نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree63Likes

موضوع: مناطق دیدنی تهران

نمایش نتایج: از 9 به 16 از 126
صفحه 2 از 16 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

Re: مناطق دیدنی تهران

سلام ثریا جون
    تیراژه بالاتر از پیامبر جای خوبیه میتونید به سرزمین عجایب هم سر بزنید
    تو خ ستارخان یه پاساژ بزرگ طلا افتتاح شده 2 تا پاساژ کوچکتر هم هست طلاهای خوشگلی داره
    پاساژ گلدیس و افق هم تو اریا شهر خوبند

مدیر بازنشسته
    aram_khp آواتار ها
    آرام خسروپناهی
    میزان امتیاز
    12
    پسند شده
    1297
    پسند کرده
    219

پرند جون تیراژه بیشتر به درد دیدن میخوره نه خرید کردن ... خیلی اجناسش گرونه :36::
    سهم ما از گل سرخ ، یک بغل شادی و آرامش توست

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

هایپر مارکری هم که ارام جون معرفی کرد بد نیست اگه جای خیلی شلوغ دوست داری برو که خیلی خیلی شلوغه 15%هم تخفیف داره
    مرکز خرید های ونک هم که تا چند وقت پیش حراج داشت الان نمیدونم تو حراجهاش قیمتهاش خیلی مناسب میشه

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    0
    پسند کرده
    0

اره عزیزم ولی برای چرخیدن خیلی جای خوبیه

مدیر انجمن
    rahayi آواتار ها
    رها.ب
    میزان امتیاز
    16
    پسند شده
    1116
    پسند کرده
    298

ویترین مدال ها

من هم پارک ارم رو توصيه مي کنم تو ماه رمضون از افطار تا سحر بازه اگه دنبال يه هيجان خيلي خيلي زياد مي گردي حتما اگه رفتي ارم بازي فريز بي رو سوار شو يه دايره زرد گنده که تو تبليغ پارک ارم هم نشون ميده فقط اگه قلبت ضعيفه از اين بازي صرف نظر کن آبشارش هم خيلي خوبه سفينه هم عاليه فقط سعي کن سفينه رو آخر از همه سوار شي پشمک چوبي هم حتما بخور خلاصه اگه بري ارم خيلي خوش ميگذره
    ما احتمالا تو اين هفته ميريم بوستان آب و آتش اگه خوب بود ميام ميگم بري ولي به قول دوستان با 3روز نمي شه تهران رو گشت عزيزم
    دنیای مجازی اون بیرونه
    که همه تو قیافن
    دنیای واقعی اینجاست
    همه بی ریا خاکی
    کسی زخماشو نمی پوشونه
    کسی اشکاشو پاک نمی کنه
    کسی بغضش رو قورت نمیده

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    18
    پسند کرده
    0

ویترین مدال ها

سلام نمیدونم تشریف اوردین یا نهدوستان لطف کردن جاهای مختلف رو گفتن ولی عزیزم ببین تهران جاهای زیادی داره اما از همه مهمتر اینه که اولا مسیر ها رو بلد باشی یعنی مثلا اگه میری بازار و علاقه داشتی و صد البته اگه توانی براتون بعد از بازار رفتن موند که انشا الله میمونه بعدش بری کاخ موزهای اون حوالی رو ببینی یا اینکه شب شامتون رو تو دربند یا یه جای با صفا بخوری که خستگی صبح از تنت دراد .در ضمن سعی کن خیلی فشرده همه جا نری جون اونوقت سفر برات خسته کننده میشه.حساب ترافیکای تهران رو هم حتما بکن سعی کن صبح زود بری بازار اگه 10 ،11 بری به هیچ جا نمیرسی.راستی یک جایی که بهت پیشنهاد میکنم حتما بری البته اگه صنایع دستی و جیزای فدیمی دوست داری پارکینگ پروانس تو خیابون فردوسی فقط جمعه هستن از صبح تا ظهر از خرده ریز پارچه کیف تا عتیقههای ملیونی داره.البته بازم اول باید به علایق خودت توجه کنی. بازم اگه آدرسی چیزی خواستی در خدمتتم.

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    9
    پسند کرده
    0

[FONT=]سلام [/FONT]
    [FONT=][/FONT]
    [FONT=]ما بالاخره رفتیم تهران! جمعه رسیدیم، بعد از استراحت ، اول رفتیم شهرک سینمایی ( عالی* بود) بعد رفتیم موزهٔ هواپیما . عصر اول رفتیم پارک ملت، جای آبنمی موزیکال که من عاشقش هستم. [FONT=] البته بارون گرفت و مجبور شدیم برگردیم. بعد رفتیم هایپر مارکت که اونجا هم جالب بود واسه دیدن. [/FONT][/FONT]
    [FONT=]روز اولمون خیلی پربار بود، روز بعدش اول رفتیم مجتمع سمرقند و بعد تیراژه ( من از تیراژه یه کفش بی* نهایت خوشگل خریدم! خودم خیلی دوستش دارم، ترک بود) شعبش رفتیم پارک ارم، چون شنیده بودیم یک سیرک ایتلیایی اونجا هست ولی* متاسفانه از فرداش شروع میشد و همهٔ جهاش پر بود. در نتیجه رفتیم شهر بازی. شعبش رفتیم رستوران ژوانی تو مرزداران که یک رستوران ایتلیایی هست، عالی بود ، هم غذاش [FONT=] هم محیطش.[/FONT][/FONT]
    [FONT=]روز بعدش به دید و بازدید از فامیل*های تهرانی گذشت که تعداشون هم کم نیست و دیدار*ها تازه شد.[/FONT]
    [FONT=]روز آخر رفتم بوستان ( میدان پونک ) و شهروند . البته ما چون ۳ تا خانواده بودیم، و بیشتری*ها کاخ*ها رو دیده بوند ، اونجا نرفتیم. [/FONT]
    [FONT=]از جاهایی* که دوست داشتم برم ولی* نشد یکی* برج میلاد بود که قرار بود یکشنبه که روز بازدید یک کنسرت برگزار بشه و بلیط هاش پر بود. توچل نرفتیم، و موزهٔ هنر*های معاصر.[/FONT]
    [FONT=]باز هم ممنون از همه که جاهای مختلف بهم پیشنهاد کردند. واقعا سفر به یاد ماندنی شد. وقتمون کم بود، ایشالله دفعهٔ بعد بقیه جهایی که پیشنهاد دادین رو هم حتما میریم.[/FONT]
    [FONT=][/FONT]
    [FONT=][/FONT]
    [FONT=][/FONT]

مدیر انجمن
    DaDa آواتار ها
    سارا حکمتی
    نوشته های وبلاگ
    24
    میزان امتیاز
    14
    پسند شده
    7800
    پسند کرده
    2903

ویترین مدال ها

نشانی و توضیح مختصری در باره چند تا از موزه های تهران :

*** موزه ایران باستان
    نشانی : میدان امام خمینی ، تقاطع خیابان سی تیر

ساختمان این موزه توسط آندره گدار فرانسوی طراحی و ساخته شده است ، سر در ورودی این ساختمان با الهام از طاق کسری طراحی شده ...

در این موزه آثار ایران (قبل از تاریخ ) به نمایش گذاشته شده است ، و آثاری هم از دوره های تاریخی (ماد ، هخامنشی ، ساسانیان و .....) در این موزه می توان دید.
    تو موزه ایران باستان من عاشق این تندیس هستم .

این مجسمه که از نظر اندازه از یه آدم معمولی بزرگتره ، یک سرباز پارتی هستش، پیکره ه ایی که در دوره اشکانیان ( فکر می کنم ) ساخته شده ، در آن زمان هنر پیکر تراشی در ایران شدیدا تحت تاثیر یونان و روم باستان بوده ، اگه دقت کنید چین های لباس این سرباز دقیقا مثل البسه یونانیها ست ، اما یه چیزی که جالبه اینه که اون زمان پیکرتراشان ایرانی هنوز نمی تونستن خوب چهره و سر پیکره ها رو بسازن ، به همین خاطر سر این مجسمه در ایران ساخته نشده ، فکر می کنم در یونان ساخته شده باشه ، و اگه دقت کنین سر این مجسمه به نسبت بدنش خیلی کوچکتر ه !!!!!!!!!!!!!

*** موزه هنرهای اسلامی هم در کنار همین موزه قرار گرفته و با یه تیر می تونین دو نشون بزنین و هر دو رو ببینین ، در بخش هنرهای اسلامی هم آتاری از دوره های سلجوقیان و صفویان و .... تو موزه هست .
    قسمتی از پرده خانه خدا هم تو این موزه هست .

*** کاخ موزه گلستان
    نشانی : میدان پانزده خرداد (میدان ارگ)

یکی از قدیمی ترین موزه ها و کاخهاست . کاشیکاری و آئینه کاری دیوارهای کاخ خیلی زیباست ...
    بنای کاخ مربروط به قرن 13 هجری است .

من چون خودم موزه ها رو به کاخها ترجیح میدم زیاد در مورد کاخ ها نمی تونم بنویسم ولی الان تو فضای هر کاخ یه عالمه موزه و نمایشگاههای دیگه هست که جالب هستن ...
    مثلا نمایشگاه آثار استاد محمود فرشچیان (مینیاتورست ) ونمایشگاه آثار کمال الملک هم داخل یکی از کاخ موزه هاست ، مطمئن نیستم ولی فکر کنم اولی تو کاخ موزه نیاوران هستش.

*** موزه فرش
    نشانی : خیابان کارگر شمالی ، نبش خیابان دکتر فاطمی

از اسمش معلومه دیگه ، همش فرشــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــه !!!

*** موزه فرش رسام عربزاده
    نشانی : خیابان پاسداران

من خودم نرفتم ولی یک بار کارهای استاد عربزاده رو دیدم ، فوق العاده است ....

*** موزه رضا عباسی
    نشانی : خیابان شریعتی ، نرسیده به پل سید خندان

رضا عباسی یکی از نگارگران دوران صفویه بوده ، در این موزه می توانید آثار خطی ، کتاب ، مینیاتور و .... را ببینید.

*** موزه دفینه
    نشانی : خیابان ولیعصر ، خیابان میرداماد
    پــــــــــول از ابتدا تا امروز

*** موزه هنرهای معاصر
    نشانی : بلوار کشاورز ، خیابان کارگر شمالی
    این موزه یک نمایشگاه دائمی نیست ، و نمایشگاههای تخصصی و بینالها (دوسالانه) در آن برگزار می شود
    عکسهای بدون توضیح حذف می شوند !

صفحه 2 از 16 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین