نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree8960Likes

موضوع: از خریدش راضیم!!!

نمایش نتایج: از 4,113 به 4,120 از 8884
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    مامان مرجان آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    273
    پسند کرده
    129

Re: از خریدش راضیم!!!

[quote=شاهزاده خانم]
    نقل قول نوشته اصلی توسط "گیگیل خانم":2c0ajaed
    خیلی خوشمزه میکنه مرغ رو . اینو بگم فقط که فوق العاده است

گيگيل جون در مورد چي صحبت مي كني ؟ [/quote:2c0ajaed]

منم از آرد سوخاری تردک ( با پودرش فرق داره) استفاده میکنم برا کوکوی سیب زمینی خیلی خوش طعمش میکنه
    گاهی تمام چیزی که انسان نیاز دارد
    دستی است که بگیرد و قلبی که بفهمد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    114
    پسند کرده
    0

من مدتیه که از قرص های گیاهی آلگومد استفاده می کردم البته روزی یکی دو تا ، نمی دونم آلگومد را می شناسید یا نه ، اما در سایتش و بروشورهایش توضیحات کاملا مفصلی دارد و برای سلامتی و انواع و اقسام مشکلات خوبه ....

توصیه میکنم حتما به سایتش مراجعه کنید . [HIGHLIGHT=#92d050]http://algomed.ir/[/HIGHLIGHT]

تا اینکه با یکی از دوستانم ( که چند سالیه دچار زخم معده بود و حتی کارش به جراحی معده هم کشیده بود و همیشه یبوست داشت و خلاصه کلکسیون مشکلات گوارشی بود ) سفری چند روزه رفتیم . در این چند روز فهمیدم که مشکلات گوارشش خیلی بدتر از اونی هست که از قبل من میدونستم و .... علاوه بر این مدام فشارش می افتاد و سرگیجه هم داشت و کم خونی و ... خلاصه سفر را کوفتمون کرده بود

من بهش گفتم آلگومد مصرف کنه چون این قرص صد در صد گیاهی دارای انواع و اقسام ویتامین ها و مواد معدنی و پروتئین و غیره هست ... البته من برا اینکه کمی تقویتش کنم این قدر سر درد نگیره بهش از قرص های خودم روزی سه چهار تا به اصرار دادم خورد و خوب آنقدر وضعش بهتر شد که خودم هم خیلی تعجب کرده بودم اینقدر زود جواب گرفتیم ... نه اینکه صد در صد خوب بشه با روزی سه چهار تا اما حداقل سردردها و فشارش که پایین میومد خوب شد .

بعد از سفرمون دوستم یک بسته الگومد خرید و زنگ زد به مشاور آلگومد و تلفنی همه مشکلات گوارشی اش را به مشاور آلگومد گفت ... مشاور آلگومد هم بهش گفته بود که روزی 10 تا آلگومد بخور ، 5 تا ساعت 10 صبح و 5 تا ساعت 5 عصر و بعد از دو هفته زنگ بزن به من نتیجه را بگو ....

بعد از یک هفته ده روز به من زنگ زد و گفت که همه مشکلات معده و گوارشش خوب خوب شده با اطمینان میگفت تا 90 درصد درمان شده و به مشاورش هم زنگ زده بود گفته بود اونم گفته بود ادامه بده روزی ده تا را حداقل تا 6 ماه باید بخوری ...

راستش من اگر حال و روز این دوستم را ندیده بودم باورم نمیشد اما انگار واقعا برا این دوستم معجزه کرد !

به مشاور الگومد زنگ زدم درباره بیماری دیابت نوع دوم هم سئوال کردم گفت روزی 10 تا بخورد . حالا این قرص را به یکی از دوستانم که دیابت نوع دو دارد معرفی کرده ام و خودم هم شروع کرده ام روزی 6 تا می خورم . روزی یکی دو تا قرص چندان تاثیری بر بدن ندارد که محسوس باشه

لازمه اضافه کنم که آلگومد دارو نیست و یک نوع جلبک دریایی هست . صد در صد گیاهیه و حتی کودکان هم میتوانند مصرف کنند . آلمانی هست و به عنوان یک ماده غذایی شناخته شده است. همه داروخانه ها می فروشند .اگر برای بیماری یا لاغر شدن و یا مشکلات گوارش و دیابت و ... قصد دارید استفاده کنید حتما قبلش به مشاورش زنگ بزنید تا درست راهنمایی تون کنه .
    مثلا اگر برای لاغری می خواهید مصرف کنید حتما باید یک ساعت قبل از غذا بخورید .

ببخشید این همه زیاد شد اما بعد از اینکه دوستم گفت خوب شده و هر روز دعام میکنه تصمیم گرفتم اینجا معرفی اش کنم تا انشاالله اگر دوستان دیگری هم مشکلاتی مشابه دارند حل بشود . اگر جواب مثبت گرفتید حتما در اینجا بنویسید تا به افراد بیشتری کمک بشود .

قیمت قرص متاسفانه گرانه . بسته های 100 تایی اش 19 هزار و هشتصد تومان و بسته 300 تایی اش49 هزار و پانصد تومانه .
    من خودم مصرف قرص های امگا 3 و ول وومن را بعد از تمام شدن موجودی فعلی ام قطع می کنم و تصمیم دارم مدتی فقط از آلگومد استفاده کنم . با آرزوی سلامتی برای همه مامی سایتی ها

یک کتاب کامل به زبان فارسی هم دارد که از آدرس زیر می توانید دانلود کنید و اطلاعات کاملی درباره آلگومد و تاثیرش بر بدن به دست بیاورید. به ادرس زیر که رفتید روی « دریافت کتاب فارسی » کلیک کنید.
    http://algomed.ir/index.php?option=com_ ... cle&id=128

[HIGHLIGHT=#ffffff]نشر دانایی . این تنها راه مبارزه ی ماست با جهل ![/HIGHLIGHT]

مامان مرجان آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    273
    پسند کرده
    129

سلام دوست عزیز این دارویی که گفتید من توی سایتش رفتم اما شماره ای از مشاور پیدا نکردم میشه شماره مشاورش رو بدید
    من برا پسرم میخوام که لاغر و بی اشتهاس شما تجربه ای توی این زمینه هم داشتی؟
    مرسی
    گاهی تمام چیزی که انسان نیاز دارد
    دستی است که بگیرد و قلبی که بفهمد

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    114
    پسند کرده
    0

عزیزم آلگومد اصلا دارو نیست و یک نوع گیاه است . مشاورش میگفت فکر کنید نوعی اسفناج جدید هست و برای همینه که تا روزی 6-7 عدد را هم به راحتی میشه خورد و به افرادی که بیماری دارند تا 10 عدد توصیه میشود. شماره تلفنش روی قوطی های قرص و بروشورهایش هست . مطمئنا در سایتش هم هست در قسمت معرفی شرکت:

22412655 - 22412654 - 22174401 - 22181106

من به بچه ام نداده ام اما روی قوطی اش نوشته برای کودکان 4 تا 7 سال روزی 1 عدد - 7 تا 10 سال روزی 2 عدد - 11 تا 14 سال روزی 3 عدد... البته اینکه چه زمانی و چند تا بچه شما بخورد تا وزن بگیرد از مشاورش بپرسید . من می دانم که آلگومد را در بسیاری از سایت های ورزشی و بدنسازی معرفی کرده اند به عنوان قرصی که خوردنش انرژی می دهد اما دوپینگ حساب نمیشود چون صد در صد گیاهی است . برای لاغری و مشکلات گوارش باید یکی دو ساعت قبل از غذا بخوریم .

توصیه می کنم حتما کتابچه فارسی اش را از سایتش دانلود کنید و حداقل یک بار کاملا مطالعه کنید .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    24
    پسند کرده
    0

پودر قهوه فوری با طعم کارامل...فوق العاده خوشمزه است

اینم که عشقمه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    114
    پسند کرده
    0

ماهنامه طنز و کارتون خط خطی که از صاحب امتیاز و مدیرمسئولش تا نویسنده ها و تصویرگرهایش بیشتر کاریکاتوریست های فعالی هستند که کارهایشان را بارها در مجلات و روزنامه ها دیده اید . مجله جذاب و خواندنی است تقریبا شبیه مجله گل آقا که زمانی طرفداران پروپاقرص خودش را داشت .
    در این مجله حتی آگهی ها هم با کاریکاتور و طنزند . مجله انتقادی ، اجتماعی است البته به زبان نیش دار طنز .
    قیمتش را روی جلد زده : 2500 تومان ( پنج تا نان بربری کنجدی )

پیشنهاد میکنم یک شماره اش را بخرید به احتمال زیاد مشتری دائمش میشوید.

sara24 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    806
    پسند کرده
    416

نقل قول نوشته اصلی توسط گیگیل خانم
    خیلی خوشمزه میکنه مرغ رو . اینو بگم فقط که فوق العاده است

منم از پودر سوخاری تردک خیلی راضیم. البته مال من دودی نیست معمولیه من برای شنیتسل مرغ نصف از این می ریزم نصف ترخینه. تردک ادویه دار تر و اسپایسی تره.ولی در مورد دودیش تجربه ای ندارم و اصولا چیزی را دودی دوست ندارم. سلیقه ای دیگه.

MooniYa آواتار ها
    میزان امتیاز
    58
    پسند شده
    4021
    پسند کرده
    2975

خیلی وقته میخوام بیام تو این تاپیک و بگم که من از خرید سرویس خواب جلیس بسیار بسیار راضی هستم
    اولا دقیقا همون روز و همون ساعتی که میگن کارو میارن تحویل میدن
    نصب و حملش با خودشون هست و هزینه ای نمیگیرن

دوما ، من یکبار زنگ زدم بهشون گفتم که زیر تخت انگار یک کم لق میزنه و پروفیلش یکجوریش شده ( حالا خودمم نمیدونستم چی شده و احتمال هم نمیدادم که جوابی بگیرم ...اما گفتم بزار بگم )
    خلاصه نمایندش گفت که همچین چیزی تا حالا ندیدیم اما چون هنوز شامل گارانتی هست، زنگ میزنه به کارخونه و میگه که بیان بررسی کنن، اگه مشکلی بود عوض میکنن براتون

از کارخونشون زنگ زدن و یک ساعتیو مشخص کردن و دقیقا همون ساعت اومدن
    اما اصلا نگاه نکردن...و با خودشون یک پروفیل جدید آورده بودن!!!
    عوض کردن و رفتن

واقعا من خوشم اومد ازشون ...نه منتی ...نه بحثی که این فلانه ...نه اینکه یک کلام بگن شامل گارانتی نیست
    خیلی خیلی ازشون ممنونم

ایشالا روزی را ببینیم که همه محصولات ایرانی گارانتی و پشتیبانیشون و احترام به مشتریشون این مدلی باشه
    دلتو به هيشكي نسپار اونو واسه من اونو واسه من اونو واسه من نگهدار