نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree63Likes

موضوع: مناطق دیدنی تهران

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 126
صفحه 1 از 16 123411 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

Unhappy مناطق دیدنی تهران

سلام دوست*های خوبم

من مشهد هستم .تهران تا حالا زیاد سفر کردم ولی* همیشه به علّت*های کاری یا تحصیلی* بوده. آخر شهریور امسال می*خوام برای چند روز تفریحی بیام تهران.

لطفا بهم پیشنهاد کنید کجا برم، مکان*های خرید، مکان*های دیدنی*، رستوران ها، مکان*های فرهنگی* ... خلاصه همه چی*!

( برای مثل من شنیدم پارک ملت تهران یک ابنمای بسیار زیبا داره که هر شب ساعت ۹ همراه با موسیقی* رقص آب اجرا می*کنه، حتما می*خوام برم)

ممنون از همتون :43:

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1297
    پسند کرده
    219

Re: مناطق دیدنی تهران

سلام ثریا جون . ببین اگه واقعا میخوای جاهای دیدنی تهران رو ببینی باید یه 2-3 ماهی بیای و بگردی :s7: :evil: ولی کلا به نظر من دیدنی ترین جای تهران بازار بزرگ تهران هستش که میتونی با مترو بری ایستگاه 15 خرداد پیاده شی و از اونجا به بعد با سیل جمعیت همراه بشی :s:
    برای رستورانها که برو تو قسمت فرهنگ و ادب -> گردشگری و ایران شناسی -> معرفی و نقد رستورانها و ... خانومها زحمت کشیدن و کلی رستوران خوب معرفی کردن.
    من چون کلا با پارکها میونه ندارم هیچی نمیگم ولی مرکز خرید اینا هرچی میخوای بپرس ... کدوم سمت میخوای بری؟
    سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

مدیر بازنشسته

میزان امتیاز
    6
    پسند شده
    289
    پسند کرده
    0

خانومی پارک جمشیدیه تهران خیلی زیباست...اگه تونستی یه سر برو...توچال هم اگه سر زدی حتما از تله کابین استفاده کن...موزه های مختلفی داره تهران مثل موزه عبرت...کاخ گلستان...موزه مردم شناسی...موزه کاخ سعدآباد...اینا رو هم سر بزن...
    مراکز خرید زیادی مثل : بازار قائم تجریش...میلاد نور و گلستان و ایران زمین شهرک غرب...پاساژهای خیابون ونک...مرکز خرید تندیس تجریش...و...
    هرگز زانو نخواهم زد حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم شود...

www.khatoonodowle.persianblog.ir

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

ممنون دوست*های عزیزم
    آره به قسمت رستوران*ها سر زدم. ممنون. جاهایی* که پیشنهاد دادین به نظر خیلی* خوب میاد. می*خوام زنگ بزنم ۱۱۸ تهران و شمارشونو بگیرم و ساعت کاریشونو بپرسم.
    من حتا فکر کردم یه تئاتر خوب هم برم . الان چه تئاتر خوبی* هست که ببینم؟

می*خوام شما خودتونو جای من بگذارید و ببینید اگه بخواهید ۳ روز تهران بگردید، کجا میرید؟ دقیقا ۳ روز!
    یا اگه ۳ روز مهمون داشته باشید کجا*ها میبریدش؟

میدونم تهران خیلی* محشره و انتخاب بین جاهای دیدنی* سخته، ولی* می*خوام از این ۳ روز بهترین استفاده رو بکنم! وقتی* برگشتم حتما بهتون میگم کجا*ها رفتم!

بازم ممنون واسه لطفتون.

:72: :72:

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

آهای خانوم*های تهرونی! کجایید؟
    :s6:

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1297
    پسند کرده
    219

ببین سلیقه ها خیلی متنوعه مثلا من اگه جایی برم عین 3 روز رو میرم مرکز خریدهای مختلف ... ولی دخترعمه ی شوهر من اومد تهران و با شوهرش با جدیت تمام موزه های تهران رو رفتن و قراره دفعه ی بعد که میان برن دارآباد و دربند و درکه و جمشیدیه و ...
    منم کلا آبم با اینجور جاها تو یه جوب نمیره
    یه جایی هست اطراف تهران به اسم تنگه واشی ... اگه به طبیعت علاقه داری و از اینکه حدود نیم ساعت تو رودخونه راه بری و تا زانو خیس بشی بدت نمیاد حتما سری بهش بزن ولی باید با تور بری چون سخته اگه تنها باشی بری اونورا ... آهار هم جای فوق العاده قشنگیه ...

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

ممنون آرام عزیز ، من هم مراکز خرید رو خیلی* دوست دارم! :243:
    ما سمت آریا شهر هستیم ( هجرت - پیامبر)، اون طرف*ها چی* میتونی* بهم پیشنهاد کنی*؟ البته من بازار بزرگ رو گذشتم که حتما بریم. شنیدم ۵شنبه*ها تعطیله. جمعه*ها بازه؟

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1297
    پسند کرده
    219

بازار بزرگ 5 شنبه ها بازه ولی تا حدود 1 و 2 ... جمعه ها که کلا تعطیله ...
    من خودم یکی از تفریحات بزرگم رفتن به میدون شوش ه :s7: تو رو خدا نخندینا ولی انقدر ظرف و ظروف دوست دارم .... اونجا هم که معدن ظرف و ظروفه :32: :43: بازار مولوی هم که معدن پارچه و پرده اس ... البته اصولا نمیای جهاز بخری که من اینا رو معرفی میکنم :243: ولی خوب سلیقه ی من همینه دیگه :42: شوهرم تا میگم بریم تفریح میگه واااااااااای خرید نه :243: :maskhare:
    بعدم طرف غرب تهران ... اگه شهربازی اینا دوست دارین 1 شب برید شهربازی ارم ... استخر روبازشم خیلی باحاله ولی الان که ماه رمضونه احتمالا بسته اس ...
    بعد مرکز خرید بوستان توی پونک خیلی بزرگ و خوبه شهروند پونک رو هم من خیلی دوست میدارم ... 1 مرکز خرید جدید هم توی بلوار فردوس غرب باز شده که خیلی بزرگه و شعبه ی "کارفور" فرانسه است توی ایران به اسم "هایپر استار" که اونم جالبه ببینی (توضیحات بیشترش رو تو قسمت" از هر دری سخنی " نوشتم میتونی بخونی
    خیابون ****** هم که یکی دیگه از جاهای دیدنی تهران هستش و هرچی از کتاب و فیلم و اینا بخوای پیدا میکنی

صفحه 1 از 16 123411 ... آخرینآخرین