نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
شارژ کلوب هاي مامي سايت
بازارچه کالاي دست دوم رسانه مامي سايت
Like Tree155Likes

موضوع: پخت انواع نان ، کیک و شیرینی با ماکروفر

نمایش نتایج: از 81 به 88 از 149
صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 891011121314 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    mamane matin آواتار ها
    سمیرا
    میزان امتیاز
    62
    پسند شده
    1565
    پسند کرده
    550
    نقل قول نوشته اصلی توسط havel نمایش پست ها
    سلام لطفا منو راهنمایی کنید من تا الان هر چی کیک توی ماکروفر پختم مثل سنگ شده مدل ماکروفرم سامسونگ ٣٢ لیتری هستش.ممنون می شم بهم بگین چون خیلی کیک پختنو دوست دارم.
    سلام عزیزم من یه تجربه دارم اونم اینه که یه بار کیک داخل ماکروفر درست کردم به علت زمان زیادی که داده بودم زیادی پخته بود از ماکرو دود در اومد درشو باز کردم ظاهرش چیزیو نشون نمیداد چشت روز بد نبینه برش که زدم مغزش سوخته بود کلا ماکروفر چون از مرکز شروع به پخت میکنه زمان داده شده خیلی مهمه به نظرم زمان زیادی میدی البته گفتم این تجربه من بودا
    hengamehh و Baran_Memari این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    3295
    پسند کرده
    2661
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان سمانه محمد نمایش پست ها
    دوستان تو بخش های دیگه که هیچ کس ج نمیده شما لطفا جواب بدید در درجه کانوکشن میشه از قالب فلزی برای پخت کیک استفاده کرد و سوال دون برای پخت بیسکوئیت یا شیرینی خشک از چه درجه و دمایی دقیقا استفاده کنم که سفت نشه
    عزیزم کجا پرسیدین نمیدونم.ولی خود من همین یکی دو هفته پیش برای یکی از کاربرا همین سوالو کامل پاسخ دادم.

نان قیفی

برای پخت بیسکوییت و ...هم باید به دستور نگاه کنین.هر بیسکوییت یا کوکی یا شیرینی زمان و درجه پختش فرق میکنه.همون زمان و دمایی که تو دستور اومده رو میتونین استفاده کنین.البته چون فر ماکروویو فر برقی هست.بهتره درجه رو بیست درجه کمتر در نظر بگیرین.
    مامان سمانه محمد این نوشته را پسندیده.

sama18 آواتار ها
    میزان امتیاز
    37
    پسند شده
    2507
    پسند کرده
    7136
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان سمانه محمد نمایش پست ها
    دوستان تو بخش های دیگه که هیچ کس ج نمیده شما لطفا جواب بدید در درجه کانوکشن میشه از قالب فلزی برای پخت کیک استفاده کرد و سوال دون برای پخت بیسکوئیت یا شیرینی خشک از چه درجه و دمایی دقیقا استفاده کنم که سفت نشه
    به غیر از دکمهmicroودکمهQ_start تو بقیه برنامه ها میتونی از ظروف فلزی استفاده کنی
    واسه دما هم معمولا تو دستور مربوطه باید باشه،بازم اساتید میان جوابتو میدن.
    قیمه

مامان سمانه محمد این نوشته را پسندیده.
    بزرگترین لذت در زندگی انجام کاریست که دیگران می گویند:
    تو نمی توانی !

میزان امتیاز
    5
    پسند شده
    171
    پسند کرده
    99
    مامان سمانه محمد اتفاقا منم با راهنماییهای nazaninnazاز خمیر مهرکه با قیف فلزی قیف های نونی درست کردم فقط با برنامه کانوکشن (مایکروفرم سولاردم lg ایه) که فوق العاده خوب بود فقظ درجشو 15 درجه کم میکنم اگه ببینم نپخته دوباره میزارم بپزه (اون کاربر من بودم کهnazaninnaz عزیزم خیلی خوب راهنمایی کرده بودن و ازشون هم سپاسگزارم ) برو امتحان کنو لذتشو ببریادت باشه فقط ظرفهای فلزی با برنامه کانوکشن

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط مادر متین نمایش پست ها
    سلام بچه ها من ماکروفر بلک اند دیکر دارم که فاقد دکمه کانوکشن است و فقط دارای دکمه های گریل ماکرو و combi میباشد لطفا برای پخت کیک مرا راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز من هم از بلک اندکر استفاده می کنم، از دکمه combi حالت 2 استفاده می کنم، که 50% میکرو و %50 گریل داره، حدود 8 دقیقه برای پخت کیک هویج و گردویی که مقدار موادش از این قراره: نصف لیوان آرد و یک تخم مرغ و یک هویج هست، اگه مواد دو برابر بشه باید زمان پخت هم دو برابر شه. کیکش نه سفت میشه و نه خمیری هست.

میزان امتیاز
    10
    پسند شده
    92
    پسند کرده
    19
    نقل قول نوشته اصلی توسط مامان رومیناجوجو نمایش پست ها
    سلام کسی میئونه کار با ماکروفر بلک انددکر چجوریه اخه کانوکشن نداره میخوام کیک درست کنم پخت ترکیبی داره
    سلام دوست عزیز من هم از بلک اندکر استفاده می کنم، از دکمه combi حالت 2 استفاده می کنم، که 50% میکرو و %50 گریل داره، حدود 8 دقیقه برای پخت کیک هویج و گردویی که مقدار موادش از این قراره: نصف لیوان آرد و یک تخم مرغ و یک هویج هست، اگه مواد دو برابر بشه باید زمان پخت هم دو برابر شه. کیکش نه سفت میشه و نه خمیری هست.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    5
    پسند کرده
    5
    سلام.. حدوده 1 ماهه که یه ماکروفر سولاردوم ال جی گرفتیم.. اینجا و چند جایه دیگه دیدم که چندنفر گفته بودن تو حالت کانوکشن میتونیم از قالب فلزی استفاده کنیم. ولی من واسه اطمینان بیشتر زنگ زدم به کسی که اومد و واسمون نصب و راه اندازیش کرد و ازش پرسیدم . گفت استفاده نکنین بهتره چون جرقه ی داخلی ممکنه بزنه و شما نبینین ..
    حالا نمیدونم چی کار کنم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط سامره نمایش پست ها
    عزیزم تا اونجایی که من میدونم هیچ مشکلی نداره (البته من عروس سال 86 م :) و اطلاعات اونموقعشون که این بود)
    خصوصا که برای قسمت بخارپزش ظرف و درش کاملا فلزین
    به ما اونموقع گفتن فقط برای استفاده از حالت مایکرو (وات دستگاه) نباید فلزی باشه
    ولی بازم نمیدونم الان رو !
    نقل قول نوشته اصلی توسط sara-sz نمایش پست ها
    مرسی عزیزم. اون موقع که خریدین تو دفترچه راهنماشم نوشته بود که میتونین استفاده کنین از ظرف فلزی تو حالت کانوکشن؟؟ آخه من هرچی این دفترچه هارو زیرورو کردم هیچی ندیدم.
    به ما گفتن ظرف مخصوص بخار پز و 3پایه های کوتاه و بلند و حتی سینی مخصوصش ک ظاهرن فلزین با یه آلیاژه مخصوص روکش شدن ینی یه نوع خاصن و حتی نباید واسه تمیز کردنشون با سیم ظرفشویی به جونشون افتاد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط یاسمین22 نمایش پست ها
    سلام
    منم حدود دوساله دارم از سولاردم ال جی استفاده میکنم هم نصابش گفت و هم توی دفتر چش نوشته نباید از ظرف فلزی استفاده کرد حتی تو حالت کانوکشن
    نقل قول نوشته اصلی توسط sama18 نمایش پست ها
    عزیزم من7ساله مایکرو ویو LGدارم،تو دفترچه و روی خود دستگاه نوشته فقط تو حالت Micro وQ_startاز ظروف فلزی استفاده نشه.1بار تو حالت استارت پیش دستی دور طلایی گذاشتم،سریع جرقه زد که مجبور شدم سریع خاموش کنم.

مدیر انجمن
    سامره آواتار ها
    سامره صفری
    میزان امتیاز
    202
    پسند شده
    6750
    پسند کرده
    3867

ویترین مدال ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara-sz نمایش پست ها
    مرسی عزیزم. اون موقع که خریدین تو دفترچه راهنماشم نوشته بود که میتونین استفاده کنین از ظرف فلزی تو حالت کانوکشن؟؟ آخه من هرچی این دفترچه هارو زیرورو کردم هیچی ندیدم.
    به ما گفتن ظرف مخصوص بخار پز و 3پایه های کوتاه و بلند و حتی سینی مخصوصش ک ظاهرن فلزین با یه آلیاژه مخصوص روکش شدن ینی یه نوع خاصن و حتی نباید واسه تمیز کردنشون با سیم ظرفشویی به جونشون افتاد.
    عزیزم دفترچه م دم دست نیست اما توضیحات خودشونو یادمه، از بستر بیماری که درآم :) میرم نوشته هامو نگاه میکنم و میگم
    در مورد روکش و آلیاژ هم نمیدونم راستش!! چون برای من پارسال اون واشرهای پایین سه پایه خراب شد و سه پایه با سینی گاها برخورد داشت و جرقه میداد!! (این یعنی نقض آلیاژو اینا!) که رفتیم نمایندگی و گفتن کل سینی و سه پایه رو باید بخرید!! که تازه اونم نبود!! همسرم بنده خدا رفت و سیلیکون خرید و با دریل سوراخ کرد و جایگزین کرد
    اما باز هم راجع به محصولات الان اطلاعاتی ندارم بطور قطع پیشرفت داشتن، چون من سال 85 خریدمش
    اما میدونم که کلا جدای از جرقه فلز برای حالت اشعه مضره

نقل قول نوشته اصلی توسط hengamehh نمایش پست ها
    سامره جون جرقه برای فلز مضر نیست اشعه ماکرو چون از نوع اشعه نوری هست اجسام فلزی مثل آینه رفتار می کنند و بازتابش یا انعکاس می دهند که انعکاس یا همان جرقه که می فرمایید به بدنه برخورد می کنه و خود ماکرو آسیب می بینه

من اتفاقا ازشون پرسیدم کانوکشن که می گویند با المنت هست یا با همان اشعه بیس علمی قضیه این هست م که کانوکشن یعنی گرم کردن هوای داخل محفظه حالا به چه صورت خودشون نمی دانستند اون جوابهایی که به من دادند یعنی نمی دانستند من هم طی معاینات خودم از ماکرو خودم فهمیدم که المنتی در کار نیست لذا اون نصاب به دوستمون درست گفته اون هایی که خودشون گذاشتند آلیاژ خاص هست یا حالت دوم را نمی گویند روی فلز یک لایه می کشند که اشعه را جذب کنه نه بازتابش کنه که ماکرو خراب بشه (تو فیزیک به این بخش می گویند لایه گذاری و تو بازار بهش می گویند آبکاری )

می دانم پستم اسپم هست اما وظیفم بود که بنویسم
    هرکه خود داند
    و
    خدای دلش،
    که چه دردی ست
    در کجای دلش ...

#هواى_حوا

صفحه 11 از 19 نخستنخست ... 891011121314 ... آخرینآخرین
  • بانک بند ناف