نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree125Likes

موضوع: معرفی کشورهای دیگر

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 82
صفحه 1 از 11 1234 ... آخرینآخرین
    مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    0

معرفی کشورهای دیگر

توی مامی سایت خیلی ها عضو هستن که محل سکونتشون ایران نیست، ایرانی هایی که مدتیه توی گوشه کنار این دنیای بزرگ زندگی می کنن .
    چه کسی بهتر از اونها می تونه راجع به محل سکونت فعلی شون به ما اطلاعات بده :s3:
    چه برای مسافرت ، چه برای اونایی که نقشه دارن یه روزی توی یه کشور دیگه زندگی کنن .
    برای شرکت توی بحث های این تایپیک حتما نباید ساکن یک کشور خارجی باشین. خیلی از شماها ممکنه توی همین تعطیلات تابستونی یه سفر خارجی رفته باشین . پس می تونین بیاین و تجربیات تون رو با بقیه به اشتراک بزارین.
    برای توضیح بیشتر می تونین اگه امکانش رو دارین ازعکس هم استفاده کنین( عکس هایی که خودتون گرفتین ) و البته اینکه مطالبی که اینجا مطرح می کنین بهتره که تجربیات شخصی خودتون باشه دوستان. :tavajoh:
    دوست شما، همان دعای شماست که مستجاب شده است .

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1297
    پسند کرده
    219

Re: معرفی کشورهای دیگر

ممنون مینا گلی عزیز :72:

خوب از نزدیکترین جا شروع میکنیم ... دبی . الان جوری شده که دبی رفتن از کیش رفتن راحتتر و ارزونتره ... اسمشم هست که بالاخره یه کشور خارجی رو دیدی :243: حالا این عکسها رو براتون میذارم که ببینین همچین جایی هم نیست ولی کلا من اعتقاد دارم هرجایی ارزش یکبار دیدن رو داره :s:
    دبی مرکز خرید فراوون داره یعنی اگه قصدت دیدن این مراکز باشه باید یکی دوماهی اونجا بمونی ولی غیر از مرکز خرید هیچی نداره :243: توصیه میکنم اصلا سراغ این فروشگاههایی که تو کانالهای ایرانی تبلیغ میکنن اصلا نرید ... ما که نرفتیم ولی هر کسی که رفته بود میگفت همه ی اجناسش بنجله . اونجا واسه ی خرید سیسمونی و جهیزیه بسیار عالیه ... حراجهای خیلی خوبی دارن مغازه هاشون. عطر و ادوکلن هم قیمتش با تهران خیلی فرق میکنه . :36:: لوازم مصرفیشون هم خیلی مناسبه مثل شامپو و بدن شو ... مثلا من 1 بدنشوی 1 لیتری رو اونجا 2 درهم خریدم :s9:

اینجا فری شاپ فرودگاهه که تا هواپیما میشینه همه چه دختر چه پسر و چه پیر و چه جوون میرن توش ... یه صحنه هایی میبینی اونجا که نگووووووووو همه با دست خیلی پر میان بیرون حالا چند روز میخوان بمونن و میخوان حالا یا به قرارهای کاریشون برسن یا تفریح کنن و یا خرید کنن بماند ... من نمیدونم چجوری تمومش میکنن :243: :maskhare:

اینم چند نما از دبی

این یه نما از هتل آتلانتیس هستش که اون موقع تازه افتتاح شده بود و خیلی سر و صدا کرد ... پارک آبیش از اون یکی پارک آبی 100 درهم گرونتره (300 درهم نفری) و تازه فقط رفتش با تور بود ... برگشتشم با خودمون :s9: که اونم حدود 130 درهمی درمیومد :27:

اینم آکواریوم داخل هتله که ورودیه جداگانه داشت ... فکر کنم نفری 100 درهم

سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1297
    پسند کرده
    219

اینم دیگه خود پارک آبی

اینم بلندترین سرسره آبی جهانه ... خیلی ترسناکه :15:

اینم اکواریوم هاییه که داخل پارک ابی اش بود ... کوسه هم داشت :25:

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1297
    پسند کرده
    219

اینم سرسره های خیلی باحالشه

اینم ساحلش

این هم سافاری معروف که بنظر من زیاد جالب نبود ... البته شبش موزیک داشت و یه سن خیلی بزرگ که خیلی باحال بود و یه خانمی هم عربی رقصید ...

یه خانومی هم بود که در عرض 1-2 دقیقه نقش حنا میذاشت برای خانومها ... اولیش مجانی ولی دومیش 10 درهم

من شروع کردم ... شماها ادامه بدین ... البته من عکس از جاهای زیادی دارم ولی توضیحات زیادی درباره شون ندارم :243: یعنی عکسهای برادرمه ... ولی بهرحال براتون کمکم میذارم

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    97
    پسند کرده
    0

آرام جون از یه جای نزدیک شروع کرد که خسته نشین و من به یک سرزمین دور تر میبرمتون بار سفر رو ببندین :s3:

من میخوام از تجربه زندگی 4-5 ماهم در چین اول شروع کنم :32:

چین کشور زیبایی هستش با فرهنگ بسیار غنی و قدیمی و طبیعت خیره کننده ، مردم بسیار مهربان و غریبه دوست ، غذاهای خوشمزه و متفاوت :22:

چین مردم بسیار خونگرم و متحدی داره که همین اتحاد باعث شده یه سرعت نوووور دارن پیشرفت میکنن و فکر میکنم بزودی از آمریکا و اروپا پیشی بگیرن ، برای من زندگی در چین تجربه یک زندگی متفاوت بود و در نوع خودش بسیار جالب الان که نزدیک به دوسال از اون روزها میگذره و من ساکن آمریکا شدم اگه از من بپرسین زندگی در چین رو ترجیح میدی یا آمریکا ، صادقانه بهتون میگم چین !!!!!
    من عاشق اون مردم مهربون و اون خیابونای شلوغ و چراغای رنگی و حس جریان زندگی در پوست شهرهای چین بودم ، چیزی که در آمریکا احساس نمیکنم !!
    به هر حال سلیقه ها متفاوت هست و ایرانی هایی رو هم دیدم که بالاجبار و فقط به خاطر شرایط کاریشون اونجا مونده بودن ، یکی از اولین مسائلی که اون ها رنج میداد دوست نداشتن غذاهای چینی بود ، که اگه شماهم اهل ماهی و غذاهای دریایی نیستین باید بهتون بگم که از نظر غذایی اونجا بهتون سخت خواهد گذشت البته خدا پدر مک دونالد و kfc رو بیامرزه که اونجا توی هر کوچه پس کوچه هم شعبه دارن !!!
    از زیبایی های طبیعی چین نمیتونم چیزی بگم چون هر چی بگم کم گفتم ، کشور همیشه سبز ....
    جاذبه های توریستی زیادی داره و در ضمن برای خرید کردن عالی هستش البته جنس هم همه جور داره از جنسای بنجل گرفته تا جنس های درجه یک و دو که برای بازارهای اروپا و آمریکا میفرسته اون دیگه بستگی به سلیقه خودتون داره ولی اگه رفتین از خرید کیف و چمدون غافل نشین !!!!
    به هر حال من پیشنهاد میدم به دوستانی که قصد سفر تفریحی به یک کشور خارجی رو دارن "چین " رو در لیست انتخابی خودشون قرار بدن که واقعا ارزش یکبار دیدن (از نظر من چندیدن و چند بار دیدن ) رو داره ، یک سری هم عکس براتون میگذارم که یک سریش مال خودمه و یک سری هم از روی نت گرفتم چون تو عکسای خودم ماشالا همش کله خودم وسط عکسا بود :s7:

You only live once, but if you do it right, once is enough

عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    97
    پسند کرده
    0

روی عکس ها میتونین کلیک کنید تا با سایز بزرگتر ببینید :s28:

You only live once, but if you do it right, once is enough

مدیر بازنشسته
    فاطمه مامی نیکو آواتار ها
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    818
    پسند کرده
    2

ویترین مدال ها

سلام...

مینا گلی جونی مرسی بابت طرح این موضوع خوب....منم سعی میکنم تجزبه 5 سال زندگی تو ونکورر, کانادا رو واسه دوستان بگم....

من الان بیش از 5 ساله که به ونکوور مهاجرت کردم....خیلی از این انتخاب خودم خوشحالم.....اینجا مردمانی بسیار مهربون و فهمیده داره که خوب میدونن با مهاجرا چطور رفتار کنن....این کشور کمتر از 200 سال قدمت داره ولی به اندازه 1000 سال فرهنگ و تمدن توی خودش جمع کرده....

مردم بسیاری از میشه گفت تمام نقاط دنیا رو توی خودش جا داده و همین باعث شده که ملیتهای مختلف با خوبی و خوشی کنار هم زندگی کنن...

ونکوور یک جزیره است و فقط از یه طرف به خشکی متصل میشه....

ونکوور تنها شهریه تو کانادا که توش برف خیلی کم میاد.....حدود 8 ماه از سال بارون داریم و گرمای تابستونمون هم به بیشتر از 25 درجه نمیره......زمستونا هم عمرا زیر صفر بشه...

همین بارونا باعث میشه که شهر همیشه تمیز و سبز باشه.....هر چند که مردم هم به تمیزی شهر بسیار اهمیت میدن...

نقاط دیدنی شهر ما شامل پارکها و دریاچه های طبیعی و مرکز شهر هستن....چون مرکز شهر کنار اقیانوس قرار گرفته, سالانه هزاران نفر رو به خودش میکشونه....

اینم چند تا عکس از ونکوور

پل شهر که از روی اقیانوس رد میشه و شمال و مرکز رو به هم میرسونه .Lion's Gate

برجهای مرکز شهر

هنر بومی های اینجا که روی تنه درخت, خدایان خودشونو میکندن...

کسانی که به زندگی دیگران نور هدیه می دهند، روزی صاحب خورشید خواهند شد.....
    یک دوست برای روشنائی یک دنیا کافیست....

مدیر بازنشسته
    فاطمه مامی نیکو آواتار ها
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    818
    پسند کرده
    2

ویترین مدال ها

پرچم کانادا

نمایی از شهر از کنار همون پل...

کسانی که به زندگی دیگران نور هدیه می دهند، روزی صاحب خورشید خواهند شد.....
    یک دوست برای روشنائی یک دنیا کافیست....

صفحه 1 از 11 1234 ... آخرینآخرین