نظر سنجی 76 امین مسابقه عکاسی مکمل
Like Tree196Likes

موضوع: دکوراسیون سنتی

نمایش نتایج: از 25 به 28 از 28
صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
    عضو خانواده بزرگ مامی سایت

میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    2
    پسند کرده
    0

طراحی سنتی، طراحی*ای است که حال و هوای قدیم را در ذهن تداعی می*کند و باعث ایجاد آرامشی عمیق در ذهن می شود، چراکه وسایل قدیمی و سنتی یادگارها و دوست داشته*های ما در طول سالیان رفته هستند و تازه شدن خاطرات، حال و هوای ذهن را شاداب می*کند. با نوعی معماری منحصر تزیینی، مانند گچ*بری*های گوشه سنگی، استفاده از پرده*های حریری ساده، دیوارکوب*های تاریخی، قالی*های شرقی، رومیزی*های قیطان*کوب و دکوری*های پتینه*کاری می*توان حال و هوای سنتی به
    دکوراسیون منزل بخشید. با استفاده مناسب و بجا از اسبابی با نمای کلاسیک ، می*توان فضای دکوراسیون داخلی را حال و هوایی سنتی بخشید. اشکال درخشان با طرح*های پاستلی و لعاب*کاری نیز در ایجاد این حس بسیار موثر است. حال و هوایدکوراسیون داخلی با سبک و معماری سنتی با استفاده از رنگ های گرم ، باعث ایجاد فضایی دل *انگیز و جذاب می شود و بی شک خلق فضایی گیرا و دلنشین ، آرامش را به ارمغان می آورد و کسالت و خستگی روح را می زداید؛ بنابراین با کمی ایده خلاقانه قادریم فضا را به زیباترین شکل بیاراییم.
    ویرایش توسط admin : ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ در ساعت ۰۶:۱۶ بعد از ظهر

مامان پریوش آواتار ها
    پریوش
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط arianparax نمایش پست ها

طراحی سنتی، طراحی*ای است که حال و هوای قدیم را در ذهن تداعی می*کند و باعث ایجاد آرامشی عمیق در ذهن می شود، چراکه وسایل قدیمی و سنتی یادگارها و دوست داشته*های ما در طول سالیان رفته هستند و تازه شدن خاطرات، حال و هوای ذهن را شاداب می*کند. با نوعی معماری منحصر تزیینی، مانند گچ*بری*های گوشه سنگی، استفاده از مدل پرده های حریری سلطنتی ، دیوارکوب*های تاریخی، قالی*های شرقی، رومیزی*های قیطان*کوب و دکوری*های پتینه*کاری می*توان حال و هوای سنتی به
    دکوراسیون منزل بخشید. با استفاده مناسب و بجا از اسبابی با نمای کلاسیک ، می*توان فضای دکوراسیون داخلی را حال و هوایی سنتی بخشید. اشکال درخشان با طرح*های پاستلی و لعاب*کاری نیز در ایجاد این حس بسیار موثر است. حال و هوایدکوراسیون داخلی با سبک و معماری سنتی با استفاده از رنگ های گرم ، باعث ایجاد فضایی دل *انگیز و جذاب می شود و بی شک خلق فضایی گیرا و دلنشین ، آرامش را به ارمغان می آورد و کسالت و خستگی روح را می زداید؛ بنابراین با کمی ایده خلاقانه قادریم فضا را به زیباترین شکل بیاراییم.
    لایک دارین
    ویرایش توسط admin : ۱۳۹۷/۰۶/۲۹ در ساعت ۰۶:۱۷ بعد از ظهر

مامان پریوش آواتار ها
    پریوش
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    1
    پسند شده
    33
    پسند کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط ماناسهیل نمایش پست ها
    چقدر باحال هست وسیله ها نمی افتن !

fahim68 آواتار ها
    نوشته های وبلاگ
    3
    کالاهای من
    1
    میزان امتیاز
    184
    پسند شده
    14189
    پسند کرده
    15580

ویترین مدال ها

بخشی از دکوراسیون سنتی خونه ما ، که من عاشقشم

RE79EL, *هما* و khanoom pasand این نوشته را پسندیده.
    من چه سبزم امروز
    و چه اندازه تنم هوشیار است
    نکند اندوهی، سر رسد از پس کوه...

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234