re: با موهای فر چه کار کنیم

با وز بعد سشوار چه کنم؟
    خیلی وقتها بعد از وقت طولانی که برای سشوار کشیدن موها میذاریم احساس می کنیم که روی موها حالت پف واغلب وز داشته و از این بابت احساس خوبی نداریم...
    خیلی وقتها بعد از وقت طولانی که برای سشوار کشیدن موها می گذارید احساس می کنید روی موها پف کرده وحالت وز به خود گرفته و از این بابت احساس خوبی ندارید.برای اینکه بعد از سشوار موها وز نشوند باید اقداماتی قبل از آن انجام دهید .اولین کاری که باید انجام دهید این است که هنگام شستشو ی موها حتما به آنها نرم کننده زده و خوب آنها را از حالت سیمی و سفت بودن خارج کنید، دومین قدم اینکه حتما بعد از حمام صبر کنید تا کاملا آب موها کشیده شده و موها نزدیک به خشک شدن شوند و تنها کمی نمناک باشند تا برای سشوار کشیدن آماده شوند که بهتر است این کار را در مورد موهای فر و وزدراابتدای کار بدون سشوار انجام داده و بگذارید آب مو به حالت طبیعی گرفته شود ، البته در مواقعی که عجله دارید می توانید با سشواری که از بالای سر به پایین می گیرید و شانه ای که به موها می کشید آب موها را بگیرید و آنها را برای سشوار کشیدن آخربه حالت خیلی کم نمناک در آورید .در این مرحله توصیه می شود هیچ چیز به موها نزنید تا کار راحت تر انجام شود سپس با تقسیم مو به لایه های نازک آنها را سشوار بکشید و صاف کنید . وقتی کل موها یکبار سشوارکشیده شد کمی واکس مو نه کرم مو (کرم مو از واکس مو چربتر بوده وموها را دوباره ویو کرده و از صافی خارج می کند)به نوک انگشتان زده و در لابه لای موها و روی موها بکشید ودوباره موها را تقسیم کرده ولایه لایه سشوار بکشید که این سشوار دوم را دقیق تر و آرامتر انجام دهید .زمانی که همه ی موها سشوار کشیده شد تنها به مقدار خیلی خیلی کم از واکس مویی که کاملا به کف دستها مالیده اید و مثل یک کرم دست جذب شده کف دستها را روی کل موها از بالا به پایین محکم طوری بکشید که تمام خورده موهای روی سر را برطرف کنید .توجه داشته باشید که برای تمیزتر شدن کار بهتر است ازباد داغ سشوار و با شدت زیاد استفاده کنید که کم بودن حرارت سشوار خود در وز کردن موها و بد حالت کردن موها بسیار تاثیر خواهد داشت .در مواردی که موها بسیار پر وبا فر خیلی ریز و سیمی است گاهی لازم می شود موها را برای بار سوم نیز تقسیم کرد و سشوار کشید تا کاملا صاف و بدون وز شوند .در پایان کار تا آماده شدن کاملتان بهتر است موها را با یک کلیبس بزرگ در پشت سر به حالت افتاده و آویزان نه جمع بالا ببندید تا با فعالیت وعرق کردن حالتشان تغییر نکند.

مدیر بازنشسته
    εїз Taraneh εїз آواتار ها
    میزان امتیاز
    9
    پسند شده
    2443
    پسند کرده
    67

ویترین مدال ها

سلام دوستان...

من چند وقتی هست با توصیه های شما دوستان تونستم موهامو بهتر کنم.
    موهای من فر هست ولی فرهاش خیلی درشت و نا منظم بود که خب حالا خیلی بهتر و منظم تر شده.

فردا نوبت کوتاهی مو دارم. دو دل موندم که کوتاه کوتاهش کنم یا اینکه مدلی بهش بدم.
    از طرفی موهای من خیلی پف میکنه!!! که اصلا نمیتونم موهامو باز بذارم.
    و خیلی هم دلم میخواست بتونم مدلی بدم

البته الان خیلی ریزش مو داشتم و نسبت به قبل کم پشت تر شده!

بنظرتون چه مدل مویی میتونم موهامو کوتاه کنم؟؟

کسی میتونه کمکم کنه آیا ؟!
    تا مدتی نمیتونم مثل قبل، حضور فعالی داشته باشم
    در صورت بروز مشکل، با دیگر ناظران کیفی مکاتبه نمایید

leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    503
    پسند کرده
    25

ترانه جان
    به نظر من بهتره فردا از آرایشگرتون بخواهید حجم موهاتون رو کم کنه
    با قیچی مخصوص پیتاژ این کارو به شکل زیبایی انجام میدن و قد مو کوتاه نمیشه، لایه لایه میشه.
    اگر هم دوست ندارید میتونید موهاتون رو کراتینه کنید تا از حالت وز کردن در بیاد و بعد یک مدل خوشگل مرتب کنید

leyli آواتار ها
    مریم
    میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    503
    پسند کرده
    25

نقل قول نوشته اصلی توسط artemis16
    امروز تصمیم گرفتم دیگه موهامو ویو کنم....هم جدیدتره هم خوشگلتر.....مثه سیم تلفن و مثه موهای سمر.....مال سمر با بابلیسه ولی من دایمیشو انجام میدم......به نظرم بهم میاد.....واسه 24 اسفند هم وقت گرفتم......
    شما ویو زدی ؟
    میشه بیای نتیجه رو اعلام کنی ؟
    هزینه اش چقدر شد ؟ راضی هستی ؟

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

براي رفع پف موها چي كار كنيم ؟ من وقتي از حمام در ميام موهام يه پفي داره كه نگو ميشم جودي ابوت با موهاي باز .اليته موهام كوتاهه .اگه موهامو بلند كنم بازم مجبورم به خاطر پفشون هميشه اونارو ببندم براي همين مجبورم هميشه كوتاه نگهشون دارم .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    29
    پسند کرده
    2

عزيزم منم موهام پف داره فر نيست ولي بايد حتما تو حموم ماسك مو بزنم ماسك مو كاليون عاليه
    بعد حموم هم آبشو كه گرفتم كرم مو ميزنم كرم مو هم اسمش من شيشه اي با در مشكي
    خوبه ديگه خورشيد خانوم نميشم
    دلت را جایی…حوالی خدا
    چهار میخ کن که با رفتن این و آن نرود . . .

میزان امتیاز
    7
    پسند شده
    583
    پسند کرده
    677

دوستان موهای من فره و مشکل من با وز موهام هست یعنی خوب صافش هم میکنم ولی امان از وزش/

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    40
    پسند کرده
    0

مو فریهایی که زبانشون خوبه یه سایت باحال یافتیدم http://www.britishcurlies.co.uk/curl_fo ... read/3313/بخونید حالش رو ببرید مو فرهای انگلیسی تجربه اشون رو در مورد موهایشون قسمت کردند.
    زیر باران باید چیز نوشت حرف زد نیلوفر کاشت/زندگی تر شدن پی در پی/زندگی آب تنی کردن در حوضچه کنون است

رخت ها را بکنیم

آب در یک قدمی است

صفحه 13 از 32 نخستنخست ... 31011121314151623 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف