نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree155Likes

موضوع: پخت انواع نان ، کیک و شیرینی با ماکروفر

نمایش نتایج: از 113 به 120 از 149
صفحه 15 از 19 نخستنخست ... 512131415161718 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    185
    پسند کرده
    642
    سلام منم ماکرو ال جی دارم ولی فقط پودر کیک های اماده را توش درست کردم خوب میشن من اول با 180رجه پیش گرمایش میکنم وبعد رو سه پایه میزارم و 50 مین با همون 180درجه اصلا هم نیم ساعت اول درش را باز نمیکنم اخر پخت یه خلال میزنم توش معمولا پخته هست اگه نپخته بود ده مین دیگه.واسه اعتماد بنفس پودر کیک میگیرم حس کدبانویی داره یه دفعه کیکم خوب شده بودا فقط حس کردم هنوز پخت میخاد ماکرو زدم و دومین بعد که در اوردم عین هو سنگ شده بود همیشه از کانوکشن استفتده میکنم

ستاره
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    10422
    پسند کرده
    11789
    دوستان یه سوال

من یه بسته پودر کیک اماده دارم میخوام توی سولاردام ال جی کیک درست کنم

کسی دستوری داره که قبلا امتحان شده باشه

ممنون

میزان امتیاز
    76
    پسند شده
    1204
    پسند کرده
    777
    سلام من با استفاده از نکاتی که نجما جان و دوستان دیگه در مورد فر ماکروفر گفتن و با پودر کیک کاکائویی و پودر خامه ای کاکائویی رشد یه کیک واسه تولد همسرم درست کردم همه چیز خوب بود،کرمشم خوب حالت گرفت حتی با اینکه بیرون گذاشتم پیش گرمایش همون 160(یعنی 20درجه کم کردم)با 160 درجه هم پخت توی همان زمانی که روش نوشته بود حدود 48دقیقه،سه پایه هم گذاشتم به نظرم بهتره با اینا شروع کنیم بعد اونای دیگه رو امتحان کنیم.با تشکر از دوستان

زبرجد آواتار ها
    میزان امتیاز
    24
    پسند شده
    404
    پسند کرده
    1655
    سلام دوستان
    من ماکروویوم دلونگی مدلmw 675 دارم که 90 برنامه پخت در حالت خودکار داره. من کیک شیفون موکا رو با برنامه پخت کیک اسفنجی p-5 پختم که خیلی خوب شد و پف یکدستی داشت.
    خیلی دنبال دستور پخت با ماکروویو دلونگی بودم که چون اکثرا ال جی دارن چیزی نیافتم! امیدوارم همه کسانی که مدلهای دیگه دارن بیان و از تجربه های مختلف پختشون بگن ، چون مورد استفاده دیگران قرار میگیره.
    ممنون
    فسنجون

mah_85mina این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    76
    پسند شده
    1204
    پسند کرده
    777
    نقل قول نوشته اصلی توسط زبرجد نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ماکروویوم دلونگی مدلmw 675 دارم که 90 برنامه پخت در حالت خودکار داره. من کیک شیفون موکا رو با برنامه پخت کیک اسفنجی p-5 پختم که خیلی خوب شد و پف یکدستی داشت.
    خیلی دنبال دستور پخت با ماکروویو دلونگی بودم که چون اکثرا ال جی دارن چیزی نیافتم! امیدوارم همه کسانی که مدلهای دیگه دارن بیان و از تجربه های مختلف پختشون بگن ، چون مورد استفاده دیگران قرار میگیره.
    ممنون
    سلام عزیزم منم ماکروم دلونگیه دفترچه فارسی داره و کامل توضیح داده من قبل از خوندن دفترچه نمیدونستم چه کاربردایی داره اما الان وضع کمی بهتره...
    زبرجد این نوشته را پسندیده.

زبرجد آواتار ها
    میزان امتیاز
    24
    پسند شده
    404
    پسند کرده
    1655
    سلام mah_85min عزیزم
    من دفترچه فارسیش رو خوندم و از قسمت پخت خودکار بیشتر استفاذه میکنم ، مثلا نون رو با p03 درست میکنم، ولی سه چهارتا برنامه پخت کیک داره که گاهی نمیدونم دستورهای مختلف کیک جزو کدوم برنامه میشه، مثلا میخوام کیک نارگیلی درست کنم نمیدونم از کدوم برنامه استفاده کنم! ممنون میشم عزیزم اگه شما تست کردین راهنماییم کنی
    فسنجون

میزان امتیاز
    76
    پسند شده
    1204
    پسند کرده
    777
    زبرجد جان عزیز سلام راستش مدل ماکروفر من پخت خودکار مثل شما نداره از حالت fan که مال فر هستش استفاده کردم و گریل یا ترکیبی،این پودر کیک که گرفتم طبق دستورش و کم کردن 15 تا 20درجه از دما درست کردم واقعا خوب بود،به جز این ،کیک بازم درست کردم خوب بود،کیک سه دقیقه ای هم با ماکروفرش چندبار درست کردم زمانش دستم اومد،کلوچه گردویی و کشمشی هم با ترکیب فر و گریل درست کردم اونم خوب شد،بیسکوییتم با فرش درست کردم خوب شد،فقط باید حتما پایه کوتاهو بذاریم.امیدوارم کمکی کرده باشم...بازم سوالی باشه در خدمتم..
    زبرجد این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0
    سلام من تازه اینجا عضو شدم
    خیلی وارد نیستم فقط یه مشکل دارم اونم اینکه من کیک پختم با ماکروویو اما الآن می خوام بیسکوییت بپزم اما نمی دونم باید چیکار کنم آخه می گن بیسکویت حساستر از کیکه اگه ممکنه راهنماییم کنید
    راستی مدل ماکروویوم ال جی هست که پرشین کوک داره
    پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

صفحه 15 از 19 نخستنخست ... 512131415161718 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف