نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree112Likes

موضوع: ازدواج اينترنتي آره يا نه؟

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 186
صفحه 1 از 24 123411 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ازدواج اينترنتي آره يا نه؟

سلام
    به نظر شما ازدواج با شخصي كه از طريق نت آشنا شده باشيم درسته يا نه؟ من 27 سالمه و خودم زياد خوشم نمياد و اينجور آشنايي رو دوست ندارم به نظرم دور از شأن مياد. البته من از اطرافيان ديدم كه ازدواج كردنو خوب فعلا زماني به اون صورت نگذشته كه بشه قضاوت كرد.
    اگه يه زماني رو براي شناخت از هم بگذاريمو بعدش تصميم بگيريم اين ميتونه راه حل مناسبي باشه؟

ناظر کیفی انجمن
    دخترک آواتار ها
    ساره.ر
    میزان امتیاز
    17
    پسند شده
    2022
    پسند کرده
    545

Re: ازدواج اينترنتي آره يا نه؟

سلام دوست عزیز.
    به نظر من تو برهه ای از زمان که ما داریم زندگی می کنیم تعاریف خواستگاری و ازدواج تغییر کردن. ازدواجهای سنتی کمتر و کمتر می شن و دیگه اصلیترین شیوه ی انتخاب همسر سپردن اون به خانواده و بزرگترها نیست. درضمن مثل گذشته روابط خانوادگی (چه با فامیل یا با دوستان) زیاد نیست و خیلی کمتر شده. نتیجه ش می شه اینکه راههای آشنایی مجردها با هم خیلی محدودتر شده و یکی از این راهها هم اینترنته! اگه پایه ی حرفها بر اساس صداقت باشه چرا که نه؟ اتفاقا تو این محیط چون ظاهرا مجازیه و نه واقعی آدما راحتتر نقاباشون رو بر می دارن و خود حقیقیشون رو نشون می دن. البته که مثل همه ی انواع دیگه ی دوستی قبل از ازدواج این مدل آشنایی هم خیلی حالتها می تونه داشته باشه که از یه هیجان شدید (از همون تبای تند که زود به عرق می شینن!) تا یه ازدواج کاملا منطقی و عقلانی گستردگی داره...
    این بود انشای من! :s3:
    پیمان. این نوشته را پسندیده.

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    289
    پسند کرده
    0

ازدواج اینترنتی چند حالت داره...بستگی داره آشنایی از کدوم نوع باشه...در چت؟وبلاگی؟ یا حتی کدوم چت ها؟! اینا خودش هر کدوم نظریه مربوط به خودشو داره!(اوه!!) چون کسانی که توی چت رومهای خیلی سبک با هم آشنا میشن با حرفای خیلی سطح پایین بعضا( کلی نیست) ادامه میدن و معمولا هم از خودشون چهره واقعی نشون نمیدن...اما در سطوح دیگه شناختی که صورت میگیره تا حدودی از دنیای واقعی بیشتره...چهره ای که فرد ازخودش نشون میده تا میزان خیلی زیادی برای خوش اومدن فرد مقابل نیست چون اکثرا شیفته ی اون رفتارهایی میشن که در مقابل موقعیتهای مختلف از هم نشون میدن...نه چهره هم...نه راه رفتن...نه دروغ گفتن...به هر حال به نظر من همونطور که دوستی های مجازی میتونه خیلی قابل اعتمادتر از دوستی در دنیای واقعی باشه ازدواجها هم در این دنیا با شناخت بیشتراز خود فرد شکل میگیره و توی این دنیایی که امروزه همه چیز به نت متصله زندگیها هم به مودم ها وصله! امیدوارم فقط کسانی که از این راه ازدواج میکنن با فکر باز طرف مقابلو شناخته باشن...
    من خودم ازدواج اینترنتی داشتم...شناختمون هم از همدیگه بسیار بالا بود و هست...
    هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم شود...

www.khatoonodowle.persianblog.ir

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

ممنونم از هر دو دوست عزيز
    راستش اخيرا مشكلاتي داشتم خانواده من با ازدواجم مخالفت كردن البته دلايل قانع كننده اي داشتن. من حرف خانواده رو قبول كردم ولي صرفا به خاطر وابستگي ( نه علاقه ) اي كه داشتم فراموش كردنش واسم سخت بود و باعث افسردگيه من شد . خواهرم عضو سايت همسريابي شد براي اينكه با اومدن يه شخص ديگه تو زندگيم حالم بهتر بشه. من اهميتي ندادم ولي خودش پيگير بود. زياد كشش نميدم. الان با آقايي آشنا شدم كه موقعيت بدي نداره ولي من از اين جور آشنايي اصلا خوشم نمياد. ما يه بار همديگه رو از نزديك ديديم من شرط رو روي آشنايي بيشتر گذاشتم و قبول كرد. خيلي تمايل نشون ميده . ولي فكر ميكنم كه دارم وقت اونو تلف ميكنم و بهتره تكليفش معلوم بشه.
    من به اين اعتقاد ندارم كه لزوما بايد خانواده انتخاب كنه. اگه من با اين آقا تو خيابون مثلا آشنا ميشدم خيلي ديد بهتري داشتم تا الان كه همش فكر ميكنم اينجوري زندگيم به آب بنده. خودشم ميگه آشناييمونو به شكل ديگه اي در خانواده مطرح كنيم.
    يه خواهرم به شدت مخالفه و ميگه چرا به خواستگاراي خودت كه مثل يه آدم عاقل رفتار ميكنن اهميت نميدي؟ اون اگه سالم بود تو سايت چرا دنبال ازدواجه؟ تو اين سن و سال اين چيزا معنا نداره. آدمي كه تو سايت آگهي ازدواج ميده آدم درستي نيست و بعدا تو زندگيت بدتر از اين حرفها رو ميشنوي. ولي يه خواهر ديگه م ميگه صبر كن ببين چه جور مرديه به نظر آدم بدي نمياد.
    ميترسم اگه زودتر تصميم نگيرم وابستگي پيش بياد و من اصلا دوست ندارم كه دوباره برام تكرار بشه.

ناظر کیفی انجمن
    sh_capr آواتار ها
    شیدا.ص
    میزان امتیاز
    34
    پسند شده
    1467
    پسند کرده
    2950

titi عزیزم
    به نظر من مهم تر از اینترنتی بودن یا نبودنش ، شناختیه که شما باید از هم پیدا کنید . شما که قراره از این به بعد رودررو همدیگرو ببینین دیگه به اینکه اینترنتی بوده یا نه فکر نکن . فکر کن ببین اون برات آدم مناسبی هست یا نه .
    khorshidkhanooom این نوشته را پسندیده.
    قوانین فعاليت در سايت ( قوانين كاربري ) :
    http://mamisite.com/forum/misc.php?do=showrules

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

من از آينده ميترسم. اينكه نتونم انتخاب درستي داشته باشم و بعدا به اين فكر كنم كه چرا از موقعيتم استفاده نكردم.
    خيلي ممنون شايد بهتره يه كمي صبر كنم

titi جان به نظر من شما يه كم بد بين هستي. شما اين امكان رو داري كه با اين آقا رفت و آمد داشته باشي و از نزديك صحبت كني. بله...اگه زماني بود كه شما فقط از پاي اينترنت صحبت ميكردي احتمال آبكي بودنش زياد بود...ولي الان ميتوني پيش بري و با رفت و آمد با اون آقا سعي كني كه بشناسيش.احتياط خيلي خوبه عزيزم...ولي وسواس نه. سعي كن باهاش باشي و بشناسيش نه اينكه راجع بهش پيش داوري كني.خط سياه رو به راحتي نميشه پاك كرد...اگه فكر ميكني كه اين شيوه ازدواج ( كه از نظر من اصلا اشكالي نداره) به هيچ وجه برات قابل قبول نيست فكر ميكنم بهتره كه ادامه ندي.

اگه تصميم گرفتي بيشتر باهاش آشنا بشي هر جا فكر كردي كه نميدوني بايد چيكار كني برو پيش يه مشاور...مطمئن باش اونها هزار نممونه مثل شما بهشون مراجعه كردن و تجربه زيادي دارن...پس خيلي بهتر ميتونن كمكت كنن. :43:
    من زماني زنده ام كه در يادها زنده بمانم.

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1297
    پسند کرده
    219

برادر من و خانومش هم اینترنتی با هم آشنا شدن حدود 5-6 سال پیش و با فاصله ی هزاران کیلومتر (سوییس و ایران ) چند سال طول کشید تا داداش من راضی شد بره ( نه که کلاس بذاره ها ... اصلا ما کلا زیاد دوست نداریم از ایران برای زندگی بریم جای دیگه ... بعدم موقعیتش تو ایران خیلی خوب بود و اونجا باید از صفر شروع میکرد ... با اینکه خانومش اونجا بزرگ شده بود و پزشک بود و درآمد خوبی داشت ولی بهر حال خیلی فکر کرد ) اولش بعد از 1 سال و خرده ای تو یه کشور دیگه قرار گذاشتن و همدیگه رو دیدن و بعد از چند بار رفتن و اومدن بالاخره برادر من پارسال رفت سوییس و ازدواج کردن ... همیشه این جور ازدواجها مشکل دار نیستن ولی با فکر و دید همه جانبه ازدواج کن و اینو درنظر بگیر که کلا ازدواج یه هندونه ی دربسته اس و هیچکس نمیدونه سرخ و شیرینه یا سفید و بیمزه :32:
    سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

صفحه 1 از 24 123411 ... آخرینآخرین