نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree63Likes

موضوع: مناطق دیدنی تهران

نمایش نتایج: از 25 به 32 از 126
صفحه 4 از 16 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین
    مدیر انجمن
    Homaa آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    778
    پسند کرده
    1092

Re: مناطق دیدنی تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط رز سفید
    اگه صنایع دستی و جیزای فدیمی دوست داری پارکینگ پروانس تو خیابون فردوسی فقط جمعه هستن از صبح تا ظهر از خرده ریز پارچه کیف تا عتیقههای ملیونی داره..
    سلام این دقیقا کجای فردوسیه دوستان؟
    بعد جنساش دست دومه؟؟؟
    و چقدر دنیا زیبا میشد اگر عمل میکردیم به:
    آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند
    و انچه برای خود نمیپسندی برای دیگران هم نپسند

عضو خانواده بزرگ مامی سایت
    sabaa20 آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    281
    پسند کرده
    28

[JUSTIFY]
    نقل قول نوشته اصلی توسط Homaa
    نقل قول نوشته اصلی توسط رز سفید
    اگه صنایع دستی و جیزای فدیمی دوست داری پارکینگ پروانس تو خیابون فردوسی فقط جمعه هستن از صبح تا ظهر از خرده ریز پارچه کیف تا عتیقههای ملیونی داره..
    سلام این دقیقا کجای فردوسیه دوستان؟
    بعد جنساش دست دومه؟؟؟
    [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY] [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]خیابان جمهوری/ بعد از چهارراه استانبول/ سمت راست، کنار پاساژ پروانه، پارکینگ پروانه که یه پارکینگ طبقاتی هست [/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]جمعه ها از ساعت 9-10 به بعد تا 3-4 بعد از ظهر[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]همه چی داره، از شیر مرغ تـــــــا جون آدمیزاد اما بیشتر عتیقه جاتـــ ـه، ظروف چای خوری قدیمی، شمعدون های قدیمی، سماور طلایی، صنایع دستی، لباس بیشتر مانتوی سنتی، دامن های کار شده، رومیزی دست دوز... خلاصه همه چیز داره...[/JUSTIFY]
    [JUSTIFY]البته اگه از این جور چیزهای قدیمی خوشتون میاد برید، من و همسری که رفتیم من دوست داشتم اما همسری زیاد نه، همه ش می گفت چیزای کهنه ن اگر هم دوست ندارید به نظر من، به یک بار رفتنش می ارزه [/JUSTIFY]
    *فاطمه* این نوشته را پسندیده.
    دلم آغوش می خواهد!!!
    نه زن...
    نه مرد...
    خدایـــا پایین نمی آیی؟؟؟

sara24 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    806
    پسند کرده
    416

هفته پيش يك روز صبح ما رفتيم كاخ گلستان كه همونطور كه دوستان گفتن تو ميدون 15 خرداد و بهترين وسيله هم براي اونجا رفتن مترو هستش. خوب بود و بايد يك بار آدم بره ببينه.البته اصلا مثل سعد آباد وسيع نيست و كل مجموعه با نهايتا 3 ساعت تمومه. تازه وسطاش ما تو محوطه اش نشستيم و هله هوله خورديم. محوطه اش قشنگ و دلبازه. برگشتنه هم با تاكسي اومديم چهارراه استانبول( جمهوري و فردوسي ) چون من شديدا هوس پيراشكي خسروي كرده بودم. شايد خيلي ها بدونن پيراشكي خسروي كجاست. محل فعليش خيابون جمهوري قبل از پل حافظ هست البته من دارم از سمت ميدون جمهوري آدرس ميدم. يعني فاصله خيلي كمي با ساختمان علاالدين داره و همون سمت خيابون هم هست. فكر كنم قدمتش 70-60 سال باشه. تو نت سرچ كنين معلوم ميشه. به نظر من كه خوشمزه ترين و تازه ترين پيراشكي را داره و البته براي نسل قبل از ما هم يكي از جاهاي خاطره انگيزه. ي چيزي مثل كافه نادري.
    خلاصه اگه از دور و بر فردوسي و جمهوري و... رد شدين، ضرر نمي كنيد ي ذره راهتون كج كنيد.

sara24 آواتار ها
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    806
    پسند کرده
    416

ما روز جمعه رفته بوديم توچال، خيلي خوب بود. البته من نمي دونم بچه ها قبلا در موردش چيزي گفتن يا نه؟ ما ساعت 10.5 رسيديم اونجا، خودش پاركينگ داره ، هر ماشين 2000 تومان.ما بليط تله كابين داشتيم، ولي خب صف هم خيلي شلوغ نبود. حدود 20 دقيقه هم معطل سوار شدن به تله كابين شديم.قبل از سوار شدن هم غرفه هاي مختلف هست براي انواع هله هوله و....
    ما تا ايستگاه 5 رفتيم، از مردم شنيدم بليط تا ايستگاه 5 ( رفت و برگشت 15000 تومانه ولي اصلا مطمئن نيستم ).اونجا ديگه برف بود. البته ي مشكلي كه داشت تعداد آلاچيق براي بساط پهن كردن و... كم بود.براي اين جاها بايد سكو و نيمكت و.... زياد باشه. ولي خب اونجوري هم ازدحام نبود و ما روي يك سكو بساط صبحانه مون را پهن كرديم. يك رستوران هم داشت كه من داخلش نرفتم ولي ميديدم كه مردم عدسي و چاي و .... مي گرفتن. ولي اكثرا خودشون آورده بودن چون با تله كابينه راحته و باركشيدن نداره!! ما هم با كوله و .... مجهز رفته بوديم. تا ساعت 1 اونجا بوديم.ولي خب برگشتنه 1.5 ساعت تو صف بوديم.
    توصيه من اينه كه اگه مثل ما تنبل نيستين صبح ي ذره زودتر بريد تا قبل از 1 هم برگرديد. چون اون ساعتا همه فكر برگشتن هستن و تجمع ميشه.
    دركل روز خيلي خوبي بود و برف بازي و تله كابين سواري و صبحونه اون بالا خيلي چسبيد.
    *فاطمه* این نوشته را پسندیده.

میزان امتیاز
    4
    پسند شده
    237
    پسند کرده
    8

کاخ گلستان -میدان 15 خرداد

بهترین چیز رسیدن به نگاهی است که از حادثه عشق تر است

@زهرا@ آواتار ها
    میزان امتیاز
    3
    پسند شده
    1253
    پسند کرده
    2005

دوستان لطفا بازم جاهای دیدنی تهرانو معرفی کنین به خدا هر وقت پا میشیم بریم بیرون انقده سر اینکه کجا بریم بحث میکنیم که آخرشم هیچ جا نمیریم....
    مثلا امروز ساعت 7 راه افتادیم که بریم جاده امامزاده داوود برای شام...منتها انقده شلوغ بود که همون بین راه رفتیم مجتمع تفریحی کوهسار که آب و هواش توپه توپ بود و فقط با ماشین توش دور زدیم چون باید با خودمون وسایل و غذا و اینا میبردیم ولی هیچی نبرده بودیم... بعدشم دست از پا دراز تر داشتیم برمی گشتیم خونه که به همسری گفتم یه سر بریم تیراژه چون تا حالا نرفته بودم...
    ولی هیچی نخریدم چون چیزی لازم نداشتم در ضمن قیمتاشونم خیلی بالا بود اکثرا.
    چقدر خوب بود که هر کسی اینجا میومد از تجربه خودش میگفت ...
    نفسم پسرم فردادم هر روز عاشقترت میشم.خدایا شکرت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    54
    پسند کرده
    0

بچه ها تا به حال کسی برای بازدید از برج آزادی رفته؟؟
    میشه اطلاعات بدید؟
    چجوری خودمو از میدون ولیعصر برسونم برج؟
    سوال بعدی اینه که غیر از تاکسی با چه وسیله ای میتونم برم پارک ارم؟چقدر زمان میبره؟
    دخترکم خیلی اصرار داره ببرمش!ولی مسیرهارو بلد نیستم!اینم بگم که تهران نیستم و از اهواز میامهر کی هر چی میدونه بگه لطفا!

غیر از پارک ارم به نظرتون بوستان آب و آتش خوبه ببرمش؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من تو را تا بيكران ها
    از زمين تا آسمان ها دوست دارم,ميپرستم

somaye.80 آواتار ها
    میزان امتیاز
    19
    پسند شده
    561
    پسند کرده
    4454

دوست عزیز من تقریبا 15 سال پیش برج آزادی موزه داخلش رو دیدم به نظرم خیلی جذاب نبود ولی شاید تا الان بهتر شده باشه
    از میدون ولیعصر تاکسی برای آزادی داره و راحت میتونید بیاید
    برای رفتن به پارک ارم به غیر از تاکسی بهترین گزینه مترو هست که دقیقا پارک ارم ایستگاه داره و وقتی داخل پارک شدین تاکسی هست برای رفتن به قسمت شهر بازی
    از هر جا که سوار مترو شدین باید ایستگاه صادقیه پیاده بشین و دوباره از همون جا سوار متروی کرج بشید و دقیقا ایستگاه بعد پیاده بشد
    امیدوارم کمکتون کرده باشم
    بازم اگه سوالی داشتین در خدمتم
    خدایا... یادم بده...یادم باشه...یادت باشم

صفحه 4 از 16 نخستنخست 123456714 ... آخرینآخرین