نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree8960Likes

موضوع: از خریدش راضیم!!!

نمایش نتایج: از 4,017 به 4,024 از 8884
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    114
    پسند کرده
    0

Re: از خریدش راضیم!!!

خانومی عزیز وقتی وارد سایت شدی در قسمت بالای سایت نوشته : کاربردهای گوناگون و بی نظیر
    روی این دکمه کلیک کن و وارد بشو . چند صفحه هست برو صفحه 2 چند مورد را نوشته که پنجمین مطلب این است :

کاربرد اکسیژن فعال در ضد عفونی آب آشامیدنی

تقریبا ۹۸ درصد تمام تولید کنندگان آب های بطری در جهان، از اکسیژن فعال ( ازن ) برای تصفیه آب های خود استفاده می کنند. شما هم می توانید آب مصرفی خودتان را طی چند دقیقه اکسیژن فعال زنی کنید در حالیکه پولتان را برای خرید بطریهای آب معدنی پس انداز میکنید ولازم نیست مکانی را در رابطه با خرید بطری های آب برای انبار کردن تخصیص دهید. برای یک شیشه یا بطری آب حداکثر چند دقیقه فرآیند تصفیه طول می کشد و برای محفظه های بزرگتر، ۵ تا ۱۵ دقیقه این عمل بطول می انجامد. در حال حاضرهیچ روش قوی تری برای پالایش و تصفیه آب دردسترس نمی*باشد. اکسیژن فعال در نابودی باکتری ها و سایر میکروارگانیسم ها روش بسیار موثرتری نسبت به فیلترها یا صافی ها می باشد. علاوه بر این اکسیژن فعال طعم و مزه آب شما را بهبود می بخشد.

اکسیژن فعال سازهای خانگی نسبت به سایر تصفیه کننده های آب بسیار موثرتر می باشند چون قادرند آب را درست قبل از اینکه شما آن را بنوشید اکسیژن فعال دار کنند و از آنجایی که اکسیژن فعال طی چند دقیقه به اکسیژن تبدیل میشود پس این روش، بهترین روشی است که به شما اطیمنان می دهد آب تصفیه شده است، به یاد داشته باشید که باید آب سرد را اکسیژن فعال دار کنید چون اکسیژن فعال در آب سرد نسبت به آب گرم یا آب داغ مدت طولانی*تری پایدار می ماند.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    من قبلا یک بطری آب را از شیر پر می کردم و در یخچال می گذاشتم تا خنک شود و همیشه ته بطری یک چیز سفید رنگ که شاید املاح آب باشه یا نمی دونم .... جمع میشد که ته بطری را دور می ریختیم . اما وقتی آب را اکسیژن دار میکنیم و در یخچال می گذاریم دیگر از آن مواد سفید رنگ ته بطری هیچ خبری نیست.

توصیه میکنم قبل از اینکه دستگاه را بخرید حتما همه صفحات سایت و مطالب و کاربردهایش را و حتی سایت های اصلی و تحقیقات دیگر کشورها را بخوانید و حسابی تحقیق کنید ، بعد با اطمینان بخرید

من خودم حداقل ده روزی در سایت ها گشتم و همه مطالب سایت را خواندم . با مشاور فروش این دستگاه اقای مهندس وحید میرزااقایی که خیلی صبورانه به همه سئوالات من جواب می دادند ، چندین بار تلفنی حرف زدم
    و بعد دستگاه را خریدم . خیلی خوشحالم که با این دستگاه اشنا شده ام و تا حالا به هر کسی معرفی کرده ام و خریده خیلی راضی بوده است

اما بهتره دوستانی که به اینترنت دسترسی دارند خودشان وقت بگذارند و تحقیق کنند

[HIGHLIGHT=#ffffff]نشر دانایی . این تنها راه مبارزه ی ماست با جهل ![/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    114
    پسند کرده
    0

همچنین در ص 3 همین بخش نوشته شده :

یک توصیه مهم برای آب تهران
    30 مرداد 1390
    آیا می دانید هر دستگاه تصفیه آبی برای آب تهران می تواند فوق العاده خطرناک باشد؟

فقط کافیست بدانید ***** هایی که در این دستگاه ها به کار برده شده جهت جذب رنگ، بو، طعم، مزه و مواد ارگانیک محلول در آب می باشد، و البته تا اینجا مشگلی به نظر نمی رسد. اما جالب است بدانید این ***** ها مواد ارگانیک را در خود جمع می کنند و عملاً انبار و فضایی بسیار مناسب را برای ویروس ها، میکروب ها، باکتری ها و قارچ ها فراهم نموده و باعث می شود این آلودگی های میکروبی و ویروسی در بهترین شرایط زندگی نموده و پس از صرف غذای ایده آل شروع به زاد و ولد نمایند، و این بدین معناست که آلودگی اصلی آب تهران که همان آلودگی های میکروبی و ویروسی است را چندین برابر نماید و بصورت یک سم بسیار خطرناک که هیچگونه طعم، مزه و بویی ندارد را در اختیار شما قرار می دهد. پس خواهش ما این است که هوشیار باشید و خود و خانواده خود را از این روش جهت تصفیه آب تهران و مشابه آن و یا هر آبی که لزج می باشد مصون نگه دارید .

[HIGHLIGHT=#ffffff]نشر دانایی . این تنها راه مبارزه ی ماست با جهل ![/HIGHLIGHT]

میزان امتیاز
    2
    پسند شده
    100
    پسند کرده
    0

از خريد ماست سنتي دامداران به شدت راضيم
    ***خداوند بهترينهاي خود را به آنهايي مي بخشد كه حق انتخاب خود را به او مي سپارند ***

مدیر انجمن
    پرپرک آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    10
    میزان امتیاز
    275
    پسند شده
    21502
    پسند کرده
    15818

ویترین مدال ها

طبق قولی که به دوستان دادم(رفیدا ، سلاله، @زهرا@ ، تهمینه) این سوپ رو درست کردم و متوجه شدم که به به چقدر دیر اینو کشفش کردم
    بسیاررررر خوشمزه بود.بعد از موندن زیر برف و بارون و حسابی خیس شدن یه لیوان سوپ داغ میچسبه
    خوشمزه بود .به خصوص که با لیوان خورده میشه دلچسبترش میکنه.

حالا یه سوتی هم دادم
    اشتباهی عکس آماده شدش رو توی لیوان از روی دوربین پاک کردم

این از روی صحنه

اینم از پشت صحنه

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    1467
    پسند کرده
    2950

از خرید ماست بستنی انار کاله راضیم . برای بستنی خورهایی مثل من محصول خوب و جالبه و البته کم کالری تر !
    امتحانش چند وقت یکبار خالی از لطف نیست . البته ممکنه سوپر محلتون اسمش رو هم نشنیده باشه . بهشون بگین که از ویزیتورهای کاله بخوان که این محصول رو براشون بیاره :)

قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    25

سلام دوستای عزیز من از خرید سویای مکسوی خیلی راضیم اگر با مقدار کمی گوشت چرخ کرده درست کنین طعمش خیلی خوبه...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_capr
    از خرید ماست بستنی انار کاله راضیم . برای بستنی خورهایی مثل من محصول خوب و جالبه و البته کم کالری تر !
    امتحانش چند وقت یکبار خالی از لطف نیست . البته ممکنه سوپر محلتون اسمش رو هم نشنیده باشه . بهشون بگین که از ویزیتورهای کاله بخوان که این محصول رو براشون بیاره :)

کالریش چقدره ؟

sara24 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    805
    پسند کرده
    416

نقل قول نوشته اصلی توسط shad
    سلام دوستای عزیز من از خرید سویای مکسوی خیلی راضیم اگر با مقدار کمی گوشت چرخ کرده درست کنین طعمش خیلی خوبه...
    شادي جون مگه دوباره توليد ميشه؟ منم مشتريش بودم ولي مدتي بود محصولات مكسوي گير نمي اومد. البته شايد شما هم مثل من از قبل داشتي. من هنوز دارم و استفاده ميكنم.وقتي ناياب شده بود چند تا بسته از جاهاي مختلف گير آوردم و احتكار كردم !