نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree31Likes

موضوع: كاربردهاي ژل مو،موس مو ،اسپري مو و ....

نمایش نتایج: از 41 به 48 از 141
صفحه 6 از 18 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

Re: كاربردهاي ژل مو،موس مو ،اسپري مو و ....

سلام من یه براق کننده مو می خوام که موهام چرب نشه اما براق باشه.ممنون میشم کمکم کنید دوستان
    هیچ میدانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری، آرزوی دیگزان است؟ جک لندن

2. بانک بند ناف

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    4
    پسند کرده
    0

سلام
    دوست جونا منظورتون از اینکه پارچه رو گره بزنین چیه؟؟؟؟
    میشه ازش عکس بذارین

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام به همه دوستان من یه مشکلی دارم که خیلی آزارم میده موهام اینقدر کم پشته که پوست سرم پیداست اعتماد به نفسمو خیلی خیلی تحت تاثیر قرار داده اگه بخوام یه جایی یه کم موهام پرتر نشون بدم چی میتونه بهم کمک کنه البته من بیشتر با قسمت جلوی سرم مشکل دارم.مرسی دوستتون دارم

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان میشه به من بگید چه نوع موسی بخرم؟موس حجم دهنده یا موس برای موهای فر یا... کدومشون؟ موهام حالت داره میخوام بعد از حموم بزنم.بعد تا کی روی موهام بمونه مشکل نداره؟باعث ریزش نمیشه؟اول باره میخوام بزنم..خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

سلام دوستان من تازه موهامو فر کردم به نظرتون از موس استفاده کنم یا روغن البته خوده اریشگاه موش زد احساس میکنم خیلی خشک شده ..... ممنون که کمکم میکنید بوسسسسسسسسس......

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    1
    پسند کرده
    0

خانم ها من موس تافت دارم روش نوشته power- halt & cashmere gleiche geschmeidigkeit و mega stark آن درجه 5 را نشون می ده من موهام مجعد زیر دوش حالت فرش خیلی خوشگل می شه اما وقتی خشک می شه فرهای زشت و نامرتبه و وز کرده است وقتی هم شانه اش می کنم فرهاش باز می شه و فقط حالت موجش می مونه و باز هم زیاد قشنگ نیست می خواستم بدونم آیا این موس برای موهای من خوبه من می خواهم فرهای موهام قشنگ وایسه تو مهمونی ها خانم هایی را دیدم با موهای فر پرپشت خیلی خوجل گقتم موهاتون را چی کار می کنید گفتند بعد از حموم موس می زنیم ولی من وقتی استفاده کردم زیاد راضی نبودم در ضمن ریزش موهام را هم ظاهرا بیشتر کرده چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا؟
    عکسش را از روی یک سایت پیدا کردم می گذارم تا ببینید فکر می کنم نوع موسش به موهای من نمی خوره

به نظر شما چه ماسک مو یا موسی را برای موهای خشک و مجعد من مناسبه تهیه کنم لطفا مارک و نوع و اگر درجه بندی داره بگید من اصلا بلد نیستم با موهای فرم چی کار کنم تا خوجل باشه
    طلب باران چرا ! طلب عشق کنیم که امروزدل انسانها تشنه تر است..خدایا اندکی عشق ببار .

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    8

من تازگی ها یه سرم کریستال خریدم. میشه بگین که بهترین موقع برای استفدش کیه؟ من از حموم که در میام میزنم. یه مشکلی هم که باهاش دارم اینه که باعث میشه موها روغنی به نظر بیاد مخصوصا وقتی به موهای قسمت جلوی سرم میخوره مثل اینه که موهام چربه
    هر ارتباط جدید، یک تله جدید است.

marya آواتار ها
    مريم . ر
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    36
    پسند کرده
    76

نقل قول نوشته اصلی توسط kh@n00mi
    خانم ها من موس تافت دارم روش نوشته power- halt & cashmere gleiche geschmeidigkeit و mega stark آن درجه 5 را نشون می ده من موهام مجعد زیر دوش حالت فرش خیلی خوشگل می شه اما وقتی خشک می شه فرهای زشت و نامرتبه و وز کرده است وقتی هم شانه اش می کنم فرهاش باز می شه و فقط حالت موجش می مونه و باز هم زیاد قشنگ نیست می خواستم بدونم آیا این موس برای موهای من خوبه من می خواهم فرهای موهام قشنگ وایسه تو مهمونی ها خانم هایی را دیدم با موهای فر پرپشت خیلی خوجل گقتم موهاتون را چی کار می کنید گفتند بعد از حموم موس می زنیم ولی من وقتی استفاده کردم زیاد راضی نبودم در ضمن ریزش موهام را هم ظاهرا بیشتر کرده چرااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا؟
    عکسش را از روی یک سایت پیدا کردم می گذارم تا ببینید فکر می کنم نوع موسش به موهای من نمی خوره

به نظر شما چه ماسک مو یا موسی را برای موهای خشک و مجعد من مناسبه تهیه کنم لطفا مارک و نوع و اگر درجه بندی داره بگید من اصلا بلد نیستم با موهای فرم چی کار کنم تا خوجل باشه
    دوست عزيز. مدل موهاي منم تقريبا شبيه موهاي شماست. البته من خودم دوباره فر هم كردم. البته من خودم اين كار رو بعد از فر كردن موهام ياد گرفتم و رو موهاي مامانم كه مثل موهاي خودمه امتحان كردم و جواب داد. شما هم امتحان كنيد نتيجه رو به ما بگيد.اولين كار اينه كه ژل شماره 5 نيوه آ* مي خري.:) از حموم كه مياي بيرون وقتي موهات هنوز كامل خيسه توي دستت از ژل مي ريزي و دستت رو ميذاري پايين موهات ، به طوريكه انتهاي موهات بياد تو دستت. بعد مشت مي كني و مثل فنري كه جمع ميشه موهات رو به سمت فرق سرت مي بري و بالا و ول مي كني كه بريزه پايين. چند بار اين حركت رو تكرار كني حالت فر موهات همونجوري ميمونه. نمي دونم درست تونستم توضيح بدم يا نه؟ خلاصه اش اينه كه موهاي فر شما مثل يه فنر مي مونه كه با دست آغشته به ژل فنرو مي بندي. تو استفاده از ژل هم دست و دلباز عمل كن.
    اميدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم.
    زندگی و دیگر هیچ !!!!!!!

صفحه 6 از 18 نخستنخست ... 345678916 ... آخرینآخرین